Beata Szydło: Polska nie przyjmie w tej chwili imigrantów!

Po zamachach w Brukseli polski rząd zaostrza stanowisko dotyczące przyjmowania imigrantów z Bilskiego Wschodu: – Nie widzę możliwości, aby w tej chwili do Polski przyjechali imigranci – powiedziała w rozmowie z Superstacją premier Beata Szydło.

– Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności – mówiła w rozmowie z Grzegorzem Jankowskim premier Beata Szydło.

– 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali – podkreśliła premier.
Za: Fronda.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Beata Szydło: Polska nie przyjmie w tej chwili imigrantów!

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Magda pisze:

  Unia Europejska ręką Donalda Tuska podpisała z Turcją umowę o zaprzestaniu wysyłania uchodźców do Europy. Na ten cel Turcja dostała extra 6 mld euro, obietnicę wejścia do strefy Schengen, czyli bezwizowy ruch dla ponad 75 milionów Turków.

  Jeden z zapisów umowy brzmi tak:

  „Zgodnie z porozumieniem za każdego Syryjczyka odesłanego z Grecji do Turcji, inny Syryjczyk zostanie przesiedlony z Turcji do UE. Pierwszeństwo przysługuje tym migrantom, którzy nie próbowali nielegalnie przedostać się do krajów unijnych”.

  Brzmi bardzo inteligentnie…

  Wynika z tego, że za każdego uchodźca, którego Grecja wydali do Turcji, inny uchodźca już w sposób legalny zostanie przetransportowany do Unii. Dostanie papiery, pomoc finansową…

  Oczom i uszom nie wierzę.

  Tusk w uzgodnieniu z Merkel podpisał porozumienie legalnej islamizacji Europy!

  Przecież Grecja będzie wydalać tysiące uchodźców. W końcu dostali na to pozwolenie, a w zamian jegomość siedzący w Turcji, człowiek korupcyjnego prezydenta Erdogana, będzie decydował kto trafi do Europy.

  Co oni wyprawiają?!
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/islam/tusk-podpisal-porozumienie-legalnej-islamizacji-europy/

 3. wobroniewiary pisze:

  Jak ktoś ma w domu senniki, amulety, pierścienie, mandale i inne przedmioty bałwochwalcze:

  Pismo Święte odpowiada co robić z rzeczami bałwochwalczymi.
  Tak oto rzecze Mojżesz:
  „A rzecz grzeszną, którą uczyniliście, cielca, chwyciłem, spaliłem w ogniu, połamałem, starłem na drobny proch i wrzuciłem do potoku wypływającego z góry”

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/9.php
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/biblia-w-rok/biblia-w-rok-marzec/biblia-w-rok-23-marca/

 4. Dorota pisze:

  BÓG ZAPŁAĆ ZA ochronę Polski przed zalewem Islamu

 5. Sylwia pisze:

  Cieszy mnie to że Pani Premier podjęła taką decyzję , bo to co się dzieje w dzisiejszym świecie jest dla wszystkich przestrogą .
  Przyjmując takiego imigranta nie mamy pewności kim on naprawdę jest , czy normalnym człowiekiem czy terrorystą. Więc tym bardziej cieszy mnie to że Polski Rząd nie daje się ugiąć UE .

 6. Magda pisze:

  Premier Szydło: Europa już nie panuje nad tymi atakami terrorystycznymi!

  Musimy jasno to powiedzieć: Europa nie panuje nad tymi atakami, nie potrafi sobie poradzić z ogromnym kryzysem. Udało nam się ustalić porozumienie z Turcją, a terroryści zakpili sobie z tego i pokazali, że kolejne godzinne narady i przygotowane dokumenty nic nie znaczą wobec tego, co zamierzają zrobić – mówiła premier Beata Szydło podczas konferencji „Wsparcie Społeczeństwa Obywatelskiego w Polsce – Nowe Otwarcie” w KPRM.

  Szydło odnosiła się do wczorajszych wydarzeń z Brukseli. Jej zdaniem był to „akt terroru”. – Europa dzisiaj płacze nad tym, co wydarzyło się w Brukseli – powiedziała premier. Dodała, że jeśli Europa chce poradzić sobie z „bezmiarem terroryzmu”, to same gesty nie wystarczą. – Musimy szukać rozwiązań, które będą skuteczne. Być może trzeba uderzyć pięścią w stół i powiedzieć „dość” – uznała. – Zagrożone są nasze dzieci i nasze państwa. Europa wreszcie musi powiedzieć „dość” – podkreślała premier.

  • Sylwia pisze:

   To prawda Europa już dawno utonęła , dopiero teraz się obudziła jak jest już pod wodą . Wiele krajów już nie jest krajami demokratycznymi a islamskimi . Biorąc pod uwagę Szwecję czy Niemcy tam muzułmanów jest masa i to kilka pokoleń . Obrali cel by się rozmnażać i zalewać Europę swymi korzeniami .
   Więc Polska musi się bronić przed takim działaniem , by ich sprowadzać .Owszem oni są już u nas , choć nieliczni . Nie jest to na taką skalę jak w innych Państwach . Dla takich krajów jak Anglia, Niemcy , Belgia , Francja ,Szwecja itd. jest za późno . Oni w imię tolerancji ( czyt. tej innej tolerancji ) , sami sobie na to zapracowali. Szkoda że odrzucili prawdę jaka jest w Naszej Religi . Myślę że dla Europy jest za późno, ale dla Pana Boga nie ma nic niemożliwego .
   My jako Kraj musimy się bronić .I dobrze że Pani Premier twardo pokazuje co o tym myśli , oby inne Narody a szczególnie rządzący zadali sobie sprawę . Ale mam wrażenie że im to na rękę , bo można się domyślić że masoni właśnie taki mieli plan. Oni swym terrorem zmusili i zmuszają Państwa do ustawicznego podporządkowania się im . Wierzę że z Boża Pomocą i z Opieką Maryi im się nie uda .
   Wiem że Matka Boża nas chroni , pokazała nam to przez liczne dzieje . Więc uciekajmy z modlitwą na ustach pod płaszcz naszej kochanej Mamy <3.

 7. Magda pisze:

  Jak Jezus zareagowałby na zamach w Belgii?

  Ksiądz Wojciech Węgrzyniak bardzo celnie napisał na swoim Facebooku:

  „Jezus był większym skandalistą niż nam się wydaje. Gdyby dziś Papież Franciszek zareagował na jakikolwiek zamach, jak Jezus na masakrę Galilejczyków, mało kto zostawiłby na nim suchą nitkę.

  „W tym samym czasie przyszli niektórzy i donieśli Mu o Galilejczykach, których krew Piłat zmieszał z krwią ich ofiar. Jezus im odpowiedział: «Czyż myślicie, że ci Galilejczycy byli większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Galilei, że to ucierpieli? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie.” (Łk 13,1-3)

  Nie sztuką bowiem jest składać kondolencje, zapewniać o modlitwie czy wyrażać oburzenie. To ludzkie i normalne. I potrzebne. Sztuką jest jednak taka reakcja, która zmierza do ocalenia tych, którzy jeszcze żyją.”

  Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?

 8. wobroniewiary pisze:

  Port lotniczy w Tuluzie ewakuowany
  Na lotnisku przybywa policji i wojska, trwają kontrole ludzi i pojazdów.
  O ewakuacji portu lotniczego Blagnac w Tuluzie na południu Francji poinformowały CNN, gazeta „Frace Bleu” i twitterowy profil Airlife. Ze względów bezpieczeństwa lotnisko musieli opuścić nie tylko ludzie znajdujący się na terenie zabudowań, ale także pasażerowie, którzy już siedzieli w samolotach i czekali na start maszyn.
  http://gosc.pl/doc/3047952.Port-lotniczy-w-Tuluzie-ewakuowany

 9. Jacek pisze:

  UE skonstruowali masoni-lucyferianie i to oni w UE rządzą (czyt np „Polskie ściezki masonerii” ks dr Andrzej Zwoliński). Rękami „biednych” muzułmańskich najeźdźców chcą zniszczyć chrześcijaństwo tj usunąć dekalog Pana Jezusa. A następnie wprowadzić lucyferiański NWO (nowy porzadek świata). Chodzi im o to,aby ci „biedni” najeźdcy jak najwięcej poszumieli, a później zbawcy pokoju(z NWO) wprowadzą np ogólno-narodowy stan wojenny. No i wówczas będą mieli władzę absolutną (niby dla dobra wolności i demokracji).Niech chociaż laicy w tych sprawach,to nagłaśniają. Skoro medialnie upoważnieni nie chcą o tym mówić,to na bezrybiu i rak ryba. By było dobrze,aby poważne media tę prawdę ujawniały. Ps niestety rozmaite tzw media głównego nurtu są zaprzedane dla NWO.

  • Sylwia pisze:

   Jacku , raczej im chodzi o co innego by właśnie zaludnić Europę i zamienić ją na islamską bez innej religii. Do tego wszystko to zmierza . Ale tak jak piszesz to bardzo realne że stoją za tym masoni – dlaczego bo islam jest religią złego . To nie ten sam bóg co nasz Bóg .
   Racja media milczą na ten temat , i dostajemy tylko częściowe info na ten temat , dlaczego ? bo doszło by do wybuchu paniki gdyby oficjalnie się o tym mówiło . Oni sami na chyba 32 stopniu przechodzą na islam .. to mówi samo za siebie czym jest sam islam i czym jest najazd tych ludzi . Co do zaprzedania mediów w tym też coś jest , nie wszystkie ale niestety są . A ludzie nie wierzą że to są fakty , raczej obstają za tym że co „telewizorek ” powie jest prawdą , nie używają swoich mózgów do myślenia i do poszukiwania rzetelnych informacji . Nie szukają prawdy bo to co sprzeda im Tv to im wystarczy . Nie wspomnę tu o Kodzie na temat którego głośno , zauważyłam że wielu kupuje wspaniałe reportaże popierające KOD – nie znając faktów i plują na ówczesny Rząd . A wszystko to za sprawą niektórych kanałów telewizyjnych . Ludzie nie potrafią odróżnić gdzie jest prawda a gdzie fikcja .

  • Ircia pisze:

   Dokładnie tak jest , posługują sie muzułmanami by zwalczyć chrześcijan , straszny spisek .

 10. wobroniewiary pisze:

  Belgijski nauczyciel ujawnił: Muzułmańscy uczniowie wiwatowali po zamachach. Zaraz miał na karku policję! Ot, polityczna poprawność!

  Belgijski nauczyciel zamieścił pewien wpis na Twitterze. Mimo zamachów i stanu alarmowego, policjanci znaleźli czas, by odwiedzić nauczyciela w domu…

  Nauczyciel napisał, że jego muzułmańscy uczniowie świętowali i wiwatowali po dowiedzeniu się o atakach. Dzięki czujności pracowitych belgijskich policjantów wpis został usunięty po 3 godzinach, a nauczyciela poinstruowano, by tego więcej nie czynił.

  Tak wygląda rzeczywistość w Europie. Służby nie są w stanie zapobiec kolejnym islamistycznym atakom, ale ścigają nauczyciela, za umieszczenie tweeta odbiegającego od politycznej poprawności.

  Policja znalazła czas, by odwiedzić nauczyciela, mimo natłoku spraw związanych ze śledztwem po brukselskich zamachach. To się po prostu nie mieści w głowie!

 11. wobroniewiary pisze:

  Benedykt XVI: Merkel poradzi sobie z kryzysem uchodźców

  Zdaniem papieża seniora Benedykt XVI, kanclerz Niemiec, Angela Merkel poradzi sobie z kryzysem uchodźców. „Dlatego też jej nie współczuję” – powiedział Benedykt XVI monachijskiemu magazynowi ilustrowanemu „Bunte”.

  „Życzę pokoju i aby Niemcy uregulowały problem z uchodźcami” – powiedział papież z okazji świąt Wielkanocnych.

  Jak przyznał Benedykt, był zaskoczony niedawną wizytą byłego niemieckiego ministra spraw społecznych, Norberta Blüma, w greckim Idomeni.

  „Podróż mając 80 lat oraz nocleg w namiocie w obozie dla uchodźców w Grecji w tym wieku nie jest rzeczą prostą” – powiedział papież senior.

  Blüm swoją przyszłą żonę Maritę poznał podczas jednego z teologicznych wykładów ks. prof. Josepha Ratzingera.

  „Żaden cud, jeśli ktoś poznaje się podczas teologicznego wykładu” – zażartował papież, który z uznaniem wyraził się o ich trwałym małżeństwie.

  Pytany, czy tęskni za swoją ojczyzną, Benedykt XVI powiedział: „Często podróżuję do Bawarii duchowo i sercem”. Jednak dodał, że nie chce już więcej opuszczać Watykanu.

  „Nie jest chory i nie cierpi na coś szczególnego. To są po prostu dolegliwości sędziwego wieku. Ale przy pomocy balkonika porusza się bardzo sprawnie” – powiedział abp Gänswein, prywatny sekretarz papieża seniora, odnosząc się do stanu Benedykta XVI

  http://www.fronda.pl/a/benedykt-xvi-merkel-poradzi-sobie-z-kryzysem-uchodzcow,68454.html

 12. Jacek pisze:

  I jeszcze. Tak tak ,z tego co słyszałem to na 32 bądź 33 stopniu masoni przechodzą na islam. Jednakże nie od dziś wiadomo(może nie wszystkim),iż masoni-lusyferianie są ponad wszelkimi religiami.Jeżeli islam już im nie będzie potrzebny,to poprostu zdejmą kolejną maskę np islamisty.
  Iluż masonów-lusyferian założyło maski np:protestantów,pseudo-katolików,judaistów,….,ateistów. Ich jedyną religią,tak naprawdę,jest wyznawanie poddaństwa lucyferowi (jak mówią mądre głowy Kościoła : diabeł dostosuje się do każdego sytemu,religii….).
  I jeszcze,a co miałoby się wydarzyć np 30 kwietnia 2016 r na placu św Piotra?(oby nie). Oraz np co miałoby się wydarzyć 31 października 2016 r w „kościele” protestantów(tj czyja wizyta ekumeniczna miałaby ich zaszczycić?). Jak wiadomo: noc z 30.04 na 01.05 oraz z 31.10 na 01.11 to święta lucyferian (ze składaniem ofiar z ludzi włącznie).
  Ps lepiej by było mniej wiedzieć(chociażby z drugiej ręki),a w zamian mieć więcej spokoju. Najwyższy najwyraźniej chyba nie chce odpuścić.Czyli ludzie mają wiedzieć,aby sieć się wolniej zaciskała (On wie lepiej co dobre,ale oby przetrzymać presję wydarzeń).

 13. Beata Szydło mocno o europejskich elitach: Nie zwalczą terroryzmu kolejnymi marszami

  – Jeśli elity UE myślą, że terroryzm zwalczą organizując kolejny marsz, składając kwiaty czy podświetlając budynki, to są naiwni – stwierdziła dziś premier Polski Beata Szydło. „Bruksela oddaje hołd ofiarom zamachu minutą ciszy i brawami. Bezsilność” – komentują z kolei akcje po zamach internauci.

  – Bo jeżeli politycy europejscy, elity europejskie uważają, że problem terroryzmu rozwiążą w ten sposób, że zorganizują kolejny marsz protestu, rozłożą kwiaty w miejscach gdzie zginęły ofiary, czy tez podświetlą w barwach flag państw, które są atakowane po raz kolejny, jakieś ważne budynki, i tymi gestami rozwiążą problem terroryzmu, to to jest straszna naiwność – powiedziała w wywiadzie dla Superstacji premier Szydło.
  http://niezalezna.pl/78062-beata-szydlo-mocno-o-europejskich-elitach-nie-zwalcza-terroryzmu-kolejnymi-marszami

 14. mer pisze:

  Dzięki Bogu, że podjęła tę decyzję Lepiej późno, niż wcale
  A tyle razy zbierałam podpisy, podpisywałam się u innych i – nic.
  Tę polską naturę większość z nas posiada – działamy dopiero wtedy, gdy nóż wisi nam na gardle. Dopiero tak dramatyczne wydarzenia musialy sie wydarzyć, aby rząd podjął tę decyzję…
  O 30 kwietnia i ja słyszałam, próbuję dalej modlić sie za panującego. Za „staruszka” i tak się modlę, bo go lubię. Skutek taki, że mam okropną grypę odkąd dostałam tę informację o 30 kwietnia.

  • Sylwia pisze:

   o co chodzi z tym 30 Kwietnia ? bo nie wiem ?

  • wobroniewiary pisze:

   A co to za nowe daty?
   Teraz tu jakieś proroctwa z datami?
   Litości!

   • Sylwia pisze:

    Właśnie dlatego zadałam takie pytanie bo domyślam się że znów to jakieś proroctwa . Dla mnie to niezrozumiałe że ludzie opierają się na jakiś dziwnych przepowiedniach . A chciałam się dowiedzieć co jest 30 kwietnia , co takiego szczególnego ma się wydarzyć według tych głupot .. to co ma się wydarzyć to wie tylko Sam Pan Bóg .

    • Maggie pisze:

     Z 30 kwietnia na 01 Maja to Brocken-święto Walpurgii-sabat czarownic, jest o tym na Wiki.

    • Maggie pisze:

     Walpurgia pochodzi od imienia św.Walburgii, zakonnicy zmarłej w 777r, którą kanonizowano i której dniem jest 30 kwietnia, akurat w ten dzień poganie odprawiali harce sabatowe.

  • Maggie pisze:

   Podejrzewam, że to naciąganie. Jeśli zaś to prawdziwe zdjęcia … z tamtych miejsc, to tylko podobna osoba, ten sam typ urody (są różnice) – kiedy ktoś skrzywiony i płacze to i nos spuchnięty i zamknięte oczy z makijażem, a długie włosy ma tysiące.
   To nielogiczne, że po całym świecie woziliby jedną i tą samą osobę, aby płakała po wybuchach. Do tego czyż nie jest znamiennym, że do paszportowej fotki wymagają teraz na całym świecie, poważną twarz bez zmian w mimice/grymasów/uśmiechow, nawet okulary każą zdejmować?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s