Ks. Piotr Glas: „Jesteście dziś, każdy z was, powołani do walki za ten Kościół, do walki przede wszystkim o kapłanów!

Ks. GlasKs. Piotr Glas: „Jesteście dziś, każdy z was, powołani do walki za ten Kościół, do walki przede wszystkim o kapłanów! O tych kapłanów, którzy się nie modlą już…

Ja nie mówię o służbowym odprawianiu mszy, o wykonywaniu funkcji kapłańskich, ale o tych, którzy już nie mają łączności z Jezusem. O tych, którzy stali się funkcjonariuszami kultu. Włączcie się w walkę za kapłanów! Maryja mi dziś to pokazała, jeszcze raz, żeby wam to przekazać. Ja mam 27 lat kapłaństwa, 10 lat jestem księdzem, a nie funkcjonariuszem. Maryja chce dzisiaj walczyć za Jej umiłowanych synów kapłanów. A przez kapłanów wy będziecie święci i zbawieni, przez kapłanów gorliwych. Otaczajcie opieką tych, którzy walczą już, a nie mają wsparcia nigdzie, ani w swoich parafiach, ani u przełożonych. Walczą na polach walki i padają niektórzy. Błagam was z tego miejsca: walczcie pierwsze za waszych kapłanów! Dzisiaj to już jest za późno dla wielu, ale walczcie o tych, których Bóg chce użyć w tej walce z Szatanem, w walce z tą ciemnością, która nas zalewa w tej chwili na świecie. Walka trwa i nie bądźmy ślepi, że wszystko jest dobrze.”
Źródło:

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: „Jesteście dziś, każdy z was, powołani do walki za ten Kościół, do walki przede wszystkim o kapłanów!

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Posłuchajcie proszę ❤

 3. VICONA pisze:

  Modlę się od trzech lat, CODZIENNIE, za jednego kapłana, którego, jak myślę, szczególnie wskazał mi Pan Bóg… Jest to kapłan, u którego odbyłam, można powiedzieć, spowiedź generalną, pierwszą po moim nawróceniu, właśnie trzy lata temu. Normalnie w konfesjonale, nie umawiałam się, ale idąc wtedy do kościoła, miałam silne pragnienie, żeby spotkać jego. I tak się stało… on właśnie siedział jako jedyny w konfesjonale. Po skończonej spowiedzi, kiedy wyszedł, pamiętam jedno jego spojrzenie, jeden serdeczny uśmiech… (widział ile mnie tak spowiedź kosztowała!), jakby uśmiech Pana Jezusa do mnie! Coś niesamowitego, pamiętam do dzisiaj. Dlatego tak jestem jemu wdzięczna. Zresztą wiele osób nawróconych może zaświadczyć: tę pierwszą spowiedź i kapłana pamięta się chyba już do końca życia. Zobaczyłam w nim wtedy Pana Jezusa, który uśmiecha się do mnie! Czułam też, że to ktoś dobry. Dobry kapłan, dobry człowiek. Niestety, jakie było moje zaskoczenie i zasmucenie, kiedy dowiedziałam się, że ten właśnie kapłan, któremu byłam tak wdzięczna… porzucił swoje kapłaństwo, odszedł z kobietą, w której się zakochał! Nie mogłam w to uwierzyć! Przez tydzień czułam normalnie jakby fizyczny ból! Do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić. Nie myślę o nim źle, nie potępiam, nie oczerniam… modlę się, aby wrócił. Nie tylko ja się modlę; koleżanka, której opowiedziałam tę historię, odmówiła za niego Nowennę Pompejańską, ktoś nawet założył wydarzenie na fb o modlitwę za niego (to była głośna dość sprawa w moim mieście). Proszę też każdego, kto będzie to czytał: pomódl się proszę za tego kapłana (szczególnie do Matki Bożej)! Naprawdę wierzę, że nie jest on złym człowiekiem, nie mnie dociekać, co się stało, że tak wybrał… ale ufam gdzieś w głębi serca w dobre zakończenie tej historii.

 4. AKSORZ pisze:

  Mam pytanie , jak wstawić zdjęcie na forum tak żeby było wyświetlone , a nie tylko jako link do zdjęcia. Chciałbym wkleić kilka zdjęć odnośnie tematu chusty z Manopello

 5. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę za kapłana który sprzeniewierzył się powołaniu – Bóg się upomina.

 6. mer pisze:

  Pogrzeb s.p. Artura Górskiego w sobotę o 12-tej Msza sw w katedrze Sw Jana w W-wie i potem Powązki.
  Proszę o modlitwę za ks Adama. Powiedział na Mszy w I-szą sobote do zgromadzonych w kaplicy (ok 25% zwyczajowej liczby wiernych), ze prawdopodobnie ostatni raz spotyka sie z nimi. Że w maju już się nie spotkają . Wiadomosć tę w powyższej postaci przekazała mi mieszkanka Jego miasta.
  Ks Adam czuje się słabo. Proszę o modlitwę w Jego intencji.
  Mnie od 3 tygodni, pomimo kuracji antybiotykowej, boli gardło, a osoba, która mi wiadomość przekazała, drugi tydzień spędza w szpitalu.

  • mama adopcyjna pisze:

   +++ w powyzszych i ogole we wszytskich wowitowych intencjach ♡♡♡
   P.S. Wlasciwie to prosze i ja o modlitwe bo od 2 tygodni leze i kwicze: po kazdym posilku bola mnie doslownie wszystkie po kolei narzady ukladu pokarmowego (gatroskopia dopiero za 2 tyg), do tego bole przepuklin w kregoslupie sie nasilily plus zrosty po kilku operacjach ginekologicznych oraz bole okostnej i glowy, jednym slowem strajk generalny organizmu na wszystkich frontach naraz i nawet od bolu nic nie moge wziac bo uklad pokarmowy reaguje na to jeszcze ostrzej, a tu akurat moje dzieci bardzo potrzebuja bym byla „na chodzie” bo same zaczely mi wlasnie chorowac 😦

 7. Malgorzata Maria pisze:

  czy ktos moglby napisac w jakiej intencji modlimy sie kazdego miesiaca w ciagu calego roku, maj jest miesiacem maryjnym, czerwiec to miesiac Przenajswietszego Serca Pana Jezusa, jakim intencjom sa dedykowane pozostale miesiace w roku?

 8. Marakuja pisze:

  +++ We wszystkich wowitowych intencjach.

 9. mirella pisze:

  Nasz Pan Jezus Chrystus oznajmił Ojcu Pio następujące wieści sądu dla jednej trzeciej ludzkości :
  Godzina Mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu. Z chmur powstaną ogniste orkany i strumienie lawy spadającej na ziemię. Pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą nieustanne. Ogniste plagi będą występować w różnych krajach i będzie padał ognisty deszcz. Rozpocznie się to w bardzo zimną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że Bóg jest Panem. Ci wszyscy co wierzą we Mnie i wierzą Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę, a w szczególności tych, którzy to niniejsze ostrzerzenie podają innym do wiadomości dla ich dobra, żeby nawrócili się do Boga i źle nie czynili. Daję wam znaki abyście się do tego przygotowali.
  Noc będzie zimna i wiatr będzie chuczał, nastąpią grzmoty, a w tedy zamknijcie drzwi i okna i nie rozmawiajcie z nikim poza domem….

  Uwaga : Chrystus obiecał O. Pio, że każdego, kto będzie rozpowszechniał to Objawienie, nigdy nie opuszczę i otoczę szczególną opieką !

  • wobroniewiary pisze:

   bzdura, to nie do Ojca Pio skierowane były te słowa

   Ot, fałszywka internetowa i tyle!
   Ps. Dziwnym trafem to samo Jezus mówił słowo w słowo do bł. Jahenne????

   • Sylwia pisze:

    Pamiętasz też to tu wstawiłam 🙂 , bo nie wiedziałam że to jest fałszywka . Cóż widzę że dużo ludzi nacina się na to , właśnie podając że są to słowa o. Pio. Cóż internety kwitną od takich sensacji .

    • Kasia pisze:

     Też się kiedyś na to nabrałam,ale potem zastanawiałam się dlaczego akurat mamy pozamykać drzwi i nikogo nie wpuszczać,a co jeśli np.sąsiad będzie potrzebował pomocy itd.,dlatego tak ważne jest,aby istniały takie strony jak ta,gdzie można zasięgnąć rzetelnej informacji

    • wobroniewiary pisze:

     A co ma powiedzieć taki aborygen w Australii czy inny mieszkaniec buszu?
     Nie zbawi się, bo okna nie zamknie i nie będzie mieć koca i trzech świec?

     To koce i świece zbawiają? O nierozumni!

    • Maggie pisze:

     Ciemnota i okultyzm tak samo zbawiają jak koce i świece i jak bazgroły od mbm, zwane pieczęcią.
     Najgorsze w tym wszystkim, że ktoś powołuje się na autorytet np Świętego i rozpowszechnia na cały świat … a powtarzane kłamstwo jawi się z czasem jako prawda, choć jest dalekie prawdzie.

 10. Sylwia pisze:

  Tak koce na pewno 😀 . Przypomniałam sobie jak jedna z sąsiadek to roznosiła po domach już dawno temu , tylko to było nie od niby o. Pio tylko od kogoś innego nie pamiętam już . Była bardzo poważna czytając to . I jak pewnego dnia były podtopienia minimalne w mojej miejscowości to leciały po worki z piachem , robić wał bo tama na Solinie pękła – ja pokładałam się ze śmiechu 😀 , bo jak zobaczyłam jak biega z pędem błyskawicy . Pomyślałam sobie teraz że to skutek czytania czegoś takiego 🙂 .

 11. jac pisze:

  Prośba o modlitwę w intencji Arcybiskupa Jana Pawła Lengi
  Ks. Rafał Zalewski MIC napisał do kapłanów:
  „Patres Reverendi,
  w ostatnim czasie poważnemu osłabieniu i pogorszeniu uległ stan zdrowia ks. abp. Jana Pawła Lengi MIC, emerytowanego arcybiskupa Karagandy, który obecnie na stałe przebywa w naszym domu zakonnym w Licheniu. Pojawiły się poważne kłopoty z nerkami, których skutkiem są aktualnie dializy, a także z sercem. W dniu jutrzejszym (środa) w Warszawie ks. Arcybiskup przejdzie operację wszczepienia by-passów. Proszę o modlitwę w jego intencji”.

  Udostępniam. Otoczmy Księdza Arcybiskupa gorliwą modlitwą.
  – – –
  treści katolickie:
  sacerdoshyacinthus.com
  verbumcatholicum.com
  twitter.com/SacHyacinthus

  gloria.tv

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s