Diabeł uwziął się na polskie dzieci i odbiera je rodzicom na każdym kroku – módlmy się za nasze dzieci na kolanach!!!

Diabeł robi wszystko, by normalnych Polaków i Polski pozbawiać dzieci i odbierać je rodzicom i niszczyć im dzieciństwo, dręczyć psychicznie i fizycznie, a rodziców (mimo braku dowodów) karać i pozbawiać możliwości wychowywania w spokoju i miłości własnych dzieci.
Donosy, fałszywe oskarżenia, kłamstwa i manipulacje – dzieci są odbierane, przekazywane do rodzin zastępczych, które nieźle z tego żyją, a rodzice i dzieci tylko cierpią.
Słowo „cierpią” to kilka liter – ale jaki ładunek bólu!!!
W Polsce w wielu  rozwodzących się rodzinach, rodzice walczą o dzieci niby do ostatka sił, a tak naprawdę niszcząc siebie i wszystkich dookoła, a zwłaszcza uderzając we własne dzieci, które „tylko” cierpią z tego powodu i mają zranienia na całe przyszłe życie 😦

Błagam was wszystkich o modlitwę za każde polskie dziecko – i w Polsce i na świecie, aby się skończyła ta sądowo-prokuratorska gehenna każdego z nich, ta poniewierka, odrzucenie, izolacja oraz dni i noce pełne strachu i lęku o jutro, i żeby każde dziecko mogło żyć w spokoju z rodzicami, którzy je kochają i chcą ich dobra.

Błagam o modlitwę:
– najpierw za wasze dzieci,
– potem za moje,
a potem za wszystkie bez wyjątku, zwłaszcza za te z reportażu!

Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce
a przeciw niegodziwości
i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy,
a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła Amen!
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Diabeł uwziął się na polskie dzieci i odbiera je rodzicom na każdym kroku – módlmy się za nasze dzieci na kolanach!!!

 1. Maggie pisze:

  Módlmy się serdeczną modlitwą za Adminkę i pilną sprawę, bliską jej sercu – wspomóżmy solidarnie i gorąco Ewę: aby zostało zdruzgotane piekło, które się wściekło i podstępnie, na całego, rozpętuje wojnę.
  Nie mogę więcej powiedzieć, bo nie potrzeba rozgłosu, tylko modlitwy. Zapewniam, że sprawa ważna i poważna.
  ++++++++++ i więcej
  Jezu Chryste Ty się tym zajmij!

 2. Joan pisze:

  Od mojej znajomej z facebooka. W czasach pogardy dla zycia i osob takich jak ta Pani prosze was w jej imieniu o modlitwe

  Drodzy znajomi! Jeśli choć trochę wierzycie to proszę o modlitwę za moją mamę. Wczoraj urodziła Łucje (9 dziecko), przeszła operacje a jej stan jest teraz krytyczny. Lekarze nie dają jej zbyt szans I tylko cud może ją uratować. Jest jej potrzebna pilna modlitwa.

  • Joan pisze:

   Przekazujemy dalej informację otrzymaną od jednej z czytelniczek.
   „Potrzebna modlitwa za Basię. Lekarze walczą o jej życie po ciężkim porodzie! Jest mamą 9 dzieci, w tym wczoraj urodzonej małej Łucji, niestety po operacji lekarze nie dają Basi szans, wszyscy, którzy choć troszkę wierzycie w moc modlitwy, proszę o nią w imieniu rodziny Basi i proszę też, byście przesłali to dalej, do waszych rodzin lub wspólnot w których jesteście, do znajomych!”

   ———————————————————–

   Z przykrością informujemy o śmierci Basi. Módlmy się za nią i jej rodzinę.

 3. Teresa pisze:

  Ja mam sąsiadów którzy adoptowali dwójkę dzieci i są wspaniałą rodziną. Są rodzicami wspaniałymi lepszymi niż nie jeden rodzony rodzic

 4. Dorota pisze:

  Boże Ty się tym zajmij ❤ +++

 5. wobroniewiary pisze:

  Proszę o modlitwę za zmarłego tatę Moniki, Eugeniusza
  Odszedł do Pana o 8-30 rano

  R.I.P. +++
  Ps. Monika dziękuje za wszelkie modlitwy, teraz nie ma głowy, by pisać o tym na stronie.
  Podejmie krucjatę eucharystyczną 72 Eucharystii za każdy rok życia jej taty.

  • Bogumiła pisze:

   +++ Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci na życie wieczne. Amen!

   • magda pisze:

    Za Tatę Moniki
    Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….
    +++
    I przez 30 dni Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji Taty Moni ❤

 6. Sylwia pisze:

  +++ Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ..

 7. alutka pisze:

  W intencjach tu wymienionych +++

 8. a pisze:

  prosze o modlitwe w sprawie walki sadowej o moje dziecko.

 9. alutka pisze:

  Wczoraj na TVP 1 o 21.20 był dobry program o Jugendamtach w Niemczech pt „Ucieczka z piekła”. Dla mnie to zalegalizowana mafia kidnaperska nie podlegająca żadnej kontroli. W majestacie „prawa” odbierają dzieci rodzicom pod byle pretekstem , za które rodzice potem muszą im co miesiąc płacić od 500 do kilku tysięcy euro. Dzieci tam są zaniedbane , brudna, głodne, wykorzystywane seksualnie. Jeśli „urząd pozwoli rodzicowi spotkać się z dzieckiem( co się rzadko zdarza), to jedynie w obecności urzędniczki i w niemieckim języku, jest zakaz przytulania i innych form okazywania miłości. Jugendamty oddają potem te dzieci rodzinom zastępczym i często słuch o nich ginie., ale jednej odważnej Polce z pomocą dobrych ludzi udało się porwać swoje dzieci i wywieźć do Polski, gdzie nasz sąd nie wydłi Niemcom polskich dzieci. Sprawa jest rozwojowa bo matka zorientowała się , że ich córeczki były wykorzystywane seksualnie.
  Teraz podajecie ,że w UK analogiczna sytuacja, widocznie to taka ideologiczna tendencja ogólnoświatowa , bo i u nas w Polsce ten proceder za PO-PSL przybrał na sile. Jest na to przyzwolenie rządów, , międzynarodowych instytucji i rodzice czują się bezradni, często popełniają samobójstwa. 😦

  • Maggie pisze:

   Ciekawe … że nie odbierają dzieci „uchodźcom” zza Morza Śródziemnego, które żyją w „prowizorycznych warunkach” i „nafaszerowane są separatystyczno-kulturowymi wartościami” …. a może niebawem, zaczną się czepiać … ale tych nielicznych chrześcijańskich?
   Jugendaty przypominają … poniekąd selektywnością … hitlerjugent.

   • mkm80 pisze:

    To proste. Odbierają dzieci tylko tych narodowości, gdzie mają pewność, że żaden polityk się za nimi nie wstawi, a rodzice będą walczyć sami, bez wsparcia jakiejkolwiek silnej instytucji państwowej czy też, przykro to pisać – religijnej. Szarego obywatela to wzrusza, kilka dni się pomodli, poczyta, może 100 zł wyśle na jakieś stowarzyszenie które pomaga a potem zapomni, ale to nie dziwne i tak super, że tak czyni. Bo robi około 100 razy więcej niż urzędnicy i dyplomaci razem wzięci…
    Dramaty tych rodzin nie da się opisać, czasami trudno to pojąć.
    Ojcze Najmiłosierniejszy, ratuj nas błagam…

 10. Mariusz pisze:

  Nie „wspomagaj”, ale BROŃ NAS W WALCE…

 11. Kinga pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 12. ja pisze:

  Krzywdziłem polskie rodziny.Spowiedź pracownika Jugendamtu

  Uwe Kirhoff przez 12 lat pracował w Jugendamcie. Pracę w tej instytucji zaczął krótko po ukończeniu pedagogiki socjalnej na uniwersytecie w Fulda Zdaje sobie sprawę, jak wielu polskim rodzinom wyrządził krzywdę. Opowiedział o kulisach pracy w Urzędzie ds. Dzieci i Młodzieży dziennikowi „Fakt”. To wyznanie nie pozostawia złudzeń- praca Jugendamtu to czysty biznes z germanizacją polskich dzieci w tle.

  Kirhoff opowiedział dziennikarzom „Faktu” o bezduszności urzędników i o ich technikach uzasadnienia rozbicia rodziny. Wspomina pierwszy w jego karierze przypadek polskiego dziecka odebranego rodzinie- był to 14-letni chłopak, który ukradł ze sklepu baton. Drobna kradzież wystarczyła, by uznać, że jego rodzice nie są w stanie wychować syna.

  Urzędnik wyznał, że na celowniku Jugendamtu są przeważnie obcokrajowcy, szczególnie ci mający dzieci z obywatelami Niemiec lub wychowujący je samotnie. Często słabo znają język, więc „można im praktycznie wszystko wcisnąć”. Jugendamt za jedno dziecko w rodzinie zastępczej płaci 1000 euro, czyli 4 tys. zł. W przypadku dziecka niepełnosprawnego kwota może wzrosnąć nawet do 25 tys. euro.

  Kirhoff, rozpoczynając pracę w Jugendamcie, chciał pomagać dzieciom i chronić je przed stoczeniem się. Niestety, wieloletnie doświadczenie pozbawiło go złudzeń. Przyznaje, że urzędnik Jugendamtu musi być bezduszny i nie zważać na płacze zabieranego z domu dziecka czy skargi rodziców. A do odebranie dziecka wystarczy jedno zgłoszenie, że jest ono wyraźnie smutne. Innym powodem rozbijania polskich rodzin jest… niedostateczna integracja dziecka w społeczeństwie niemieckim. „Oprócz tego, że na dzieciach można nieźle zarobić, to liczy się też ich germanizacja”- mówi Uwe Kirhoff. Nie wytrzymal tego ciężaru. W 2007 roku odszedł z pracy w Jugendamcie, a dziś pomaga polskim rodzinom odzyskać odebrane im dzieci.

  „Każdego dnia prześladowała mnie myśl, że krzywdzę polskie dzieci i rozbijam szczęśliwe rodziny. Wreszcie powiedziałem „dość!”
  http://www.fronda.pl/a/krzywdzilem-polskie-rodzinyspowiedz-pracownika-jugendamtu,70118.html

 13. Janek pisze:

  W Norwegii jest podobnie jeśli chodzi o odbieranie dzieci:

 14. Ada pisze:

  w Polsce też nie jest kolorowo, ale mimo wszystko lepiej niż w tych niby cudownych krajach. znajomi się dziwią jak mówię że za nic w świecie nie wyjechałabym z Polski. lepiej żyć biedniej tutaj razem, niż tam za takie doświadczenia. Najgorsze w tej sprawie że to same dzieci się do tego przyczyniły się te starsze dzieci, teraz młodsze cierpią. Skąd tym dzieciom takie bzdury do głowy przychodzą? Jeszcze 20 lat temu żadne dziecko nie zmyśliło by takiego czegoś! Straszne. Jest w dzienniczku Faustyny takie widzenie że okrążają Ją dzieci i proszą módl się za nas, chroń nas przed złem”. a Faustyna wyznaje modlę się więcej ale czuję że modlitwa to za mało. A mnie zastanawia odkąd to przeczytałam co jeszcze oprócz modlitwy możemy zrobić. Może ktoś wie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s