I sobota miesiąca – zawierzenie Niepokalanemu Sercu Królowej Polski na Jasnej Górze nas, naszych rodzin i bliskich

W każdą I sobotę zawierzamy Niepokalanemu Sercu Królowej Polski 

W każdą pierwszą sobotę miesiąca dzieci Maryi przybywają na Jasną Górę. U stóp swojej Królowej zawierzają siebie samych, swoje rodziny, wspólnoty, parafie, samorządy, miejsca pracy… Niepokalane Serce Maryi triumfuje, bo przez ten akt na ludzi spływają zdroje łask.

Na „Zawierzenie” od kilku lat przyjeżdżają całe pielgrzymki z wielu miejsc w Polsce. Tak będzie i jutro. Uczestnicy uroczystości spotkają się o godz. 17.00 na prelekcji maryjnej, a potem o godz. 18.30 w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej w czasie Mszy św. dokonają aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski.

– Mamy przygotowane takie specjalne akty zawierzenia na dużych kartkach A4 i tam ludzie wypisują także swoje intencje do Matki Bożej Królowej Polski, prosząc Ją o wstawiennictwo w różnych sprawach – wyjaśnia Maria-Emanuel Dziemian, która organizuje jasnogórskie spotkania, starsza Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej. Akty zawierzenia składane są na ołtarzu w czasie Mszy św. o godz. 18.30 i właśnie w ich intencji sprawowana jest Eucharystia. Po jej zakończeniu pielgrzymi odbierają swoje akty zawierzenia, czytają je przed Cudownym Obrazem i zabierają ze sobą do domów. – Na początku zawierzaliśmy się Niepokalanemu Sercu Maryi, ale od kiedy dodaliśmy jeszcze tytuł „Królowa Polski”, jakby Niebo się otworzyło i łaski zaczęły spływać jeszcze obficiej na tych, którzy tu przybywają. Matka Boża jakby chciała nam powiedzieć, że my, Polacy, tym tytułem mamy się do Niej zwracać. Sama jestem zadziwiona tym, że Maryja pomaga zarówno w bardzo poważnych sprawach, jak i w bardzo drobiazgowych – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Dziemian. Sama niejednokrotnie była świadkiem uzdrowień, wyproszenia potomstwa i powołania, ale także nawróceń, spowiedzi. – Zawierzały się u nas zakony, samorządy oraz obrońcy życia i wszędzie tam następowała jakaś zmiana na lepsze – podkreśla starsza Bractwa.

Maria-Emanuel Dziemian wyjaśnia, że Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski można zawierzyć się osobiście, ale można Jej Niepokalanemu Sercu zawierzyć także kogoś lub jakąś ważną sprawę, nawet wrogów. – Ważne jest to, że my modlimy się za siebie nawzajem – podkreśla.

Ojciec Albert Szustak OSPPE, opiekun Bractwa, wyjaśnia: „Odpowiedź Maryi jest często natychmiastowa i niezwykła. Jak pisał św. Ludwik Grignion de Montfort: „Maryja, ta Przedziwna i Cudowna Dziewica, w łączności z Duchem Świętym, sprawiać może rzeczy niezwykłe’. Liczne cuda i niezwykłe łaski otrzymali ci, którzy zawierzyli się Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, Matki Kościoła”.

O kilku takich łaskach można przeczytać także na stronie internetowej Bractwa. Pewna rodzina z Torunia zawierzyła swoją firmę, a po krótkim czasie rozkwitła ona do takiego stopnia, że konieczne było zatrudnienie dodatkowego pracownika. Pewien chłopak odzyskał rodziców i mógł z pogotowia opiekuńczego powrócić do domu, ktoś inny rzucił palenie papierosów i alkohol. Pewne małżeństwo, które przez 17 lat nie mogło mieć potomstwa, po zawierzeniu doczekało się dzieci.
Za:
http://jasnagora.com

Łączcie się jutro duchowo ze mną o 18-30 i jak ktoś chce i może, włączcie transmisję Mszy św. zawierzenia z Jasnej Góry (pierwsze video po prawej u nas na stronie)
Wpisujcie intencje, a ja je wszystkie zabiorę ze sobą w sercu, wysyłajcie też na tę mszę św. swoich Aniołów Stróżów

Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski

Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Biorąc za wzór Świętego Jana Pawła II mówię dziś: cały(a) jestem Twój(a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego(ą) siebie, wszystko czym jestem; mój umysł, serce, wolę, ciało, duszę, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną – każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko co posiadam. Tobie oddaję wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia. Ty najlepsza Matko chroń mnie i moich bliskich od Złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia. Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania Królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa – jedynego Zbawiciela świata, od którego pochodzi wszystkie dobro, prawda i życie. Amen.
Imprimatur – Bp. Jan Wątroba, Częstochowa 2.X.2008 r., L. Dz. 807

*****
A tak było 3 maja 2016 na Jasnej Górze
Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej Królowej Polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

195 odpowiedzi na „I sobota miesiąca – zawierzenie Niepokalanemu Sercu Królowej Polski na Jasnej Górze nas, naszych rodzin i bliskich

 1. Zusman pisze:

  Jasnogórska Nasza Mamo powierzam Tobie przez mojego Anioła Stróża mojego synka Samuela i proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla niego,o zdrowie dla babci Lodzi,dla całęj rodziny przede wszystkim dla ,brata Piotrka z epilepsji,dla szwagra Michała dla mamy i taty, dla przyjaciółki Moniki z depresji.Proszę o nawrócenie dla Przemka .a także o udział w życiu wiecznym dla mojego SP dziadka Tadeusza.
  Dziękuje za wszystkie łaski i proszę o opiekę.
  Twoja Małgosia

 2. Teresa pisze:

  Maryjo, Matko Boża pragnę zawierzyć Tobie moje małżeństwo i moją rodzinę Aktem Zawierzenia. Zawierzam szczególnie nasze poczęte dziecko i siebie, aby dzieciątko urodziło się nie wcześniej niż w 39 tyg. ciąży i przyszło na świat zdrowe i w naturalny sposób. Maryjo dziękuję za Twoje pełne miłości i skuteczne wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen

 3. Agata pisze:

  Maryjo, zawierzam Ci wszystkie moje trudne sprawy, których sama nie umiem rozwiązać, moje nawrócenie, moje relacje z dzieckiem i naszą przyszłość, moje pragnienie posiadania pełnej rodziny, znalezienia pracy, nawrócenie mamy i brata, a dziś szczególnie tą sprawę, które tak bardzo mnie porusza od miesięcy, której tak bardzo nie rozumiem – bardzo Cię proszę abyś sama tym pokierowała i dala mi całkowite zaufanie bez żadnych wątpliwości, że rozwiążesz to pomyślnie. Dziękuję za to wszystko, co już dla mnie uczyniłaś.

  • E. pisze:

   Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: Mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Żeby Maryja „dała” mu wartościową dziewczynę, a kiedyś żonę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża Janusza. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, wybaczenie, i uratuj nasze małżeństwo. Żeby nie planował nigdy rozwodu. Proszę Cię, aby mąż oddał mi pożyczone pieniądze 63 tys. Żeby pogodził się z siostrą i „odpuścił” sprawy ich majątku. Zawierzam Ci Mateńko moich wrogów, którzy mnie przeklinali (nie wiem czy mam wrogów), bo sprawy życiowe często mi się komplikują, być może ktoś mnie kiedyś przeklął. Zawierzam Ci moje ciało: mięśniaki na macicy, wókniaki w piersiach, moje dolegliwości przekwitania i moją depresję. Niech mi to ustąpi Kochana Matko Boża. Zawierzam Ci Maryjo uczniów mojej klasy, żeby były zdolne, chętne do nauki i były grzeczne. Zawierzam Ci Maryjo Dziewico moją mamę, żeby ustąpiły jej lęki, bóle stawów i serca. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata, żeby dostąpił chwały w Niebie. Dziękuję z całego serca!!! Bóg zapłać!!!

 4. Krystyna pisze:

  Maryjo Niepokalanie Poczęta ,KRÓLOWO POLSKI, powierzam Ci mojego męża Tadeusza i siebie, dziękuję za zdrowie naszejj córki Kingi, proszę pomóż jej ułożyć życie osobiste ,,proszę o dobrą pracę ,łaskę założenia szczęśliwej rodziny. proszę o łaskę nawrócenia dla syna Konrada i synowej Anny, a także zdrowie poczętego dziecka o prawidłowy rozwój. Maryjo błogosław córce Patrycji i jej rodzinie, proszę lepszą pracę dla Łukasza , o błogosławieństwo dla wnuków Maksymiliana, Tosi ,Zuzi i Natalii.

 5. Ewa- żona pisze:

  Maryjo Niepokalana, Królowo Polski! Zawierzam Ci moje małżeństwo, mojego kochanego męża oraz syna. Błagam o pozytywny dialog z moim mężem, bo wciąż milczy i nie chce ze mną rozmawiać. Błagam, zdejmij z niego ten upór milczenia względem mojej osoby. Daj mężowi łaskę nawrócenie do Boga i kościoła. Dziękuję za wszystkie łaski, które ja wciąż otrzymuję. Uzdrowiłaś mnie Mateńko z lęków, tremy, obdarzasz spokojem i zdrowiem. Bóg zapłać!!! Obdarz zdrowiem moją ziemska mamę, która cierpi na różne dolegliwości. W Tobie nadzieja Maryjo!!!

 6. Katarzyna i Krzysztof pisze:

  Maryjo Niepokalana, Królowo Polski. Zawierzamy Ci naszą rodzinę, firmę oraz przyjaciół. Pomóż nam zrealizować dziś powzięte plany. Błagamy Cię o pomoc w naszych trudnych dniach. Daj światełko w tunelu. Daj zdrowie naszym dzieciom i nam samym oraz naszym rodzinom. W Tobie nasza nadzieja Maryjo. Ufamy Tobie bezgranicznie. Dziękujemy Ci z całego serca i prosimy o łaskę.

 7. Pawel I Elzbieta pisze:

  Maryjo Niepokalana Krolowo Polski . Zawierzamy Ci cala nasza rodzine. Prosimy o wstawiennictwo w uzdrowieniu naszych corek z ich dolegliwosci oraz o uzdrowienie wnuka z autyzmu. Wyjednaj Najswietrza Pani nawrocenie Karolinki i Paulinki naprawe relacji i pokoj w rodzinie . Zawierzamy Ci tez naszych przyjaciol, finanse I wszystkie naszych troski i zmartwienia oraz radosci. Kroluj nam Maryjo zawsze i wszedzie i strzez nas od zlego

 8. Ewa pisze:

  Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Proszę Cię o pomyślne rozwiązanie sprawy dla mojego męża. O uzdrowienie mojego chrześniaka Tomasza, Pomóż moim bliskim w trudnych chwilach i mniej nas zawsze w swojej opiece. Proszę Cię o uzdrowienie ciał, umysłów i dusz moich bliskich: Tomasza, Zuzi, Kai, Moniki, Tomka, Oli, Łukasza, Krzysia, Tomka, Oli, Laury, Edwarda, Jadzi. Czuwaj nad nami, zawsze bądź przy nas. Pomóż mojemu mężowi w założeniu własnej firmy, która odniesie sukces a on zrealizuje się zawodowo. Daj nam wszystkim siłę w podążaniu drogą wskazaną przez Ciebie. Módl się za nami i wyproś u Ojca naszego wszystkie łaski dla moich bliskich. Proszę Cie o uzdrowienie z chorób, które mnie nękają. O pieniądze na lepsze życie ale przede wszystkim o zdrowie dla moich bliskich i dla mnie. Kocham Cię, Ufam Ci, Oddaje wszystko w Twoje ręce.

 9. Katarzyna i Krzysztof pisze:

  Maryjo Królowo Polski prosimy Cię o łaskę zdrowia dla naszych rodzin. Zwłaszcza dla seniorów. Prosimy Cię o uzdrowienie relacji w rodzinie żony. Prosimy Cię całym sercem o pomoc w zdobyciu pieniędzy na rozkręcenie biznesu oraz o pomoc w sprzedaży sklepu. Daj na wiarę i siłę na te trudne dni oraz pomóż wyjść z długów. Czuwaj nad nami codziennie i ślij nam łaski, których tak bardzo potrzebujemy my i nasze rodziny. Maryjo Matko módl się za nami grzesznymi.

 10. Ewa pisze:

  Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Proszę Cię pomóż mojej mamie w trudnych chwilach i miej ją zawsze w swojej opiece. Zabierz z niej wszystkie choroby, smutki i sprawy ją gnębiące. Oczyść jej serce i umysł. Daj jej wewnętrzny spokój i wyciszenie. Czuwaj nad nią, bądź przy niej. Ona Cię tak bardzo kocha i Tobie powierzyła wszystko. Dziękuję Ci, że zawsze jesteś przy moich bliskich i każdego dnia strzeżesz nas od złego.

 11. Małgorzata pisze:

  Matko Najcudowniejsza,oddaję siebie i całą swoją rodzinę w Twoją opiekę ,opiekuj się nami strzeż nas przed złem, wlej radość i nadzieję w serca moich córek, obdarz zdrowym potomstwem moje córki,ulecz mojego brata z alkoholizmu,daj siłę i zdrowie moim kochanym rodzicom, siostrę i jej rodzinę przywróć na łono Kościoła Świętego. Matko Królowo Polski bądź zawsze z nami. Dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane a szczególnie za wyleczenie z ciężkiej choroby, to TY byłaś przy mnie podczas operacji , to Ty zostawiłaś mnie tu na tym świecie, pomóż mi w pełni cieszyć się darowanym życiem, być wsparciem dla dzieci i rodziców.Matko kocham Cię.

 12. E. pisze:

  Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża Janusza. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, wybaczenie, i uratuj nasze małżeństwo. Proszę Cię Mateńko o pomyślny dialog z moim mężem, tyle miesięcy nie odzywa się do mnie. Złam w nim ten upór i zawziętość do mnie i innych członków rodziny. Przemień serce męża i rozpal w nim miłość do mnie. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata, żeby dostąpił chwały w Niebie. Dziękuję z całego serca za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję!!! Bóg zapłać!!!

 13. E. pisze:

  Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Maryjo, „daj” mu wartościową dziewczynę, a kiedyś wartościową, kochającą żonę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża J. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, przebaczenie dla mnie i miłość do mnie, uratuj Maryjo, nasze małżeństwo. Niech zniknie w mężu, pycha, chciwość do pieniędzy, skłonności do pornografii, wybaw go od alkoholu, skłonności do spotkań zakrapianych alkoholem i łakomstwa. Żeby nie planował nigdy ze mną rozwodu. Proszę Cię, aby mąż oddał mi pożyczone pieniądze. Zawierzam Ci moje ciało: mięśniaki na macicy, moje inne dolegliwości, chrypkę, potliwość i moją depresję. Zawierzam Ci moje oczy, bo mam coraz słabszy wzrok, spraw żebym nie musiała tak często zmieniać okularów. Niech mi się to wszystko ponaprawia i ustąpi Kochana Matko Boża. Zawierzam Ci Maryjo Dziewico moją mamę, żeby ustąpiły jej lęki, bóle stawów i serca. Żeby nie czuła się taka samotna. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata. Zawierzam Ci Mateczko mojego brata i jego żonę, oraz córkę, niech żyją w zgodzie i z miłością Bożą. Dziękuję z całego serca za te wszystkie łaski!!! Bóg zapłać Mateńko!!!

 14. Mirka pisze:

  Kochana Mateńko Niepokalana, zawierzam Ci moją rodzinę a zwłaszcza moją córkę Martę i Jej dzieci, by znalazła sens swego życia, by miała siłę pokonać wszelkie trudności jakie jawią się w Jej życiu małżeńskim, żeby Jej mąż wreszcie dostrzegł, że ma wspaniałą rodzinę którą należy szanować i kochać, a przede wszystkim dostrzegł że ma wspaniałą żonę którą powinien szanować. Chciałbym żeby udało Jej się znaleźć pracę, a mnie jakieś dodatkowe pieniążki, bo bardzo, bardzo chciałabym Jej pomóc. Proszę Cię Najdroższa Mateńko o sukcesy w mojej pracy, by osoby którym pomagam je osiągały za moim pośrednictwem, lubię pomagać innym i nigdy z tego nie zrezygnuję, chyba że mi sił nie wystarczy, i o nie również proszę. Proszę Cię również o szczęście i powodzenie we wszystkich moich sprawach zarówno prywatnych jak i zawodowych. O zdrowie dla mojej Kochanej Wnuczki Zosi i powodzenie szkolne dla wnuka Filipka. Zdrowie i siłę dla mojej teściowej i mego męża by przestał palić i pić alkohol. Zawierzam Ci Mateńko moich śp. Rodziców, za którymi bardzo tęsknię i wszystkich najbliższych którzy odeszli z tego świata, żeby dostąpiły Chwały w niebie. Dziękuję Ci za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję i proszę o więcej. Bóg zapłać!!!

 15. Elżbieta pisze:

  Matko Boża Chciałabym się znaleźć w pierwszą sobotę lutego 2018 z całą moją rodziną na zawierzeniu w Częstochowie

 16. Magdalena pisze:

  Najukochańsza Mateńko Niepokalana proszę Ciebie o cud uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka, które jest zagrożone śmiercią, o dar życia ziemskiego bez powikłań tej ciężkiej choroby, której już w łonie doświadcza. Dziękuję Matko za łaski, którymi mnie obdarzasz i przepraszam za zwątpienie. Proszę Cię aby moi bliscy, mój mąż uwierzyli w Twoją moc Mateńko

 17. Urszula pisze:

  Jasnogórska Pani zawierzam Ci mojego ciężko chorego męża Jarosława. Wstaw się Najświętsza Matko u swojego Syna za nim. Ty jesteś naszą jedyną nadzieją. Dziękuję Ci za wszystko.

 18. Ula pisze:

  Matko Boża Maryjo proszę Cię o uzdrowienie mojego syna Sylwestra z choroby alkoholowej, proszę spraw aby podjął leczenie jeszcze w tym miesiącu – marcu 2018r., a najpóźniej w kwietniu 2018r. Proszę też o uwolnienie go od innych nałogów czyli palenia papierosów narkotyków.Matko spraw aby nawrócił się do Boga i aby jak najszybciej przystąpił do spowiedzi świętej.Matko wysłuchaj mnie.

 19. Ula pisze:

  Matko Boża Maryjo, wiem że jest już za późno, ale błagam Cię spraw aby się znalazło miejsce w szpitalu w Pruszkowie gdzie mój syn Sylwek mógłby się leczyć z choroby alkoholowej.Maryjo pierwsza sobota miesiąca marca już była, proszę Cię Matko mimo to i zawierzam Ci moje dziecko, chore dziecko bo trawi je paskudna choroba – alkohol. Maryjo wysłuchaj mojej prośby w tej trudnej sprawie o uzdrowienie. Proszę o Matko Królowo Polski i nasza Królowo wstaw się za nami u Twojego syna Jezusa Chrystusa bez Ciebie Matko i syna Twojego nie poradzimy sobie.Błagamy pomóż nam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s