Audyt po rządach PO/PSL – Beata Szydło: 8 lat rządów PO to egoizm, marnotrawstwo i pogarda; pieniądze unijne wydawano na…horoskopy dla psów!

Antoni Macierewicz: Państwu należy się nie krytyka, ale wobec wielu z państwa należą się konsekwencje karne!

Mariusz Kamiński: ABW w okresie objętym audytem, prowadziło działania operacyjno-rozpoznawcze wobec osób biorących udział w legalnych manifestacjach organizowanych przez środowiska opozycyjne wobec rządów PO-PSL. W 2012 r. w związku ze zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość, NSZZ Solidarność i środowisko słuchaczy Radia Maryja marszem „Obudź się Polsko”, delegatury ABW otrzymały pismo zlecające, cyt.: „podjęcie działań mających na celu uzyskanie pełnej wiedzy na temat przedmiotowego marszu oraz udziału w nim osób z podległego terenu”. Delegatury ABW zostały zobowiązane do składania raportów w sprawie marszu w cyklu dobowym, a na trzy dni przed manifestacją raporty były składane dwa razy na dobę. Raporty zawierały informacje dotyczące nazwiska organizatorów terenowych, ich numery telefonów, nazwy firm przewozowych, numery rejestracyjne autokarów przewożących manifestantów, trasy ich przejazdu oraz informacje o środowiskach przyłączających się do manifestacji. Zaangażowanie służb w tym przypadku było ponad standardowe.

ABW objęła swoim zainteresowaniem nie tylko zgromadzenia organizowane przez opozycję polityczną, ale również wybrane uroczystości patriotyczne, np. obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, czy uroczystości poświęcone żołnierzom Narodowych Sił Zbrojnych. Dotyczyło ono także manifestacji organizowanych przez ruchy „obrońców życia”. Odnalezione zostały m.in. meldunki tajnych współpracowników ABW, którzy przekazywali informacje dotyczące treści rozmów prowadzonych w autokarach przewożących uczestników manifestacji. Ponadto, w archiwum ABW odnaleziono listy zawierające nazwiska, adresy i nr-y PESEL setek uczestników legalnych manifestacji. Zaznaczam, że wykaz ten nie dotyczył osób podejrzewanych o jakiekolwiek łamanie prawa, ale był związany jedynie z uczestnictwem w legalnym zgromadzeniu.

„ABW miała w środowisku obrońców krzyża swojego tajnego współpracownika”. Inwigilowano też ks. Małkowskiego oraz blogerów portalu Salon24.pl.”
Źródło: wPolityce
Źródło oraz nagrania wideo wystąpień ministrów rządu RP: wPoliotyce

Beata Szydło: 8 lat rządów PO to egoizm, marnotrawstwo i pogarda

8 ostatnich lat to czas, gdy politycy rządzący za nic nie brali odpowiedzialności – także tej politycznej. Odpowiedzialność wynikająca z poczucia służby państwu i obywatelom – tego przez ostatnie 8 lat nie było. Są dwa wydarzenia, które to dobrze obrazują. Pierwsze to katastrofa smoleńska – uznano, że nikt za nic nie odpowiada. Zamiast odpowiedzialności była kpina z Polaków, wyrażająca się w geście przyznania szlifów generalskich szefowi BOR. Drugim przykładem jest sprawa afery podsłuchowej – warto to przypomnieć.

Szanowni Państwo, pamiętacie, co nam wtedy próbowano powiedzieć? Że nieważne jest to, co politycy mówią, ważne, że ktoś to podsłuchał. Nie złodziej był winny, ale ten, kto złapał go za rękę.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

45 odpowiedzi na „Audyt po rządach PO/PSL – Beata Szydło: 8 lat rządów PO to egoizm, marnotrawstwo i pogarda; pieniądze unijne wydawano na…horoskopy dla psów!

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • an m pisze:

   Szczęść Boże, czy moja wiadomość dotarła do Pani?

   • wobroniewiary pisze:

    pocztę otworzę jutro – nie otwieram dziś wcale, mam ponad 30 maili ale mam tez obowiązki tłumaczeniowe i dziś już tylko tłumaczę, nie oddałam na czas tłumaczenia 😦

  • Krystyna pisze:

   Módlmy się za Kośćiół Chrześcijański by był silny .

  • pielgrzym Mariusz pisze:

   Szczęść Boże
   Proszę ponownie o modlitwę za Izę która dziś ma znowu egzorcyzm u Michalitów na Podkarpaciu
   Dziecko ma 14 lat pochodzi z rodziny cygańskiej wychowywana jest przez rodzinę zastępczą polską, a matka cyganka trudni się tarotem i wróżbami.
   Iza walczy, ale potrzebuje naszego modlitewnego wsparcia, Dziś od godz. 17 Ksiądz egzorcysta będzie się modlił u nich w domu
   Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Zesłania Ducha Świętego.
   pozdrawiam
   p.s. intencje które złożę na ołtarzu u stóp Pana Jezusa na spotkaniu u Ojca Daniela w sobotę można wpisywać na
   ojciec.pio.2016@gmail.com

 2. an m pisze:

  rozumiem:) w takim razie pocztę sprawdzę jutro, owocnej pracy :), z Panem Bogiem

 3. Krystyna pisze:

  Niech Bóg ma w swojej opiece Naszą Polske.
  PiS Polske z upadku podnośi ,8 lat rządu PO to jakieś nieporozumienie.
  Tyle lat okradania ?
  Niech zaczną mówić o Masoneri która w Polsce po dzień dzisiejszy niszczy nasz kraj.

 4. robb pisze:

  A ja martwię się tym co będzie jutro ,za miesiąc za rok czy dziesięć lat.Panie wybacz brak ufności w to że troszczysz się o mnie i mój egoizm.Kochaj mnie.

 5. ania pisze:

  Gdzie jest 6 dzień Nowenny do Ducha św?

  • wobroniewiary pisze:

   Ewa napisała, że zarwała pracę i już dziś ani na poczty ani na stronę nie zajrzy. Ja też dopiero niedawno wróciłem, mieszkam na wsi, zaczęły się różne prace ogrodowe, przy domu, techniczne i inne.
   Przepraszamy za to niedociągnięcie, ale przecież na dobrą sprawę i Ty Aniu mogłaś wkleić tę Nowennę. Zaraz to zrobię. Ewy już nie będę męczył ani dziś ani jutro. Ona wymadla zlecenia i jak dostanie jakieś to nie wie w co ręce włożyć, wpis, Kościół, modlitwy, dzieci, i jeszcze zarywa noce na zlecenia, miała prawo przeoczyć.

 6. wobroniewiary pisze:

  Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – dzień VI

  Modlitwa wstępna (odmawiana w każdym dniu nowenny)
  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  W szóstym dniu:
  Pismo święte poucza: „Postępujcie według ducha, a nie spełnicie pożądania ciała. Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Mając życie od Ducha, do Ducha się też stosujmy” (Gal 5,16.22.25).

  Módlmy się: Panie, pomnóż w nas wiarę w Ciebie i zawsze nas oświecaj światłem Ducha Świętego, abyśmy postępowali według ducha i cieszyli się jego owocami. Amen.

  Modlitwy końcowe (odmawiane w każdym dniu nowenny)
  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Litania do Ducha Świętego (do prywatnego odmawiania)
  http://sanctus.pl/index.php?grupa=44&podgrupa=262&doc=198

 7. średnia pisze:

  Ważne przemówienie ministra Glińskiego w Sejmie: „Naraziliście Polskę i Polaków na ryzyko utraty tożsamości kulturowej”

 8. ania pisze:

  Średnia wielkie dzięki!!! Nie miałam dziś czasu oglądnąć nawet wiadomości, a tu taki prezent. Zaczynam seans bo widzę, że dużo się działo przez cały dzień w Sejmie 🙂

 9. Ważne słowa Antoniego Macierewicza ws. audytu w MON: „Co takiego wam Polska zrobiła, że tak ją pozostawiliście bezbronną?”

  Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz odniósł się do audytu w kierowanym przez siebie resorcie. Polityk zwrócił uwagę na fatalny stan polskiej armii, jaki obecna ekipa rządząca otrzymała „w spadku” po poprzednikach.

 10. Malgosia pisze:

  Wczoraj wieczorem zmarla mama mojej przyjaciolki.Prosze o modlitwe za spokoj Jej duszy.

 11. Asia pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Slawomira ktore jest na krawedzi rozpadu. Matko Nieustajacej Pomocy zajmij sie ich problemami wraz z Jezusem Twoim Synem.Amen

 12. seba pisze:

  Pan Jezus „dotknął”masona na spotkaniu z O.Danielem.Ale był ryk….Czas na porządki…..

  • wobroniewiary pisze:

   Zapytam, ów mason miał wywieszkę, że był masonem?
   Zastanów się, co piszesz, nie mając potwierdzenia, bo takimi ochami i achami to tylko możesz zaszkodzić o Danielowi, no chyba że masz zapis świadectwa!

   I uwaga, nie na rykach polega dotknięcie Boga, Pan idzie w lekkim powiewie a nie w nawałnicy, to, że ktoś ryczy, to znaczy, że czarnego ostatnie podrygi

   • seba pisze:

    O.Daniel miał słowo poznania:Pan Jezus dotyka masona, ktòry jest tutaj i prosi go aby wròcił do KK, nagle rozległ się ryk jakby potwora.Pan Jezus jest nieskończony w swoim Miłosierdziu 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Zwracam honor Seba 🙂
     Jeśli ojciec tak mówił, bardzo przepraszam, ale nie wspomniałeś najpierw o tym, a sam wiesz, jak O Daniel ma pod górkę…

     Przyjmij moje przeprosiny, proszę 😉

   • seba pisze:

    Ps.nie widziałem go, więc nie wiem czy miał wywieszkę 🙂

  • mariaP pisze:

   … trzeba , żeby i do Paryża przyjechał !

 13. wobroniewiary pisze:

  Warto posłuchać też ministra Jackiewicza

 14. Kamuc73 pisze:

  Prosze o modlitwe za moja i dzieci podroz do Portugalii,13.08 juz mialam zaplanowane by byc w Fatimie….dzis sie okazalo ze moja szefowa bez mojej wiedzy przesunela mi urlop o pare dni,pomimo tego ze bilety kupione:-/ Panie Jezu,ty sie tym zajmij! Moje dzieci od kilku lat sa daleko od Boga,z wiekiem coraz dalej,czuje ze TAM moze sie odmienic ich sece….

 15. Czester pisze:

  +++ We wszystkich intencjach

 16. Tomasz Staszewski pisze:

  Wisienka na torcie.

 17. Tomasz Staszewski pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s