Otoczmy dziś modlitwą ks. Adama Skwarczyńskiego, wypraszając mu łaskę zdrowia i udanej operacji

Otoczmy dziś modlitwą ks. Adama, są komplikacje, został zabrany do szpitala i zaraz będzie mieć operację

MBNP modlitwa za chorego

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Otoczmy dziś modlitwą ks. Adama Skwarczyńskiego, wypraszając mu łaskę zdrowia i udanej operacji

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa za chorego

  Odmówić trzy razy Chwała Ojcu…

  O mój Boże, oto przed Tobą ten chory. Przyszedł Cię prosić o to, czego pragnie i o to, co uważa za najważniejsze dla siebie.

  Ty, o mój Boże, wprowadź w jego serce te słowa: „Najważniejsze jest zdrowie duszy!”. Panie, niech się w nim wypełni cała Twoja wola: jeśli chcesz, by wyzdrowiał, by zostało mu dane zdrowie. Jeśli jednak inna jest Twoja wola, niech dalej niesie swój krzyż.

  Proszę Cię także za nas, którzy się za nim wstawiamy: oczyść nasze serca, abyśmy byli godni przekazać Twoje święte miłosierdzie. Strzeż go i ulżyj mu w cierpieniu, niech się w nim wypełni Twoja święta wola, niech przez niego zostanie objawione Twoje święte imię. Pomóż mu odważnie dźwigać krzyż. Amen.

  http://glosojcapio.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=860&Itemid=95

  • Paweł pisze:

   Widzę, że modlitwa ta jest propagowana (w internecie i w niektórych drukowanych książeczkach), ale nie podaje się tego, że modlitwę tę – z inspiracji Matki Bożej – przekazała w Medjugorju widząca Jelena w dniu 22 czerwca 1985. Matka Boża powiedziała przy tym, że jest to najpiękniejsza modlitwa, jaką można odmówić za chorego.

   [Źródło tych informacji: książka „Słowa z nieba. Wszystkie orędzia z Medjugoria” pod redakcją Doroty Szczerby, w przekładzie Agnieszki Kuryś i Zofii Oczkowskiej, wydanie Wydawnictwa Księży Marianów, Warszawa 1997; str. 271].

   Mogę tu jeszcze dodać, że w odróżnieniu od sześciorga głównych widzących z Medjugorja (Vicki, Mariji, Ivanki, Mirjany, Ivana i Jakova), którzy spotykają się z Matką Bożą w pełni, w formie trójwymiarowej, „Jelena i Marijana widzą Maryję Pannę w dwóch wymiarach (‚jak na filmie’, mówią)” i „za pośrednictwem tych dwóch dziewcząt Gospa kieruje grupą modlitewną i udziela rad duchowych parafii w Medjugoriu”.
   [Zacytowałem ze str. 231 wyżej wymienionej książki.]

  • Marakuja pisze:

   +++

  • AnnaSawa pisze:

   +++

 3. agnieszka pisze:

  Koronka Wyzwolenia
  Koronka do Miłosierdzia Bożego
  Koronka do Matki Miłosierdzia
  Koronka do Aniołów Stróżów

  Duchu Święty przyjdź!
  Jezus jest Królem!
  Potęgi Jego Moc wznosi się nad nami dziś!
  Wzniesmy ręce uwielbiając Go
  Oddajmy Mu cześć
  Wyslawiajmy Jezusa
  On Jedynym Panem jest!
  Chwale Ciebie Panie w dziełach które dokonujesz przez ks. Adama, bądź uwielbiony !

 4. Ania pisze:

  łączę się w modlitwie w intencji ks Adama. wszystko w rękach naszego PANA.

 5. wobroniewiary pisze:

  Dziś otrzymałam list z Kanady a w nim relikwie:
  św. Krzysztofa, św. Antoniego, św. O. Pio, św. Marty, św. Peregryna i św. Judy Tadeusza.
  To nie przypadek. Dziś zdecydowałam się na bardzo ważny krok w moim życiu.
  Gdy załatwiałam tę sprawę, czułam wokół siebie zapach i róż, i lilii i fiołów i czego ta jeszcze nie było 😉
  Teraz wiem, że mimo cierpień i krzyży będzie już tylko lepiej…. będzie po Bożemu

 6. wobroniewiary pisze:

  NOWENNA DO ŚWIĘTEGO ANTONIEGO – dzień IV

  Święty Antoni jest patronem ubogich, narzeczonych i mał­żeństw oraz orędownikiem w poszukiwaniu zagubionych rzeczy.

  O chwalebny święty Anto­ni, ciebie Bóg obdarzył wielkim i zaszczytnym przywilejem wspomagania ludzi. Tysiącom zwracającym się do ciebie z róż­nymi kłopotami udzielałeś pomocy: umierającym niosłeś pociechę, trędowatym uwolnienie, chorym zdrowie, studentom jasną myśl, żeglującym bezpieczny port, uwięzionym wolność, okradzionym własność, a gubiącym ich zgubę. Kto zresztą zdoła zliczyć tych wszystkich, kto przez ciebie otrzymali pociechę i pomoc, której ciągle obficie udzielasz. Uciekamy się więc ciebie i błagamy o pomoc i radę w tych sprawach, które pragniemy ci przedstawić… (chwila cichej modlitwy).

  Na czwarty dzień
  O święty Antoni, widok twej pokory, którąś obrał sobie za przewodniczkę życia we wszystkich swych czynnościach, za­wstydza mnie. Albowiem ja, któ­ry przed Bogiem jestem pro­chem i niczym, szukam czasem swego wyniesienia, a poniżenia drugich. Odtąd chcę zmienić swe dotychczasowe życie i stać się twym gorliwym naśladowcą. Wyjednaj mi u tronu Najwyższe­go łaskę ukochania pokory, a znienawidzenia szatańskiej pychy.

 7. wobroniewiary pisze:

  Akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu

  Boże, Ojcze miłosierny,
  który objawiłeś swoją miłość
  w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
  i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
  Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.

  Pochyl się nad nami grzesznymi,
  ulecz naszą słabość,
  przezwycięż wszelkie zło,
  pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
  doświadczyć Twojego miłosierdzia,
  aby w Tobie, trójjedyny Boże,
  zawsze odnajdywali źródło nadziei.

  Ojcze Przedwieczny,
  dla bolesnej męki
  i zmartwychwstania Twojego Syna,
  miej miłosierdzie dla nas
  i całego świata!

  Kliknij i posłuchaj św. Jana Pawła II
  http://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/kult-bozego-milosierdzia/akt-zawierzenia-swiata.html

 8. Magda pisze:

  O tym, że wokół zaludniających kraje zachodniej Europy imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu trzeba chodzić na paluszkach, nie zakłócać im spokoju, nie prowokować żadnym słowem ani gestem, nie dać im odczuć, że są niezbyt pożądanymi gośćmi, wiemy już od dawna.

  Ostatnio przekonali się o tym wierni we włoskim miasteczku Ventimiglia, których – jak poinformowała za agencją ANSA „Rzeczpospolita” – poproszono o modlenie się w swoim kościele parafialnym pw. Świętego Antoniego w ciszy, aby nie denerwować umieszczonych w nim uchodźców.

  http://gosc.pl/doc/3216034.Cicho-sza-bo-muzulmanie-sie-obraza

 9. Anna pisze:

  Boże miej w opiece ks Adama i pozwól .u jeszcze długo żyć i być natchnieniem i opoką dla rodziny wowitowej. Matko Najswiętsza blogoslaw naszemu kapłanowi i daj siłę i zdrowie.

 10. krystorey pisze:

  „Pragnę, żeby pierwszy piątek po święcie Mojego Najświętszego Serca, został przeznaczony na święto ku czci Mojej Najświętszej Głowy jako Przybytku Bożej Mądrości”

  A oto modlitwa do Najświętszej Głowy Pana Jezusa, jako Przybytku Bożej Mądrości, którą podyktował Zbawiciel stygmatyczce 1894-1905, Teresie H. Higginson: O Mądrości Najświętszej Głowy, prowadź mnie na wszystkich moich drogach. O Miłości Najświętszego Serca, spal mnie Twoim Ogniem. O Przybytku Bożej Mądrości i Siło Przewodnia, która rządzisz wszystkimi poruszeniami i Miłością Najświętszego Serca – oby wszystkie umysły Ciebie poznały, wszystkie Serca Ciebie kochały i wszystkie języki Ciebie wychwalały, teraz i na wieki wieków. O Woli, która zawsze byłaś pokornie uległa Woli Twego Ojca Niebieskiego, kieruj mną we wszystkich sprawach, jak kierowałaś wszystkimi uczuciami i poruszeniami Najświętszego Serca Boga-Człowieka. O Rozumie, który znasz wszystkie rzeczy, prowadź mnie zawsze Twoim Światłem. O Pamięci, w której odbija się równocześnie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, która zawsze o mnie pamiętasz i zawsze stwarzasz nowe sposoby udzielania dalszych łask – przymuś mnie do miłowania Ciebie coraz bardziej. Dla uczczenia Boskiej Woli, Pamięci i Rozumu. Chwała Ojcu..(3x) O Najświętsza Głowo, niech Twoja Mądrość prowadzi nas, a Twój Najświętszy Język niech nas zawsze błogosławi i błaga o litość i przebaczenia, abyśmy nigdy nie usłyszeli przekleństwa wygłoszonego do tych, którzy będą przeciwstawiać się temu nabożeństwu lub pogardzać nim.

 11. Ela pisze:

  Wlasnie Igorek i Olafek pomodlili sie ze mna za ksiedza Adama ☺

 12. babula pisze:

  Panie Boże ofiaruję Ci cierpienia ks. Adama w połączeniu z Najświętszym Ciałem, Krwią i Bóstwem Twojego Syna Jezusa na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego. Przez bolesną mękę Jezusa proszę o zdrowie a jeśli to nie jest możliwe to o ulgę w cierpieniu dla ks. Adama.

 13. alicja pisze:

  9 czerwca zakonczyla sie nowenna 9 Mszy sw. za Ks Adama Skwarczynskiego w Melbourne – Australia. Dodatkowo wczoraj wieczorem (w Aust. 7 wieczor a w Polsce 11 rano ) odbyla sie dodatkowa Msza Sw, Rowniez dzisiaj( 9 rano w Aust – czwartek – a 1 w nocy w Polsce). Byly to Msze dodatkowe po informacji od Ks Adama ze jedzie ponownie do szpitala ( nie liczac Nowenna Mszy). otaczamy Ksiedza modlitwa caly dzien I na codziennych mszach.Prosmy Boga aby Ksiadz Adam pozostal jeszcze z nami. Z Panem Bogiem – Alicja z Melbourne z rodzina i przyjaciolmi

 14. Ewa pisze:

  O zdrowie dla ks. Adama.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s