Rozmowy niedokończone z egzorcystą o. Marianem Rajchelem: zagrożenia duchowe. Ostrzeżenie przed Marią z Irlandii!

Zagrożenia duchowe cz. II
Radio Maryja
Ks. prał. Marian Rajchel – egzorcysta

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Rozmowy niedokończone z egzorcystą o. Marianem Rajchelem: zagrożenia duchowe. Ostrzeżenie przed Marią z Irlandii!

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. średnia pisze:

  „W imieniu Jezusa przejmujemy to miasto” − usłyszałem. Ciarki na plecach. Wariaci. Albo… chrześcijanie.

  W niezwykłym dokumencie „Father of lights” („Ojciec światłości”) ukazującym potężne działanie Ducha Świętego w świecie jest scena, która za każdym razem wywołuje u mnie ciarki. Chrześcijanin przychodzi do szamana, który sieje grozę w południowych Indiach (rzuca na innych zaklęcia, przerażeni ludzie szepczą, że prawdopodobnie składa ofiary z niemowląt). Ewangelizator, który przychodzi do niego, przekraczając progi jego gospodarstwa, na „dzień dobry” rzuca: „W imieniu Jezusa przejmujemy twoją ziemię”. Szaman chowa się w chatce i nie ma odwagi wyjść. Następnego dnia pakuje manatki i… ulatnia się. Zwiewa. Tę scenę mogę oglądać w nieskończoność.

  Przypomniałem ją sobie kilka dni temu. W Pabianicach. Pod typowym szaroburym osiedlowym pawilonem handlowym z graffiti Widzewa Łódź. Przed sklepikiem z dopalaczami ruszył szturm do nieba. Ks. Michał Misiak wraz z grupą ewangelizatorów wołał: „W imieniu Jezusa przejmujemy to miasto, oblewamy je krwią Syna Bożego”. Znów ciarki na plecach. Wariaci. Albo… chrześcijanie.

  − Co wy możecie zrobić? Najwyżej się pomodlić − słyszę często z ironią o podobnych akcjach. Tacy ludzie nie wiedzą, co mówią. Naprawdę. Posłuchajcie: − Dostaliśmy niedawno cynk, że chłopak po dopalaczach trafił do szpitala w Pabianicach – opowiada mi pod sklepem z dopalaczami ks. Michał – A ponieważ mamy ekipę, która modli się regularnie w szpitalu, nasi ludzie poszli na oddział. Adam leżał na OIOM-ie. Dawano mu 10 proc. szans na przeżycie. Ludzie z naszej wspólnoty zaczęli modlić się nad tym umierającym chłopakiem, gdy nagle zaczął on oddychać i poruszać się. Okazało się, że ten człowiek został uzdrowiony! Jego mama zaczęła płakać. Adam przyjął Jezusa jako Pana i Zbawiciela. „Chcesz spotkać się z księdzem?” – zapytali go ewangelizatorzy. „Tak!” − odpowiedział. Wyspowiadałem go wczoraj. Na łóżku szpitalnym. Pierwszy raz po dziesięciu latach wyznał swe grzechy. W czasie modlitwy Bóg dał mi słowo z Księgi Przysłów: „Upadek w ciele jest początkiem wzrostu duchowego”. Rozmawialiśmy o tym… Po spowiedzi Adam powiedział: „Uciekłem stąd do Anglii, zostawiając dziewczynę z dzieckiem. Teraz chcę zabrać ich z sobą i zaopiekować się nimi”.

  http://gosc.pl/doc/3217776.Przejmujemy-to-miasto

 3. ja pisze:

  Gdzieś tak po 36 minucie jest mowa o orędziach Ostrzeżenie i MBM, warto słuchać, bo to wielkie zagrożenie duchowe.

  • wobroniewiary pisze:

   Chyba po 36 min. Poprawię 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   W końcówce ks. Rajchel mówi wyraźnie przestrzegam przed Marią z Irlandii!!!

   • wobroniewiary pisze:

    I dlatego każdy, kto wypowiada się na stronie tych, którym brak prawdziwej wiary, jak mówi ks. Marian a żyją sensacjami – tu mają zakaz wjazdu. Jeśli ktoś pisuje u dznmp, to niech zapomni o pisaniu tutaj. Wystarczy posłuchac co mówi ks. Marian na temat atmosfery wokół, z kim i gdzie przebywamy.
    A nie da się dwom panom służyć.
    Zacytuję wczorajsze czytania:

    Pierwsza Księga Królewska 18,20-39.

    Achab rozesłał polecenie wszystkim Izraelitom i zgromadził proroków na górze Karmel. Wówczas Eliasz zbliżył się do całego ludu i rzekł: «Dopókiż będziecie chwiać się na obie strony? Jeżeli Pan jest prawdziwym Bogiem, to Jemu służcie, a jeżeli Baal, to służcie jemu!» Na to nie odpowiedzieli mu ani słowa….
    https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/06/08/8-czerwca-wspominamy-swieta-jadwige-krolowa/

  • Małgosia pisze:

   Tomasz (strona dznmp):

   „Na podstawie tego filmu z Rozmów Niedokończonych wowity sporzadziły zakłamany wpis. Zobaczcie na czym polega ich obrzydliwa manipulacja. Dalej jest też atak na nasz blog „przy okazji”. Dzwoni jakas kobiecina miesza prawdziwe rzeczy z jakimiś swoimi opiniami o orędziach MBM. Robi taki kociół słowem próbuje księdzu zrobic pranie mózgu. Ksiądz odpowiada że warto brać orędzia juz zatwierdzone przez Kościół. Praktycznie to samo mówi o Medugorje że sa różne opinie. a ci walą wpis z wykrzyknikami że potepia orędzia że nasz blog to jakies „diabelstwo” itd. Jasne sie staje jak produkują te swoje wypociny dzwoni do jakiegoś księdza oszalała kobiecina tak miesza tak kreci że ksiądz zawsze powie że trzba słuchac tylko tego co ostatecznie zatwierdzone przez Kościół no i ci robia wpis „papiez potępił MBM, pobłogosławił naszej admince i kazał się trzymać z dala od bloga dznmp””

   • wobroniewiary pisze:

    Jego cyrk, jego małpy. Czyli jego problem

    Niech pluje ile chce, byle ludzi z tego szamba (rozdawanie krucjatek pod wc na Jasnej Górze mówi samo za siebie) wyciągać

   • Magda pisze:

    Ten Tomasz sorry ale ma nierówno pod sufitem. Poniższym zdaniem dyskwalifikuje siebie jako totalny sekciarz bez grosza inteligencji, byle walić w ten blog i w Adminkę
    „Dzwoni jakas kobiecina miesza prawdziwe rzeczy z jakimiś swoimi opiniami o orędziach MBM. Robi taki kociół słowem próbuje księdzu zrobic pranie mózgu”

    Ks. Rajchel dał sobie zrobić pranie mózgu. Niesamowite. Brak słów, żenada i wstyd. Ale to są owoce lektury wszelkich orędzi, Żywego płomienia, Mieci i Marysi.

    Duch Jezebel, fałszywych proroctw i wszelkich nieczystości wychodzi u niego i uszami i butami. I gdzie tu na wowit można znaleźc te słowa „wpis „papiez potępił MBM, pobłogosławił naszej admince i kazał się trzymać z dala od bloga dznmp”
    Przecież dla niego papież to fałszywy prorok.

 4. Mahejo pisze:

  Nowenna do św. Stanisława Papczyńskiego – zaczyna się w sobotę 18 czerwca.

  Na stronie Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich czytamy:
  – Na pomoc ze strony o. Papczyńskiego mogą zwłaszcza liczyć rodziny niemające dzieci, matki w zagrożonej ciąży, osoby uzależnione od alkoholu, skonfliktowane rodziny, dzieci mające trudności w nauce, chorzy na choroby nowotworowe. Ufamy, że jeśli Pan Bóg zechciał, aby o. Stanisław został uznany świętym, to teraz, po jego kanonizacji, będzie jeszcze skuteczniej wstawiał się za nami. –
  Można tam znaleźć tekst Nowenny a także wpisać intencję – i ew. złożyć ofiarę.
  Intencja zostanie włączona do 9 Mszy świętych w czasie Nowenny do św. Stanisława Papczyńskiego przed wspomnieniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy (18-26 czerwca br.).

  https://spm.org.pl/index.php/nowenny/nowenny-2016/nowenna-do-sw-stanislawa-papczynskiego

 5. Gosia pisze:

  Jak się czuje ks. Adam?

 6. Marakuja pisze:

  Ks. Marian Rajchel mówi też o ojcach założycielach UE, dwóch z nich to kandydaci na ołtarze, a tutaj mamy na linku o czymś, co miało miejsce kilka dni temu w Szwajcarii:

  http://www.pch24.pl/satanistyczna-ceremonia-podczas-otwarcia-najdluzszego-i-najglebszego-tunelu-kolejowego-na-swiecie-,43796,i.html

  • Marakuja pisze:

   Nagranie tylko dla osób o silnych nerwach, ja nie oglądałam, żeby nie karmić oczu paskudztwem. Przyjdź, Panie Jezu..

   • wobroniewiary pisze:

    Opisuje to gość.pl

    http://gosc.pl/doc/3220329.Otwarcie-tunelu-holdem-dla-szatana
    Otwarcie tunelu hołdem dla szatana?
    Kiedy ogląda się ten film, taka myśl sama się narzuca.

    2 czerwca w Szwajcarii otwarto Gotthard Base Tunnel, najdłuższy tunel na świecie – liczy 57 km. Dzięki niemu czas jazdy z Zurychu do Mediolanu jest o godzinę krótszy. Koszt 11 miliardów euro, budowa trwała 17 lat. Na uroczyste otwarcie zaproszono wysokich dygnitarzy państwowych, m.in. kanclerz Niemiec Angelę Merkel i prezydenta Francji Francoisa Hollande’a.

    Wszystko pięknie, tylko cały performance na otwarcie tunelu, przygotowany przez niemieckiego reżysera teatralnego Volkera Hessego, przyprawia o gęsią skórkę. Na początku wydaje się, że nie ma się czego bać. Wchodzą sobie robotnicy w pomarańczowych uniformach, symbolizujący pracujących przy budowie tunelu. Poruszają się, co prawda, mechanicznie, ale niech będzie. Jednak zaraz po nich pojawia się platforma kolejowa z ludźmi ubranymi tylko w bieliznę, którzy zaczynają się obejmować, symulując akty seksualne wszelkiego rodzaju. Od tej chwili widowisko przekształca się de facto w rytuał satanistyczny. Pojawia się okropna postać ze skrzydłami o brzydkiej, olbrzymiej twarzy, po przyjrzeniu się można zauważyć, że jest to kobieta topless. Mało tego za chwilę pojawia się kozioł, któremu ludzie oddają hołd. Jest nawet pochód z czaszką kozła.

    Druga część „spektaklu” dzieje się na zewnątrz. Znowu mamy roznegliżowanych aktorów. Wieszani są robotnicy, jakby w ofierze. Następnie na ekranie pojawia się wszechwidzące oko i dusze zmarłych? A może demony? Procesja towarzysząca kozłowi nakłada na siebie welon, jakby miała go poślubić. Na ekranie pojawia się upiorna twarz. Przed nią wiszą skarabeusze. Jedna z aktorek „poślubia” kozła. Na koniec aktorzy składają pokłon zegarowi, którego wskazówki raz podążają do przodu a raz do tyłu.

    Po czymś takim człowiek się zastanawia, czy wjeżdżając do tego tunelu, nie przekracza bramy piekła

  • Marakuja pisze:

   Tak zakładano UE. A gdzie ona jest teraz..
   http://gosc.pl/doc/1085354.Polityk-Boga/2

 7. Marakuja pisze:

  Dnia 17 września 1939 roku, podczas medytacji, Jezus objawił Siostrze Miłosierdzia Gabrieli Borgarino. Pan Jezus trzymał w dłoni kartkę, na której było wypisane wezwanie. Boska Opatrzności Serca Jezusowego wspomóż nas!
  Siostra Gabriela tak opisała to wydarzenie: „Pewnego dnia, w kaplicy Jezus mi powiedział: Moje Boskie Serce jest, jak wylewający potok, przepełnione miłością. Ogłoś, w miarę możliwości, całemu światu to wezwanie: BOSKA Opatrzności Serca Jezusowego wspomóż nas.
  Jezus miał w ręce karteczkę z tym właśnie wypisanym, cennym wezwaniem. Kazał mi je napisać i poprosić o poświęcenie go oraz podkreślić słowo boska, aby wszyscy zrozumieli, że pochodzi ona rzeczywiście od Jego Serca… Powiedział, że Opatrzność to przymiot Jego Boskości i dlatego jest niewyczerpana… Zachęcał, bym odmawiała je z ufnością, bo we wszystkich potrzebach, jakie by nie były: moralne, duchowe, czy materialne, On nas wspomoże. Jego Boskie Serce jest Skarbem, w którym zawarte są wszelkie rodzaje dobra i wszystkie cnoty”.

  Pamiętajmy o tym co Pan Jezus powiedział do s. Gabrieli: „Powodem mojego cierpienia była nie tylko bolesna męka, ale przede wszystkim niewdzięczność Moich stworzeń”.
  Na koniec nigdy nie zapominajmy o dziękowaniu. Tylko, bowiem ten, kto potrafi dziękować, ma serce otwarte na otrzymywanie.

  Za pozwoleniem władzy duchownej,
  kard. M. Fossati, 1944

  Więcej tu:
  http://mariateresa.pl/index.php/modlitwy/koronka-do-boskiej-opatrznoci-serca-jezusowego

  Można napisać do Sióstr, lub zadzwonić, wyślą Koronkę. Byłam osobiście ( Kraków) i bardzo polubiłam ją odmawiać 🙂

  • Bogumiła pisze:

   Marakuja dziękuję Ci za ten wpis. ❤
   Ostatnio w Rycerzu Niepokalanej było opisane jak św. Maksymilian Kolbe wzywał "nieprzebraną kasę Opatrzności Bożej" przy wydawaniu Rycerza i budowaniu Niepokalanowa w Japonii. Nie miał nigdy pieniędzy na rozpoczęcie swoich planów a jednak nigdy ich nie brakowało na zrealizowanie pobożnych dzieł.
   I my możemy się przecież zwracać do Opatrzności o pomoc także finansową w naszych niedostatkach. Jak mówił ojciec Witko, nie wstydźmy się prosić Ojca także o dobra materialne pozwalające godnie żyć.

 8. ❤ Alicja "POUCZENIA" EPILOG czw. 23.05.2002
  † Celem działania sług szatana w świecie jest zwiedzenie, jak największej liczby dusz i wtrącenie ich do czeluści złego. Działania ich obejmują wszystkie dziedziny życia ludzkiego od narodzin do ostatnich chwil na tym świecie. Obejmują wszystko, co stworzył Bóg, aby zniszczyć, zniekształcić i rzucić pod nogi Lucyfera żądnego władzy i zemsty na Bogu i Jego stworzeniach. Zatem trzeba odsłaniać wybranym dzieciom Moim główne aspekty i przejawy działania złego. Święty Paweł powiedział, że główna walka od stworzenia świata toczy się na poziomie pierwiastków duchowych. Działanie zewnętrzne zła służy zwycięstwu nad duszami ludzkimi, które otrzymały życie wieczne i przeznaczone są do życia w Bogu. Życie na ziemi jest przygotowaniem do życia wiecznego, a jednocześnie wolnym wyborem jakości tego życia w zjednoczeniu z Bogiem albo Szatanem.
  Ja posługuję się Miłością i Prawdą, bo nimi jestem i prowadzę ku jedności. Mój wróg posługuje się nienawiścią i kłamstwem, które są istotą jego jestestwa i prowadzi ku rozbiciu. Trzeba zatem przyodziać pełną zbroję duchową, o której mówi św. Paweł (Ef 6, 10-18) i odrzucić wszystko, co ma choćby pozór zła.
  Dziedziny życia, które szczególnie są atakowane to: serce, umysł i ciało.
  Serce przez pychę, próżność, zawziętość, lęk, odrzucenie duchowości, wulgarność, egoizm.
  Umysł przez głupotę, powierzchowność, ułudę, kłamstwo, nieufność, ciemnotę.
  Ciało przez uznanie go za najwyższą wartość. Ciało kobiety – przez jego komercjalizację i uznanie go za źródło uciech.
  Działania szatańskie obejmują:
  Kulturę, sztukę (muzyka, plastyka, literatura), modę, zainteresowania, styl życia, hierarchię wartości (kult materii).
  Religię w jej miejsce wprowadza się religie pogańskie z kultem Szatana docelowo, a pośrednio sekty, zabobony, okultyzm, magię itp., satanizm jako kult tzw. dobrego boga, którym jest Lucyfer.
  Stosunki społeczne – kontrola i zniewolenie ludzi, globalizm, manipulacja świadomością, powszechna nędza, elita władzy i bogactwa, grabież.
  Ubóstwienie człowieka – jego możliwości, decydowanie o życiu (stwarzanie i uśmiercanie) dobru i złu. Lecz także odczłowieczanie człowieka przez odarcie go z godności dziecka Bożego przez poniżanie, upodlanie, gloryfikację zwierząt, manipulowanie i sadyzm.
  Celem jest tzw. nowy świat – nowa era – według zasad będących odwrotnością prawa naturalnego i Bożego z rządem światowym – totalitarnym opartym o możliwości współczesnej techniki. Tzw. nowy porządek tworzony przez kościół szatana.
  Owoce są widoczne nawet dla mało myślących ludzi, choć prowadzone jest systematyczne obniżanie wrażliwości, znieczulanie i pogłębianie poczucia bezsilności, by przyzwyczaić do perwersji, zła, okrucieństwa i uznać to wszystko za normalność lub nawet symptomy postępu cywilizacyjnego. To jest totalne ogłupianie ludzi i pchanie ich w paszczę szatana, a nawet powodowanie, że sami tam zdążają.
  Wy, wierne dzieci Moje powołane jesteście, aby wraz ze Mną i Maryją przez swoje zawierzenie i heroiczną ofiarność zwyciężać, by uczestniczyć w odnowieniu oblicza ziemi i tryumfie Moim w duszach ludzkich.

 9. Pingback: Zagrożenia duchowe część II | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s