Brat Jan Hruszowiec OFMConv zachęca: Krucjata różańcowa w obronie przed terroryzmem

A po Nicei jakie następne miejsce?
Bierzmy się my też za BROŃ – skuteczną broń.
Potrzeba armie odważnych żołnierzy Maryi:

ZOBOWIĄZANIE

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

71 odpowiedzi na „Brat Jan Hruszowiec OFMConv zachęca: Krucjata różańcowa w obronie przed terroryzmem

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Elizeusz pisze:

  Terrorystyczne zamachy…, terroryzm, jedna z forma zła naszych czasów – jeden ze znaków Końca Czasów.
  „Wiszą nad wami poważne nieszczęścia, poważne niebezpieczeństwa ze strony zła. – mówi Matka Boża w Orędziu nr 326 (z 7.06.1986r.) zatyt. ‚Kotwica zbawienia’, do Jej umiłowanych synów, Kapłanów.
  Przede wszystkim zagraża wam zło w porządku duchowym, które może zniszczyć nadprzyrodzone życie waszych dusz. Grzech rozszerza się jak najgorsza i najbardziej złośliwa epidemia, siejąca choroby i śmierć wszędzie, w tak wielu duszach…
  Istnieje również zło w porządku fizycznym, takie jak ułomności, nieszczęścia, wypadki, susze, trzęsienia ziemi, szerzące się nieuleczalne choroby. Dostrzeżcie znak ostrzegawczy w tym, co dzieje się w porządku naturalnym. Powinniście w tym zobaczyć znak Bożej sprawiedliwości, która nie może pozostawić bez ukarania niezliczonych występków, popełnianych każdego dnia.
  Istnieje zło w porządku społecznym, takie jak podziały i nienawiść, głód i nędza, wykorzystywanie i niewolnictwo, przemoc, t e r r o r y z m i wojny.
  Aby się u s t r z e c przed każdym z tych nieszczęść, zapraszam was do ukrycia się w bezpiecznym schronieniu Mego Niepokalanego Serca. (…). Dlatego powtarzam dziś każdemu z was to, co przepowiedziałam w Fatimie Mojej córce Łucji: Moje Niepokalane Serce stanie się twym schronieniem i bezpieczną drogą, która doprowadzi cię do Boga. … wyrażam pragnienie, by stało się Ono dla wszystkich kotwicą zbawienia”.
  http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/86.htm

  • Betula pisze:

   Jan Paweł II zawsze nosił na sobie Szkalerz Święty, także w czasie zamachu na jego życie i sam powiedział że Matka Boża w cudowny sposób uratowała jego życie.

   Taki Szkaplerz można przyjąć codziennie, wystarczy udać się do męskiego klasztoru Ojców Karmelitów np. w Wadowicach gdzie przed laty mały chłopczyk – Karol Wojtyła został przyprowadzony przez swojego ojca żeby „zapisać się do Karmelu” czyli przyjąć Szkaplerz Święty.

 3. wobroniewiary pisze:

  Biedroń mówi, że terroryści idą pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku

  Robert Biedroń prezydent Słupska i działacz walczący o prawa osób LGBT napisał na Twitterze, że Terroryści w Polsce są pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku.

  „Straszą Was „islamskimi terrorystami”? Macie swojskich, pod flagą biało-czerwoną i z krzyżem w ręku” – napisał Robert Biedroń na Twitterze komentując tragiczne wydarzenia z Orlando, zamieszczając przy tym artykuł do Gazety Wyborczej.

  – Co za chamstwo i impertynencja. Czołowy polski aktywista homoseksualny porównuje katolików i patriotów do terrorystów. – skomentował poseł Kukiz’15 Robert Winnicki.

  Przypomnijmy, że w ataku na gejowski klub w Orlando zginęło 50 osób; 53 zostało rannych. Sprawcą masakry był 29-letni ‚Amerykanin’ pochodzenia afgańskiego Omar Saddiqui Mateen, zadeklarowany zwolennik ISIS.

  Źródło: Nie dla Islamizacji Europy

 4. rysik pisze:

  „Rysuje się bardzo niebezpieczny scenariusz. Islamizacji Europy na życzenie bezmyślnych europejskich elit. Wystarczy nieco zamieszać w pojęciowym kotle, rozegrać parę sprytnych ruchów na międzynarodowej planszy – jak szachista Erdogan – i zdezorientowana Europa sama wybiera rozwiązanie, którego najbardziej się bała. Dodatkowo płaci mu potężne miliony za to, by gwarantował jej stabilizację w kwestii, której sama nie potrafi zahamować – kryzysu imigracyjnego. Turecki szach-mat.
  Algierski pisarz Boualem Sansal autor książki „2084. Koniec świata”, ostrzegał niedawno przed nieodzowną islamizacją Europy. Mówił, że zamachy w Paryżu i Brukseli to dopiero początek. Wskazywał, że niebezpieczeństwo grozi Europie własnie ze strony Turcji.
  Erdogan chce odbudować kalifat, a państwo osmańskie było bez wątpienia najbardziej brutalnym kalifatem w historii islamu
  — mówił Sansal w jednym z wywiadów, zapowiadając że Erdogan będzie chciał poszerzyć swoje imperium w kierunku w kierunku Europy. Najbardziej zagrożone są według niego Niemcy.
  Skoro jednak Angela Merkel i Frank-Walter Steinmeier tak bardzo cenią demokratyczne osiągnięcia Erdogana, pewnie nie będą miały nic przeciwko przeniesieniu jego demokracji na własny grunt.
  W kontekście naszych własnych spraw, warto zapamiętać słowa niemieckiej kanclerz i przewodniczącego Tuska. Trzeba je będzie przypomnieć za każdym razem, gdy wrócą do roztrząsania spraw polskiej praworządności.
  Narody mają prawo do decydowania w wolnych wyborach o tym, kto nimi rządzi. (…) Czołgi na ulicach i ataki z powietrza przeciwko własnemu społeczeństwu są bezprawiem
  — niech Komitet Obrony Demokracji wraz z Ryszardem Petru i Lechem Wałęsą czekającym na dwumilionową manifestację, nauczą się ich na pamięć…. ”
  http://wpolityce.pl/swiat/300997-erdogan-pierwszym-demokrata-swiata-merkel-tusk-i-inni-obroncy-praworzadnosci-staja-za-nim-murem-europejski-szach-mat?strona=2

 5. ja pisze:

  Signore Perdonaci!
  Panie, przebacz nam!

  • robb pisze:

   Pan Jezus ukrzyżowany po prawej stronie a oni piwo piją i tańczą jak w knajpie.Kiedyś się zestarzeją ,zachorują ………..staną przed Panem Jezusem ,Panie przebacz im bo naprawdę nie wiedzą co czynią.

 6. Anna pisze:

  Boże, ochroń nas od złego, które niszczy wszystko co dobre, pomóż wszystkim tym, którzy pomimo prześladowań nie wypierają się wiary i starają przestrzegać Twoich przykazań. Blogosław wszystkim czytelnikom WOWIT i administratorom, dzięki którym umacnia się wiara, rozbudza nadzieja+++

 7. wobroniewiary pisze:

  Wynagradzajmy, również za moderatorów Frondy!
  Na frondzie nie ma moderacji komentarzy dlatego człowiek czytając artykuł widzi też całe zło, całe diabelstwo w czystej postaci w komentarzach.
  Weszłam na artykuł o świątyni ś.w Michała Archanioła , pierwsze dwa komentarze i …zamarłam i duchowo umarłam.
  http://www.fronda.pl/a/ta-swiatynia-zostala-poswiecona-reka-boga,75199.html
  Wynagradzajmy!
  Ps. Teraz może zrozumiecie, dlaczego u nas jest moderacja, my na takie coś nigdy nie dopuścimy, wystarczy, że sami czytamy podobne treści ale nie dajemy ich czytelnikom, bo ….bardzo bolą i bluźnią Bogu 😦

 8. rysik pisze:

  A czy Matka Boża może błogosławić lewą ręką?

  • wobroniewiary pisze:

   Nie, nie może!
   Już wiele razy cytowaliśmy Dzienniczek św. Faustyny i inne źródła, że Bóg i Maryja błogosławią prawą ręką a lewa to w okultyzmie znak przekleństwa!

   Zacytuję ci raz jeszcze
   1585
   Widzenie Matki Bożej. W jasności wielkiej ujrzałam Matkę Bożą w białej sukni, przepasaną złotym pasem, a drobne gwiazdki także złote były po całej szacie i rękawy na trójkąt wyłożone złotem. Płaszcz miała szafirowy, lekko zarzucony, na głowie miała lekko zarzucony przezroczysty welon, włosy rozpuszczone, ślicznie ułożone i korona ze złota, która miała w zakończeniach krzyżyki. Na lewym ręku trzymała Dziecię Jezus. Takiej Matki Bożej jeszcze nie widziałam. Wtem spojrzała na mnie łaskawie i rzekła: Jestem Matką Boską Kapłańską. Wtem Jezusa spuściła z ręki na ziemię, a prawą rękę podniosła w niebo i rzekła: Boże, błogosław Polsce, błogosław kapłanom. I znów rzekła do mnie: Powiedz to, coś widziała kapłanom. (154) — Postanowiłam sobie, że przy pierwszej sposobności widzenia się z ojcem 388 powiem, lecz ja sama nie mogę nic zrozumieć z tego widzenia.

  • DanutaR pisze:

   Bardzo dawno już nie zabierałam głosu na tym blogu ale dziś proszę o dogłębne wyjaśnienie tego obrazka przedstawiającego Serce Najświętszej Maryi Panny. Co tu jest nie tak???
   Wizerunek NMP pochodzi z obrazu Przymierza Dwóch Serc; posłużę się tu linkami: https://gloria.tv/language/P9vKHDGZAtKp3XEmPhL74Jzsg/photo/ouPcp5SND69d1vtMah5w3buHQ i https://www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2005/Przewodnik-Katolicki-42-2005/Diecezja-Bydgoska/Przymierze-Obu-Serc.aspx
   Taki sam obraz Dwóch Serc PJ i NMP towarzyszył przy czuwaniach w Kieleckiej Katedrze: http://niedziela.pl/artykul/17882/nd/Czuwali-przy-sercu-Jezusa-i-Maryi (od jakiegoś czasu nastąpiły zmiany godzinowe adoracji).
   Obrazek Serca NMP pochodzący z Obrazu Dwóch Serc rozdawał (ok.1997/98r) z błogosławieństwem i modlitwą swego czasu Biskup Pomocniczy Kielecki śp. Mieczysław Jaworski. Obrazek ten oczywiście jeszcze posiadam i nie wiem co mam teraz z nim zrobić?

   • wobroniewiary pisze:

    Ja też nie wiem, najlepiej zapytać kogoś kompetentnego, bo w Dzienniczku św. Faustyna mówi o błogosławieniu przez Maryję prawą ręką ale doszukiwanie się diabła wszędzie – to też nie sztuka.

    Na szczęście nie mam takiego obrazka, bo sama nie wiedziałabym co zrobić…

    • rysik pisze:

     Właśnie, a ja nadal nie wiem co zrobić… 😥

    • Ada pisze:

     a ja przeczytałam i poleciałam sprawdzić, mam, taki sam, stary obrazek od dzieciństwa ze mną, już ponad 30 lat. Wisi nad moim łóżkiem. teraz to nie wiem co myśleć o tym. poradźcie…

    • Teresa pisze:

     Ja spaliłam i nie rozmyślam już o tym .
     Ostatnio kupiłam kapcie córce i w domu dopiero zwróciłam uwagę że na podeszwie są motyle , poszłam do sklepu i też wróciłam . Koniec kropka ,
     Lepiej byc „wolnym” od takich rzeczy

 9. Teresa pisze:

  Właśnie spaliłam dwa takie obrazki z MB

  • Ada pisze:

   jeju, a co złego jest w motylach? czy to już nie przesada

    • Monika pisze:

     Pewnie, że motyle są piękne – zwłaszcza na obrazku – tylko nie wtedy jak siedzą mi na kapuście 🙂
     – mam na myśli bielinka kapustnika, który jest groźnym szkodnikiem roślin kapustnych ale nie tylko. Kapusta, kalarepa, brokuły, jarmuż, gorczyca, rzepak są przez niego zagrożone a rolnicy nieustannie prowadzą z nimi walkę, bo z plonów nic by nie zostało.
     Motyle tak, tylko nie na polu kapusty, bo zwyczajnie nic z niej nie zostanie – takie są realia.

    • Sylwia pisze:

     Tak motyle są piękne , tylko te prawdzie albo umieszczone an obrazku jako ozdoba a nie jak jakiś symbol rytualny takie moje zdanie. Np. są osoby co właśnie używają symbolikę Motyla jako amulet czy coś takiego. A wiadomo tego nie powinno się robić.
     Ale dziś tego masa. Ostatnio przeglądam gazetę dla pań , której nie kupuję ale dostaję od kogoś ( ogólnie mało gazet kupuje chyba ze religijne), a tam w tej gazecie. Reklamy -biała magia, tarot, przepowiednie, jasnowidz, czy też właśnie amulety. By wysyłać sms dostać amulet. Czy też za pomocą białej magii „zdejmować klątwy”( raczej chyba powiększać, bo nie ma czegoś takiego jak zdejmowanie klątw , tym bardziej że i biała magia i czarna to jedno i to samo zagrożenie). Ile tego bagna wszędzie i na każdym kroku..ale tego typu gazety idą do pieca u mnie.

    • wobroniewiary pisze:

     Na rekolekcjach w Międzywodziu o. Maciej Bagdziński mówił o symbolach new age i wymienia delfina. Na połowę ludzi pada bady strach, bo kupiliśmy sobie delfinki na pamiątkę. I ojciec nam wytłumaczył – co innego delfin pamiątka znad morza a co innego delfin jako symbol, gdy ma nam służyć w przywoływaniu energii itp. itd.
     Więc zwykłe klapki w motylki – że nam wciskają… nie! to zły chce, byśmy wszędzie widzieli czarnego i nawet obrzydza klapki w motylki

   • eska pisze:

    Ado, motyl jest symbolem new age. Pewnie, że motyl nie jest winny, ale kozioł też nie – a symbolem szatana jest.
    Przykład: Jest taka książka, kompletnie diabelski marketing – już tu o niej wspominałam. „Dowód” Ebena Alexandra. Relacja z zaświatów, jakoby dowód istnienia Boga, ale to jest kompletny new age. Autor nazywa Boga „om” (om to najświętsza sylaba hinduizmu, uważana za identyczną z osobą Wisznu, przy czym jedną z inkarnacji Wisznu jest Kryszna). Po tejże krainie, jakoby po świecie po śmierci, autor porusza się na skrzydłach motyla. I motyl jest na okładce książki.

    • wobroniewiary pisze:

     Ok, ale nie można zwykłego motyla na bluzce czy klapkach traktować jak zło.

    • Sylwia pisze:

     Tak we wszystkim trzeba widzieć umiar a nie samo zło.Bo można popaść w przesadę ..
     teraz godzina Miłosierdzia- „Jezu Ufam Tobie”.

    • Monika pisze:

     Kozioł nie jest winny, że jest symbolem szatana i chyba nikomu nie przyszłoby do głowy spowiadać się z oglądania w dzieciństwie koziołka matołka. 🙂 To dopiero byłoby dziwne. https://www.youtube.com/watch?v=vDoCei4Tsj4

    • eska pisze:

     I tak, i nie. Aga zapytała, z czym złym się kojarzy motyl, to lepiej, żeby wiedziała. I jednak lepiej być czujnym. Podam na przykładzie sowy. Takie sobie zwykłe zwierzątko, ale jednocześnie symbol Bohemian Grove. Nikt mi nie wmówi, że jak się kilka lat temu pojawiła moda na sowy, które były dosłownie wszędzie (odzież, torebki, biżuteria), to że to nie był jakiś sposób manifestacji w stylu „my tu rządzimy”. A obecnie zalew motywem sowy został połączony z motywem łapacza snów i powstają na przykład na bluzkach nadruki takiego typu, jak tu: http://zszywka.pl/p/sowa-3827933.html Moja znajoma chodzi w bluzce z sową zrobioną z łapaczy snów, więc widziałam to osobiście.
     Zwróćcie też uwagę, że takie rzeczy wprowadzane są stopniowo, cichcem. Tak jak motyw gwiazdy pięcioramiennej. Ciekawa jestem, ile osób zwróciło uwagę, jak się w ciągu kilku lat zmienia położenie gwiazdek na odzieży. Kiedyś dawniej wszystkie były usytuowane jednym rogiem do góry. Potem przez kilka lat była moda na lekko przekrzywione, a teraz już wchodzą gwiazdy skierowane dwoma rogami do góry. „Dyktatorzy trendów” liczą na to, że ludzie nie zwrócą na to uwagi, bo już się tak przyzwyczaili do gwiazdek, że im się nie przyglądają.
     Na razie motyw motyla może być niewinny. (A kiedyś był taki na pewno, podobnie jak koziołek matołek). Jednak warto obserwować, co sie z tym będzie dalej działo. Bo jeśli się zrobi wszędobylski jak sowa, to ja idę o zakład, że nie przypadkowo. Nie w tym świecie, który mamy.

 10. wobroniewiary pisze:

  NOWENNA DO ŚW. CHARBELA
  DZIEŃ III – 17.07
  Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

  O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

  O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

  Tobie chwała na wieki. Amen.

  Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

 11. Małgorzata pisze:

  Proszę o konkretną psychologiczną pomoc.

  Jak żyć pod jednym dachem na 50 m2 z zaburzoną narcystyczną osobą. Nie ma możliwości separacji, potrzebne są konkretne wskazówki co robić, aby nie zwariować.
  Poza oczywistymi radami- modlitwa, oddanie się w ręce Pana Boga… To już dawno zostało zrobione.

  • wobroniewiary pisze:

   Zawsze jest możliwość separacji, nawet w jednym domu (pokój na klucz)

  • Teresa pisze:

   Małgorzata porada u prawnika wskazana .

  • eska pisze:

   Osoba narcystyczna wydaje się być bardzo pewna siebie i mająca o sobie wysokie mniemanie. Ale prawda jest taka, że to jest fasada. Maska, w którą być może ten ktoś już nawet uwierzył, ale źródło zachowań tak naprawdę jest inne. U źródła leży bardzo zaburzone poczucie własnej wartości. Jest ono tak niskie, że osoba obawia się każdej najmniejszej krytyki i uwagi na swój temat, ponieważ taka uwaga natychmiast zaburza poczucie własnej wartości. Zatem każdą uwagę taki człowiek traktuje jak atak na całe swoje jestestwo.
   Chyba ksiądz Pawlukiewicz miał kiedyś takie fajne porównanie. Zapytał, dlaczego Narcyz tyle razy biega do tej wody i patrzy na swój wygląd. Bo on ciągle na nowo szuka potwierdzenia tego, że rzeczywiście jest piękny. Ciągle na nowo musi to potwierdzać, bo wcale nie jest tego pewnien. Gdyby był pewien, to by już do tej wody chodzić nie musiał.

   Małgorzato, miałam trochę do czynienia z osobami o takiej osobowości. Uświadomienie sobie, co leży u podłoża ich zachowania, pomogło mi po pierwsze uporać się z moimi emocjami w stosunku do nich, po drugie zamienić nienawiść i tym podobne uczucia na współczucie, gdy zobaczyłam ich nędzę. Po trzecie – w następnej kolejności – gdy nauczyłam się patrzeć z tej właśnie perspektywy, zaczęłam też dobierać inaczej swoje reakcje i zachowania przy konkretnych konfrontacjach z daną osobą, i to sprawiało, że sytuacje zaczęły się nieco inaczej układać.

   Forum to nie miejsce na bardziej szczegółowe wywody, ale zachęcam, abyś spróbowała właśnie tak spojrzeć na tego kogoś – jako na człowieka rozpaczliwie (i niestety głupio) walczącego o wyegzekwowanie tego, aby być docenianym – ponieważ jego poczucie własnej wartości tak naprawdę tonie.

  • mariaP pisze:

   Traktuje ja ( te osobe) jak chorego .

 12. Monika pisze:

  PRAWDZIWY Pan Jezus LEWĄ ręką NIE błogosławi! Sztuczki Szatana!
  http://www.fronda.pl/a/prawdziwy-pan-jezus-lewa-reka-nie-blogoslawi-sztuczki-szatana,68474.html
  Ale lepiej nie czytać wpisów pod artykułem. Niestety nikt tego nie kasuje nie wiadomo dlaczego.

  • eska pisze:

   Powtórzę tutaj to, co już dziś napisałam pod innym wpisem. Ojcu Pio nieraz ukazywał się zły duch. Czasem pod postacią np. przełożonego, ale czasem także pod postacią Jezusa albo Matki Bożej. Mimo, iż wyglądał jak Jezus lub Maryja – nadal był to zły duch. Tak samo postrzegam te „leworęczne” wizerunki – mimo, iż wygląda, że jest to wizerunek Pana Jezusa lub Matki Bożej – nie są to Oni.

   • rzymski katolik pisze:

    Czasami może ktoś nieświadomie i w dobrej wierze powielić „lustrzane odbicie” takiego obrazka – jak czasem zdjęcia ukazujące się w necie, gazetach czy wydawnictwach – i nie od razu to musi być zła wola – wtedy z prawej ręki robi się lewa i na odwrót.
    Ale dobrze, ze na to zwracacie uwagę.

  • ircia pisze:

   Bo oczywiscie tak ciezko zrozumiec,ze idac latem kawal drogi jest poprostu goraco?! ale gdzie tam,lepiej sie doczepic,urosnie moje wlasne ego…zycze troche wiecej pokory w sercu i bratniej wyrozumialosci,bo pycha to…jak adminka czasami powiada „pycha z nieba spycha”.

  • wobroniewiary pisze:

   Pepe, przestań!
   Czy zakonnik nie może w stroju sportowym jechać na rowerze?
   Ma stułę na sobie, sorry ale to już jest zwykłe a nawet niezwykłe czepialstwo!

 13. Pepe pisze:

  a teraz jeszcze mi smutno,pani Ewo, jeśli cenzura to tylko taka która stoi na straży prawdy..przykro mi z powodu usunięcia pierwszego wpisu.

  • wobroniewiary pisze:

   Pepe, gdyby ojciec tak chodził codziennie, gardził sutanną, Msze św. odprawiał byle jak po cywilu (zapewniam cię, że mam zdjęcia kapłana, ktoś mi przysłał, który w galotach w pasiaki siedzi przy sole i „celebruje”…) itd.
   A to tylko i aż pielgrzymka.
   Ty nie wiesz, ale jest grupa dyżurnych osób które tylko czekają aby nas skłócić z MiMJ, z Ojcem Danielem itd.itp.

  • wobroniewiary pisze:

   Ostatnie:
   Mi jest smutno, że na frondzie nikt do tej pory ne usunął bluźnierczych komentarzy o Bogu, że ludzie milczą, moderatorzy frondy śpią a Bóg jest bezkarnie obrażany!!!!

   To jest powód do wynagradzania, przyjmowania Komunii św. wynagradzającej!

   Piszcie tam komentarze, ja pisałam do redakcji – i cisza….. 😦
   A gość opętany wylewa na papier swe seksualne żądze na Bogu Ojcu

   To jest powód do smutku!

 14. Pepe pisze:

  Przepraszam , czy na dzień wejścia do Bazyliki Miłosierdzia Bożego , też było za gorąco by założyć habit i wejść godnie ??? To nie jest czepialstwo , ale o.Daniel ,wielu kapłanów bierze z Niego przykład ..

  nawet duszpasterz młodzieży różnych dróg wchodzi i przez cała pielgrzymkę wchodzi http://www.doziemiobiecanej.pl/cmsdata/library/pielgrzymka-2011/szpakowisko10.jpg

 15. Justyna pisze:

  Pepe, czy to strona Ojca Daniela?
  Idź na http://www.mimj.pl i tam im to napisz.
  Albo znajdź ich na fb, po co tutaj?

  • Pepe pisze:

   Justyno ta strona też nie należy do o.A.Szustaka a jednak dość sporo poświeciło mu się tutaj uwagi, bo tu nie chodzi by krytykować..a jedynie by mieć świadomość tego ,że nie ma tu na ziemi ludzi idealnych i każdy z nas popełnia błędy , a gdy popełniają je kapłani takie wpisy obligują nas do jeszcze większej troski i modlitwy za nich .

   • wobroniewiary pisze:

    Owszem, ale wpis o o. Szustaku zamieściliśmy my, wypowiedź drugiego kapłana, o. Szustak swojej storny nie ma, a o. Daniel ma swoją stronę

    Jest różnica…a niezałożenie sutanny to nie herezja
    Ps. Też kocham sutannę, i pieśń i znak kapłaństwa. Podobnie stułę. A tę ojciec Daniel miał 😉

  • Kasia pisze:

   Pepe-Ks.Karol Wojtyła też czasem zdejmował sutannę i biegał z młodzieżą po górach.Odprawiał Mszę Św.na odwróconym kajaku.Czy też będziesz to potępiać? Jest takie powiedzenie,że żadna przesada nie jest dobra,więc nie przesadzaj.

 16. Pingback: Brat Jan Hruszowiec OFMConv zachęca: Krucjata różańcowa w obronie przed terroryzmem | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s