W Jego ranach jest nasze zdrowie – modlitwy o uzdrowienie z o. Józefem Witko

O. Józef będąc na rekolekcjach w Chicago modli się za wszystkich tam obecnych oraz łączących się przez internet.
Różaniec uzdrowienia z dedykacją dla Zinki, Sylwii, Darii – córki Teresy, umierającego 3-letniego chłopczyka, znajomego „Irci”, An_m  oraz każdego, kto potrzebuje uzdrowienia z chorób ciała i duszy.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „W Jego ranach jest nasze zdrowie – modlitwy o uzdrowienie z o. Józefem Witko

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  O modlitwie uniżenia:

 3. wobroniewiary pisze:

  Konferencja Grzegorza Bacika i modlitwy o. Józefa Witko tak od 46 minuty

 4. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do Św. CHARBELA
  DZIEŃ VIII
  Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

  Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

  Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

  Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.
  Tobie chwała na wieki.

  Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

 5. Sylwia pisze:

  Kochana Bóg zapłać ❤ Ja również pamiętam o Tobie w modlitwie i o Was wszystkich. Jak znajdę wolną chwilkę to będę oglądać i łączyć się duchowo.

 6. Anna pisze:

  Kto z Wowitów wybiera się na ŚDM do Krakowa lub Częstochowy?
  Dobrze by było, jakby ktoś był i omodlił cale WOWIT 😉

  • Maggie pisze:

   Anno znajdzie się ktoś, kto w sercu zawiezie WOWIT’owe intencje, a nasi Aniołowie Stróżowie też nie próżnują i z radością połączą się z modlącym papieżem i młodzieżą. Trzeba poczekać aż się to stanie = bez deklaracji.

 7. wobroniewiary pisze:

  Św. Mario Magdaleno olśniona miłosierdziem Jezusa, módl się za nami ❤

  Według biblijnej relacji Maria pochodziła z Magdali – “wieży ryb” nad Jeziorem Galilejskim, ok. 4 km na północny zachód od Tyberiady. Jezus wyrzucił z niej siedem złych duchów (Mk 16, 9; Łk 8, 2). Odtąd włącza się ona do grona Jego słuchaczy i wraz z innymi niewiastami troszczy się o wędrujących z Nim ludzi.
  Po raz drugi wspominają o niej Ewangeliści pisząc, że była ona obecna podczas ukrzyżowania i śmierci Jezusa (Mk 15, 40; Mt 27, 56; J 19, 25) oraz zdjęcia Go z krzyża i pogrzebu. Maria Magdalena była jedną z trzech niewiast, które udały się do grobu, aby namaścić ciało Ukrzyżowanego, ale grób znalazły pusty (J 20, 1). Kiedy Magdalena ujrzała kamień od grobu odwalony, przerażona, że Żydzi zbezcześcili ciało ukochanego Zbawiciela, wyrzucając je z grobu w niewiadome miejsce, pobiegła do Apostołów i powiadomiła ich o tym. Potem sama wróciła do grobu Pana Jezusa. Zmartwychwstały Jezus ukazał jej się jako ogrodnik (J 20, 15). Ona pierwsza powiedziała Apostołom, że Chrystus żyje (Mk 16, 10; J 20, 18). Dlatego też jest nazywana apostola Apostolorum – apostołką Apostołów, a Kościół przez długie stulecia recytował w jej święto uroczyste wyznanie wiary. Wschód i Zachód, oddając hołd Magdalenie, obchodzą jej pamiątkę tego samego dnia – 22 lipca.

 8. (J 20,1.11-18)
  Pierwszego dnia po szabacie, wczesnym rankiem, gdy jeszcze było ciemno, Maria Magdalena udała się do grobu i zobaczyła kamień odsunięty od grobu. Maria Magdalena natomiast stała przed grobem płacząc. A kiedy /tak/ płakała, nachyliła się do grobu i ujrzała dwóch aniołów w bieli, siedzących tam, gdzie leżało ciało Jezusa – jednego w miejscu głowy, drugiego w miejscu nóg. I rzekli do niej: Niewiasto, czemu płaczesz? Odpowiedziała im: Zabrano Pana mego i nie wiem, gdzie Go położono. Gdy to powiedziała, odwróciła się i ujrzała stojącego Jezusa, ale nie wiedziała, że to Jezus. Rzekł do niej Jezus: Niewiasto, czemu płaczesz? Kogo szukasz? Ona zaś sądząc, że to jest ogrodnik, powiedziała do Niego: Panie, jeśli ty Go przeniosłeś, powiedz mi, gdzie Go położyłeś, a ja Go wezmę. Jezus rzekł do niej: Mario! A ona obróciwszy się powiedziała do Niego po hebrajsku: Rabbuni, to znaczy: Nauczycielu. Rzekł do niej Jezus: Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Natomiast udaj się do moich bracii powiedz im: Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego. Poszła Maria Magdalena oznajmiając uczniom: Widziałam Pana i to mi powiedział.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/07/22/22-lipca-wspomnienie-swietej-marii-magdaleny/

 9. wobroniewiary pisze:

  Jestem w totalnym szoku na poczynania frondy!!!
  Ja wiem, że św. Maria Magdalena była prostytutką, że Pan Jezus wygonił z niej 7 złych duchów, ale żeby portal katolicki pisał o niej k….a?

  Cytuję za frondą:
  Ladacznica, która została świętą
  zdjęcie i podpis:
  Święta k…a

  • wobroniewiary pisze:

   Św. Maria Magdalena została Świętą, bo porzuciła dawne grzeszne życie!
   JAK MOŻNA PISAĆ „ŚWIĘTA K…A”???
   Ostrzegam przed frondą!!!

   • AKSORZ pisze:

    A gdzie można przeczytać ten artykuł. Napisał bym do Frondy w tej sprawie ale nie wiem na co się powołać.

   • Sylwia pisze:

    Faktycznie ta Fronda już całkiem nie wie co pisze, żeby jeszcze takich określeń używać. To przechodzi ludzkie pojęcie, mam wrażenie że nie różnią się niczym od śmietnika lub podwórkowej łaciny..nie wiem jak można tak nazywać Świętą, owszem miała życie wcześniejsze nie ciekawe ale dzięki łasce jakiej doznała zmieniła swe życie. Ale któż z nas nie błądzi. A fronda błądzi i to bardzo..

    • AKSORZ pisze:

     Zastanawiam się bo artykuł podpisany jest Tomasz Teluk wiec pozostaje kwestia czy to ten sam Tomasz Teluk , który pisuje dla miesięcznika Egzorcysta:

     http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/component/k2/itemlist/user/76-drtomaszteluk

    • mc2 pisze:

     To ten sam człowiek : wikipedia podaje gazety , portale w których on publikuje ze 20 różnych pozycji w tym fronda i egzorcysta , na zdjęciu w nagłówkach we frondzie i w jednym z artykułów egzorcysty jest ten sam człowiek .
     Po za tym czasopismo Egzorcysta to nie czasopismo wydawane przez kościół katolicki lecz prywatną oficynę wydawniczą .

   • Maria z Warszawy pisze:

    Ewcia, nie denerwuj się, nawet gdyby była ladacznicą jak podaje fronda to Jezus jej przebaczył, uwolnił i to ona wraz z Maryją była pod krzyżem. Przez Krew Jezusa została oczyszczona z wszelkiego grzechu.

    • wobroniewiary pisze:

     Gdyby była ladacznicą – to jest byłą ladacznicą a nie k***ą
     Każda ladacznica może zostać Swiętą o ile łajdactwo ma za sobą
     NIE MOŻNA PISAĆ „ŚWIĘTA K*****A”
     TO jest obraza Świętych, ale i Boga samego, bo Bóg do Nieba nie przyjmuje tych, którzy nie grzeszą owym „łajdactwem”, tylko takich, którzy grzech takowy mają za sobą!

    • Maria z Warszawy pisze:

     Ewcia, kochana moja daruj sobie tego człowieka przecież to widać gołym okiem, ze to co zarzucał mnie jest jego udziałem. Naprawdę to jest biedny człowiek. Niech Bóg mu wybaczy to co czyni i niech zmiłuje się nad nim.
     Co do frondy, Ewcia, obrażają świętych, ale czy nie to było przepowiedziane?

    • AKSORZ pisze:

     Tu nie chodzi o to czy była nią czy nie – dla mnie to bez znaczenia. Chodzi o wulgarny język względem osoby uznanej za świętą przez Kościół. Tak się nie godzi. Może napiszę na ogólnego maila miesięcznika Egzorcysta w tytule podając nazwisko do kogo mai jest skierowany.

  • Maggie pisze:

   Jeszcze trochę to na św.Piotra użyją określeń z czasów kiedy był Szawłem. Na tej samej zasadzie, zaś ex-anioła=ojca kłamstwa … może będą nazywać aniołem ????!!!!

 10. AKSORZ pisze:

  Bardzo polecam ciekawy program w TVP3 „Krótki przewodnik po duszy”

  http://warszawa.tvp.pl/25886179/pozostale-odcinki

 11. robb pisze:

  Maggie święty Piotr nosił wcześniej imię Szymon a Szaweł został św.Pawłem.Takie małe sprostowanie.Z Bogiem.

  • Maggie pisze:

   @Robb:
   Masz rację, przygrzało mnie – u nas najgorętszy dzień w tym roku, a ja wychodziłam na skwar i duchotę w metro. W domu (na dzień) chłodzenie nastawione na +28C (dopiero od 7PM jest o połowę tańszy prąd), ale jak się wchodzi do domu, to wydaje się, że do lodówki – jak się posiedzi w tej temperaturze, to aby nie narzekać, źe tylko +28c, wychodzę na ganek i wracam z zadowoleniem do chłodu, zwłaszcza, że dodatkowy benefit: bo kiedy pracuje chłodzenie …. w domu nie słyszę wiatrowych dzwonków (sąsiadka ma wywieszone a’la motylki).
   Do wody, wystawionej w ogródku dla ptaszków, dorzuciłam kawałek lodu, przygotowany w tym celu.

   Myślałam oczywiście o Szawle-Pawle i byłam przekonana (!), że tak napisałam, ale jak widać miałam mętlik w głowie.
   Rozmyślałam też dziś od rana, o zmarłym kuzynie Piotrze, którego najmłodsza siostra nosi imię Magdalena, a której nie znam = brak kontaktu, a widziałam ją tylko kiedy była niemowlęciem.

   Dziękuję za zwrócenie uwagi na niewiarygodną gafę. Zdarza się, jeśli to możliwe, proszę o poprawkę.

 12. robb pisze:

  Moje zdanie nt. frondy (specjalnie z małej litery nie zasługuje ich portal na szacunek) otóż kiedy coś nie ma wzięcia i podupada to pisze się byle ścierwo by przyciągnąć publikę i robi się w okół tego bulwersujące sensacje co nigdy nikomu na dobre nie wyjdzie.

 13. robb pisze:

  Co do św.Marii Magdaleny to w Piśmie Świętym nigdzie nie jest napisane że była ona prostytutką czy też jawnogrzesznicą.Chyba że się mylę to z góry przepraszam.

  • Maggie pisze:

   Pan Jezus przebaczył.
   Kiedy komuś było wygodnie odkryć i oskarżyć np zdradę małżeńską , to tylko jawnogrzesznicę kamienowano … choć to cały w tym ambaras, aby dwoje chciało naraz.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Maggie wobec tego proponuję abyś przeczytała ks. Pow. Prawa w trosce o świętość małżeństwa 22..od22 do końca.

 14. Zinka pisze:

  Ewuniu -dziękuję .Cudowny jest ten Różaniec uzdrowienia i ta druga modlitwa też. Właśnie takich modlitw dziś potrzebowałam .
  Masz dobrą intuicję …Ale wierzę, że to Duch Świięty 🙂
  Jeszcze tylko zaraz , obejrzę modlitwę uniżenia .

 15. wobroniewiary pisze:

  Wróciłam z czuwania w ramach ŚDM z Filipińczykami i Belgami
  Piękne śpiewy, medytacje, uwielbienie. Księża z naszych wszystkich kościołów i biskupi towarzyszący młodzieży – z Belgii i …nie pamiętam.
  Ania jutro jedzie na Arenę Młodych. A za tydzień będziemy na spotkaniu z papieżem ❤
  Nie rozumiem jak można odciągać ludzi od wielbienia Boga?

  Jest i na Mszy św. międzynarodowej o. Jerzy Garda ❤

  • mc2 pisze:

   Adminko czy nie możesz sobie sprawdzić na internecie jacy ludzie tam tworzyli na rzeczonym portalu , jacy byli redaktorzy naczelni , przecież oni w przeszłości biznesy robili z J. Palikotem…

 16. Pingback: W Jego ranach jest nasze zdrowie – modlitwy o uzdrowienie z o. Józefem Witko | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s