Orędzie Pana Jezusa przekazane „światłu Jezusa”

Przemienienie Pańskie. Warszawa, sierpień 2016r.
Orędzie Pana Jezusa przekazane „światłu Jezusa”.

Jezus:  Wszystkie narody, którym dane było poznać; Mnie Jezusa Chrystusa, Zbawiciela i Odkupiciela świata poprzez ogrom Łask, które wylewam na ludzkość przez wieki, nade wszystko poprzez czystość Biblii opracowanej według nauki Kościoła Rzymsko-katolickiego,* a nie są przyjmowane z powodu zatwardziałości i wyniosłości serc, zostaną wykluczone z Królestwa Bożego.
To nie Bóg będzie im sędzią, ale ich własna nienawiść do Boga w Trójcy Jedynego i do swoich braci.
Ci, którzy ulegli podszeptom szatana: niszczą, zabijają i prześladują chrześcijan, którzy żyją Ewangelią na co dzień, ci sami już giną od nienawiści, pogrążeni w chaosie wojen, katastrof i nieszczęść ziemi.
A ofiary tej nienawiści już są świętymi w Domu Ojca i na ziemi.
Zawsze tak było, jest i będzie, że ci, którzy walczą z Bogiem w imię nienawiści, w imię bożków, które sobie stworzyli, giną od tej samej broni.
Nawróćcie się wszyscy, którzy żyjecie w kłamstwie.

                                                                                   Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.
Jedyny prawdziwy. Innego Boga nie ma!

„Światło Jezusa”: Pan często mi mówi o tym, żeby prosić kapłanów o adoracje dziękczynno błagalne za Ojczyznę i cały świat.

* – „Powiedział do mnie anioł: „Te słowa są wiarygodne i prawdziwe. Pan, Bóg duchów proroków, posłał swego anioła, aby pokazać swoim sługom to, co wkrótce musi się wydarzyć.
Oto wkrótce przyjdę. Szczęśliwy, kto strzeże słów proroctwa tej księgi”. Ja Jan, słyszałem to i widziałem”.  (Ap 22, 6-8)
„Ja każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi, zaświadczam: Jeśli ktokolwiek coś tu doda, Bóg ześle na niego plagi opisane w tej księdze. A jeśli ktoś usunie coś ze słów księgi tego proroctwa, Bóg odsunie go od drzewa życia i usunie z Miasta Świętego, które są opisane w tej księdze”.  (Ap 22, 18-19) Biblia wydanie: Edycja św. Pawła.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Orędzie Pana Jezusa przekazane „światłu Jezusa”

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Marek pisze:

  Dwie belgijskie policjantki zaatakowane maczetą. Napastnik krzyczał „Allahu Akbar”, został śmiertelnie postrzelony.
  http://wpolityce.pl/swiat/303612-kolejny-atak-w-belgii-dwie-policjantki-zaatakowane-maczeta-napastnik-krzyczal-allahu-akbar-zostal-smiertelnie-postrzelony

 3. MM pisze:

  „Ci, którzy ulegli podszeptom szatana: niszczą, zabijają i prześladują chrześcijan, którzy żyją Ewangelią na co dzień, ci sami już giną od nienawiści, pogrążeni w chaosie wojen, katastrof i nieszczęść ziemi”

  Oto kolejny przykład:

  Francja w panice: ewakuacja z wieży Eiffla, odwołane wielkie imprezy
  • Francuskie władze ze względów bezpieczeństwa poinformowały o odwołaniu dwóch wielkich imprez masowych
  • Nie odbędzie się jeden z największych w Europie pchlich targów i zawody kolarskie
  • Policja zauważyła, że mieszkańcy Paryża na wszelkie incydenty reagują dużo bardziej nerwowo

 4. MM pisze:

  Jutro Święto Boga Ojca, pamiętajmy o tym
  Pragnę, żeby jeden dzień lub przynajmniej jedna niedziela była poświęcona dla uczczenia Mnie w szczególny sposób pod imieniem Ojca całej ludzkości. Chciałbym, aby to święto miało własną Mszę i oficjum. Nie trudno znaleźć teksty w Piśmie Świętym. Jeżeli pragniecie oddać Mi tę szczególną cześć w niedzielę, wybieram pierwszą niedzielę sierpnia; jeżeli w dzień powszedni, chciałbym, aby to był zawsze siódmy dzień tego miesiąca – tymi słowami, przed ponad siedemdziesięciu dziewięciu laty, zwrócił się za pośrednictwem Matki Eugenii Ravasio, do papieża Piusa XI, sam Bóg Ojciec, w Swoim jedynym dotąd, uznanym przez Kościół, objawieniu ubiegłego wieku

 5. Witek pisze:

  Kto to jest ” światło Jezusa”?

  • mariaP pisze:

   Mysle , ze to osoba , ktora przejmuje na siebie swiatlo Jezusa i przekazuje go dalej… Do mnie z powyższego przemawiają tylko słowa o adoracji , których wszyscy bardzo potrzebujemy . Zawsze , kiedy zaniedbuje adoracje , zaczynam czuć sie jak ziemia na której ciemno i chlodno.

 6. Paulina pisze:

  Dlaczego: „….ci [….] którzy żyją Ewangelią na co dzień, ci sami już giną od nienawiści, pogrążeni w chaosie wojen, katastrof i nieszczęść ziemi.” ? Przecież życie Ewangelią nie skutkuje czymś takim? Nie ma tu jakiegoś „czeskiego” błędu?

  • wobroniewiary pisze:

   Ci którzy żyją Ewangelią na co dzień, ci sami już giną od nienawiści…

   Tu niema żadnego błędu, przecież ostatnio zamordowany kapłan żył Ewangelią na co dzień i poniósł śmierć z rąk oprawców którzy go nienawidzili, to właśnie to życie Ewangelią powoduje nienawiść. Pan Jezus powiedział z powodu Mojego Imienia będą was prześladować.
   Nie morduje ten kto żyje Ewangelią lecz ten właśnie jest mordowany.

 7. leszek pisze:

  To zdanie łatwiej zrozumieć, kiedy część weźmiemy w nawias :
  Ci, którzy ulegli podszeptom szatana: niszczą, zabijają i prześladują (chrześcijan, którzy żyją Ewangelią na co dzień), ci sami już giną od nienawiści, pogrążeni w chaosie wojen, katastrof i nieszczęść ziemi.

 8. Pingback: Orędzie Pana Jezusa przekazane „światłu Jezusa” | Serce Jezusa

 9. Nawroccie sie wszyscy ktorzy zyjecie w klamstwie

  W dniu 6 sierpnia 2016 21:46 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Przemienienie Pańskie. Warszawa, sierpień 2016r. > Orędzie Pana Jezusa przekazane „światłu Jezusa”. Jezus: Wszystkie narody, > którym dane było poznać; Mnie Jezusa Chrystusa, Zbawiciela i Odkupiciela > świata poprzez ogrom Łask, które wylewam na ludzkość prz” >

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s