Akt Oddania Panu Jezusowi Królowi Miłosierdzia

images

AKT ODDANIA PANU JEZUSOWI, KRÓLOWI MIŁOSIERDZIA

Panie Jezu Chryste, Królu Miłosierdzia, pokornie proszę o Twoją miłosierną miłość nade mną grzesznikiem. Wpatrzony w Twoje Oblicze i pełne miłosierdzia oczy,  pokornie proszę, abyś przyjął w wieczystą opiekę mnie i moją rodzinę. Pragnę pokutować za grzechy, z Twoją pomocą odważnie iść drogą do świętości według nauki, którą głosi Kościół Katolicki. Błogosław nam nasz Panie i Zbawicielu. Okaż nam Panie Miłosierdzie Twoje i daj nam swoje zbawienie. JEZU UFAMY TOBIE! Maryjo, Matko Miłosierdzia – wstawiaj się za nami! Św. Siostro Faustyno, Bł. Księże Michale Sopoćko, Św. Janie Pawle II – módlcie się za nami.
IMPRIMATUR Ks. Abp Metropolita Częstochowski WACŁAW DEPO, Częstochowa, 22.I.2013 r., L.dz. 50/K/2013; 
Tekst ks. Walter Rachwalik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa, Pomoc duchowa, Święty Rok Miłosierdzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Akt Oddania Panu Jezusowi Królowi Miłosierdzia

 1. Patryk pisze:

  Panie Jezu mój Miłosierny Panie ty znasz mnie w 100 % i nic nie mogę przed tobą ukryć,powierzam tobie w twe miłosierne rany całego siebie i wszelkie moje niedoskonałości wspieraj mnie i umacniaj w każdym dniu abym nie uległ pokusie.Miej miejsce dla wszystkich czytelników W O.W.I T.C.
  i każdego człowieka na ziemi.Ufam tobie zawrze i nigdy nie przestanę ,powierzam się tobie i całe moje życie pragnę przyporządkować Tobie i głosić Twoje Miłosierdzie .

  Jezu na zawrze twój ,na wieki twój ,Cały twój.
  Patryk
  Jezu Ufam Tobie!
  Ufajcie! wy wszyscy czytelnicy ,ufajcie Bożemu miłosierdziu i Jezusowi ,który przychodzi do nas w obrazie Najmiłosierniejszego.Ufajmy a nigdy nie popadniemy pokusie ,ufajmy a Chrystus zawsze nas wesprze w najcięższej chwili ,Ufajmy a doznamy największej miłości na świcie ,Ufajmy a nigdy nie będziemy sami ! Jezus po to zlecił siostrze Faustynie namalowane tego obrazu abyś,my jeszcze bardziej Ufali !Bo Jezus tylko tego chce naszej miłości i oddali mu się i swoich problemów .To płynie z obrazu Miłosierdzia.

 2. AKSORZ pisze:

  Kapitalna audycja w radiu PROFETO na temat Islamu oraz sytuacji w Europie.

  http://radioprofeto.pl/archiwum,1530.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s