Ks. Bronisław Kryłowski, egzorcysta : Autentyczne przypadki opętań

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Ks. Bronisław Kryłowski, egzorcysta : Autentyczne przypadki opętań

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. AKSORZ pisze:

  Chciałbym wszystkich zaprosić na spotkanie , które odbędzie się 27 sierpnia (sobota) w Skierniewicach , którego tematem będzie „Msza Święta czyli co?”.

  Tematyka spotkania związana jest z rozumieniem Mszy Świętej, historią liturgii oraz jej miejscem w dzisiejszej kulturze i znaczeniem w życiu każdej osoby wierzącej. Będę obecny na spotkaniu więc być może uda się nawiązać jakąś znajomość z osobami z forum 😉

  Prelegenci , którzy będą mieli swoje konferencje to: ks. Roman Kneblewski , dr.Paweł Milcarek oraz Grzegorz Braun.

  http://www.pch24.pl/ks–kneblewski–braun–milcarek—spotkanie-msza-swieta-czy-co—zapraszamy-do-skierniewic,45376,i.html

 3. Sebro pisze:

  Chcesz wystąpić z Kościoła, ale nie masz czasu wyjść z domu? Norwegia wyszła na przeciw „zapotrzebowaniu” i utworzyła formularz apostazji online. Portal działa od 15 sierpnia i w ciągu pierwszych 4 dni skorzystało z niego 15 tys. osób.

  http://wmeritum.pl/apostazja-bez-wychodzenia-domu-masowy-exodus-ludzi/152570

  • Maggie pisze:

   Nowocześnie, możeby…
   z „duchem czasu”, tak dla wygody i dobrego przykładu,
   wprowadzić spowiedż przez telefon lub na GaduGadu?

  • Maggie pisze:

   Weszłam na Internet z zapytaniem o główną religię. Jest to kraj bardzo zlaicyzowany, gdzie, oficjalnie dominuje protestantyzm – luteraninizm. Wg danych tylko 3% z ankietowanych uczęszcza więcej niż jeden (!) raz na miesiąc do kościoła.

   Nie podają tam jeszcze danych związanych z imigrantami islamskimi, choć islam ma swoje miejsce obok innych wyznań.

 4. Alicja pisze:

  Bardzo dziękuję Bogu za księdza Bronisława, swego czasu przyczynił się do obrony przed rozpadem naszego małżeństwa, potrzebna była tylko ufność i wiara w dobrego Boga. Co najważniejsze, tylko jednego z nas, drugi po czasie doszedł…Trudno pisać o całym nawróceniu, ten proces nadal trwa i będzie trwał do śmierci, o to wspólnie się modlimy. Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, niczego nam w życiu nie brakuje, czasem myślimy że może nawet mamy za dużo, Bóg naprawdę nas rozpieszcza…Bardzo ważne jest zawierzenie wszystkiego w życiu, nawet, jeśli po ludzku wydaje się nie możliwe, naiwne czy głupie…Bog nas nie opuści, trzeba tylko się do Niego zwrócić😃 Chwała Panu!

 5. Mat pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Co zrobić z płytami cd z muzyką metalowa z stanistyczntmi tekstami .? Jest to pozostałość po dawnym moim życiu. Sprzedać .? Chyba raczej nie . Wyrzucić wystarczy .?

  • wobroniewiary pisze:

   Nikomu innemu nie sprzedawać, nie dawać, przecież nie chcesz, by ktokolwiek słuchał muzyki satanistycznej
   Po prostu wyrzucić? Nie. Pokropić wodą święconą, połamać te płyty i dopiero do kosza

  • Maggie pisze:

   @Mat:
   Kiedyś kupiłam z wysyłkowej księgarni komplet taśm z Tai Chi (od początkujących do mistrzowstwa), ALE nie wiem jakoś latami (!) nie zabierałam sie do tego i przyszły czasy, że CD weszły i były propagowane, ale nie kupiłam, bo miałam oryginalnie zapakowane na taśmach VHS. Ciągle coś mnie powstrzymywało od otworzenia i ćwiczeń, tak tutaj w multi-culti zalecanych i propagowanych … prawie jak yoga.
   Leżało „toto” na półce i leżało i kusiło … aby kupić kurs yoga, ale też miałam jakiś opór wewnętrzny.
   Kiedyś trafiłam na WOWIT „przypadkowo” i dowiedziałam sie o pseudo-dobrodziejstwach wschodnich technik etc.

   Mogłam dać „toto” na charity, bo tu zbierają i sprzedają, mając z zysku na jakiś cel charytatywny, ALE wiedząc JUŻ (!) czym to pachnie, postanowiłam wyrzucić. Ponieważ jednak są amatorzy ludzkich śmieci – bo śmieci jednej osoby mogą być skarbem dla innej, rozbiłam te kasety, a taśmy pociachałam nożycami na ciuoińkie kawałeczki, aby nikt tego nie oglądał i nie ćwiczył.
   Wyrzucony grosz ale dlatego, że byłam nieświadoma. Trzeba zniszczyć takie „cudeńka”, bo choć można przeliczyć je na momonę, to jest to trucizna, której nie można nikomu serwować.

   Nie żałuj, Mat, tych nagrań, a jeśli Ciebie ściska za serce świadomość, że to ma na rynku jakąś wartość, i że Ciebie to pasjonowało kiedyś, to niszcząc „toto” uczyń ofiarę Jezusowi z Twych rozterek. Połam je dobrze na kawałki, uważaj aby się nie zranić=pokaleczyć, bo o to nie trudno.

   Jezus jest Panem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s