Rada duchowa Alicji Lenczewskiej na dziś: Co robić jak przychodzi szatan?

nr 41 wt. 8 IV 86, g. 10

– (…) Co robić, gdy przychodzi szatan?
+ Nie bój się. Ja jestem z tobą i chronię cię.

– On przeszedł tu za Twoja zgodą?
+ Nic nie dzieje się bez Mojej zgody.

– On mnie zachęcał, by spróbować go poznać…
+ Unikaj go. Nie wdawaj się z nim w rozmowę, nie myśl o nim. Myślenie o nim ułatwia mu przyjście. Bądź czujna. Uważaj na swoje myśli, pilnuj ich, aby były przy Mnie. To cię ocali.

– Tak wielkie jest zagrożenie?
+ Im bliżej jesteś Mnie tym bardziej on czyha na twoje oddalenie ode Mnie. Żyjesz na świecie, który poddany jest szatanowi. On chce oderwać cię ode Mnie. Chce cię zastraszyć. Nie bój się. Ufaj Mi. Oddawaj się Mnie w chwilach zagrożenia. Ja cie ocalę. Ufaj, bądź spokojna.

********

We wpisach będą pojawiać się coraz wybrane fragmenty, ale już dziś można pobrać i czytać całość porad duchowych w jednym pliku pod zakładką „Alicja-rady duchowe” – Alicja-rady duchowe

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Rada duchowa Alicji Lenczewskiej na dziś: Co robić jak przychodzi szatan?

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Ilona pisze:

  Dobrze, że ostrzegaliście przed różańcami shamballa.
  Akcji ostrzegawczej ciąg dalszy:
  https://www.facebook.com/profetopl/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

 3. wobroniewiary pisze:

  Profeto.pl pisze:
  „Różaniec Szatana”, „nowe zagrożenie duchowe”, „Różańce Shamballa”, „sploty Shamballa” itp.

  Na pewno już tym słyszeliście, ale czy znacie odpowiedź?

  Wkrótce zamieścimy odpowiedź ks. EGZORCYSTY na ten temat, ale już teraz prosimy Was o udostępnienie tej wiadomości, żeby dotarła do jak najszerszego kręgu odbiorców.

 4. rysik pisze:

  Zgroza… :/ 😥
  4 sierpnia 2016 Narodowy Instytut Zdrowia w USA ogłosił, że chce przeznaczyć pieniądze podatników na eksperymenty dotyczące kreacji hybryd zwierzęco-ludzkich.
  W swoim oświadczeniu NIZ twierdzi, że badania nad łączeniem ludzkich i zwierzęcych komórek są prowadzone od dawna. Zwraca uwagę, że naukowcy są coraz bardziej zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek i narządów w organizmach zwierząt poprzez wprowadzanie ludzkich pluripotencjalnych komórek do zarodków zwierzęcych. W wyniku ich połączenia powstają hybrydy. Mimo że wytyczne z 2009 roku, dotyczące ludzkich komórek, zakazują wprowadzania ich do komórek zwierzęcych, Narodowy Instytut Zdrowia jest zdania, że nadszedł już czas, by zastanowić się nad finansowaniem badań, które prowadziłyby do tworzenia krzyżówek zwierzęco-ludzkich.

  Instytut dąży także do modyfikacji i rozszerzenia pewnych przepisów dotyczących wykorzystywania ludzkich komórek macierzystych. Wolinetz, zastępca dyrektora badań polityki naukowej w Narodowego Instytutu Zdrowia, podkreśla, że zaproponowane badania są zgodne z wytycznymi Międzynarodowej Społeczności zajmującej się badaniami nad komórkami macierzystymi. „Jestem przekonana, że te badania pozwolą społeczności naukowej Instytutu w sposób odpowiedzialny pójść do przodu w tym obiecującym obszarze nauki” – pisze Wolinetz w oświadczeniu.

  Badania zakładają zabijanie ludzi w fazie embrionalnej w celu pobrania ich komórek macierzystych. Eksperymenty mają prowadzić do tworzenia zwierząt z częściowym albo nawet całym ludzkim mózgiem. Tworzone byłyby również zwierzęta z komórkami jajowymi lub nasieniem ludzkim (z zastrzeżeniem, że nie prowadziłoby to do rozrodu). Co więcej, ludzkie komórki macierzyste wprowadzone byłyby do wczesnych zarodków zwierząt, tak że właściwie trudne byłoby określenie, w jakim stopniu ludzkie komórki wpływałyby na ostateczny kształt stworzonego organizmu.

  W zeszłym roku NIZ miał podobną propozycję, jednak po dyskusji wycofał się z pomysłu – była obawa, że hybrydy mogłyby nabyć umiejętności poznawcze. W międzyczasie jednak Instytut przeprowadził warsztaty i badania, które miały doprowadzić do możliwości prowadzenia eksperymentów łączenia ludzkich i zwierzęcych komórek. Najnowsze oświadczenie wskazuje na to, że Instytut nie ma już żadnych etycznych zahamowań. Co na to społeczeństwo amerykańskie? Ma czas do 6 września na wyrażenie sprzeciwu.

  W komentarzach pod tekstem NIZ można przeczytać bardzo dużo wypowiedzi, które są przeciwko proponowanemu pomysłowi.

  „To jest złe. Nie jestem religijną osobą, ale nie ma żadnych moralnych i etycznych wytłumaczeń na finansowanie tych badań”, „Niech żyje nauka Frankeinsteina! Naukowcy nie znają już granic (…) Nauka staje się niemoralna i faszystowska”, „O tym nie może decydować NIZ, ale rządy i społeczeństwo całego świata. Tak jak pisze Dr Pham w komentarzu, nie wiemy wystarczająco dużo i nie jesteśmy mądrzy wystarczająco, by zgadzać się na tak niebezpieczny eksperyment”, „Nie zgadzam się na wydawanie moich pieniędzy na eksperymenty na zwierzętach, szczególnie na tak przerażające eksperymenty”, „Nie zadzierajcie z matką naturą” – piszą internauci.
  http://gosc.pl/doc/3419646.Chca-tworzyc-hybrydy-ludzkozwierzece

 5. babula pisze:

  DZIĘKUJĘ za rady duchowe Alicji! Czytam i znów powracam do tego co przeczytałam i w zupełnie nowy sposób patrzę na własne życie. Jeszcze raz Dzięki! Niech Pan Bóg błogosławi + 🙂

 6. wobroniewiary pisze:

  BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DOMU
  Prosimy Cię Panie, nawiedź ten dom i oddal od niego wszelkie zasadzki nieprzyjaciół. Niech przebywają w nim święci Twoi Aniołowie i strzegą nas w pokoju i niech nam zawsze towarzyszy Twoje błogosławieństwo. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
  Niech nas błogosławi i strzeże Wszechmogący i Miłosierny Bóg Ojciec+, Bóg Syn+ i Bóg Duch Święty+.

  * * *
  O Najsłodszy Panie Jezu Chryste, Wszechmogący Królu Nieba i Ziemi, Synu Dawidowy, Jezu Nazareński dla nas ukrzyżowany, Synu Boga Żywego zmiłuj się nad tym domem i strzeż jego mieszkańców. Niech Twoje Błogosławieństwo towarzyszy nam wszędzie, niech Duch Św. oświeca myśli i serca nasze i niech Moc Jego działa przez nas na każdym miejscu. Wszystko, co się w tym domu znajduje, tych, co do niego wchodzą i z niego wychodzą, niech błogosławi i od złego zasłania błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej aby się do nich żadne niebezpieczeństwo nie zbliżyło. Imię Święte Jezusa, z dziewięciu chórami Aniołów niech będzie z tym domem, dając mu swój Pokój. Najświętsza Maryja Panna, niechaj go okrywa Płaszczem macierzyństwa Swego. Święci Archaniołowie niech go strzegą Święci Apostołowie niech raczą być szafarzami dostatków jego. Święci Ewangeliści, niechaj utwierdzają i umacniają go. Krzyż Chrystusa, niech będzie dachem domu tego. Trzy gwoździe Chrystusa, niech będą zaporą jego. Korona Chrystusa, niech będzie tarczą jego.

  * * *
  Jezus, Maryjo, Józefie Św. i wszyscy Patronowie nasi i Wy Św. Aniołowie Stróżowie, sprawcie to u Boga w Trójcy Św. Jedynego, aby raczył zachować ten dom od piorunów, ognia, gradu, powodzi, napadów złych ludzi, zgorszenia, niedowiarstwa, herezji i wszelkiego nieszczęścia duchowego lub fizycznego. Do czego niech nam dopomoże Bóg Ojciec, + Bóg Syn, + Bóg Duch Święty+. Amen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s