Ks. Dariusz Oko: Mamy słuchać Papieża i biskupów, a nie współczesnych Judaszy

W Polsce trwa promocja homoseksualizmu poprzez kampanię „Przekażmy sobie znak pokoju”. Redaktorów, którzy publicznie manipulują w niej nauczaniem Kościoła i słowami Ojca Świętego Franciszka, ks. prof. Dariusz Oko w rozmowie z TV Trwam określa mianem współczesnych Judaszy.

ks-prof-dariusz-oko-270x180Stanowisko ws. homoakcji zajął w imieniu Kościoła w Polsce ks. kard. Stanisław Dziwisz. Metropolita krakowski zdecydowanie potępił działania twórców kampanii, a więc środowisk LGBT oraz pracowników „Tygodnika Powszechnego”, „Znaku” i „Więzi”.

Ks. prof. Dariusz Oko wskazuje, że symbol akcji – dwie uściśnięte dłonie, gdzie na przegubie jednej ręki umieszczony jest różaniec, natomiast na drugiej tęczowa bransoletka, symbol dewiacyjnych związków homoseksualnych – jest świętokradztwem.

– Łączenie różańca ze znakiem homoseksualistów, którzy przejawiają straszną nienawiść do Kościoła, którzy bluźnią, ubliżają Kościołowi, np. używają publicznie kart Pism Świętego jako papieru toaletowego, jest faktycznie świętokradztwem. To tak, jakby połączyć znak różańca z sierpem i młotem. Ideologia gender to jest taki neomarksizm, taki różowy marksizm. To tak, jakby mówić, że Matka Boża popiera aborcję – powiedział kapłan.

Rozmówca TV Trwam podkreślał, że manipulacja słowami zawartymi w Biblii ma na celu podzielenie i zniszczenie Kościoła katolickiego w naszej Ojczyźnie.

– W Polsce może to być szokujące, ale trzeba zrozumieć, że w Kościele też są zdrajcy, którzy stawiają ideologię ponad wiarę. Tak jak w czasach marksizmu mieliśmy ludzi, którzy usiłowali połączyć marksizm z chrześcijaństwem – to jest nie do połączenia. Podobnie, jak chrześcijaństwo jest nie do połączenia z homoideologią. Ale w Kościele są zdrajcy, podobnie  jak kiedyś był Judasz – tłumaczył ks. Dariusz Oko.

Kapłan oznajmił, że kampanię homolobby „Przekażmy sobie znak pokoju” prowadzą redaktorzy czasopism, którzy wcześniej opowiadali się już za osobami duchownymi, które publicznie odrzuciły nauczanie Chrystusa.

– Ci sami redaktorzy rok temu popierali ks. Krzysztofa Charamsę, który postępował w straszny sposób. Przez lata jako ksiądz prowadził aktywne życie seksualne, zapewne z wieloma partnerami, jak to jest w zwyczaju homoseksualistów, którzy sami mówią, że mają ok. 500 partnerów seksualnych w życiu, czyli popełniają grzech śmiertelny, świętokradczo sprawują sakramenty i kłamią, żeby to ukryć. To jest idol tych środowisk. Podobnie, jak wcześniej poseł Jerzy Zawieyski, który też był znany z rozpusty homoseksualnej, a jednocześnie był szefem Klubu Inteligencji Katolickiej. To już dawna tradycja tego środowiska. Przecież kapelanem „Więzi” był ks. Michał Czajkowski, który donosił na ks. Jerzego Popiełuszkę i współpracował z jego mordercami – przypominał ksiądz profesor.

Trzeba wiedzieć, że w Kościele jest wieczny Judasz – zwrócił uwagę ks. Dariusz Oko.

– Judasz stanowi 8,3 proc z 12 Apostołów. Proporcjonalnie, na 30 tys. księży w Polsce przypada ok 2,5 tys. księży, którzy zapewne żyją jak Judasz i z tym trzeba się liczyć (…). To jest jedna z podstawowych metod niszczenia Kościoła katolickiego. Sprawiać wrażenie, że w obrębie Kościoła istnieją decydujące siły, które są przeciwko Kościołowi i przechodzą na stronę przeciwnika. I rzeczywiście redaktorzy miesięcznika [prowadzącego kampanię homolobby] przeszli na stronę przeciwnika, który szkodzi Kościołowi – akcentował rozmówca TV Trwam.

Ks. prof. Dariusz Oko mówił, że w Kościele zawsze byli, są i będą wrogowie, ale nie możemy pozwolić, by nadawali ton całemu katolicyzmowi.

– Takich osób nie sposób uniknąć. W każdej armii są ludzie, którzy zdradzają. Jeżeli księża wysoko postawieni, w samym Watykanie, mogą tak nisko upaść, to tym bardziej świeccy redaktorzy, którzy mają słabszą formację duchową (…).  To, co mamy zrobić, to ograniczyć ich działania. Mieć świadomość, co to są za ludzie, mieć świadomość, że jakkolwiek są w Kościele Judasze, to nie oni mają nadawać ton, ale apostołowie Piotr i Paweł. Mamy słuchać biskupów, Papieża, Chrystusa, Boga, a nie Judaszy. Oni powinni pozostać na marginesie Kościoła. Trzeba się za nich modlić, bo ich stan duchowy jest straszny, trzeba starać się im pomóc, nawrócić, ale oni nie mogą rządzić Kościołem – zaznaczył kapłan.

Ks. prof. Dariusz Oko wskazał, jak wierni powinni reagować na ataki wobec Kościoła.

– To wszystko trzeba mieć w nadziei chrześcijańskiej. Wiemy jak ideologie ateistyczne nienawidziły Kościoła, głosiły koniec Kościoła, a wiemy czym to się skończyło. Podobnie będzie teraz. Ks. Popiełuszko jest błogosławionym, natomiast ci, co na niego donosili, okryli się hańbą. Trwajmy po stronie Boga, Kościoła, Papieża, biskupów, a nie po stronie tych, którzy zdradzili i odeszli – podkreślił ks. Dariusz Oko.

Rozmówca TV Trwam ostrzegał przed redakcjami, które wspomagają promocję homolobby.

– Trzeba być wobec nich ostrożnym i wiedzieć, że skoro ktoś tak publicznie kłamie, to co dopiero robi w ukryciu. Tu w tle są też duże pieniądze Sorosa, który finansuje tę kampanię. To są redakcje mediów niszowych, których nie chcą czytać ani ateiści [bo im wystarcza „Gazeta Wyborcza”], ani niewierzący [bo czują, że to jest trucizna]. Nie ma ich kto czytać, dlatego potrzebują pieniędzy z innych źródeł – powiedział kapłan.

Na zakończenie rozmowy ks. prof. Dariusz Oko oznajmił, że trzeba pamiętać, iż nie można stawiać dolarów Sorosa ponad słowa Chrystusa. Dodał, że to Chrystus zbawia świat, a nie dolary Sorosa czy Judaszowe srebrniki.

Za: http://www.radiomaryja.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Ks. Dariusz Oko: Mamy słuchać Papieża i biskupów, a nie współczesnych Judaszy

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Agnieszka pisze:

   Witajcie! Mam dwa różańce plastikowe, które świecą w nocy a na końcach krzyża znajdują się słoneczka. Czy to są „oszukane” różańce? Słońca w rogu mają rzekomo oznaczać bożka słońca- czytam w internecie. Czy może słyszeliście coś na ten temat? Pozdrawiam.

 2. Bartek 33 pisze:

  Ksiądz Oko to jest gość 😀. Konkretnie i na temat ! Pozdrawiam

 3. ircia pisze:

  Cenie bardzo sobie odwage ksiedza Oko,w dzisiejszych czasach potrzeba Kosciolowi wiecej takich radykalnie idacych za Chrystusem kaplanow,nie bojacych sie mowic glosno Prawdy(a,bo czasem strace w oczach kogos…,te podpuche stosuje szatan wobec wielu kaplanow niestety) I nie mam tu na mysli tych Judaszy,tylko tych co wola byc cicho,by nie stracic czyis wzgledow…Mialam te laske poznac i posluchac na zywo w mojej parafii ( w Niemczech,gdzie gender to tu bozek kazdej prawie rodziny) ksiedza Oko i naprawde wielki szacunek dla Niego,ze nie boi sie nazywac rzeczy po imieniu. Trzeba duzo modlitwy za Niego,by dobry Bog mial Jego w ciaglej opiece.

  • Sylwia pisze:

   Ircia zgadza się, takich kapłanów jak ks. Oko nam potrzeba. Właśnie takich odważnych którzy mówią jak jest, którzy nie boją się mówić prawdy. Bo niestety można spotkać tych którzy milczą, by za bardzo się nie wychylić nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, choć by była to najszczersza prawda. Niestety bo dziś nam tej prawdy trzeba, dlatego tak bardzo ważna jest dziś modlitwa za każdego kapłana.

 4. MM pisze:

  „Chcę, żebyście przyszli tutaj dnia 13 przyszłego miesiąca, żebyście codziennie odmawiali różaniec i nauczyli się czytać. Później wam powiem, czego chcę”.
  – oto prośba Maryi Matki: chcę, żebyście przyszli tu 13 dnia miesiąca, żebyście codziennie odmawiali różaniec.
  13 września już jutro – odpowiedzmy na apel Maryi i w tym dniu „zamanifestujmy” publicznie naszą do Niej miłość i wiarę, że Ona może wyprosić przemianę ludzkich serc i zmienić nawet najtrudniejszą sytuację.
  Wstańmy z kanapy sprzed telewizorów i o godzinie 21.30 (łącząc się duchowo z Fatimą) wyjdźmy przed nasze domy weźmy do ręki różaniec (również świecę – symbol światłości czyli Chrystusa), podajmy go sąsiadowi i wspólnie odmawiajmy różaniec w intencji nawrócenia Europy i pokoju na świecie – to tak niewiele kosztuje. Często narzekamy, że dookoła nas jest źle; narzekanie nie zmieni rzeczywistości, ale modlitwa może ją zmienić. Kto będzie chciał i miał możliwość niech przyjedzie do nas do klasztoru do Polanicy Zdroju ul. Reymonta 1, a kto nie może niech gromadzi chętnych ludzi do modlitwy wokół siebie i niech się modli tam gdzie może – a jeśli będzie miał możliwość zrobić zdjęcie i przysłać je do nas na adres: rozaniec@onet.pl i podać miejsce modlitwy, to będzie super.
  Maryja w Fatimie chce aby dzieci nauczyły się czytać, czyli aby były świadome rzeczywistości i aby ją przeżywały w sposób świadomy i pogłębiony. Dzisiaj „karmi się nas medialną papką” – płynącą ze środków masowego przekazu, starajmy się być ludźmi świadomymi, odczytujmy naszą rzeczywistość, czyli inaczej znaki czasu – Maryja wzywa nas do tego, abyśmy byli zatroskani o świat i środowisko w którym żyjemy. Zatem módlmy się o nawrócenie Europy, bo chyba nie chcemy żyć na byle jakim kontynencie bez jakichkolwiek wartości pośród ludzi oddalonych od Boga swojego Ojca. Czas się obudzić !!!
  „Nie ma w życiu problemu, którego by nie można było rozwiązać za pomocą różańca” – upewnia nas o tym „wizjonerka z Fatimy” s. Łucja….

 5. Gość pisze:

  Odnośnie powyższego wywiadu zachęcam do podpisania petycji: http://www.maszwplyw.pl/zabierzmy-wilkom-owcza-skore-,59,k.html

 6. wobroniewiary pisze:

  Weszli z alkoholem do kościoła i rozlewali go na ołtarzu. Policja opublikowała wizerunek jednego z poszukiwanych
  Do zdarzenia doszło 4 września przed mszą o godzinie 9. Do Kościoła pw. św Franciszka weszło dwóch mężczyzn, którzy pod obecność wiernych zaczęli pić alkohol i rozlewać go po ołtarzu.
  http://wpolityce.pl/kryminal/308153-weszli-z-alkoholem-do-kosciola-i-rozlewali-go-na-oltarzu-policja-opublikowala-wizerunek-jednego-z-poszukiwanych

 7. AKSORZ pisze:

  Współcześni Judasze nadal atakują ks.pr.Kneblewskiego. Oto jego oświadczenie:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s