Renowacja Misji Świętych w Krasnobrodzie z ks. Dominikiem Chmielewskim


Przypominam również cz. 1: Matka Boża z Krasnobrodu Patronką egzorcystów i obrończynią dręczonych

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Renowacja Misji Świętych w Krasnobrodzie z ks. Dominikiem Chmielewskim

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Maggie pisze:

   Na Manhatanie podłożona bomba zraniła 29 osób, inną znaleziono (zrobioną z szybkowara) na czas i rozbrojono. Módlmy się aby, na całym świecie, miłość żyła i odżyła w ludzkich sercach, a ciemności zła od nich precz odeszły.

 2. (Łk 16,1-13)
  Jezus powiedział do swoich uczniów: Pewien bogaty człowiek miał rządcę, którego oskarżono przed nim, że trwoni jego majątek. Przywołał go do siebie i rzekł mu: Cóż to słyszę o tobie? Zdaj sprawę z twego zarządu, bo już nie będziesz mógł być rządcą. Na to rządca rzekł sam do siebie: Co ja pocznę, skoro mój pan pozbawia mię zarządu? Kopać nie mogę, żebrać się wstydzę. Wiem, co uczynię, żeby mię ludzie przyjęli do swoich domów, gdy będę usunięty z zarządu. Przywołał więc do siebie każdego z dłużników swego pana i zapytał pierwszego: Ile jesteś winien mojemu panu? Ten odpowiedział: Sto beczek oliwy. On mu rzekł: Weź swoje zobowiązanie, siadaj prędko i napisz: pięćdziesiąt. Następnie pytał drugiego: A ty ile jesteś winien? Ten odrzekł: Sto korcy pszenicy. Mówi mu: Weź swoje zobowiązanie i napisz: osiemdziesiąt. Pan pochwalił nieuczciwego rządcę, że roztropnie postąpił. Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości. Ja też wam powiadam: Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy /wszystko/ się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków. Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. Jeśli więc w zarządzie niegodziwą mamoną nie okazaliście się wierni, prawdziwe dobro kto wam powierzy? Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze? żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/09/18/18-wrzesnia-wspomnienie-swietego-stanislawa-kostki-zakonnika-patrona-polski-2/

 3. Marakuja pisze:

  To wypalił mu święty. Co byś zrobił na jego miejscu? Jeżeli znaków i cudów nie zobaczycie…zacznij wierzyć. Dopóki żyjesz, masz jeszcze czas na nawrócenie.

  Orędzia Świętego Charbela za pośrednictwem inżyniera elektronika
  Tutaj:
  http://cudajezusa.pl/to-wypalil-mu-swiety-co-bys-zrobil-na-jego-miejscu-jezeli-znakow-i-cudow-nie-zobaczycie-zacznij-wierzyc-masz-jeszcze-czas-na-nawrocenie/

  Apostolat św Ojca Charbel:
  http://jadwigakozanow.pl/apostolat-sw-charbela/

 4. Przygotowując wpis na jutro „La Salette” znalazłem coś pięknego, posłuchajcie
  „Jeśli to łzy są…”

  • Jola pisze:

   Ta pieśń jest śpiewana w mojej parafii podczas środowej nowenny do Matki Bożej Saletyńskiej ,jest piękna,poruszająca,pozostawia ślad w sercu..

   • JEŚLI TO ŁZY SĄ…
    Ref. Jeśli to łzy są na Twym obliczu, to znak, że nasze troski znasz,
    może tak trudne twe Orędzie, bo nieskończenie kochasz nas.
    Ach osusz, Mario, łzy na Twej twarzy, bo usłyszeliśmy Twój głos,
    za nim pójdziemy Twoją drogą, by swój z Jezusem złączyć los.

    1. Na górę wyszliśmy wysoką, oczarowani mową Twą.
    Odzyska życie kto je straci, więc w darze swe składamy Ci.
    Jak Jakub kiedyś pił ze studni, ze źródła piliśmy dziś my.
    Przez pamięć o Samarytance pomóż nam zmienić życia dni.

    Ref. Jeśli to łzy są…

    2. Zasmakowaliśmy w tej ciszy, którą napełnia Święty Duch.
    Pragniemy, aby o Jezusie każdy dzień życia świadczyć mógł.
    Ujrzeliśmy to piękne światło, co w nawróconych oczach lśni.
    Niechaj nadzieja i modlitwa jak nowy zaczyn w sercach tkwi.

    Ref. Jeśli to łzy są…

 5. rysik pisze:

  Redaktorzy kontrowersyjnego portalu zasugerowali skandalizującą wypowiedź ks. Piotra Pawlukiewicza, choć faktycznie nigdy nie padła. Wpis w końcu usunięto, jednak powraca pytanie: Dlaczego w ogóle to zrobiono?

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz jest nie tylko charyzmatycznym, ale i heroicznym kaznodzieją. Pierwsze określenie należy mu się z racji tego, że swoimi kazaniami naprawdę porywa, wręcz buduje katolików, podnosi na duchu. Ktokolwiek kiedykolwiek go słyszał wie o tym doskonale. W opinii wielu, w tym i dla autora niniejszego tekstu to w głoszeniu kazań pierwsza szabla Ducha Świętego w Polsce. Jego ciężka choroba jest dla jego słuchaczy fatalną wiadomością. Tę chorobę znosi heroicznie, co było widać w krótkim trzyminutowym filmiku, który Deon opublikował docelowo pod kontrowersyjnym tytułem. Otóż tytuł na facebookowym fanpejdżu, którzy redaktorzy znanego portalu ułożyli – wyglądał tak: „Homoseksualizm nie jest grzechem”. Komentarz redakcyjny był w tym kontekście równie zadziwiający: „Homoseksualizm nie wyklucza z kościoła – stanowcza wypowiedź ks. Piotra Pawlukiewicza”. Gdyby nie kontekst tytułu z podkręcającym wyrazem „stanowcza” dałby się jeszcze obronić.

  Gdy sam zobaczyłem te podpisy opadłem z sił: „Tylko nie on, tylko nie ks. Pawukiewicz, proszę” – pomyślałem. Szczęśliwie okazało się, że po kliknięciu na link (być może właśnie o klikalność chodziło?) słynny kapłan nie dołączył do księży skandalistów, którzy służą wrogim Kościołowi mediom, by go obrzydzać w oczach wiernych i w jak najszybszym tempie z kościoła wyłuskiwać. Redakcja najwyraźniej pierwotnie wyszła z założenia, iż zarówno tytuł, jak i podpis mają zaletę przyciągania, stwarzając jednocześnie pole do kilku interpretacji. Faktycznie, gdyby mieli z tego powodu sprawę w sądzie trzeba byłoby im udowodnić, że publikując tytuł chodziło im właśnie o tę, nie inną interpretację. Dopiero po kliknięciu i przejściu na stronę Deona, niektórzy mogli dojrzeć już lżejszy tytuł „Homoseksualizm nie wyklucza z Kościoła”.

  Jednak problem polega na tym, iż największą klikalność strony internetowe dostają właśnie z fanpejdży, do których nieomal w połowie przeniosło się współcześnie życie towarzyskie. Niestety interpretacja tytułu narzuca się wszelako wiernym właśnie konkretna. Czyż trudno się dziwić, iż mogli sobie pomyśleć: „W świecie „nowinek” i „postępu”, gdzie pośród wielu odmian chrześcijaństwa pojawiają się zmiany dla nas katolików nie do przyjęcia – zaczynamy im ulegać”. Polityczna poprawność w innych krajach Europy była w stanie doprowadzić do tego, że homoseksualizm został uznany za orientację równą heteroseksualnej, a nie skrzywienie emocjonalne lub grzech. Po kliknięciu i odtworzeniu krótkiego filmu oraz wysłuchaniu wykładu ks. Piotra Pawlukiewicza nie znajdziemy jednak nic, co by nas zdziwiło i zniesmaczyło.
  (fragm.)
  Za: http://prawy.pl/37276-portal-deon-narazil-ks-pawlukiewicza-na-znieslawienie/

 6. Krzysztof pisze:

  Krasnobród, jakże mi bliski, byłem tam dziesiątki, dziesiątki razy ( albo i więcej), w zeszłym roku także podczas Misji świętych, w tym roku już nie . Tak w tym roztoczańskim miasteczku miało miejsce uwolnienie Jakuba Ruszczyka od złego ducha podczas Objawienia Matki Bożej w dniu 5 sierpnia AD 1640.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s