Ksiądz Stanisław Małkowski: Wszyscy popierający aborcję idą prostą drogą do piekła

Obywatelski projekt Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” zakłada wprowadzenie pełnej ochrony życia i zdrowia poczętego dziecka. Ks. Stanisław Małkowski, przyjaciel bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, jest za całkowitym zakazem aborcji i ostrzega.

Prawo do życia dotyczy wszystkich ludzi. Ci co są za aborcją w jakimkolwiek przypadku, jeżeli wierzą niech wiedzą, że idą prostą drogą do piekła.
Mogą się na tej drodze zatrzymać, zawrócić, ale jeżeli nie chcą to nieuchronnie czeka ich gehenna wieczności. Po drodze chcą stworzyć swego rodzaju piekło na ziemi, bo tam gdzie życia ludzkiego się nie szanuje, jako ludzkiego, gdy człowiek jako człowiek się nie liczy, musi mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje, żeby był wzięty pod uwagę i chroniony przez prawo stanowione. To jest rodzaj piekła na drodze do piekła. A tymczasem naszym powołaniem jest budowanie tu wspólnoty, cywilizacji miłości, życia, prawdy. Czy kto wierzy, czy nie wierzy. Oczywiście, że lepiej jeżeli ktoś wierzy i swoją postawę w obronie życia opiera na piątym przykazaniu dekalogu „Nie zabijaj”, na woli Boga, Stwórcy i Zbawcy. Natomiast jeżeli ktoś nie wierzy, a ma szacunek do życia ludzkiego, to także powinien być przeciw aborcji – powiedział w rozmowie z Telewizją Republika ks. Stanisław Małkowski.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „Ksiądz Stanisław Małkowski: Wszyscy popierający aborcję idą prostą drogą do piekła

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Anna Maria pisze:

  Proszę o modlitwę o życie i zdrowie dla mojego wnusia Wojtusia. Urodził się w sobotę i nic nie zapowiadało problemów zdrowotnych. Obecnie jest na oddziale patologii noworodka

 3. mama adopcyjna pisze:

  Szczesc Boze, pewnie wiekszosc z Was wie i uczestniczy, ale jesli ktos jeszcze sie nie przylaczyl to zachecam do wlaczenia sie w tzw bialy protest. Jest to odpowiedz obroncow zycia na trwajacy od paru dni tzw czarny protest organizowany przez zwolennikow aborcji. Bialy protest polega na wzmozonym szturmie modlitewnym do Nieba i dolaczeniu do codziennej Koronki dodatkowej intencji o opamietanie dla zwolennikow cywilizacji smierci. Oczywiscie i tak sie w sumie wszyscy zawsze o to modlimy, wiec ten obecny bialy tydzien to po prostu takie wzmozenie dotychczasowych wysilkow w tej intencji. Jutro przyjmie ono konkretna widoczna forme spoleczna czyli Koronke na ulicach miast. Łączmy sie 💚
  Przy okazji pozdrawiam serdecznie wszystkich Wowitowcow i zapewniam o stalej pamieci modlitewnej w Wowitowych intencjach 💙

 4. groszek pisze:

  Zamurowało mnie
  Flaga w pochwie, gwałcący Chrystus… Skandal na Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy

  Festiwal Prapremier w Bydgoszczy stał się międzynarodowy. I już pierwszy zagraniczny spektakl, jaki w tej edycji zaprezentowano, dla Polaka był niczym cios obuchem w głowę.

  Erotyzowana kolęda Zaczynają tańczyć do dźwięków kolędy. W jednej parze mężczyzna z kobietą, w drugiej dwie kobiety, w trzeciej dwaj mężczyźni. Z upływem czasu ich taniec staje się coraz bardziej erotyczny, tancerze zaczynają się obcałowywać się po całym ciele. Najbardziej jednak wprawi w osłupienie zakończenie tych kolędniczych pląsów. Naga kobieta z muzułmańskim hidżabem (chustą) na głowie zniża dłonie do swego krocza, chwilę majstruje przy nim, by wreszcie… wyjąć z waginy zrolowaną polską flagę. Flagę tę następnie rozwinie i zawiesi na uchwycie, z którym flaga powędruje wysoko nad scenę. Nie jest to bynajmniej kulminacja antykonsensusu. Na nią trzeba poczekać do zakończenia spektaklu. Widzimy w nim Chrystusa w cierniowej koronie, który wisi na krzyżu zmontowanym z kanistrów na benzynę. Chrystus nie umiera jednak. Po chwili schodzi z krzyża, by… zgwałcić wspomnianą muzułmankę w hidżabie.

  Czytaj więcej:
  http://www.polskatimes.pl/kultura/teatr/a/flaga-w-pochwie-gwalcacy-chrystus-skandal-na-festiwalu-prapremier-w-bydgoszczy,10674600/

  • wobroniewiary pisze:

   Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny….. zmiłuj się!

  • Maggie pisze:

   To nie tylko profanacja ALE i kryminał. Zgłoście do do Prokuratury i do swoich posłów i (!!!) gdziekolwiek się tylko da.
   Duchy Święty Boże natchnij Polaków, co z tym diabelstwem robić i niech nastąpi sprawiedliwość.
   Święty Michale Archaniele ….

   +++

   • Elżbieta pisze:

    Kto krzywdzi,niech jeszcze krzywdę wyrządzi,i plugawy niech się jeszcze splugawi,a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,a święty niechaj się jeszcze uświęci.Oto przyjdę niebawem,a moja zapłata jest ze mną,by tak każdemu odpłacić,jaka jest jego praca.(Ap 22,11-12). Boże przebacz……

   • Maggie pisze:

    Nawet palce mi się poplątały z wrażenia/oburzenia stąd literówki …
    Nas to boli, a jak to boli Jezusa!!!! i … Jezus do tego … nadal daje im szansę na odmianę, bo nie zesłał gromu z jasnego nieba = jaka WIELKA jest BOŻA MIŁOŚĆ i MIŁOSIERDZIE !!!!

    Chryste przebacz, Chryste Króluj i prowadź.

  • mariaP pisze:

   Temperatura sie podnosi. Coraz więcej nieczystości , brudu , wszelkiego plugastwa , delikatnie mówiąc . Z lektury Didache pamiętam , ze będą popelniane niegodziwości jakich jeszcze nigdy nie bylo . Jesli Pismo mówi , ze „kto wytrwa do konca , ten będzie zbawiony” , to pewnie oznacza to uwodzenie takiej mocy , ktorej trudno bedzie się oprzeć . Czy sprostamy ??
   / antyChryst wprawdzie sie jeszcze nie ujawnił , ale swoje juz robi . Czego powyższe – wizytówką !!
   Nie wiem jak będzie wyglądało jego wejście na arenę , ale wiem , ze dzis rozwala plany Boże w konfesjonale !!!
   Od ucha do ucha czyni sobie poddanych , a ci ktorzy pokazują mu figę , po diabelsku i z finezyja ( rowniez cicho ) niszczy !!
   Przygotowuje sobie grunt pod przyszle tryumfy .
   Kiedys ksiądz podczas homilii powiedzial , ze demony zabijaja powoli , i rzeczywiscie czasem trudno się zorientować czy jeszcze jestem czy juz mnie nie ma na właściwej drodze .
   Przeraza , ze dalekie jest to od science fiction , a jednak jakze trudno człowiekowi w to uwierzyć !
   Myślę więc , ze z worem pokutnym nie trzeba czekać do 15 -tego , ale juz dzisiaj wolac Kyrie elejson !!!

 5. Czester pisze:

  Przepraszam,Cie Jezu! Za postepowanie nie zgodne z wiara swieta i godnoscia dzieci polskiego Narodu- za profanacje.
  Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

 6. Czester pisze:

  +++ za Wojtusia

 7. duszyczka pisze:

  Mój Boże, jak serce krwawi.
  Tak Maggie, nas to boli, a jak boli Jezusa.
  To jest straszne, ile kobiet w tym czarnym proteście może przekreślić swoją wieczność trwając w przekonaniu o słuszności swoich racji. Zamiast błogosławieństwa dla naszej Ojczyzny przyczyniają się do kolejnych kar jakie może zesłać na nas Bóg.Całym sercem jestem za tą wspaniałą inicjatywą Wielkiej Pokuty, która odbędzie się na Jasnej Górze 15 października. Szatan mocno ostatnio szaleje, temat aborcji potrzebuje w tym czasie naszej wzmożonej modlitwy, bo grzechy aborcji i eutanazji bardzo ranią Serca Jezusa i Maryi. Nikt nigdy nie zwróci Maryi tych łez, które wypłakała. I ja powiem: Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze!

 8. duszyczka pisze:

  Tutaj można zobaczyć, jak głosowali posłowie poszczególnych partii w trzech ważnych projektach. 1. Stop aborcji; 2. Aborcji na życzenie; 3. Projektu ograniczającego (w praktyce uniemożliwiającego) in vitro.
  http://em.citizengo.org/jWgD0h3RO001h0EXYNw0y00

 9. wobroniewiary pisze:

  Kochani, koment w sprawie „świadectwa marka”
  Zacznę od mojej odpowiedzi do niego:

  „Ponieważ nie przystępujecie do Komunii św. i nie żyjecie w białym zwiazku świadectwo na stronie być nie może. Odpowiedź umieszczę pod najnowszym wpisem”

  Odpowiedź Marka:
  Pisałem odp i strona znikła nagle?Co jest ?
  Poniżej moja odp

  Wróciłem właśnie do domu i widzę kilka pytań odnośnie mojego świadectwa.Postaram się udzielić wyjaśnienia na tyle ile mogę.
  W świadectwie opisałem sen jaki miałem i późniejsze jego owoce. Poprzednie małżeństwo mojej żony było w pełni sakramentalne, trwało 2 lata ponad, potem moja żona starała się o unieważnienie przez około 5 lat – ale nie dostała. Obecnie mamy z żoną ślub cywilny od 9 lat , nie jesteśmy białym małżeństwem. Moim zdaniem w śnie Pan Jezus chciał uspokoić po prostu moją żonę myślę że taki był zamiar ( ale to moje tylko gdybanie). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w żadnym wypadku nie możemy chodzić w takiej sytuacji do komunii, i tak też robimy. Może kiedyś będziemy mogli – wszystko w Boskich rękach.
  Weryfikacja snu i jego prawdziwe przesłanie z Nieba (moja własna opinia) – powodem dla którego jestem przekonany, że jest to prawdziwe przesłanie z Nieba – mogę wnioskować po tym że kilkadziesiąt razy kiedy pomagałem komuś w rewanżu zsyłane było mi zlecenie z Nieba. Zlecenia te były za każdym razem w 1-2 dni , oraz były to zlecenie których po prostu „nie mógłbym się spodziewać ” nie były to standardowe zlecenia od stałych klientów. Tych przypadków było kilkadziesiąt, i jak się dostaje taką pomoc z nieba , raz za razem – to naprawdę wpływa to na człowieka i zdałem sobie sprawę, że ten sen był czymś większym.

  Pomaganie ludziom – to nie tylko kasa (całkowicie się zgadzam) próbuję na różne sposoby robić coś dobrego dla innych(oddawanie krwi, modlitwa itp). Na każde urodziny w mojej rodzinie każdemu wręczam „cudowny medalik „Maryi , więc śmiejemy się że nasza rodzina to mafia Maryi. Moje nawrócenie wpłynęło znacząco na ludzi z otoczenia(mój brat zaczął chodzić do kościoła i odzyskał wiarę)

  Na Jasnej Górze w każdą 1 sobotę miesiąca można zrobić zawierzenie indywidualne i firmy(są osobne akty do tego).

  Podsumowując z tego snu wyszły same pozytywne i dobre owoce przez te lata – więc raczej od Złego to nie było.

  Przepraszam jeśli odp. nie jest gramatyczna językowo – ale się śpieszyłem 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Sorry, dałam się podejść, to nie jest od Boga ale od złego, od wroga zbawienia, który przybrał postać anioła światłosci.
   Odpuścić rozwód – ok, jeśli jest potem „idź i nie grzesz więcej” tu mamy grzech, grzech cudzołóstwa.
   Marku – jak wstąpicie na drogę czystości, wtedy słowa „ja wam przebaczam, idźcie do konfesjonału i przyjmijcie Eucharystię” – będą od Boga

   A te słowa od Boga nie pochodzą, pomagają wam się samousprawiedliwić i żyć w grzesznym związku.
   Ps. Dziękuję osobom, które od razu zareagowały 😉
   Otoczmy Marka modlitwą, by starczyło im sił do życia w białym małżeństwie

   • Maggie pisze:

    Nie znam treści snu, więc przyjrzałam się temu tekstowi, wyżej. Pomijając inne szczegóły, warto też spojrzeć choćby na słowa, cytuję: „… w rewanżu zsyłane mi było zlecenie z Nieba.” … i do tego, jeszcze mowa o jakichś klientach.. Co to jest ? … jakiś „wróż”???

    Marek, ma w sobie charyzmę ale, przypuszczam, tak jak wielu ludzi np energoterapeutów, nie zdaje sobie sprawy, w co się wpłątał, gdyż jego dobre intencje zostały wykorzystane przez złego.

   • Elizeusz pisze:

    Nie czytałem jeszcze świadectwa Marka, ale jeśli można to odniosę się jednocześnie do tych oto fragmentów wpisów, zarówno przytocz. przez Adminkę, Ewę odpowiedzi Marka, jak i samej Adminki.
    Ewa pisała o stanie grzechu cudzołóstwa, w którym są w cywilnym związku Marek i jego „żona” (cudzysłów pochodzi ode mnie), zaś Marek wspominał o pomaganiu ludziom, robieniu czegoś dobrego.
    Otóż, o takiej sytuacji, tak mówi Bóg Ojciec w „Dialogu o Bożej Opatrzności czyli Księdze Boskiej Nauki” św. Katarzyny ze Sieny:
    http://sienenka.blogspot.com/2011/08/nauka-o-zach-xciii.html
    „Wszyscy jesteście drzewami miłości, gdyż was stworzyłem przez miłość, nie możecie żyć bez miłości.
    Dusza, która żyje cnotliwie, zapuszcza korzeń swego drzewa w dolinie pokory. Lecz ci, co żyją w sposób nędzny, zapuścili go na górze pychy. Ponieważ jest źle umieszczony, wydaje owoce nie życia, lecz śmierci. Te owoce, którymi są ich czyny, są zatrute wszelkiego rodzaju grzechami. Jeśli spełniają jakiś czyn dobry, to co zeń wynika, jest zgniłe, gdyż korzeń jest zepsuty. Dusza w grzechu śmiertelnym nie może spełnić żadnego dobrego czynu, który by zasługiwał na życie wieczne, gdyż czyn ten nie jest dokonany w stanie łaski.
    Nie powinna ona jednak wyrzekać się dobrych czynów, gdyż każdy dobry czyn otrzymuje nagrodę, a każdy grzech karę. Dobro spełnione poza łaską jest niedostateczne i nie zasługuje na życie wieczne. Lecz boska dobroć i sprawiedliwość moja dają jej za czyn niedoskonały nagrodę niedoskonałą. Już to nagradzam ją dobrami doczesnymi, już to użyczam jej czasu potrzebnego, jak ci to wyłożyłem powyżej, aby się mogła poprawić. Niekiedy udzielam jej życia łaski ze względu na pośrednictwo sług moich, którzy Mi są mili i których wysłuchuję. Tak uczyniłem świętemu Pawłowi, który przez modlitwę świętego Szczepana (Dz 7,60) wyrzekł się niewiary i prześladowania chrześcijan. Widzisz więc, że w jakimkolwiek by stanie dusza się znajdowała, nie powinna zaprzestawać dobrych uczynków”. (z rozdz. ‚Nauka o łzach’)
    Pozdr. w Panu

   • ircia pisze:

    Trzeba pokory i sluchac autorytetow,jak wlasnie np. ks. P. Glas. ktory ostrzega przed snami.Nie bedac w lasce zly ma duzy dostep do czlowieka,a zawsze najpierw podsunie wszystko w postaci „dobra”.Szatan wdziera sie przez sny,podszywa sie pod samego Jezusa nawet,da prorocze sny i wszystko co wie czego pragniemy,silne nawrocenie i wyrzeczenie sie tych snow w Imie Jezusa,dopiero wtedy obnazy kto za tym stoi-ojciec klamstwa,wtedy pokaze sie w calej swojej ochydnej krasie. Trzeba modlic sie,by Pan Jezus zabral to wszystko,jezeli to nie pochodzi od Niego,codziennie,a wtedy jezeli bedzie taka wola boza zaczniemy widziec kto za tym stoi,kolejny krok-dac sie prowadzic Jezusowi,skonczyc z grzechem i wrocic do Niego calkowicie. Pokoj i Dobro !
    Proponuje przed noca poprosic Maryje by nie pozwolila sie wedrzec szatanowi do naszych snow,by nas chronila,spac z Rozancem,a wtedy szybko zly pokaze swoja wscieklosc,ale nie moze byc to eksperyment,tylko z serca plynaca chec pozbycia sie tych snow,jezeli pochodza od szatana.

    • ar pisze:

     Dobrze ze to świadectwo trafilo na ra stronę..moze to byl szybki znak dla Marka, wskazówki od Was dla niego które pomogą mu szybko zrozumieć co bylo nie tak…nic nie dzieje sie bez przyczyny

 10. Dora pisze:

  Kochani, jako matka dziecka z Zespolem Downa blagam Was on modlitwe w intencji uzdrowienia mojej corki I znalezienie leku na extra chromosom. Dzieci z ta choroba genetyczna rodzi sie coraz wiecej mimo olbrzymiej aborcji. Co bedzie z tymi dziecmi po ukonczeniu 5 roku zycia??? Szkoly ich nie chca, zaklady pracy ich nie chca, w domach opieki brakuje miejsc.
  Dlatego modlmy sie nie tylko o calkowity zakaz aborcji, ale rowniez o znalezienie przez naukowcow lekarstwa na Zespol Downa i inne choroby genetyczne. Chce zebyscie wszyscy wiedzieli z jakimi problemami musi codziennie zmagac sie nasza coreczka. Jest pod stala opieke endokrynolog, okulisty, laryngologa, pulmologa, pediatry dzieciecego, psychologa, logopedy I wielu innych. I uwierzcie mi prosze, ze jest jednym ze zdrowszych dzieci z Zespolem, ktore znam. Pisze ten komentarz, gdyz ciagle mysle o rodzicach, ktorzy nie maja pieniedzy na prywatnych lekarzy czy terapeutow a chca ratowac swoje dzieci. Wszyscy urodzeni z extra chromosomem juz w lonie matki maja patologie choroby Alzheimera. Trzy razy szybciej ich organizm sie starzeje. Bardzo duzy odsetek dzieciaczkow ma Autyzm. Moglabym pisac I pisac. Codziennie z mezem modlimy sie o wstawiennictwo slugi Bozego Dr prof. Jeromiego Lejeune, bliskiego przyjaciela Jana Pawla II oraz obroncy zycia wszystkich dzieci szczegolnie z Zespolem Downa.
  Osobiscie uwazam, ze jedynie cud Bozy jest w stanie ocalic dzieci z ZD. Cud calkowitego uzdrowienia. Z Bogiem kochani.

 11. Elizeusz pisze:

  O aborcji z:
  I. „Prawdziwego Życia w Bogu” V. Ryden:
  Matka Boża: – Ja jestem jedyną Matką całej ludzkości. Każdy z was jest Moim dzieckiem. (…). Im więcej otrzymuję modlitw, tym mniej zło się rozprzestrzenia. Modlitwy nie są nigdy daremne. Ofiaruję je Ojcu, którego Sprawiedliwość jest bliska. Módlcie się, aby otrzymać Boże Miłosierdzie. Nie wiecie, co Bóg przygotował dla tego złego pokolenia.
  Jego Sprawiedliwość odpowie z Jego Świętego Przybytku stosownie do grzechów tego pokolenia (Ps 75,9). Przybędzie z Ogniem, piorunami, huraganem i płomieniem Ognia pochłaniającego wszystko, aby spalić zbrodnie świata (Iz 29,6 i 30,30; Ml 3,19) . Nie, wy nie wiecie, co Wszechmocny przygotował wam, aby oczyścić ludzkość.
  Znaki są tu, wokół was, ale niewielu je widzi i dostrzega (Mt 16,3). Niewinna krew Moich synów i córek jest rozlewana dla szatana. Ta niewinna krew jest jak ofiara dla szatana. Jego plan polega na tym, by ogołocić świat ze stworzeń, was wszystkich wyniszczyć i wrzucić w płomienie. Pragnie on uczynić z was wszystkich wielką ofiarę.
  Wołam, płaczę, wylewam Krwawe Łzy, ale niewielu zwraca na to uwagę. Bóg przyjdzie do was, ale wy nie wiecie, w jaki sposób… (24.11.1991)
  http://www.voxdomini.com.pl/tlig/oredzia.php?z=56

  Pan Jezus: … Nie lękajcie się w dniach nadchodzącego wielkiego ucisku. Brońcie nadal Mojego Słowa, Mojej Tradycji, nie przyjmujcie doktryn ludzkich i wymyślonych (2Tm 4,3n), które Mój wróg doda i podpisze własnym piórem. Jego podpis zostanie dokonany krwią – krwią odebraną dzieciom, którymi posługują się w swych morderczych wtajemniczeniach (Mdr 12,5!), których celem jest jego nominacja!*… (3.10.1994)
  [z przypisu do miejsca oznacz.* : «Jego podpis zostanie dokonany krwią». Odkąd tak wiele państw zalegalizowało aborcję, szatanowi jest o wiele łatwiej uzyskać władzę. Przerywanie ciąży jest ukrytą formą zabójstwa, oddającą cześć szatanowi, gdyż jest to składanie ofiar z ludzi(czyli wskrzeszenie starożytnego pogańsk. kultu boga Molocha – dop. mój). Dla otrzymania mocy umożliwiającej udzielenie władzy nieprzyjacielowi, szatan wymagał tej ukrytej formy ofiary z ludzi.]
  http://www.voxdomini.com.pl/tlig/oredzia.php?z=73

  z Orędzia św. Michała Archanioła:
  … Dziś w waszym pokoleniu demonowi oddaje się coraz większą cześć. Od początku był on zabójcą i kłamcą (J 8,44), a dziś czci się go jak ojca. To jemu oddaje się wszelkie honory. Ludzie kłaniają się obecnie bardzo nisko jego dziełom (por. Mt 4,8n.10; Łk 4,5-7.8) i z tego powodu wasze pokolenie ściągnęło na siebie karę. Na wasze kraje napadają zastępy duchów nieczystych, które wszędzie się wałęsają. Szatan kusi dziś nawet wybranych Boga (Mt 24,24). Dlatego właśnie wszędzie rozszerza się zamęt w tym pokoleniu, które wznosi swe wieże na niewinnej krwi [z przypisu: Aborcja jest obecnie zalegalizowana w bardzo wielu krajach] i buduje swe kraje na zbrodni. Jedynie ta ofiara [z przypisu: Aborcja podoba się szatanowi, potrzebującemu ofiar z ludzi dla uzyskania mocy. Zbrodni tej dokonuje codziennie wiele osób (por. Ps 106,37n). Nie są one nawet świadome, że oddają przez to cześć demonowi i udzielają mu w ten sposób mocy.] podoba się szatanowi… (14.10.1994)
  http://www.voxdomini.com.pl/tlig/oredzia.php?z=74

  • Elizeusz pisze:

   II. z Orędzi Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów:
   http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/82.htm
   1. … W świecie, w którym panuje egoizm i pycha, najliczniejszymi ofiarami stają się niewinni. Zabija się dziś miliony dzieci w łonach ich matek przez zbrodniczą aborcję, wszędzie obecnie legalizowaną. Dlaczego tyle niegodziwości? Dlaczego tak nieludzkie okrucieństwo rozszerza się w dzisiejszym świecie? Krew tych niewinnych woła każdego dnia o pomstę przed obliczem Boga i żłobi w Moim matczynym Sercu rany głębokiego bólu… (251bc, 15.09.1982)
   http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/83.htm
   2. … Ze wszystkich stron świata zbieram Moje najmniejsze dzieci, aby zgromadzić je w Moim zastępie i umieścić w największych głębinach Mojego Niepokalanego Serca. Da Mnie małymi są wszystkie poczęte dzieci, zabijane rozmyślnie w łonach swych matek. Miłość waszej Niebieskiej Mamy i niepokój Kościoła o ich zbawienie – złączone z krwią wylaną z powodu tych, którzy gardzą Prawem Bożym i nie są mu posłuszni – są już chrztem pragnienia i krwi, który je wszystkie zbawia… (272ac, 8.09.1983)
   http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/87.htm
   3. … Na Kalwarii obecnego wieku opuszczają ponownie Jezusa ci, którzy buntują się przeciw Bogu i powtarzają pełne złośliwości słowa odrzucenia: «Nie chcemy, aby On nad nami panował!» (Łk 19,27). Jakże ogromna jest dziś fala zapierania się Boga! Niezliczony tłum chce żyć, obywając się bez Niego! (Hi 21,13-16). Na Kalwarii tego wieku Jezus jest ustawicznie krzyżowany i zabijany w milionach małych niewinnych dzieci – pozbawianych życia już w łonach swych matek – i we wszystkich ofiarach nienawiści, przemocy i wojny…
   (349di, Wielki Piątek, 17.04.1987)
   http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/89.htm
   4. … W świecie biblijnym róg był używany jako narzędzie wzmacniające, pozwalające lepiej słyszeć czyjś głos, jako potężny środek komunikacji.
   Bóg ogłosił Swą wolę Swojemu ludowi przy pomocy dziesięciu rogów, które pozwoliły poznać Jego Prawo: przy pomocy dziesięciu przykazań. Kto je przyjmuje i zachowuje, ten idzie w życiu drogą Bożej woli, radości i pokoju. Kto czyni wolę Ojca, ten przyjmuje Słowo Jego Syna i ma udział w dokonanym przez Niego Odkupieniu. Jezus udziela duszom życia samego Boga – poprzez łaskę, którą wysłużył nam Ofiarą dokonaną na Kalwarii.
   Za pośrednictwem dziesięciu przykazań Pan przekazał Swe Prawo, masoneria/czarna Bestia (Ap 13,1nn) zaś – mocą swych dziesięciu rogów (środków społecznego przekazu– szerzy wszędzie prawo pozostające w zupełnej sprzeczności z Prawem Bożym.
   Na przekór przykazaniu: «Nie zabijaj», masonerii udało się zalegalizować wszędzie aborcję, doprowadzić do przyjęcia eutanazji i sprawić, że prawie zanikł szacunek dla wartości ludzkiego życia… (405efin, 3.06.1989)
   http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/91.htm
   5. … Prowadzą Jezusa do Piłata, który ukazuje Go tłumowi mówiąc: «Oto Człowiek» (J 19,5). Oto Człowiek wszystkich czasów… On jest Człowiekiem wszystkich czasów. Dzięki darowi Jego Odkupienia wszyscy ludzie żyjący po Nim wezwani są do życia w zjednoczeniu z Bogiem. On niósł w Swym Ciele cierpienia wszystkich ofiar nienawiści, przemocy, wojny. Zamknął w Swych ranach krew przelaną przez miliony małych niewinnych dzieci, zabitych jeszcze w łonach swych matek… (445fi, 29.03.1991, Wielki Piątek)

  • Elizeusz pisze:

   III. KKK 2270nn

 12. Pingback: Ksiądz Stanisław Małkowski:Wszyscy popierający aborcję idą prostą drogą do piekła | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s