Alan Ames: Dziś nasza Najświętsza Matka Maryja przyszła do mnie i płakała nad abortowanymi dziećmi….

Alan Ames napisał :
Moi Przyjaciele, dzisiaj widziałem naszą Najświętszą Matkę Maryję z ramionami szeroko otwartymi obejmującymi wszystkie dzieci w łonach (matek) i wszystkie abortowane dzieciątka. Maryja płakała i płacząc wzywała błagalnym tonem: „Moje dzieci, dlaczego ich nie chronicie”
Warto się nad tym zastanowić
Niech Bóg was błogosławi,
Alan

Ps. przypominamy, że Alan Ames napisał „Oczami Jezusa”, ma widzenia Boga Ojca, Jezusa, Ducha Świętego, NMP i wielu Świętych, pozostając pod opieką i w pełnym posłuszeństwie Kościołowi. Na spotkania przybywa ze swoim opiekunem duchowym i jest bardzo skromnym narzędziem ewangelizacyjnym – nawróconym ponad dwadzieścia lat temu.Kliknij i czytaj – Jezus przychodzi do gangstera – Carver Alan Ames rozmawia też z Maryją i Świętymi

*****
SZOKUJĄCE WYZNANIA ABORTERA

Na ekranie USG widział wyraźnie profil dziecka i ssanie palca. Rozszerzył macicę, włożył kleszcze, chwycił nimi coś i wyciągnął. Spojrzał i zobaczył, że trzyma w nich małą rączkę. Położył rączkę na stół, ale w taki sposób, że nerw z oderwanego ramienia trafił na miejsce, gdzie była rozlana plama jodu. I rączka nagle sama zaczęła się ruszać. […] Doktor wzdrygnął się, ale nie przerwał aborcji. Znów włożył kleszcze do macicy, chwycił coś i wyciągnął. Tym razem była to mała nóżka. […] Cały personel pierwszy raz widział coś takiego: ruszające się kończyny na stole. Adašević postanowił wszystko, co zostało w macicy, zmielić na miazgę i wyciągnąć już bezkształtną masę. Tak też zrobił. Zaczął mielić, miażdżyć, kruszyć. Kiedy wyciągnął kleszcze, przekonany, że zobaczy miazgę mięsa, ujrzał… ludzkie serce. Serce jeszcze pulsowało, coraz wolniej i wolniej, aż w końcu przestało bić. Wtedy zrozumiał, że zabił człowieka.
Źródło: Miłujcie się

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Alan Ames: Dziś nasza Najświętsza Matka Maryja przyszła do mnie i płakała nad abortowanymi dziećmi….

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Elżbieta pisze:

   12 października
   Jezu, bądź całym moim szczęściem, radością, ufnością!

  • Maggie pisze:

   Za wszystkie matki, które chcą zamordować poczęte dzieci, aby się opamiętały i dojrzały, że dziecko to człowiek i Dar Boży, a nie jakiś wrzód. Niech Duch Święty je oświeci.

   Aniołowie, Archaniołowie, Trony i Zwierzchności, Księstwa i Potęgi, Moce Niebieskie, Cherubini i Serafini, wszyscy Święci i Święte, Błogosławieni i Błogosławione, Służebnicy i Służebnice Boże módlcie się za takimi matkami: by powstrzymały się od dzieciobójstwa.

   Jezu Chryste, Matko Najświętsza, Św.Józefie chrońcie i brońcie poczęte dzieci przed katami, niech się urodzą i niech wzrastają w godności i miłości, na Bożą Chwałę.
   Najświętsza Rodzino otocz Swą Opieką szczególnie Polskie Dzieci i te matki, nad którym zawisły tumany z czarnego marszu.

 2. Anna Łucja pisze:

  10 lat temu stanelam w obronie nienarodzonego i zawsze będę stawac w obronie nawet jesli miałabym byc znienawidzona przez ludzi i cały świat.

  • wobroniewiary pisze:

   Tak samo i ja.
   Ja poroniłam 17 lat temu 27 kwietnia- to data kanonizacji św. JP II obrońcy nienarodzonych ale to też data wprowadzenia ustawy aborcyjnej w PRL-u

   Ostatnio były tu wypowiedzi czy PIS czy przeciw, ustawa czy zwlekanie.
   Ja pisałam Bóg na I miejscu, smutno mi było, gdy mi zarzucano brak wiary. bo wiara w zwycięstwo to tylko PiS.

   Dziś NMP zeszła z Nieba na ziemię do Alana i potwierdziła swymi łzami to co większość z nas myśli
   Dlaczego ich nie chronicie?

 3. Monika pisze:

  Musicie to koniecznie odsłuchać – ks. infułat Jan Pęzioł ze łzami w oczach nawołuje w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia:

  • Elizeusz pisze:

   Jest jednak różnica między terminami: Intronizacja Chrystusa Króla Polski a Intronizacja Chrystusa na Króla Polski (o czym też Pan Jezus i Matka Boża mówili w rozmowach z już śp. Adamem-Człowiekiem). Jeśli tej „drugiej” formuły Intronizacji na Króla Polski nie będzie to Ręka Pańska dotknie nasz kraj.

 4. rosa pisze:

  Eureka, czytając tutaj o pierścieniu Atlanty trafiłam na fragment:
  „Pierścień to taki rodzaj biżuterii”
  Rozumiecie? Biżuterii! Tak jak szamballa!
  Diabeł wchodzi przez biżuterię. Dziękuję Wowit za wpis o pierścieniu Atlanty, może i wam się przyda.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/03/05/wladca-pierscienia-pierscien-atlantow-wielkim-zagrozeniem-duchowym/

 5. ircia pisze:

  Rzez niewiniatek,legalna rzez,Boze…jak serce rozrywa,jak boli to co sie dzieje w tym swiecie 😦

 6. wobroniewiary pisze:

  (Ga 5,18-25)
  Jeśli pozwolicie się prowadzić duchowi, nie znajdziecie się w niewoli Prawa. Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą. Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim /cnotom/ nie ma Prawa. A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje z jego namiętnościami i pożądaniami. Mając życie od Ducha, do Ducha się też stosujmy.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/10/12/12-pazdziernika-wspominamy-blogoslawionego-jana-beyzyma-prezbitera-2/

 7. wobroniewiary pisze:

  Alan osobiście podziękował mi za ten wpis, pobłogosławił mówiąc „Niech Cię Bóg błogosławi” a ja wiem, że to podziękowanie od samej naszej Mamusi ❤
  Ten wpis to odpowiedź na słowa NMP " „Moje dzieci, dlaczego ich nie chronicie”"
  To mój jeden ze sposobów ochrony tych najmniejszych

 8. Elżbieta pisze:

  12 października
  Jezu, bądź całym moim szczęściem, radością, ufnością!

 9. Sylwia pisze:

  A my dziękujmy naszej Mamusi ,że przypomina nam misję jaką mamy do spełnienia by bronić życia poczętego. Mamusiu Kochana dziękuję Ci za to że przez słowa Alana Amesa nas uczysz i prowadzisz.
  A serce się ściska na samą myśl jak te niewinne dzieciątka giną.

 10. Elizeusz pisze:

  W temacie aborcji.
  Swego czasu prenumerowałem wydawany w Poznaniu Dwum-cznik „Głos dla Życia” (oficjalny organ Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia). Dawniej każdy z rów zawierał w końcowej części Dodatek: ‚Głos Duszpasterstwa Rodzin’. I tak w n-rze 6/2005 „Głosu dla Życia” (obejmuj. m-ce XI-XII), w dodatku nr 37 (na str. 27-28) znalazł się b. dobry artykuł ks. prof. Jerzego Bajdy zatyt. „Modlitwa za dzieci zmarłe bez Chrztu Świętego”. Z fragmentu tego artykułu (zaznaczam, że niestety tego artykułu nie ma w internecie):
  … Znana mi jest treść pewnego objawienia prywatnego, którego odbiorca była pewna osoba imieniem Patrycja (w Londynie, po II wojnie światowej) na temat sytuacji dzieci zabitych wskutek aborcji. Z treści tego nadprzyrodzonego przekazu wynika, że dzieci te są objęte szczególna miłością Boga, na podobieństwo niemowląt zamordowanych w Betlejem. Objawienie to zawiera głęboko apel zwłaszcza do matek, aby w akcie pokuty zwróciły się ku swoim dzieciom z gestem miłości przygarniającej je duchowo. Matka pokutująca powinna nadać swojemu dziecku imię, przyjąć to dziecko (duchowo) z rąk Bożych z miłością i ponownie ofiarować je Bogu jako Jego własność. W ten sposób może być naprawiony porządek miłości i sprawiedliwości, zburzony przez grzech aborcji. to, co zawiera się w encyklice Evangelium vitae (w paragrafie 99: „Nie ulegajcie jednak zniechęceniu i nie traćcie nadziei. Z pokorą i ufnością otwórzcie się – jeśli jeszcze tego nie uczyniłyście – na pokutę: Ojciec wszelkiego miłosierdzia czeka na was, by ofiarować wam swoje przebaczenie i pokój w Sakramencie Pojednania. Odkryjcie, że nic jeszcze nie jest stracone i będziecie mogły poprosić o przebaczenie także swoje dziecko: ono teraz żyje w Bogu”) bardzo głęboko harmonizuje z treścią tego objawienia…

  • Elizeusz pisze:

   Co do zamordowanych przez żołnierzy Heroda niemowląt w Betlejem, to o tym wydarzeniu możemy przeczytać w książce Marii z Agredy „Mistyczne Miasto Boże”:
   … W czasie, gdy święta Rodzina przebywała w Heliopolis, król Herod nakazał pozabijać w
   Betlejem i w okolicy wszystkich chłopców, którzy nie ukończyli jeszcze dwóch lat. Tego
   dnia, w którym rozpoczęto wypełniać ten bezbożny rozkaz, nasza Królowa trzymała Boskie
   Dziecię na ręku. Patrząc w Jego duszę widziała jak w zwierciadle to wszystko, co działo się w Betlejem i to nawet dokładniej, niż gdyby była na miejscu; słyszała krzyk i płacz
   nieszczęśliwych dzieci i ich rodziców. Królowa niebios widziała też, jak Jej najświętszy Syn
   modlił się do Ojca niebieskiego za rodziców tych niewinnych dzieci i jak ofiarował te
   dzieci, jako pierwsze owoce swej śmierci; prosił Ojca niebieskiego, aby dzieciom tym, które za Niego miały umrzeć, nadał władzę rozumu, iżby dobrowolnie ofiarowywały swe życie i przyjmowały śmierć, jako ofiarę ku pomnożeniu czci Bożej i w ten sposób, przez swoje cierpienia, zasłużyły sobie na koronę męczeńską. Ojciec odwieczny wysłuchał wszystkich próśb. Nasza Królowa przyłączyła się do próśb Boskiego Syna; wzięła także udział w boleści i łzach rodziców z powodu śmierci synów. Ona najbardziej opłakiwała śmierć dzieci betlejemskich, które były przecież także Jej dziećmi. Żadna z matek nie umiała tak ich opłakiwać jak Maryja, bowiem żadna nie umiała być dla nich taką Matką, jaką była dla nich nasza Królowa. (z rozdz. XXVI ‚Ucieczka do Egiptu’).

 11. JERZY pisze:

  Na temat koncertu Behemotha w Poznaniu i obrony nienarodzonych możecie przeczytać w moim wpisie http://pojednanie2.blogspot.com/2016/10/smolensk-i-behemoth-przed-hala-nr-2-mtp.html

 12. wobroniewiary pisze:

  Ks. Sławomir Kostrzewa poleca:
  Nie ma rzeczy niemożliwych – ten mężczyzna wybudował katedrę, aby spełnić złożony przez siebie ślub. Jeden z najpiękniejszych filmów dokumentalnych, jakie widziałem. POLECAM

 13. Dorota pisze:

  Mój mąż jest chory na Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Nie działają leki. Lekarz skierował go do poradni psychologicznej na techniki relaksacyjne CBT. Czy to jest bezpieczne..?

  • mkm80 pisze:

   To zwykła terapia behawioralno-poznawcza. Bezpieczne pod warunkiem, że poprowadzi ją psychoterapeuta, lekarz, bo niestety Czarny wdziera się do medycyny nogami i rękami (ludzie lekarzom ufają) i czasami zdarza się, że pod naukowym tytułem, „na NFZ” działają sobie spokojnie bioenergoterapeuci refundowani z naszych pieniędzy. Pochwały godna twoja czujność! Ale tu spokojnie. Często w przewlekłych chorobach lekarze prowadzący zalecają CBT. Ponoć nawet z dobrym skutkiem.
   Jak chcesz poczytaj pracę dyplomową z tego tematu:
   http://zaburzenia-lekowe.eprace.edu.pl/305,Terapia_behawioralno-poznawcza.html
   Wszelkiego błogosławieństwa Bożego dla waszego małżeństwa życzę i mocnej wiary w Tego, który jest najlepszym Lekarzem, zawsze gotowym nas uzdrowić, Jezusa Chrystusa.

   • Anna Łucja pisze:

    Ja bardzo przepraszam że zapodam temat troche nie do tematu początkowego.
    Ale nie daje mi to spokoju. Mianowicie dotyczy to numerowanych modlitw. Mam w domu takie(nie pamiętam skąd i z jakiej strony internetowej to bylo wzięte) numerowane.
    Przytoczę w przykładach:
    Litania Jezusa dla ludzkości (2) o łaskę uwolnienia.
    Krucjata modlitwy (33) Bog Ojciec: powstancie teraz i przyjmijcie Moja Pieczęć, Pieczęć Boga żywego
    Krucjata modlitwy(24) odpust zupelny dla rozgrzeszenia
    Krucjata modlitwy -styczeń 2013
    Krucjata modlitwy(94) o uzdrowienie ciała, umysłu i duszy
    Krucjata modlitwy (93) o lzy nawrócenia
    Krucjata modlitwy (92) o łaskę wytrwałości
    Krucjata modlitwy (91) zachowaj mnie wiernym wobec mojej wiary
    Krucjata modlitwy (90) dziękczynienie za Twoje najchwalebniejsze powtórne przyjscie
    Krucjata modlitwy (89) dla nieszczesnych grzeszników
    Osobiście nie modlę się tymi modlitwami.
    Jakos czuję że nie sa one…jakby to powiedzieć dobre.
    Proszę o informacje czy nie są to te od tych oszustów podajacych te orędzia z Irlandii.
    Bóg zapłać za pomoc.

   • Dorota pisze:

    Bóg zapłać za informację i dobre słowo. Niech Bóg Ci Błogosławi i strzeże każdego dnia ❤

  • Ada pisze:

   może spróbuj się skontaktować z panią doktor Dąbrowską, albo przeczytaj jej książkę ciało i ducha ratować żywieniem, mają też 10 dniowe posty z lekarzem, resztę można skończyć w domu, z tego co pamiętam to na to też pomaga. Pozdrawiam

  • Danuta pisze:

   Do Doroty: kilkanaście lat temu też zachorowałam na RZS, leki nie pomagały. Wyszłam z tego bardzo szybko dzięki diecie dr Dąbrowskiej, tzw. post Daniela. Po miesiącu wszystkie objawy odeszły. Potem zdrowe żywienie opisywane przez doktor i okresowe powtarzanie postu. Warto się tym zainteresować, gdy medycyna konwencjonalna rozkłada
   Chciałam jeszcze odnieść się do technik relaksacyjnych. Byłabym ostrożna, gdyby zaproponowano techniki Jacobsona lub Schulza. Sama miałam dylemat czy w to wejść. Potrzebowałam bardzo odprężenia, ponieważ nerwy mi się posypały, a przez ciągłe napięcie ciało zaczęło mocno niedomagać. Jednak gdy zaczęłam szukać informacji o tych technikach, włączyło mi się czerwone światło. Można doszukać się powiązań z jogą czy hipnozą. Spowiednik zalecił ostrożność i raczej medytację chrześcijańską np. wyciszenie i powtarzanie w sercu Maranatha (przyjdź Panie Jezu) – więcej można poczytać w internecie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   • Dorota pisze:

    Bóg zapłać za informację ❤ wszystkim którzy odpowiedzieli na mój problem

   • mkm80 pisze:

    Trening autogenny Schultza jest na liście zagrożeń duchowych (http://pojdzzamna.org.pl/do-poczytania/130-zagrozenia-duchowe-aikido-akupresura-bioenergoterapia-capoeira-dopalacze-enneagram-feng-shui-gry-komputerowe-homeopatia-horoskopy-irydologia-joga-mandala-metoda-bronnikowa-numerologia-pierscien-atlantow-rozdzki-wahadeka-szkoy-waldorfskie.html) ale żaden prawdziwy psychoterapeuta nigdy nie zaproponuje tej formy. Schultz był członkiem Wrocławskiego Instytutu Hipnozy i trudno mi sobie wyobrazić lekarza proponującego jego bzdurki.
    Ale Siostra zwróciła uwagę na ważny aspekt sprawy. Widać to jak na dłoni po technice Jacobsena. On to – lekarz z dyplomem Harvardu, jako pierwszy przeprowadza badania (profesjonalne, zgodne ze sztuką lekarską) na temat napięcia mięśniowego. Zaleca stosowanie relaksacji mięśniowej. Ale trzeba uważać! Zaraz się za to biorą różnego rodzaje oszuści, i robiąc zwykłą, niezmiernie niebezpieczną relaksację jogi, opowiadają bzdury, że robią relaksację techniką Jacobsena (bo przecież pisał żeby rozluźniać mięśnie) mało tego, robią nawet kursy relaksacji tą metodą (to tak jakby pójść na krótki kurs: Jak operować aortę 🙂 naucz się w dwa dni 🙂 ) Tak właśnie Czarny opanowuję medycynę. Mieliśmy już przykład wcześniej: wbrew badaniom naukowym i opinii przeważającej większości lekarzy WHO zdejmuje homoseksualizm z listy chorób. Zgodnie z poprawnością polityczną a nie nauką! Tylko czekać na to, żeby na listę uznanych metod leczniczych wprowadzili jogę, hipnozę i inne.. A podobno nasze, katolickie widzenie świata jest średniowieczne.
    Co do ziół, szczerze radzę zbierać i suszyć jak największe ilości oraz myśleć o skutecznych sposobach ukrywania ich hodowli. Najnowsze zmiany w Codex Alimentarius dążą do zupełnego zakazu ich hodowli bez zgody Organu Europejskiego, czyli w praktyce przez osoby prywatne i mniejsze podmioty gospodarcze. I zaś protestuje tylko garstka „oszołomów”…

 14. patryk232000 pisze:

  Rząd NIE MOŻE PRZYMYKAĆ oczu i przytakiwać szatanowi który manipuluje ludźmi popierającymi aborcję. Człowiek już od epoki renesansu ale nie epoki historycznej ale renesansu w sercach oddalają się od Boga, zaczęli myśleć ne sercem a umysłem więc można powiedzieć że człowiek porzucił dawno temu ducha i zaprzyjaźnił się na dobre z rozumem, błądzącym rozumem.
  Musimy przywrócić w naszych sercach „Średniowieczną ” pobożność !

  Co to za prawo które zezwala na zabijanie !!!! Czyż Bóg nie powiedział :”NIE ZABIJAJ !”, a człowiek w XXI wieku właśnie mówiąc o:”Ubezwłasnowolnieniu przez niemoc wywoływania aborcji”(Cyt z wypowiedzi) łamie to przykazanie ale PODWÓJNIE A NAWET POTRÓJNIE ! ! !
  Bo co innego zabić człowieka dorosłego , rozumnego który się broni a co innego małe bezbronne i NIE WINNE dziecko ! ! ! ! DZIECKO KTÓRE NIE PROSIŁO SIĘ NA TEN ŚWIAT A BÓG JE WEZWAŁ ! ! ! !! ! ! !

  Jan Paweł II :”KU CZEMU IDZIEMY…”mordując swoje dziec ,mordując naszych braci i siostry, czyż nie rozumiemy i nie widzimy że to nie człowiek ale SZATAN PRAGNIE TEN ZAKAZ ZNIEŚĆ! ! ! !
  Boli mnie i nie rozumiem po prostu NIE ROZUMIEM jak można chcieć zbijać swoje dzieci .Papież Franciszek mówił: „Wybierając wygodę wybieramy zło” , bo po co kobieta usuwa dziecko, bo sie boi, bo zawali jej się życie i wygoda! ! ! Maryja płacze płacze za nami i mnie się łzy zbierają gdy to piszę ale piszę nie po to BY WAS WYŚMIAĆ ALE BY OSTRZEC BO, BÓG CZEKA I CZEKA ALE MY NIE JESTEŚMY WIECZNI I W KOŃCU WYBIJE GODZINA SĄDU BOŻEGO ! ! !

  Maryja płacze za nami i zwłaszcza Z NIENARODZONYMI, USUNIĘTYMI I NIECHCIANYMI .! ! ! !

  Boże miej swoje zagubione owce w opiece.
  TO PRÓBA KTÓRĄ BÓG ZADAŁ POLSCE !

  A ja proszę udostępniajcie treść tego komentarza bo nie ja to napisałem lecz Bóg kazał mi to napisać w podświadomości proszę i apeluję udostępniajcie aby każdy to mógł przeczytać ! ! ! !
  PROSZĘ
  Jezu Ufam Tobie
  AMEN

 15. Dorota pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny, naszych dzieci. Niedawno stracilismy dziecinke w 5 tygodniu ciazy. Czekam na jutrzejszy zabieg lyzeczkowania gdyz krwawienie nie ustaje. Do konca mialam nadzieje, ze Bog ja ocali. Zawierzylam wszystko Matce Najswietrzej I Jezusowi. Ciezko nam bardzo. Dziekuje za modlitwe. Z Bogiem

 16. Dorota pisze:

  Tak bardzo cieszylismy sie z mezem na to dziecko. W sierpniu widzielismy sie z ojcem Bashobora, ktory niejednokrotnie modlil sie za nasza mlodsza coreczke. Ojciec nam powiedzial, ze Jezus blogoslawi nam wieksza iloscia dzieci. Plakalismy ze szczescia bo bardzo pragniemy wiecej dzieci. Mamy dwie coreczki. Dzieki wierze w Boga dajemy rade choc czasami powstaje pytanie dlaczego, co sie stalo, co zrobilismy nie tak? Pokladamu ufnosc w Panu I to nas ratuje. Z Bogiem

  • Joan pisze:

   Moja kolezanka ma 4 dzieci i dwa razy tyle dzieci w niebie. Wszyscy sie dziwia skad w niej tyle sily na kolejne, po tylu utratach. W Bogu sila Dorotka odwagi!

 17. Czester pisze:

  Boze! Ratuj wszystkie poczete dzieciatka nienarodzone na calym swiecie.

 18. Sylwia pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 19. Pingback: Dziś nasza Przenajświętsza Matka Maryja przyszła do mnie i płakała nad abortowanymi dziećmi…. | Serce Jezusa

 20. Pingback: Alan Ames znowu w Polsce. 13-19 maja – 7 dni i 7 miast | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s