Ks. Piotr Glas: Narodowy Egzorcyzm w ramach Wielkiej Pokuty

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

66 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: Narodowy Egzorcyzm w ramach Wielkiej Pokuty

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. ja pisze:

  „Dziś panuje największa herezja jaką się głosi niestety i w Kościele, herezja powszechnego zbawienia, wszyscy idziemy do nieba”
  Ks. Piotr Glas

 3. Teresa pisze:

  Bóg nam dał wielu wspaniałych Kapłanów

 4. wobroniewiary pisze:

  Co dzieje się podczas konsekracji chleba i wina!

  • daniel pisze:

   bardzo ciekawy jest koniec tego filmiku jak Maryja i Aniołowie klęczą a co my w tym czasie w Kościele robimy?

   • wobroniewiary pisze:

    ja klęczę 🙂

    W Loreto – w bazylice, w której jest Domek św. Rodziny, przed wejściem do sali skarbca (Pomerancho) jest obraz, który przedstawia jak NMP przyjmuje Komunię św. z rąk św. Jana NA KLĘCZĄCO ❤

   • Monika🌸🌺 pisze:

    Ja też klękam… i jest to dla mnie bardzo wzruszający moment podczas Mszy Świętej, widząc dookoła siebie ludzi, którzy padają na kolana przed naszym Panem. Oczywiście to się dzieje na mszach w naszej kochanej Polsce.. Mieszkam we Włoszech i może kogoś zaskoczę…tutaj klękają jedynie 4..5..osób, a reszta stoi i się rozgląda. Jest to bardzo smutne i naprawdę łzy się same cisną do oczu..
    DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TĘ STRONĘ. NIECH BÓG WAM BŁOGOSŁAWI

    • wobroniewiary pisze:

     W Loreto a potem codziennie przez 10 dni w każdym miejscu Włoch (gdzie mnie zaproszono) – u św. Michała, u Matteo da Agnone, w Manopello nawet przy biskupach klękałam i zawsze udzielano mi i innym Komunii św. na klęcząco – w San Giovanii Rotondo przy kilkunastu tysiącach osób również – kapłan pochylał się przez barierki i też udzielał nam Komunii św.na klęcząco 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Napisałam krótkiego, 1-zdaniowego maila…

 5. ja pisze:

  Dziś modlitwa za masonów…
  Akt oddania się Niepokalanej Św. Maksymilian Maria Kolbe

  Akt oddania się Niepokalanej Św. Maksymilian Maria Kolbe

  O Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza, Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja, niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich, kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała, i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.
  Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego, bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: ,,Ona zetrze głowę twoją”, jako też: „Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie”, abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach, a w ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego Królestwa Najświętszego Serca Jezusowego: albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają.
  Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza. Daj mi moc przeciw nieprzyjaciołom Twoim.

  Modlitwa za masonów odmawiana z 16. na 17. dzień miesiąca
  Rycerska inicjatywa – modlitwa: O uświęcenie własne, o nawrócenie grzeszników, zwłaszcza żydów i masonów – to całonocne czuwanie modlitewne z 16. na 17. dzień miesiąca. Data nawiązuje do dnia założenia MI w Rzymie w 1917 r., 16 października wieczorem. Na to modlitewne czuwanie zaproszone są do Niepokalanowa szczególnie rycerskie wspólnoty – stowarzyszenia i koła MI. Jest to bowiem czas modlitwy o zrealizowanie celu MI. Jednakże każdy, kto czuje potrzebę modlitwy, może przyjechać do Niepokalanowa 16. dnia miesiąca i w pierwszą sobotę miesiąca na zawierzenie Niepokalanej siebie, swoich najbliższych, wszelkich trosk i zmartwień, aby Ona wstawiała się za nami u Dobrego i Miłosiernego Ojca. Albowiem – jak pisał św. Maksymilian – „tam, gdzie Ona wejdzie, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wyprosi…, a z oczu najzatwardzialszych grzeszników popłyną łzy nawrócenia”. A jeśli ktoś nie może przyjechać do Niepokalanowa, niech spróbuje inaczej… Rycerzy Niepokalanej – indywidualnych lub zrzeszonych we wspólnotach MI – którzy w danym miesiącu nie mogą przyjechać na czuwanie do Niepokalanowa, zachęcamy, aby 16. dnia miesiąca łączyli się duchowo z Niepokalanowem. Po uzgodnieniu z Księdzem Proboszczem lub Opiekunem MI mogą w swojej parafii zorganizować podobne czuwanie modlitewne lub krótką modlitwę

  • mariaP pisze:

   Ten akt oddania Niepokalanej powinien znaleźć swoje miejsce w naszej codzienności , bo codziennie mierzymy sie dzisiaj z herezją i codziennie potrzebujemy Tej , która „zetrze głowę twoją” !!
   Św . Maksymilianie , patronie czasów trudniejszych od trudnych , módl się za nami!

 6. maria pisze:

  Bądź uwielbiony Panie za dar Wielkiej Pokuty w naszym Narodzie !

 7. kasiaJa pisze:

  Byliśmy, wróciliśmy…
  To wydarzenie było najważniejsze dla Polski, dla Kościoła w Polsce i na świecie. Wielka Pokuta odbyła się na Jasnej Górze w sobotę, było bardzo wielu ludzi (szacuje się na 100 000 osób)- ludzi, którzy w uniżeniu przed Bogiem błagali Go o przebaczenie za grzechy popełnione przez nasz naród w całej historii po czasy obecne. Ks. Piotr Glas poprowadził wielką modlitwę o uwolnienie oraz przeprowadził egzorcyzm nad całą Polską. Boże, jesteś wielki!

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękuję Ci za świecę, która masz dla mnie z wczorajszej Wielkiej Pokuty 🙂

  • Jolanta pisze:

   Czy modlitwa trwała na stojąco? Czy modlący mieli ręce złożone jak do modlitwy? Czy mężczyźni mieli czapki z głów?

   • wobroniewiary pisze:

    A czy w domu wszyscy zdrowi?

   • Marek pisze:

    Jak kto myśli tylko o czapkach, to co mu na to poradzić.
    A babcia mówiła, nie rozglądaj się po ludziach, patrz na Pana Jezusa! i co, nie słuchałaś.

    • Sylwia pisze:

     Marku Bardzo trafnie napisałeś. Tak to prawda my mamy modlić się sercem i nie patrzeć na innych i ich oceniać jak się modlą.

     Jolanto zauważ że:
     1 było niezbyt ciepło więc lepiej mieć czapkę by nie przewiało.
     2. Klękać też nie bardzo bo ciągnie od ziemi bo to nie posadzka i nie lato! więc trzeba dbać o zdrowie, nie martw się byli za pewnie też i tacy co klękali ale ważna jest modlitwa sercem.
     Po 3 rozłożone ręce to też gest modlitwy jako Uwielbienie Pana Boga i otwieranie się na Jego działanie.

     I ostatnie ale najważniejsze lepiej być wpatrzonym w Jezusa.

 8. pielgrzym Mariusz pisze:

  Szczęść Boże
  Wieczorem umieszczę link do moich fotek ze spotkania, ludzi ponad 100 tys. na pewno. Rano o 9.00 przed obrazem Matki Bożej w kaplicy miałem szczęście modlić się indywidualnie obok ks. Chmielewskiego, w mojej dużej grupie pielgrzymów pobity został rekord wieku pielgrzyma i wynosi teraz 9 miesięcy – pozdrawiam Antosia z mamą, zaznaczam Antoni grzecznie wytrzymał 12 godzin, niesamowite.

 9. Sebro pisze:

  Piękne świadectwo rzeszy ludzi. Szkoda tylko, że mamy rząd, który uległ i dopuszcza dalej do mordowania najmłodszych. Może coś drgnie i się zmieni na lepsze po 19 listopada.

 10. Rektor pisze:

  My byliśmy z 6-o miesięczną córeczką -też wytrwała w spokoju 12 godzin 😉

 11. mariaP pisze:

  Treść
  przemówienia , homilii , akt przeblagania i zawierzenia –
  – byłoby dobrze mieć w formie pisemnej po to , by kopiować i rozdawać .
  Wbrew pozorom , wielu nie ma możliwości ich odsłuchania .

 12. Agata pisze:

  Dziekuje ci Trojco Przenajswietsza Maryjo za taka Laske za Wspanialych Kaplanow bylo wspaniale +++

 13. miec6 pisze:

  Wielka Pokuta …Sama nasza obecność na Jasnej Górze to była gotowość do pokuty. Niektórzy może myślą : włosienica ,samobiczowanie , upokorzenie .Pokutę przyjęliśmy i wierzymy , że dobry Bóg wesprze nas i przemieni by Polska była iskrą dla innych narodów i ich drogowskazem.

  • wobroniewiary pisze:

   Niektórzy nazywają Wielką Pokutę piknikiem protestanckim – serce się kraje ;(

   • Ania W. pisze:

    Tak mogą pisać tylko Ci którzy tam nie byli. Każdy modlił się tak jak potrafił i ile miał miejsca. Koło mnie wszyscy klęczeli ,niektórzy z twarzą przy ziemi ,a mężczyźni byli bez czapek. Był to wspaniały czas ,Chwała Panu i Matce Najświętszej .
    Każdy widzi to co chce zobaczyć.

    • Sylwia pisze:

     Aniu ja nie byłam choć bardzo chciałam. Ale mi też nie podoba się określenie tak wielkiego dzieła Bożego -piknikiem i do tego porównanym do protestanckiego. Po prostu są ludzie którzy mają klapki na oczach i trzeba się modlić o Światło dla nich.
     Masz rację każdy widzi co chce widzieć. A ja jeszcze dodam ile ludzi na świecie tyle opinii..
     Ale musimy się modlić by takie porównania nie padały.
     Wielka Pokuta to wielkie przeproszenie za grzechy nasze i całej Polski. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś wezmę udział w tak wielkim wydarzeniu. Bo teraz nie dane mi było.

   • AnnaSawa pisze:

    Tak też to gdzieś widziałam……jakby myślenie i trzepanie bezmyślne jęzorem za podszeptami złego….dosłownie!

    • Sylwia pisze:

     Bo zły się wścieka bo wie że Wielka Pokuta to wielkie wydarzenie i szuka pomysłów jak by to odkręcić .Ale wierzę że moc Egzorcyzmy zaowocuje wielką przemianą nas samych i Polskich.

 14. Marakuja pisze:

  Tu jest cała Wielka Pokuta:

 15. pielgrzym Mariusz pisze:

  Wklejam link zgodnie z zapowiedzią
  https://get.google.com/albumarchive/104222405032746201545/album/AF1QipOpQ1KTsXOjIdQBd-Il-WJ5Pqvk0xRhHmAhbzzm?source=pwa&authKey=CO-Ylrqc-5L7dQ
  Na temat tego, co wyżej, wróg naszego zbawienia piszczy bo tylko piszczeć może, a w kolejnych dniach będzie miał tylko gorzej i o tym wie – Króluj nam Chryste !!!
  Bóg Honor Ojczyzna

 16. pielgrzym Mariusz pisze:

  A tutaj fotka o której wspomniała Ewa Jak Matka Boża uczy przyjmować Komunię Świętą, obraz w Loreto.
  https://get.google.com/albumarchive/104222405032746201545/album/AF1QipM3m_sHIp2OFaNxI5doQbLfDRMlWhasbngqVxBm?source=pwa&authKey=CN_K-I-1x9LK9wE

 17. Teresa pisze:

  pielęgrzymie Mariuszu – wystąpił błąd , pokazuje

 18. Aleksandra pisze:

  Ja też byłam, wyjechaliśmy w piątek w nocy aby zdążyć na odsłonięcie Obrazu naszej Matuchny, bo pogoda u nas była paskudna – lało, a do Częstochowy mamy około 500 km (północny zachód Polski). Koło nas wszyscy byli bardzo skupieni, a potem klęczeli z twarzami przy ziemi, natomiast przed nami kilka osób przeklęczało przez całą Mszę Św., a łzy … same napływały do oczu. Niesamowite nieziemskie przeżycie.
  Całą powrotną drogę dziękowaliśmy i uwielbialiśmy Pana za oddanych Kapłanów i organizatorów oraz wszystkie osoby dzięki którym doszło do tego historycznego wydarzenia.
  Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie! Tylko Ty Panie tylko TY!

 19. ELZBIETA pisze:

  wiecej takicg=h akcji potrzebujemy tego bo zly uderza ostro jestesmy slabi .ale ktoz jak BOG

  • MariaPietrzak pisze:

   Masz racje !
   trzeba ponownie uslyszec ,

   Decalogue Prologue – I’m The Lord Your God (feat. Paddy Kelly & others) – official video

   / Jam Jest Pan Bog twoj , ktory cie wywiodl z ziemi egipskiej , z domu niewoli /,
   wsluchac w przeslanie Rodaka Papieza , Krzyz ucznia przejac i podazyc , gdzie Droga zmierza !
   Dni Narodowej Pokuty , kiedy widoczne zjednoczenie , to plomien nas ogarnia …
   / Bogu – istnienie. Cesarzowi – nicość / ( cztery slowa , Tadeusz Żukowski ) ;
   Wolamy !
   Diabla przeganiamy , poblogoslawieni przez Pasterzy , inna droga … do Domu zmierzamy !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s