Zaproszenie na rekolekcje w Centrum Magnificat w Medziugorje u Marii Pavlović

Informujemy, że redakcja „Echo Medziugorje” organizuje rekolekcjew Medziugorje

DROGIE DZIECI!  35 LATA JUŻ JESTEM Z WAMI
Pielgrzymka do Medziugorja
– REKOLEKCJE W CENTRUM MAGNIFICAT –  06 – 13.11.2016

 I. PLANOWANY PROGRAM PIELGRZYMKI – REKOLEKCJI

medziu

 1. 06.11.16 – (niedziela) – Kraków Łagiewniki rozpoczęcie rekolekcji zbiórką w godzinach rannych na parkingu między Bazyliką a Domem Duszpasterskim, pakowanie bagażu. Msza św. w klasztorze Sióstr. Dla chętnych śniadanie (17 zł) w Domu Duszpasterskim. Osoby spoza Krakowa mogą skorzystać z noclegu za dodatkową opłatą (koszt noclegu – 40zł) np. u Sióstr Miłości Naszej Pani Dobrej i Nieustającej Pomocy w Łagiewnikach, ul. Pasieczna 2 (równoległa do ul. św. S. Faustyny), tel: 12/2667631 – wieczorem. Zgłoszenia, (ze względu na język włoski Sióstr) najlepiej dokonać przez Redakcję przez zaznaczenie tego na formularzu zgłoszeniowym.
 2. Przejazd przez Czechy/Słowację, Austrię/Węgry, Chorwację na nocleg w Chorwacji, w Ludbregu sanktuarium Krwi Chrystusa, Cud Eucharystyczny (hotel).
 3. 07.11.16 – (poniedziałek) – śniadanie, Msza święta. Możliwe spotkanie z o. Jozo Zovko w Zagrzebiu. Można Ojca wspomóc intencjami Mszy Świętych własnych lub powierzonych od znajomych zostawiając Mu do odprawienia.
 4. Od 07.11.16 – (poniedziałek) do 12.11.16 (sobota) pobyt w Medziugorju, zakwaterowanie w Centrum Rekolekcyjnym „Magnificat” u widzącej Marii Pavlović-Lunetti. Pokoje dwu-trzy osobowe, noclegi z pościelą, wyżywienie 3 x posiłek dziennie.
 5. 08.11.16 (wtorek) – godz. 7.00 rozpoczęcie rekolekcji. Zakończenie 11.11.16 (piątek) wieczorem.
 6. 12.11.16 (sobota) – do obiadu czas wolny, wyjazd z Medziugorja po obiedzie. Powrót non stop bez noclegu. Wywozimy pokój dla Polski i umocnienie przywożone przez powracających do domu pielgrzymów.
 7. 13.11.16 – (niedziela) – przyjazd do Polski – do Krakowa, w godzinach uzależnionych od wyjazdu z Medziugorja, po ok. 22 godz. jazdy

(Kontakt i informacje: w Redakcji – 501710620; 12/4130350, echo@ceti.pl)

Pobierz całość:  kliknij

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Zaproszenie na rekolekcje w Centrum Magnificat w Medziugorje u Marii Pavlović

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Franciszek: stosunek do dzieci pokazuje kondycję społeczeństw

  Do zdecydowanych działań na rzecz wykorzenienia wśród nieletnich plagi pracy i zapewnienia im lepszej przyszłości przez dostęp do edukacji zachęca Franciszek w przesłaniu na trwający w Brazylii Tydzień Dziecka. Przypomina w nim, że kiedy chroni się najmłodszych, wzrasta i umacnia się społeczeństwo. Papieskie przesłanie zostało odczytane w narodowym sanktuarium maryjnym w Aparecidzie podczas uroczystej liturgii inaugurującej ogłoszony w tym kraju Jubileusz Maryjny. Upamiętnia on 300-lecie znalezienia cudownej figurki Matki Bożej.

  Temat pracy dzieci pojawił się w przesłaniu Papieża w nawiązaniu do działań podejmowanych zarówno przez brazylijski Kościół, jak i tamtejsze sądy i urzędy pracy na rzecz wykorzenienia tej haniebnej plagi. Przejawem tego były poprzedzające Tydzień Dziecka obchody Tygodnia Walki z Pracą Nieletnich. Franciszek pyta dorosłych, czy są jeszcze w stanie „tracić czas z dziećmi” i ich wysłuchiwać, czy też zaniedbują je, pochłonięci przez własne obowiązki. „To, jak traktujemy najmłodszych, pozwala nam zobaczyć kondycję naszych rodzin, społeczeństw i całego świata” – podkreśla Franciszek. Wskazuje, że troszcząc się naprawdę o dzieci, budujemy świat bardziej ludzki.

  http://pl.radiovaticana.va/news/2016/10/20/franciszek_stosunek_do_dzieci_pokazuje_kondycj%c4%99_spo%c5%82ecze%c5%84st/1266600

 3. wobroniewiary pisze:

  To prawda, że kto przy korycie temu…rosną rogi.
  Najpierw numer przy ustawie antyaborcyjnej a teraz to (i niech nikt nie próbuje mi tego usprawiedliwiać, bo nikt mnie nie przekona już w drugą stronę
  A o co chodzi? O to:
  Deklaracja prezesa TVP Jacka Kurskiego. Telewizja Polska wesprze 25. Finał WOŚP
  W środę późnym wieczorem do Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka dotarło pismo sygnowane przez prezesa TVP. W piśmie tym Jacek Kurski zadeklarował wolę współpracy przy zbliżającym się 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pierwszy raz gospodarzem finału WOŚP nie będzie Telewizja Polska. Najbliższy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie współorganizowany przez Grupę TVN, która będzie go relacjonować w swoich kanałach.

  • Maggie pisze:

   Jednym słowem: Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek ze świetlistą oprawą …

  • mkm80 pisze:

   Dodam jeszcze, że w gąszczu „afery” aborcyjnej zginął niestety projekt ustawy Prawicy RP o „in vitro” 😦
   Zaczytany jest teraz w pismach pierwszych Ojców Kościoła i historii wczesnego chrześcijaństwa. Tertulian, Św. Cyprian z Kartaginy, Ireneusz z Lyonu, Św. Ambroży. Czasy mamy ostateczne i bardzo podobne do tych z początków Kościoła. Ileż Ojcowie nawojowali się z różnymi herezjami i przesądami. Ile też tych herezji było! Setki! Czynili to w bardzo podobny, tylko dużo bardziej stanowczy sposób, jak admini, księża i forumowicze na tej stronie. Bo różnych herezji mamy teraz tysiące. Niby małe, nie godzące w dogmaty, ale przecież zawsze herezje (największa z nich to niewiara w Diabła i tzw. zbawienie dla każdego) Zrozumiałem jak ważne jest, by dalej, nie dbając na konsekwencje, walczyć… Bo jak pięknie napisał Św. Cyprian:

   „Jeśli ktoś wierzył w to, co jest błędne, nie mógłby otrzymać tego, co prawdziwe, otrzymałby raczej to, co jest fałszywe i bezbożne, stosownie do swej wiary.”(List 73,6)

   Ostrzegajmy się wzajemnie przed wszystkim. Tyle różnych zagrożeń. Podam też przykład: splot shamballa (pooglądajcie sobie te zdjęcia, proszę, http://trendz.pl/trendy/co-to-jest-shamballa). W życiu bym nie wiedział, że to złe (bo skąd). Ale skoro wiedziałem po tym jak ostrzegliście na WOWIT, parę osób u których widziałem takie różańce ostrzegłem. Efekt: dwóm z nich po spaleniu tych różańców odpadła jak ręką odjął połowa problemów a jednej z nich skończyła się bezsenność na którą cierpiała „niewiadomo” skąd.
   Trzymajmy się razem Kościoła Świętego.

   • Maggie pisze:

    Trzymajmy się w Kościele i żyjmy z Bobiem, w Bogu i dla Boga, nie dając się podzielić ani zwieść.

    Jak chodzi o politykę to

    „Rewolucji” tor utarty:
    przetasują swoje karty,
    a, że talia tylko jedna,
    zawsze wyjdzie jakaś wredna.

 4. Maria Spiechowicz pisze:

  Witam chcialabym sie dowiedziec czy beda tez rekolekcjw w inny terminie.Bylabym wdzieczna za otrzymanie odpowiedzi.

  Bog zaplac Maria Spiechowicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s