Wstrząsające świadectwo wygłoszone podczas Wielkiej Pokuty: Mój dziadek zabijał nienarodzone dzieci

Wstrząsające świadectwo mężczyzny, którego dziadek był aborcjonistą. Choć przed śmiercią zdążył się nawrócić, okazało się, że jego dramat trwa nadal, a czyny, które popełniał, miały destrukcyjny wpływ na całą rodzinę. Świadectwo zostało wygłoszone podczas Wielkiej Pokuty na Jasnej Górze, 15 października 2016 roku.

 *****

Świadectwo przedstawiciela grupy filmowców, którzy przygotowując film o aborcji w Austrii, spędzili noc w największej klinice aborcyjnej tego kraju. Podczas modlitwy, Bóg dał im poprzez obrazy poznać, jakie są skutki grzechu aborcji dla jednostki, narodu i całego świata.

Chodzi o ten film z kliniki aborcyjnej:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Wstrząsające świadectwo wygłoszone podczas Wielkiej Pokuty: Mój dziadek zabijał nienarodzone dzieci

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Elżbieta pisze:

   Dziś przychodzę Panie mój
   Tak, jak wzywasz mnie, by wielbić Cię /x2
   Dziś przychodzę Panie mój
   Tak, jak wzywasz mnie, by wielbić imię Twe
   Chwalę Cię, wielbię imię Twe

   Rzuć w niepamięć przeszłość swą
   Jezus jest wśród nas, więc chwalmy Go /x2
   Rzuć w niepamięć przeszłość swą
   Jezus jest wśród nas, więc uwielbiajmy Go
   Chwalmy Go, uwielbiajmy Go

   Do Jezusa zbliżmy się
   Wznieśmy ręce swe i chwalmy Go /x2
   Do Jezusa zbliżmy się
   Wznieśmy ręce swe i uwielbiajmy Go
   Chwalmy Go, uwielbiajmy Go

 2. syn pisze:

  Proszę o modlitwę za kolejnego dziadka o jego nawrócenie i spowiedź generalną z całego życia. Ks Oko w Toruniu za prostytucję wini mężczyzn, dziadek który przez całe życie obsługiwał dwa piętra obwinia głównie kobiety, jako jeden z pierwszych podpisał deklarację popierającą ustawę „Stop Aborcji” i teraz liczy na miłosierdzie Boże.

 3. wobroniewiary pisze:

  Bo mieszkanie było za małe. Smutne wyznanie wokalistki o dokonanej aborcji. Przybysz obnażyła sposób myślenia feministek?

  Wokalistka Natalia Przybysz, która była jedną z celebrytek wspierających tzw. czarny protest, nagrała utwór o aborcji. Jak przyznaje, jest to jej historia. Ale chyba najbardziej wstrząsające w jej wyznaniu są powody, dla których zdecydowała się na taki krok.

  W „Wysokich Obcasach” była wokalistka zespołu Sistars opowiada o utworze „Przez sen” nagranym po czarnych protestach.

  To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiłą się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, któzy już mają jakąś wizję swojego życia. (…) Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku. (…) Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książakiami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK

  — mówi.

  Następnie „bohaterka” utworu udaje się do lekarza, który proponuje tabletki na wrzody. Po zażyciu 42 pigułek „nic się nie dzieje”. Udaje się na Słowację, gdzie poddaje się aborcji.
  http://wpolityce.pl/gwiazdy/312807-bo-mieszkanie-bylo-za-male-smutne-wyznanie-wokalistki-o-dokonanej-aborcji-przybysz-obnazyla-sposob-myslenia-feministek

 4. Monika pisze:

  Barbarzyństwo i aborcyjny horror. Norweskie Ministerstwo Zdrowia zezwala na „selektywne” zabijanie bliźniaków
  http://wpolityce.pl/swiat/312413-barbarzynstwo-i-aborcyjny-horror-norweskie-ministerstwo-zdrowia-zezwala-na-selektywne-zabijanie-blizniakow

 5. wobroniewiary pisze:

  Świadectwo przedstawiciela grupy filmowców, którzy przygotowując film o aborcji w Austrii, spędzili noc w największej klinice aborcyjnej tego kraju.
  Chodzi o ten film z kliniki aborcyjnej

 6. Sylwia pisze:

  Celebrytom łatwiej wczuć się w psa niż w maleńkiego człowieka

  Dominika Figurska aktorka i prezenterka Telewizji Republika komentuje głośne już wyznanie Natalii Przybysz, o tym, że dokonała aborcji na Słowacji. Figurska podkreśla, że głównym powodem aborcji jest wygoda. A dla wygody nie można zabijać człowieka. Twierdzi też, że celebrytom łatwiej wczuć się w psa niż w maleńkiego człowieka.

  Natalia Przybysz w wywiadzie dla ostatnich „Wysokich Obcasów” opowiedziała o swojej aborcji. Szczerze przyznała, że ma już dwójkę dzieci, nie chciała trzeciego, a poza tym wiązało by się to z szukaniem większego mieszkania.

  Sprawa pani Przybysz jest smutna. Jest pewna różnica między wstydem a bezwstydem. Bezwstyd jest bardziej groźny niż wstyd. Przechodzimy do takiej granicy gdzie bezwstyd góruje. Mówienie o tym powszechnie, chwalenie się. To okropne. Mówienie o tym, że dokonałam aborcji, bo mam już dwoje dzieci, mam mieszkanie 60 metrowe, w którym ledwo mieszczą się książki i zabawki, z powodu takiego, że jest ciasno, to jest smutne.
  – mówi Figurska.

  Aktorka przypomina historie dziewczyn, które dokonały aborcji. Zdarzały się przypadki, że dziewczyna usunęła dziecko, bo bała się, że się nie zmieści w suknię sylwestrową. Figurska podkreśla, że 70 % aborcji dokonywana jest z takich błahych powodów.

  Głównym powodem jest wygoda. To co mówił arcybiskup Hoser, nie może być zabijany inny człowiek, dla wygody.

  – zauważa Dominika Figurska.

  I dodaje:

  Z celebrytów tworzy się sztucznie guru, osoby opiniotwórcze. Celebryci bronią zwierząt, dają się zamykać w klatce, dają sobie zakładać łańcuchy na szyję. Też jestem za tym, żeby zwierzęta dobrze traktować. Ci sami celebryci stają się zwolennikami zabijania małych dzieci. Słuchając celebrytów, mam wrażenie, że nie potrafią się wczuć w tego maleńkiego człowieka, łatwiej im wczuć się w psa.(…)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s