Orędzie z Medjugorje z 25.10.2016 r. – powróćcie do postu i spowiedzi, abyście zwyciężyli zło w was

Drogie dzieci! Dziś wzywam was: módlcie się o pokój! Porzućcie egoizm i żyjcie orędziami, które wam daję. Bez nich nie możecie zmienić waszego życia.
Żyjąc modlitwą, będziecie mieć pokój. Żyjąc pokojem –  odczujecie potrzebę dawania świadectwa, ponieważ odkryjecie Boga, którego teraz odczuwacie jako dalekiego.
Dlatego, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się i pozwólcie Bogu wejść w wasze serca. Powróćcie do postu i do spowiedzi, abyście zwyciężyli zło w was i wokół was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Medziugorje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

65 odpowiedzi na „Orędzie z Medjugorje z 25.10.2016 r. – powróćcie do postu i spowiedzi, abyście zwyciężyli zło w was

 1. wobroniewiary pisze:

  Matko Boża Nieustającej Pomocy – módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 3. wobroniewiary pisze:

  Nowenna za zmarłych cierpiących w czyśćcu(24.X-1.XI)

  TRZECI DZIEŃ NOWENNY
  26 październik
  „Ten co się modli za duszami w czyśćcu cierpiącymi, skoro tylko stanie przed trybunałem Jezusa Chrystusa dla zdania rachunku ze swego życia, dusze owe już staraniem jego uwolnione z czyśćca, rzucą się do stóp Zbawiciela i powiedzą: »Panie, zlituj się nad tą duszą, ona nas wyrwała z płomieni, ona za nas uczyniła zadość Twej sprawiedliwości. Zapomnij jej przewinienia, jak ona błagała, żebyś zapomniał przewinienia nasze«” – św. J.M. Vianney.
  Módlmy się za wszystkich zmarłych potrzebujących Bożego miłosierdzia, a szczególnie za biskupów, kapłanów, siostry i braci zakonnych, osoby pełniące służbę w Kościele. Panu Bogu polećmy też zmarłych, którzy są bliscy naszych sercom… (można wymienić ich imiona).
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…
  Modlitwa
  Boże miłosierny, udziel odpuszczenia wszystkich grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy przebywają w czyśćcu. Ofiarujemy w ich intencji wszystkie nasze modlitwy i umartwienia, nasze dobre myśli, słowa i uczynki oraz wszystkie czynności codzienne, które podejmujemy zgodnie z Twoją wolą. Składamy też za nich, o dobry Boże, wszystkie odpusty, które możemy dzisiaj uzyskać. Boże Ojcze, ofiarujemy Ci za dusze zmarłych wszystkie Msze święte, które dzisiaj składają kapłani na całym świecie. Amen.

 4. Sylwia pisze:

  Kochani wczoraj byłam na Wieczorze Uwielbienia. Pan Jezus powiedział słowami Kapłana:
  -Pytasz kiedy się to skończy, kiedy skończą się Twoje problemy zdrowotne -To się skończy bo Ja Jestem Panem Słowa.
  A ja ostatnio często pytałam Pana Boga właśnie słowami Panie Kiedy to się skończy? i dostałam piękną odpowiedź- ” Ja Jestem Panem Słowa”.

  Zaniosłam na noszach modlitwy każdą waszą intencję jaką macie w sercu <3.

 5. Marek pisze:

  Do silnego trzęsienia ziemi doszło w środę w całych środkowych Włoszech – podały włoskie media.

  Według pierwszych doniesień, wstrząs miał epicentrum w Apeninach. Trzęsienie ziemi było też mocno odczuwalne w Rzymie.

  Wstrząs miał magnitudę około 5,4 – poinformowano.
  http://www.naszdziennik.pl/swiat/169065,trzesienie-ziemi-w-srodkowej-czesci-wloch.html

 6. Ufająca Bogu pisze:

  A tak z innej beczki. Znajomi twierdzą, że przepowiednie Baby Vangi są dopuszczone przez kościół. Mam rację, ze wyprowadziłam ich z błędu i powiedziałam, że nie? Wydaje mi się, ze ta kobieta nie miała nic wspólnego z chrześcijaństwem. Jeśli chodzi o jej wizje.

  • wobroniewiary pisze:

   Bardzo dobrze zrobiłaś
   komunistyczna „baba jaga”

   Ps. Moja córka i jej koleżanka – dwie na całą szkołę nie robiły dyni na angielskim. Pani deko zdziwiona, bo ona uczy angielskiego i zwyczajów. A ja kazałam Ani powiedzieć „moja mama uczyła rosyjskiego ale to nie oznacza że kazała im praktykować komunizm”

   Rozumiem, że wspomnieć, że takie cóś jak „helołyn” istnieje, ale czy trzeba to praktykować?

   • Ufająca Bogu pisze:

    Dokładnie! Przeraża mnie to niby „święto”. Ja bym tego tak nie nazwała, bo uwłacza czemuś, co w zasadzie powinno być święte. Jak sama nazwa wskazuje. I ja tu widzę tez winę nauczycieli, właśnie tych od angielskiego, którzy propagują to święto w szkołach, wśród dzieci. Według mnie to nie tylko filmy,media,ale właśnie sami nauczyciele przenieśli je do Polski. Robiąc takie zabawy – oczywiście nie wszyscy,bo nie można generalizować. Na szczęście jestem z pokolenia, którego w szkołach uczono właśnie rosyjskiego i nie dbano o zachodnie zwyczaje. Niestety sama ze szkoły (podstawowej) pamiętam jakieś lanie wosku (chyba klasy 1-3) i zabawy andrzejkowe. Jako dziecko nie wiedziałam, że może być w tym coś złego. Później nie uczestniczyłam w tego typu praktykach..

   • Sylwia pisze:

    No szaleństwo się już zaczyna z tym” helołyn” bo w sklepach masa akcesoriów a naiwni rodzice kupują. Ostatnio sama się przestraszyłam jak jeden chłopczyk przyniósł maskę jakiegoś potwora do szkoły i w tym chodził..a mamusia się cieszyła.A ta maska była przerażająca.

    • Sylwia pisze:

     Dziś przez chwilę słuchałam Radia Maryja, w jednym z programów rozmawiano na temat tego całego helołinowego cyrku i tam padły słowa :
     ” Unikajmy wszystkiego co ma pozór zła”
     Powiedziano też jasno że ta zabawa zachęca dzieci do robienia czegoś złego w stylu zrób coś niedobrego a będzie fajnie. To nie uczy dzieci dobrych nawyków.

     A tu krótki reportaż warto zobaczyć :

  • Sylwia pisze:

   Samo to że kobieta była komunistką to wystarczy ale wystarczy ten tekst by zrozumieć z kim ta kobieta miała do czynienia i co czuła po takich wizjach..to mówi samo za siebie:

   Ogólnie kontakt z bytami inspirującymi wizje nie należał dla nikogo do przyjemności. Podczas jej wizji przeżywała uczucie grozy, kiedy wpadała w trans pojawiała się w domu niezgoda i agresja. Sama wizjonerka czuła się wyczerpana po seansach, a swoje rozdrażnienie odbijała gniewem wobec najbliższych.

   Poza tym ,jak czytałam na wielu stronach internetowych że chętnie przyjmowała okultystów niż prawosławnych i też parała się magią.
   Również sam fakt, że przeszkadzał jej Krucyfiks z relikwią prawdziwego Krzyża. Kazała go usunąć bo nie mogła się skupić co robi. To też mówi samo za siebie.
   Na ten temat jest mnóstwo w internecie. Dobrze Ufająca Bogu że pytasz bo dziś tyle tego wszystkiego że pogubić się idzie.

   • Karo pisze:

    Bo kłamał babiszon pod „natchnieniem” złego ducha, wiadomo jak to z kudłatym, tam dosztukuje, tu ujmie, skłamie i zlepi coś co ludzie kupią, tak jak z horoskopami. Jeśli się i co sprawdziło to się nie dziwię, bo w tych „wizjach” to zły pokazał, że jest aniołem, a anioły mają nieprzeciętną inteligencję, moja gospodyni ze Lwowa cytowała vangę, raz powiedziałam, że mam to w nosie i nie wierzę w bzdury to mi spokój dała, ale powiem wam, co ten komunizm robi z ludźmi, niby gospodyni wierząca, do kościoła chodzi, teraz RM słucha, ale „ekstrasensów” taki program w Rosji (adminka wie o co chodzi) ogląda nałogowo i wierzy, że te „dary” to od Boga… W vangę wierzy, w zabobony…

 7. kasiaJa pisze:

  Pilne!
  Potrzebna pilna modlitwa o cud! Serce synka Kingi przestało bić i jutro mają wywoływać poronienie. Pomódlcie się, proszę, za wstawiennictwem abpa Sheena o cud, żeby podczas badania przed zabiegiem okazało się, że serce jednak bije!
  Bóg zapłać!

  • Ufająca Bogu pisze:

   Pomodlę się dziś! Pisz proszę, jak dzieciątko! Ufajmy Matce Bożej!

  • leszek pisze:

   Boże, jeśli taka jest Twoja wola, uczyń cud i przywróć do życia to dziecko, aby wszyscy uwierzyli, że Ty wszystko możesz – o co proszę za wstawiennictwem abpa Sheena i sł. b. Teresy Marchockiej. Amen.

   • wobroniewiary pisze:

    Św. Padre Pio – módl się i działaj ❤

   • Maggie pisze:

    Św.Janie Pawle, nasz kochany Rodaku, który dawałeś przykład do końca swoich ziemskich dni i uczyłeś poszanowania życia, od poczęcia aż do kresu, wyznaczonego przez Boga, módl się z nami za synka Kingi.
    Wszyscy Święci i Święte, Błogosławieni i Błogosławione, Służebnicy i Służebnice Boże w Niebie, i wszystkie Dusze Czyśćcowe, módlcie się za synka Kingi i za Kingę. Święta Kingo, którą poważał św.Franciszek, wstaw się za Twoją imienniczką i jej dzieciątkiem.

    Maryjo, Matko, wysłuchaj nas wszystkich i weź w Swa Opiekę to dzieciątko i Kingę i przyczyń się za nimi i niech się dzieje Wola Boża.

  • Elżbieta pisze:

   Święty Gerardzie proś Boga za synkiem Kingi-módl się za nami

  • Sylwia pisze:

   Jezu Ty Ufam Tobie ++

  • Monika🌸🌺 pisze:

   Jezu ufam Tobie!
   Tchnij życiem w to małe serduszko!

  • eska pisze:

   Miliardzie dzieci nienarodzonych, stojących u tronu Boga, wstawiajcie się za maleństwem, którego życie jest zagrożone!
   Święty Janie Pawle II, patronie rodzin, który ukochałeś dzieci jako przyszłość naszego narodu i świata – módl się o życie dziecka, które ma szansę być członkiem kochającej i Bogiem silnej rodziny, jednej z tych, które mają uratować świat.
   Matko Najświętsza, najlepsza mamo nas wszystkich, szafarko wszelkich łask, błagam o Twoje wstawiennictwo u Syna za tym zagrożonym dzieciątkiem.
   O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy sie do Ciebie uciekamy! Wszystko z Niepokalaną!

  • Bogumiła pisze:

   Św Stanisławie Papczyński uratuj to dzieciątko proszę.

   Przybądź święty Mikołaju
   Zejdź z niebieskich wzgórz.
   Grzeczne dzieci Cię czekają,
   Choć posnęły już.

   Przy łóżeczku anioł Boży,
   Czuwa Anioł Stróż.
   On Ci z lekka drzwi otworzy,
   A Ty dary złóż.
   Św. Mikołaju uratuj to dzieciątko jak uratowałeś Helenkę, proszę Cię.

 8. Teresa pisze:

  św. Stanisławie Papczyński módl się , pomóż niech to serduszko ożyje .

 9. MM pisze:

  Trzęsienie ziemi we Włoszech. Odnotowano silne wstrząsy wtórne
  • Silne trzęsienie ziemi w środkowej części Włoch
  • Według wstępnych danych, miało siłę 5,5 stopni w skali Richtera
  • Silny wstrząs odczuwany był w Rzymie, ludzie w panice wybiegli z domów
  • Pojawiają się wstrząsy wtórne, ostatnie miało siłę 6,4 stopni

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Silne-trzesienie-ziemi-w-srodkowej-czesci-Wloszech,wid,18560300,wiadomosc.html?ticaid=117f9f&_ticrsn=3

  • wobroniewiary pisze:

   Tłumy zgromadziły się też na ulicach Wiecznego Miasta. Ewakuowany został gmach Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

   Lokalne władze z Marche przekazują informacje o szkodach. Burmistrz miejscowości Castel Sant’Angelo sul Nero, znajdującej się w pobliżu epicentrum, powiedział, że runęło tam kilka budynków. Szczegóły nie są znane. O szkodach informują też władze pobliskich osad. W Nursji stwierdzono zniszczenia w jednym z kościołów z XVII wieku.

   Poważne zniszczenia wywołał drugi silny wstrząs sejsmiczny, który nawiedził wieczorem Włochy. Był on odczuwalny niemal w całym kraju: od Triestu i Wenecji po Neapol. Sejsmolodzy podali, że pierwszy wstrząs miał magnitudę 5,4, a drugi, po godzinie 21 – 5,9.

   Runęło wiele budynków – podają media.

   http://wpolityce.pl/swiat/313317-silne-trzesienie-ziemi-we-wloszech-wstrzasy-byly-odczuwalne-rowniez-w-rzymie

   • wobroniewiary pisze:

    Wszystko wskazuje na to, że najpoważniejsza sytuacja panuje w miejscowości Ussita koło Maceraty. Jej burmistrz Giuliano Rinaldi powiedział w telewizji:

    „Naszego miasteczka już nie ma”.

    Poinformował, że zawaliły się domy, a także fasada kościoła. Doszło też do pęknięcia terenu.

    W pobliskiej miejscowości Visso ranne zostały dwie osoby – ogłosiły miejscowe władze. Wybuchła tam panika.

  • Maggie pisze:

   Znalazł się auto-ryjtet … jak ktoś nadęty taką „skromnością”, że w każdej chwili może się wznieść jak balon w powietrze ..

   Pamiętam jak w 2005r, na pogrzeb św.JPII udał się on w białym (!) garniturze, którym wyróżniał się na Pl.Św.Piotra… ale nie uwzględnino jego osoby na kolklawe … no to teraz jest ekspertem d/s wyznań .. ale wyznań .. osobistych amimozji ..

 10. wobroniewiary pisze:

  Francuskie samoloty zbombardowały szpital dla dzieci w Syrii, a w mediach cisza……

  • Sylwia pisze:

   +++ co te maleńkie biedactwa zawiniły..brak mi słów 😦 😦 😦
   Oczywiście media nic nie powiedzą a tu serce się kraje +++

  • Ada pisze:

   to jest po prostu straszne, nie mogę patrzeć na te zdjecia

  • mkm80 pisze:

   +++

   Mam masę zdjęć z Syrii. Nie wstawię ich bo jak te zdjęcia powyżej Was szokują to co dopiero te.
   Ale tak czy tak, błagajmy proszę Pana o ratunek Polsce przed takimi sojusznikami jakich teraz mamy…

   • AnnaMaria pisze:

    @mkm80

    to zdjęcie piękne bo pozwala nam dojrzeć strach i szok dziecka i ból ojca!!! A wszystko to w otoczce miłości!
    A jeśli przejdziemy na poziom symboliczny ojciec symbolizujący milość i opiekę Boga a dziecko to my wszyscy w tym koszmarnym świecie… to masz piękną alegorię naprawde przemawiającą do serca!

    Jeśli masz zdjęcia z Syrii to je zamieszczaj aby świat je zobaczył !!!!

 11. wobroniewiary pisze:

  Kościół zakazuje rozrzucania prochów, czy przerabiania ich na biżuterię

  Kościół preferuje pochówek ciał, chociaż nie zakazuje kremacji. Domaga się przechowywania prochów w miejscu świętym, zakazując ich rozrzucania a także przerabiania na pamiątki, biżuterię czy inne przedmioty – czytamy w opublikowanej dziś przez Kongregację Nauki Wiary instrukcji „Ad resurgendum cum Christo”. Dotyczy ona pochówku ciał zmarłych oraz przechowywania prochów w przypadku kremacji. Dokument zatwierdził i polecił opublikować Papież Franciszek.

  http://niedziela.pl/artykul/25332/Kosciol-zakazuje-rozrzucania-prochow-czy

 12. MariaPietrzak pisze:

  Przeraża ziemia , która się trzęsie i rozstępuje we Włoszech

  Panie Jezu Chryste, Synu Ojca, ześlij TERAZ Ducha Twego na ziemię.
  Spraw, aby Duch Święty zamieszkał w sercach WSZYSTKICH Narodów i chronił je
  od upadku,
  katastrofy
  i wojny.
  Niechaj PANI WSZYSTKICH NARODÓW, która niegdyś była Maryją, stanie się naszą Orędowniczką.
  AMEN.

  „Pani Wszystkich Narodów” obiecuje tym samym, że ci, którzy modlić się będą słowami tej modlitwy, będą wysłuchani – zgodnie z wolą Ojca, Syna i Ducha Świętego.
  (Amsterdam)
  ……..
  Zawsze kiedy odmawiam tę modlitwę , a odmawiam ją często , czuję , że jest ona pożądaną i oczekiwaną jeszcze częściej !

 13. MM pisze:

  Protest muzułmanów w Rzymie: modlili się przed Koloseum
  • Niezwykły protest muzułmanów w Rzymie
  • Kilkuset wyznawców Allaha modliło się przed Koloseum
  • To reakcja na zamknięcie przez władze pięciu prowizorycznych meczetów
  • Protestujący twierdzą, że włoskie władze naruszają ich wolność do praktykowania wiary

  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18553583&title=Protest-muzulmanow-w-Rzymie-modlili-sie-przed-Koloseum&kat=1329

 14. MM pisze:

  Ksiądz o biorących udział w Czarnym Proteście: Te głupie baby z piekła nie wyjdą!
  Krakowski ksiądz Marek Różycki skomentował jedno ze zdjęć z „Czarnego Protestu”!

  http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/1558-ksiadz-o-bioracych-udzial-w-czarnym-protescie-te-glupie-baby-z-piekla-nie-wyjda

 15. wobroniewiary pisze:

  Mega ważne wystąpienie Trumpa – mówi jawnie o rządzie światowym

  • Bogumiła pisze:

   Tylko modlitwa może pomóc przeciwstawić się tej sile. Módlmy się za Amerykę. I ufajmy bo jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam? Któż jak Bóg!

   • MariaPietrzak pisze:

    Papież wzywa nas do postu i mówi o nim w encyklice Ewangelia Życia, gdy mówi o kulturze życia i kulturze śmierci
    i mówi,
    że kultura śmierci ma dużo więcej do dyspozycji i działa wszędzie,
    ale
    kultura życia może być mocniejsza,
    ponieważ ostatecznie mamy większe
    możliwości
    dzięki modlitwie i postowi ( ! )
    A Jezus powiedział nam, że dzięki modlitwie i postowi możemy wypędzać złe duchy (!) których nie da się wypędzić w żaden inny sposób (!)
    Papież mówi, że dzięki modlitwie i postowi zło można rozpoznać i zwalczyć o wiele łatwiej niż bez nich.
    ( z komentarzy medjugorskich +Ojca Slavko )
    Środki okazuje się mamy potężne , tylko jakby drzemiące . Trzeba by to uwolnić z pomocą jakiegoś kapitana . Dużo chęci , ale i duże rozproszenie pośród nas… Modlitwy zbiorowe , adoracje , różańce , czuwania nocne, podjęty post i jak pisał Benson w „Pan świata” , ” oto alfa i omega. Świat zaprzecza im mocy. Niech więc chrześcijaństwo oprze się na ich mocy całym ciężarem . Wszystko w Jezusie Chrystusie , w Jezusie Chrystusie od początku do końca….”
    Bez Niego nic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s