Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tyko ze zwierząt, lecz także z ludzi….

Była satanistka potwierdza: Halloween to święto Szatana,
to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tylko ze zwierząt…

Była satanistka Deborah Lipsky twierdzi, że Halloween to ważne święto dla czcicieli szatana. Jest to bowiem drwina z uroczystości Wszystkich Świętych. Dodaje także, że nawet niewinny strój naszych dzieci przebierających się za aniołki chodzące od domu do domu i zbierające słodycze, w gruncie rzeczy naraża je na poważne demoniczne działanie.
Zobacz: kliknij

********

By zrozumieć, dlaczego obchody Halloween są zagrożeniem duchowym, należy przypomnieć korzenie tego święta. Wywodzi się ono ze środowiska emigrantów z Irlandii mieszkających na terenie USA. Wśród nich pojawił się pomysł, aby wskrzesić niektóre pradawne zwyczaje kultywowane przez ich przodków, plemiona staroceltyckie.

Szczególne miejsce w kalendarzu należało do Samhain. To święto obchodzono w noc rozdzielającą październik od listopada. Celtyccy kapłani – druidzi nauczali, że tej nocy demony, duchy ciemności i bóg śmierci biorą w posiadanie Ziemię. Aby zyskać ich przychylność, należy oddać im cześć i złożyć ofiary. Zobowiązani do tego byli wszyscy mieszkańcy kraju, którym zależało na uniknięciu gniewu i zemsty groźnych duchów. Aby złożyć im cześć, należało przed domem wystawić wydrążoną, podświetloną dynię lub czaszkę. Demony rozpoznawały w ten sposób, że mieszkańcy tego domu uznają ich władzę. Ludzie malowali twarze, przebierali się w skóry zwierząt, nosili na głowach zwierzęce czaszki, pragnąc upodobnić się do groźnych, duchowych istot.
Druidzi, którzy potrafili komunikować się z duchami i oznajmiali ich wolę, w imieniu demonów żądali ofiar ze zwierząt i ludzi. Palono zatem wielkie ogniska, w których ginęli ludzie, a wśród nich dzieci.

Całość: kliknij: ks-slawomir-kostrzewa-halloween-neopoganizm-czy-niewinna-zabawa/

plakat-vs-halloween

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tyko ze zwierząt, lecz także z ludzi….

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa Rodzica za dorosłe dzieci

  Dozwoliłeś mi Panie, wychować szczęśliwie moje dzieci. Są już dorosłe, mogą się obejść bez mojej opieki i starań. Ale, Boże mój, choć dzieci mnie już nie potrzebują jak dawniej, lękam się o nie więcej, niż w ich dzieciństwie, bo pragnę dla nich wszelkiego dobra.

  Lękam się, Panie, bo nie wiem, czy dorosłe moje dzieci, atakowane przez świat przewrotny, potrafią odepchnąć zło od siebie. Lękam się Panie, bo idą już swoją drogą, a nie wiem dokąd ona je prowadzi, co na niej znajdą i z czym się spotkają.

  Boże mój, kieruj ich krokami, bo ja nadążyć za nimi już nie mogę. Ukaż każdemu święty cel życia i wiedź ich ku niemu szczęśliwie. Hamuj ich pragnienia. Naucz poprzestawać na tym, co zdobędą własną uczciwa praca.

  Poświęcaj namiętności, jakie się w nich budzą. Poskramiaj porywy serca zgubne dla ich spokoju i szczęścia. Pomóż im zgadzać się z Twą wola, gdy ta stanie w poprzek ich życzeniom. Strzeż od bolesnych zawodów, od zdrady i prześladowań, a nade wszystko strzeż ich o Panie, od utraty tej wiary i miłości ku Tobie, jaką zaszczepiałam niegdyś w ich dziecięcych sercach. Broń od zwątpienia w Twoje istnienie i Twoją moc, od pogardy tego, co święte.

  Daj im los może i skromy, ale spokojny i pewny. Uchroń od niedostatku, przeciwności, niepowodzeń i tych ciężkich prób życia, które łamią serce, niszczą siły i mogą zachwiać ufność w Twe miłosierdzie, a nawet sprowadzić z drogi cnoty. Daj im pod własnym dachem zażyć szczęścia rodzinnego, a ich ognisko domowe niech omija choroba, źli ludzie i wszystko, co łzy wyciska.

  Błogosław ich pracy i przedsięwzięciom. Pomagaj w trudach i walkach ze swym losem. Pocieszaj w smutkach, dźwigaj w upadkach. Dopomóż zasłużyć na dobre imię przed ludźmi, na ich szacunek i przyjaźń. Niech będą przez całe życie pobożne, szlachetne, prawe. Niech nikt nie skarży się na żadne moje dziecko. Niech niczyja łza nie zaciąży na szali łaski Twojej dla nich. Abyś Ty Panie był z nimi i z ich rodzinami abyś im zawsze błogosławił, o co Cię proszę przez zasługi Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen!
  _________________
  „Którzy sieją ze łzami, będą żąć z radością” – Ps.125,5

  • Krystyna pisze:

   Bardzo dziękuję za piękną modlitwę. Muszę ją sobie wydrukować i zrobić odbitki dla znajomych. Wielkie Bóg zapłać.

  • MariaPietrzak pisze:

   Dziekuje za modlitwe i troske, jaka ona wyraza .
   Niech towarzyszy moim doroslym i tym jeszcze dorastajacym .
   A poniewaz sporo jest posrod nas matek z malymi , podziele sie odkryciem plynacym z doswiadczenia ,
   “ Z gory starosci “ / Wojciech Bak

   Z madrej starosci widac glab zycia jak z gory
   Wiec madrzy starcy patrza ja z gory starosci,
   Przed nimi dzieci skacza jak koty przez sznurek,
   I pilka podrzucaja
   Zywiol swej mlodosci .
   Na jednej nodze skacza przez kraty , kwadraty,
   Kryja sie za drzewami, zrywaja z lak kwiaty ,
   Polslepemi zmyslami wdzieraja sie w zycie,
   Weszac wkolo oczyma, ustami , dloniami,
   A maj sie im oddaje drzewami w rozkwicie,
   Trawa bierna jak matka , pilka i sciezkami .

   Matki ich sa szczesliwe i czule blagaja:
   Niech dzieciom zycie bedzie pogodne jak w maju.

   Z madrej starosci widac glab zycia jak z gory,
   Wiec madrzy starcy patrza jak z gory starosci
   I modla sie nad dzieci rozbawionym chorem,
   Na przekor prosbom matek – chlodni i wyniosli.
   Blagaja : Niechaj dzieciom skaczacym radosnie
   Zycie dumne i wielkie gorami wyrosnie.
   Niech dzien ich bedzie twardy jak skalista sciana
   Wyzywajaca dloni i mysli kamieniem,
   O, nie przez matki sniona , dolina rozsmiana ,
   Calujaca skron lisci wargami i cieniem ,
   O, nie rownina gladka , o , nie droga losu,
   Prowadzaca lagodnie cicha , bita szosa ;
   Niechaj czas gorski , gorzka naznaczony kleska ,
   Wywola w nich plomienie w kruchym ciele skryte,
   By nie zmarnialy zluda latwego zwyciestwa
   Serca , zatrute szczesciem nazbyt pospoltem .
   O , dnie , rosnijcie w gory , a w przepasci noce ,
   Az gorsko przepasciste serce nie odpowie ,
   I duma jako sztandar w niem nie zalopoce
   I posagiem zyjacym nie powstanie czlowiek ,
   Az nie dotrze do smierci z okrzykiem zachwytu ,

   Nie niewolnik swej smierci ,
   Ale jej zwyciezca ,
   Zdobywca tryumfu
   Najwyzszego szczytu !

   Tak w parku rozbawionym , w cichym miejskim maju ,
   Z gor starosci wyniosli starcy los blagaja !

   / Niech wiec Laska Panska i madrosc towarzyszy dzieciom naszym na drogach ich trudnego dziecinstwa , dorastania i pierwszych wyborow , epoki globalnego zepsucia i zmanierowania .
   – Ku Niebu –
   Mysle ,ze nie bylo epoki bardziej macoszej od obecnej , potrzeba pomocy Maryi , Najlepszej z Matek , niech przewodzi matkom , dzieciom …
   Prosimy , Maryjo .
   Patrzac na Swietego Maksymiliana … i tylu innych , widzimy , ze gdzie Ona wejdzie , stamtad Swiety wyjdzie !

   Spokojnych nocy .

 3. eska pisze:

  Uwaga na niebezpiecznego e-maila!

  Kochani, dostałam na skrzynkę maila, który wydaje mi się mocno podejrzany i myślę, że kliknięcie w link jest kliknięciem w wirusa. Nie ma żadnej nazwy firmy, co budzi wątpliwości. O podanej porze rzekomego niedostarczenia mi przesyłki byłam w domu.
  Zamieszczam wzór otrzymanego maila jako ostrzeżenie:

  KORESPONDENCJA 79………… (edycja numeru)
  Obecny status korespondencji: NIEDOSTARCZONA

  Witaj, (tu mój adres e-mailowy)

  Informujemy, ze pracownik naszej firmy w dniu 28pazdziernik 2016 r. o godzinie 9:15 niedostarczyl poleconej korespondencji.

  W zwiazku z powyzszym prosimy o ponowne zlecenie odbioru korespondencji pod adresem:
  http://ponowny-odbior .pl/2016/…………
  (celowo zepsułam link spacją i wykasowaniem końcówki)
  (Jesli link nie otwiera sie po kliknieciu, nalezy skopiowac go do paska adresu i wcisnij klawisz Enter)

  Brak odbioru spowoduje odeslanie korespondencji do nadawcy.

  UWAGA: Wiadomosc zostala wygenerowana automatycznie, prosimy na nia nie odpowiadac. W przypadku odpowiedzi wiadomosc nie bedzie dostarczona. Firma nie udostepnia informacji o nadawcy droga elektroniczna.

  Dziekujemy za skorzystanie z naszych uslug!

 4. wobroniewiary pisze:

  Matteo – Pułkownik Matki Bożej
  Ojciec Cipriano de Meo, będąc zarazem postulatorem procesu beatyfikacyjnego o. Matteo, przytacza treść swych rozmów ze złymi duchami podczas egzorcyzmów. „Nie lubię Matteo, bo mi śmierdzi z powodu Chrystusa! Śmierdzi… szczęściem i świętością, nie mogę tego znieść.”, „Nie! Nie! Tylko nie on! Teraz on jest jeszcze groźniejszy niż był za życia.” – cytuje słowa złych duchów o. Cipriano. Ojciec Matteo, przez złe duchy nazywany jest również „Pułkownikiem Matki Bożej”. Szokujące są także bardzo dokładne opisy zachowań osób egzorcyzmowanych, które często na skutek uwolnienia od złego ducha, wypluwają z ust różnego rodzaju przedmioty jak np. gwoździe czy obrączki.

  Read more: http://www.pch24.pl/pulkownik-matki-bozej,31860,i.html#ixzz4ORtG5jEE

 5. wobroniewiary pisze:

  MICHAŁ KONDRAT: Pierwszy raz usłyszałem o tym zakonniku przy okazji realizacji filmu „Jak pokonać Szatana”. Spotkałem się wtedy z ojcem Ciprianem de Meo, prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i najdłużej – bo ponad sześćdziesiąt lat – posługującym egzorcystą na świecie. Ojciec Cipriano jest również wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego ojca Matteo. Opowiedział mi o zmarłym prawie czterysta lat temu współbracie, który cieszył się opinią bardzo skutecznego egzorcysty.

  Na czym ta skutecznosć polegała?

  Czasem wystarczyło, że ojciec Matteo zrobił znak krzyża, a złe duchy opuszczały dręczone osoby. To był efekt jego wielkiej pokory i świętości życia. Dzięki wstawiennictwu kapucyna dochodziło również do licznych uzdrowień. Te i inne niesamowite historie zostały zebrane w książce „Matteo. Losy zakonnika z Agnone” napisanej przez ojca Cipriana. Teraz ta pozycja, znana we Włoszech, trafia do rąk polskich Czytelników

  http://em.kielce.pl/publicystyka/matteo-niezwykla-historia-cudow-i-uzdrowien

  • Maggie pisze:

   Halloweenowa zaraza … jak epidemia … a raczej jak pandemia …

   To jest już „trochę” więcej niż zaKODowana mowa nienawiści, bo podjudzanie etc.

   Nienawiść przeraża, zatrważa i budzi pożałowanie dla jej siewców, bo niby wiedzą, gdyż z premedytacją się nią rozkoszują … ale tak naprawdę (!) … nie wiedzą co czynią … i co (!!!) na siebie (!) ściągają.

   Oni do tego myślą, że są dowcipni, a to: wisielczo-piekielny i tragi-pseudohumor … zupełnie bez polotu,bo jak u ćwierć inteligenta, bez kultury i krzty miłości bliźniego. W każdym człowieku trzeba widzieć człowieka, nawet jeśli jest on przeciwnikiem i czyn a nie człowiek ma być przedmiotem krytyki.

   Obrzydlistwo, z którego wyłażą rogi i kopyta, a wachlujący ogon „łechcze” by rechotać, oczadzając oparami siarki … a pfe! … tu trzeba pamiętać: że zło wraca jak bumerang do tego, kto szafuje nienawiścią …
   Apaga satanas. Jezus jest Panem! Jezu Ty się tym zajmij!

 6. Małgosia pisze:

  Jak myślicie, czy to prawda, że „ochrona ziemi, walka z bezrobociem, rozliczenie PO za afery” bardziej podoba się Panu Jezusowi niż zakaz aborcji?

  Czy Pan Jezus pochwala złorzeczenia typu „…Radosław Anzelmik, Thomas, Bonitas, Pola, bit czy o nicku dziwnym „…” i inni nienawidzą Kaczyńskiego i cały PIS. … Odmroźcie sobie uszy a może nawet i nos lub coś bardziej intymnego to może dojrzeją wam komórki w głowie. Królestwo Jezusa skłócone, nienawidzące najlepszych Polaków….”

  Pytam, bo jak czytam wypowiedzi takich członków PIS i ich rodzin to coraz smutniej widzę naszą Polskę. Przecież w Dekalogu jest „nie zabijaj” a nie „zwalczaj tych co nie głosują na PIS”

 7. Małgosia pisze:

  „jedynym jej pragnieniem było znalezienie kościoła, aby się pomodlić i móc złożyć wizytę Panu Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie. Wędrując jakiś czas, w końcu napotkała jeden, jednakże drzwi były zamknięte… Nie zważając na nic uklękła na schodkach wejściowych, żeby odmówić swoje modlitwy. Ponieważ był już wieczór, nie spostrzegła, że nie był to kościół, lecz zbór protestancki. Gdy tak się modliła, ukazał się jej anioł stróż, który powiedział: „Wstań, bo to jest zbór protestancki”. Następnie dodał: „Chcę ci pokazać miejsce potępienia Marcina Lutra i męki, jakie ponosi jako karę za swoją pychę”.

  …. edycja

  • wobroniewiary pisze:

   Link do wstrętnej strony atakującej papeża, stąd usuwamy a wklejamy wstęp artykułu

   W roku 1883 czcigodna siostra Maria Serafina Micheli (1849 – 1911), założycielka Instytutu Sióstr od Aniołów, przejeżdżała przez Eisleben, miejsce urodzenia Lutra, w Saksonii. Obchodzono w tym dniu 400-tną rocznicę urodzin herezjarchy (10 listopada 1483) – który dokonał rozłamu w Europie i Kościele – toteż ulice były zatłoczone, na balkonach powiewały flagi. Wśród wielu obecnych dygnitarzy oczekiwano również przybycia cesarza Wilhelma I, który miał się pojawić w każdej chwili, aby przewodniczyć uroczystym obchodom. Świątobliwa siostra, zauważywszy wielkie zamieszanie nie była zainteresowana poznaniem przyczyny tego niecodziennego ożywienia; jedynym jej pragnieniem było znalezienie kościoła, aby się pomodlić i móc złożyć wizytę Panu Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie. Wędrując jakiś czas, w końcu napotkała jeden, jednakże drzwi były zamknięte… Nie zważając na nic uklękła na schodkach wejściowych, żeby odmówić swoje modlitwy. Ponieważ był już wieczór, nie spostrzegła, że nie był to kościół, lecz zbór protestancki. Gdy tak się modliła, ukazał się jej anioł stróż, który powiedział: „Wstań, bo to jest zbór protestancki”. Następnie dodał: „Chcę ci pokazać miejsce potępienia Marcina Lutra i męki, jakie ponosi jako karę za swoją pychę”.

   (…) Po tych słowach ujrzała straszną otchłań ognia, gdzie niezliczone dusze doznawały okrutnych mąk. Na dnie tej przepaści znajdował się człowiek, Marcin Luter, który odróżniał się od pozostałych: był otoczony przez demony, które zmuszały go do klęczenia i wszyscy, wyposażeni w młotki, usiłowali bezskutecznie, wbić w jego głowę ogromny gwóźdź. Siostra pomyślała: gdyby ci świętujący ludzie zobaczyli tę dramatyczną scenę, na pewno nie składaliby mu hołdów, nie wspominali, nie czcili pamięci i nie świętowali urodzin takiego osobnika. Później, gdy tylko nadarzała się okazja przypominała współsiostrom, aby żyły w pokorze i ukryciu. Była przekonana, że Marcin Luter został ukarany piekłem ze względu na pierwszy grzech główny, czyli pychę

 8. Adminka pisze:

  Znajomy ksiądz jest we Włoszech u św. Ojca Pio a 31 października będzie odprawiać Mszę św. razem z Cyprianem de Meo w Serracapriola obok grobu Don Matteo da Agnone w „koncelebrze z Naszymi Sercami”
  Ów kapłan codziennie zanosi w sercu na ołtarz u Padre Pio oraz u Don Matteo nasze intencje.
  Jeżeli ktoś ma pilną intencję, podajcie mi ją ❤

  • ewa pisze:

   Bardzo prosze w intencji: O łaskę Nawrócenia i Dobrej Spowiedzi dla mojego Taty Jerzego, który od wielu, wielu lat juz nie byl u spowiedzi (bo jak mowi, nie ma grzechów) a dzis ma już prawie 80 lat.

  • Monika🌸🌺 pisze:

   W intencji wiadomej Bogu..o rozwiązanie mojego problemu.
   Bóg zapłać !

  • MariaPietrzak pisze:

   O laske wiary odnowionej i pojednania w sakramencie spowiedzi dla bliskich sercu .
   Serdeczne dzieki !!

  • Dorota pisze:

   Prosze o modlitwe za moich rodzicow. O ich nawrocenie I uwolnienie. O nawrocenie uwolnienie od alkoholu mojego brata Andrzeja. Bog zaplac.

  • Lucyna pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w intencji Asi,żeby urodziła zdrowe dziecko i aby ono nigdy nie zachorowało na żadną chorobę psychiczną.Proszę o łaskę naprawienia błędu dotyczącego edukacji Piotra,by uzupełnił swoje wykształcenie i zdobył dobre kwalifikacje zawodowe,które dadzą mu dobrą pracę.Dziękuję Ci dobry Boże.

  • an m pisze:

   w intencji umacniania całej rodziny w wierze, o łaskę nie popadania w grzechy oraz o łaskę poznania miłości Jezusa i Najświętszej Maryi Panny. Bóg zapłać

  • Joanna pisze:

   Proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci i łaskę nawrócenia dla mojej rodziny zwłaszcza męża oraz w intencjach Bogu wiadomych. Bóg Zapłać

  • Kamuc73 pisze:

   O laske nawrocenia dla moich corek Darii i Nikoli.Bog zaplac!

  • Gość pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich dzieci Alicji Karoliny i Damiana oraz o dobrych współmałżonków dla nich i wszystkie łaski im potrzebne. Za Krzysztofa, który ciężko choruje na raka o ratunek dla jego duszy i ciała.Za Jerzego i Dariusza o łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogu alkoholowego.Za mnie o łaskę dobrej spowiedzi i za wszystkie moje intencje Panu Bogu wiadome.Z serca Bóg zapłać ❤

  • Edyta pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o prawdziwe nawrócenie dla Marcina i Janka.

  • elwit pisze:

   Bardzo proszę o nawrócenie Gośki i Marcina i za małą Julką która jest bardzo poraniona. Proszę za szwagra Grzegorza aby Jezus wszedł z mocą w jego życie.

  • zuzia pisze:

   Proszę o modlitwę za męża Andrzeja o jego uwolnienie od zła, alkoholu oraz wszelkich zniewoleń i nałogów o jego nawrócenie i uświęcenie. Aby był kochającym i troskliwym meżem i ojcem.O Dary Ducha św. oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
   Bóg zapłać!

 9. Marzena pisze:

  Moja intencja: Proszę o modlitwę za męża Darka o jego nawrócenie, by dobry Bóg przemienił jego zatwardziałe serce i otworzył na Ducha Sw. Proszę o uwolnienie od zła i wszelkich nałogów. Dla mnie o siły w trudnej sytuacji małżeńskiej.
  Bądź uwielbiany Boże.

 10. niebieska pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia i żywej wiary dla córki o uwolnienie z gier komputerowych i z wszelkich zranień które na jej drodze się pojawiły

 11. Wojtas13 pisze:

  Proszę o modlitwę za syna i żonę

 12. Pingback: Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tyko ze zwierząt, lecz także z ludzi…. | Biały, bardzo biały

 13. Aleksandra pisze:

  Proszę o łaskę przymnożenia wiary, uwolnienia od zła , nawrócenia i wyprostowania ścieżki życiowej dla Barbary i Pauliny aby powróciły do Boga.
  Bóg zapłać!

 14. Zygmunt pisze:

  W intencjach w Bogu wiadomych sprawach.
  Bóg zapłać !

 15. Ufająca Bogu pisze:

  O uwolnienie od męczących koszmarów. Zdrowie dla bliskich. Rozwiązanie sytuacji w pracy, nawrócenie bliskich sercu osób. (Szczególnie tych biorących udział w Helołin 😦 )

 16. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji syna i jego rodziny,uwolnienie od zła,powrót do Boga,rozwiązanie problemu. Bóg Zapłać.

  • Cecylia pisze:

   Prosze o modlitwę za moją dwuletnią wnuczkę Weronikę ,która jest opóźniona w rozwoju psychicznym i fizycznym.Sw.ojcze Pio i ojcze Donn Matteo wstawcie się za nią u Miłosiernego Boga.

  • Ufająca Bogu pisze:

   Dokładnie! 😉 też mam to co rano przed lustrem – zwłaszcza po nieprzespanej nocy 🙂
   My czcimy pamięć o zmarłych i modlimy się za nich nie tylko w ten jeden dzień w roku!
   Ostatnio miałam starcie o to ze znajomą z pracy. Z mężem co roku przebierają się (bo nie widzą nic w tym złego). Mało tego, kobieta okadza mieszkanie białą szałwią i twierdzi, że to jest zgodne z wiarą. (Nie chcę nikogo oceniać, bo nie jestem od tego i nie zamierzam. Ale mówi to osoba, która – niestety niewiele ma wspólnego z uczestniczeniem w Mszy, sakramentami…) Na nic moje argumenty, tłumaczenia. Pozostaje tylko modlitwa…

 17. Małgorzata pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia męża Adama, łaskę umiejętności stanięcia w prawdzie dla niego, szczerej spowiedzi i naprawienia wyrządzonego zła. Proszę również za nasze dzieci i o cierpliwość i pokorę dla mnie, a dla mojej mamy o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej jeżeli taka jest wola Boża.

 18. Maria pisze:

  proszę o łaskę żywej wiary, dobrą spowiedź i wyprostowanie drogi życiowej dla Justyny,
  wyzwolenie z nałogu hazardu Zenona, x Krzysztofa, Piotra,
  nawrócenie osób polecanych Bogu,
  pomyślne rozwiązanie sprawy,
  w intencji Bogu wiadomej.
  Bóg zapłać

 19. Aga pisze:

  Proszę o łaskę przemiany życia i serca dla Jarosława oraz o łaskę żywej wiary

 20. GABRIELA pisze:

  Intencja. Kochany O Mateoo prosze o modlitwe i wstawiennictwo dla czlonkow mojej rodziny w wiadomych intencjach. Wypros prosze przed Bozym tronem potrzebne laski. Pros o wybaczenie za przewinienia i nawrocenie zblakanych dusz. Bog zaplac.

  • Małgorzata pisze:

   Za wstawiennictwem Ojca Matteo, przez Niepokalane Serce Maryi, proszę Cię Jezu o łaskę nawrócenia, uzdrowienie duszy i ciała, dary Ducha Świętego dla mojego syna Michała.

 21. Rybka pisze:

  Proszę w intencji mojego męża i dzieci, mojej pracy, w intencjach Panu Bogu wiadomych, a także za dusze czyśćcowe. Dziękuję.

 22. Witek pisze:

  Jeżeli mogę prosić o przekazanie intencji,

  Bardzo proszę, aby w Polsce odbył się Akt Intronizacji Jezusa Chrystusa i aby na tą uroczystość przyjechali przedstawiciele władz kościelnych i państwowych, i kilkaset tysięcy Polaków.

  Zostańcie z Bogiem!

 23. Lucyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, mnie, nasze dzieci, sąsiadów i całej parafii Okszów. Błogoslaw Panie nam wszystkim żyjącym a zmarlych obdarz szczęściem wiecznym

 24. Pingback: Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s