Ks. Dominik Chmielewski: „Błogosławieństwo kapłanów jest największym błogosławieństwem na ziemi.

Nigdy nie pozwalajcie kłaść ręki na głowie osobom świeckim – dlaczego? Przeczytajcie wpis do końca!

Ks. Dominik Chmielewski:
„Błogosławieństwo kapłanów jest największym błogosławieństwem na ziemi. Matka Boża w wielu miejscach, w wielu objawieniach mówi o tym, że gdyby kapłani wiedzieli jaką mają moc błogosławieństwa – błogosławili by nieustannie wszystkich. Gdyby znali moc błogosławieństwa, która przechodzi przez nich na ludzi. Matka Boża w Medjugorie na przykład mówi o tym, że Jej błogosławieństwo jest błogosławieństwem matki nad swoimi dziećmi, natomiast ma się nijak do mocy błogosławieństwa kapłańskiego. Ponieważ przez ręce kapłana błogosławi sam Bóg w Trójcy Świętej Jedyny. To już nie są moje ręce, to już są ręce Boga. Ręce Ojca i Syna i Ducha Świętego. W momencie święceń kapłańskich zostały one namaszczone do przekazywania całej mocy Boga.

Dlatego nie bójmy się prosić księży o to, żeby położyli – przy różnych okazjach – chociaż na chwilę, ręce na mojej głowie, na moim ramieniu, ale szczególnie na głowie, ponieważ wszelka moc inicjująca przechodzi przez głowę: święcenia kapłańskie, biskupie – to jest gest inicjujący, gest rytualny – położenia ręki na głowie. Przez ten gest położenia ręki na głowie przychodzi namaszczenie, przychodzi moc Ducha Świętego.

I tutaj też pewna uwaga, żeby nie dać sobie kłaść ręki na głowie osobom świeckim, kogoś kogo nie znam, nawet jeśli jest on z grupy modlitewnej. Na ramieniu, gdziekolwiek indziej, ale nie na głowie, ponieważ jest to gest inicjujący, gest namaszczający, gest przeznaczenia do czegoś. Na głowę powinni nakładać ręce tylko i wyłącznie kapłani.

W związku z tym szukajmy dłoni kapłanów, prośmy o błogosławieństwo.
To nie musi być żadna wielka, długa, wielominutowa modlitwa błogosławieństwa. Wystarczy, że kapłan tylko położy rękę na głowę i pobłogosławi. I możemy być pewni, że to naprawdę jest tak, jakby Bóg położył mi Swoją dłoń na mojej głowie czyli na całym moim życiu, na całej historii mojego życia. Na wszystkim tym, co będę przeżywał lub przeżywałem dzisiaj w ciągu dnia”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

109 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: „Błogosławieństwo kapłanów jest największym błogosławieństwem na ziemi.

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Ks. Dominik Chmielewski: Błogosławieństwo ma wielką moc – jednak nie każdy może kłaść ręce na głowę, bo to znak inicjacyjny

  Ks. Dominik Chmielewski: Krew Jezusa to broń atomowa
  Tak ważne jest modlić się za tych, którzy nas przeklinają….
  „… wszelka moc inicjująca przechodzi przez głowę: święcenia kapłańskie, biskupie… – to jest gest inicjujący, rytualny – położenia ręki na głowie. Przez ten gest -położenia ręki na głowie -przychodzi namaszczenie, przychodzi moc Ducha Świętego. I tu WAŻNA UWAGA – ŻEBY NIE DAĆ SOBIE KŁAŚĆ RĘKI NA GŁOWIE OSOBOM ŚWIECKIM (poza małżonkami, rodzicami)

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/12/19/ks-dominik-chmielewski-blogoslawienstwo-ma-wielka-moc-jednak-nie-kazdy-moze-klasc-rece-na-glowe-bo-to-znak-inicjacyjny/

 3. wobroniewiary pisze:

  (Łk 17,1-6)
  Jezus powiedział do swoich uczniów: Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie. Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli żałuje, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwróciłby się do ciebie, mówiąc: żałuję tego, przebacz mu. Apostołowie prosili Pana: Przymnóż nam wiary. Pan rzekł: Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze, a byłaby wam posłuszna.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/11/07/7-listopada-wspomnienie-swietego-willibrorda-biskupa-2/

  Ps. Często ludzie pomijają poniższy warunek, i myślą, że przebaczenie należy im się jak krowie siano – uświadomił mi to spowiednik
  „I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwróciłby się do ciebie, mówiąc: żałuję tego”

 4. wobroniewiary pisze:

  Poproszę o zgłoszenie się do mnie jeszcze 4-5 osób, naprawdę mających wielkie nabożeństwo do św. O. Pio i do Sługi Bożego Matteo da Agnone
  Chcę podzielić się olejem egzorcyzmowanym u św. O. Pio, przyłożonym do grobu Matteo

 5. wobroniewiary pisze:

  O. G. Amorth, s. Angela Musolesi – do tych, którzy wierzą ale nie praktykują: wszystkie diabły wierzą, ale nie praktykują.

  „Wierzę, ale nie praktykuję” – co to właściwie znaczy?
  Nigdy nie spotkałem diabła ateisty.
  Wszystkie diabły wierzą, ale nie praktykują.
  Gabrielle Amorth

  Siostra Angela Musolesi i o. Amorth, przedstawiają zestaw praktycznych porad, które pomagają wyzwolić z mocy złego ducha. Ich misją jest uświadomienie wszystkim dręczonym, że prawdziwe uwolnienie daje nam sam Chrystus.
  Słowa otuchy zawarte w tej książce przynoszą ulgę nawet w głębokim cierpieniu i niepowodzeniu. Zawiera ona również świadectwa osób dręczonych przez demony i przydatne modlitwy o uwolnienie, które mogą odmawiać osoby świeckie.

  *****
  Przykładowe modlitwy:

  MODLITWA O UWOLNIENIE (błagalna)

  O Panie, Ty jesteś wielki, Ty jesteś Bogiem,
  Ty jesteś Ojcem, Ty jesteś wspaniały
  proszę Cię za wstawiennictwem i z pomocą
  Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela,
  żebym został /-a uwolniony od złego ducha, który uczynił mnie
  niewolnikiem, i który chce robić ze mnie niewolnika.
  O wszyscy Święci przyjdźcie mi z pomocą.
  Od niepokoju, od smutku, od obsesji,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od nienawiści, od nierządu, od zawiści,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od zazdrości, wściekłości, myśli o śmierci,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od wszelkich prób targnięcia się na życie,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od wszelkich form niezdrowej seksualności,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od podziału w rodzinie i od wszelkiej złej przyjaźni
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od wszystkiego tego, co nie pozwala mi wzrastać w Twoich oczach,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od wszelkiego przekleństwa, uroków,
  czarów i od innego zła tajemnego,
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  Od wszelkiej siły diabelskiej
  proszę Cię, uwolnij mnie Panie.
  O Panie, który powiedziałeś:
  “pozostawiam wam pokój, Mój Pokój wam daję”
  za wstawiennictwem Maryi Dziewicy
  pozwól, abym doznał uwolnienia od wszelkiego przekleństwa
  i od wszelakiej złej mocy
  i abym mógł cieszyć się zawsze Twoim pokojem.
  Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Więcej:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/11/11/o-g-amorth-s-angela-musolesi-do-tych-ktorzy-wierza-ale-nie-praktykuja-wszystkie-diably-wierza-ale-nie-praktykuja/

 6. ja pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Już kilka lat temu, czytałem Orędzie o Eucharystii Świętej jakie otrzymał O.Montfort Okaa. https://pomaranczki.files.wordpress.com/…/o_montfort_okaa.p… Powróciłem do niego dzisiaj, bowiem będzie możliwość, aby spotkać się z O. Montfortem w parafii Galew k/Turku http://sanktuariumgalew.pl/ w dniu 10 listopada 2016r. Szczegółowy program poniżej:

  CZUWANIE WSPÓLNOTY DWÓCH SERC MIŁOŚCI JEZUSA I MARYI WRAZ Z O. MONTFORTEM OKAA

  W dniach 9 – 11 listopada w Sanktuarium Galewskim przebywać będzie Wspólnota Dwóch Serc Miłości Jezusa i Maryi wraz ze swym założycielem o. Montfortem Okaa, pochodzącym z Nigerii, a mieszkającym obecnie w Niemczech. Propaguje on w wielu krajach kult Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi, który jest jednocześnie głęboko oparty na pobożność eucharystycznej.

  Przewidywany program nocnego czuwania z środy na czwartek i z czwartku na piątek:
  Godz. 23.30 Modlitwa Różańcowa
  Godz. 24.00 Eucharystia z kazaniem o. Montforta
  Godz. 3.00 Modlitwa Różańcowa
  Godz. 4.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  Godz. 4.30 Zakończenie czuwania
  Ponadto w czwartek o godz. 15.00 o. Montfort sprawować będzie eucharystię dla mieszkańców parafii Galew oraz pielgrzymów i pątników nawiedzających nasze Sanktuarium. Zapraszam więc do udziału w tej Eucharystii i wspólnej modlitwy.

  W Galewie znajduje się Sanktuarium Przemienienia Pańskiego i ja tą Najświętszą Ofiarę, będę koncelebrował z Ojcem w Waszych intencjach, by Pan Jezus przemienił trudne sprawy w dobre, ciężkie, by dał siłę udźwignąć, by w tragicznych nie tracić nadziei, by cuda i sprawy po ludzku niemożliwe, załatwić można było od ręki, by wypełniła się wola Boża w Waszym życiu. Wszystkie te intencje można do środy do godz. 22.00 wpisywać w komentarzach, jeśli są ważne dla bliskich i Waszego zbawienia. Jeśli chcemy je zachować w sercu, to napiszmy w Panu Bogu wiadomej sprawie.

  Czekam więc na komentarze i Wam wszystkim to czytającym, otwartym na działanie Bożej łasi błogosławię + w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

  • Isia pisze:

   Proszę o łaskę przemiany serca i łaskę przebaczenia dla córki oraz łaskę Sakramentu Chrztu Św. dla wnucząt i Św. Sakramentu Małżeństwa dla dzieci, prosząc o wybaczenie popełnionych grzechów miłosierdzia.

  • Grażyna pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uratowania małżeństwa Edyty iGrzegorza

  • leszek pisze:

   W intencji moich bliskich o potrzebne łaski dla mamy, siostry z rodziną, brata z rodziną, córki z rodzeństwem, matką, opiekunem i ich rodzinami, w intencji własnej w sprawach Panu Bogu wiadomych. Leszek. Bóg zapłać!

  • Aleksandra pisze:

   W Bogu wiadomych sprawach.Bóg zapłać.

  • MariaPietrzak pisze:

   Kiedys czytałam świadectwo nawrócenia Milony von Habsburg i pytanie jakie sobie wtedy zadała /jakie znaczenie ma dla mnie chrzest święty ?
   Dziwne , ale oglądając świadectwo nawrócenia młodej protestantki , usłyszałam z jej ust to samo pytanie / czym byl dla mnie do tej pory fakt , ze jestem ochrzczona ?
   Teraz przeczytałam orędzie o Świętej Eucharystii w/g Ojca Montfort Okaa /
   Eucharystia Święta jest Niebem pośród was .
   Ja jestem waszym Niebem .
   Jestem Niebem pośród was .
   Wszyscy chcecie iść do Nieba , ale Niebo przyszło do was .
   Wszyscy chcecie Mnie zobaczyć , zobaczyć Boga .
   Ale Ja siebie uczyniłem siebie widocznym dla was w Świętej Eucharystii.
   Ja jestem Niebem.
   Jestem waszym Niebem .
   Niebem pośród was.
   (…)

   I tu pytanie jakie mi sie nasuwa / jakie to ma znaczenie dla nas ? Bo jak mówi dalej Jezus …
   Najgorszym zagrozeniem…
   Najgorszym grzechem ….
   Najgorszym niebezpieczenstwem …
   /
   jest nasza obojętność , jak w wierszu ks Jana Teardowskiego
   /
   Nie mówią o Tobie
   nie piszą
   oddalają w ciemność
   przechodzą mimo
   chcą zasłonić Jednym palcem
   Jakbyś już poszedł na prowincję
   zakładają okulary przeciwniebieskie
   obcinają oczy świętym
   niezadowoleni
   jakby wiara stała na jednej krzywej nodze
   jakbyś miał usta z filmu niemego
   Klękam w świeżych ranach mszy /
   💛
   Dziękuję Księdzu Markowi B. za modlitwę w intencji mojej i bliskich , abyśmy byli Bogu bliżsi poprzez nasze nawrcanie sie bez ociągania . Dziekuje serdecznie .

 7. Sylwia pisze:

  Błogosławieństwo Kapłana Jest Bardzo ważne, niestety inne kościoły wchodzą całkowicie w strony herezji przykład ? :

  Londyńska organizacja „Kobiety i Kościół”, skupiająca anglikańskie kapłanki i biskupki, zaproponowała, aby Modlitwa Pańska rozpoczynała się od słów „Matko nasza, któraś jest w niebie”.

  „Kiedy używamy jedynie męskich wyrażeń na określenie Boga, wzmacniamy ideę, że Bóg jest mężczyzną, a w ten sposób sugerujemy, że mężczyźni są bardziej podobni do Boga niż kobiety” – stwierdziła kapelanka prestiżowego Kolegium Trójcy Świętej (Trinity College) w Oxfordzie Emma Percy. Według niej, „to niesprawiedliwe, że kobiety uznaje się za mniej święte i mniej godne, aby reprezentować Chrystusa w świecie tylko dlatego, że Bóg jest określany zawsze jako On, a więc jako mężczyzna”.

  Anglikański arcybiskup Canterbury Justin Welby powołał do zajęcia się tą sprawą specjalną komisję. Poinformowała ona, że rozważa się możliwość, aby każdy z wiernych sam wybierał sobie taki wariant najważniejszej modlitwy chrześcijańskiej, jaki mu bardziej odpowiada, tzn. „Matko nasza” albo „Ojcze nasz”.

  Przecież samą modlitwę Ojcze Nasz podał nam Pan Jezus- a te sobie przekręcają bo tak się im podoba. Czarny nieźle im namieszał w głowie nie dość że kobiety chcą być kapłankami to jeszcze zmieniają Słowo Boże na swoje własne herezyjskie zdanie.

  Ale i u Nas w Polsce nie brakuje biskupek _ w Kościele Mariawickim są takie i jedna z nich niby wyświęcona i jeszcze porównują ją do Maryi, przy czym bardzo ubolewam. A mianowicie w Wikipedii pisze:

  Maria Beatrycze Szulgowicz, właśc. Damiana Szulgowicz – polska biskupka starokatolicka, ordynariuszka kustodii płockiej Kościoła Katolickiego Mariawitów w RP, od 2005 zwierzchniczka Kościoła Katolickiego Mariawitów w RP, proboszczka parafii Trójcy Przenajświętszej w Felicjanowie.

  Jej rodzice byli kapłanami mariawickimi. Według teologii Kościoła Katolickiego Mariawitów urodziła się jako dziecko „niepokalanie poczęte”

  Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej. Następnie poświęciła się życiu monastycznemu. W 1971 ukończyła studia w sekcji starokatolickiej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, broniąc pracę magisterską pt. Ideologia mariawityzmu w listach pasterskich arcybiskupa Jana M. Michała Kowalskiego. 30 maja 1993 w uroczystość Zesłania Ducha Świętego siostry Maria Beatrycze Szulgowicz i Maria Rafaela Woińska zostały konsekrowane w Felicjanowie na nowe biskupki Kościoła i odtąd siostra Maria Beatrycze stoi na czele kustodii płockiej.

  Od 1995 przełożona Katolickiego Zgromadzenia Sióstr Mariawitek Nieustającej Adoracji Ubłagania. Od 21 maja 2005 przewodnicząca Rady Przełożonych Kościoła Katolickiego Mariawitów, proboszczka parafii w Felicjanowie.”

  Brak słów na to, ale módlmy się za takich ludzi o to by Bóg pokazał dokąd droga.
  W poprzednim wpisie Maggie wspominała o tym co dzieje się w kościele, jak to Komunia Święta jest rozdawana itd. To się dzieje w Naszym Kościele Katolickim a to co się dzieje już na zewnątrz już mnie przeraża, bo dochodzi do zmiany całkowitej nauczania Pana Jezusa. I to widać na każdym kroku. Smutne to.

  • Maggie pisze:

   PRZY MARIAWITACH ZWRÓCIĆ trzeba UWAGĘ na przymiotnik KATOLICKI/A we wszystkich ODMIANACH !!!

   • Maggie pisze:

    Papież objął Mariawitów EKSKOMUNIKĄ, ktora nadal trwa

   • Sylwia pisze:

    Tak Maggie, zgadza się Papież ich objął ekskomuniką ale oni wciąż noszą nazwę Starokatolicki .To tak wygląda jak by nasz Kościół był nowy a ich sięgający do źródła co niezgodne jest z prawdą. Bo sami wiemy jak to jest z Mariawitami.

    • Sylwia pisze:

     Poza tym ja pisząc o nich ,chciałam zwrócić uwagę że nie tylko za granicą dzieją się różne sprawy dotyczące wiary. W naszym kraju herezji nie brakuje niestety 😦

    • Maggie pisze:

     Dobrze Sylwio, że przypomniałaś, bo mogą się znaleźć i tacy Internauci, których może zmylić słowo: katolicki. Nauka polega na powtarzaniu, a więc i takie wiadomości trzeba od czasu do czasu powtarzać.

 8. Maria pisze:

  Szczęść Boze pisze do Pani wiadomość na pocztę i juz 2 razy mam odrzucana , pisze mi wpisz odbiorę , co jest wybrany , wszystko w tekach Pana Boga .

 9. wobroniewiary pisze:

  Ojciec Pio nakłaniał swoje duchowe dzieci do nabożeństwa za dusze cierpiące w czyśćcu.

  Miłość Ojca Pio do cierpiących w czyśćcu całkowicie go spalała.
  „Módlcie się, módlcie się, módlcie się – mówił swoim duchowym dzieciom. Musimy opróżnić czyściec. Wszystkie dusze muszą być uwolnione”.

  I my, pomagając duszom w czyśćcu swoją modlitwą, prośmy je o pomoc i wstawiennictwo w naszych intencjach.

 10. wobroniewiary pisze:

  Apokalipsa! Trąby powietrzne atakują Włochy!

  Dwie osoby nie żyją, kilkanaście jest rannych. To efekt gwałtownych burz i trąb powietrznych, które nawiedziły w niedzielę środkowe Włochy. Ucierpiały także tereny, dotknięte niedawnym trzęsieniem ziemi. Nawałnica przeszła m.in. nad Rzymem.

  Po południu w Wiecznym Mieście zrobiło się ciemno, po czym rozszalała się kilkugodzinna burza z piorunami.

  Skutki to zalane piwnice, wielkie kałuże na placach i w przejściach podziemnych, przewrócone drzewa i połamane gałęzie. Służby miejskie ostrzegają, że burze mogą się powtórzyć w ciągu najbliższych 12-18 godzin.

  Załamanie pogody nie oszczędziło podrzymskich miejscowości, a także tych części regionu Lacjum, które nawiedziło ostatnio trzęsienie ziemi. Przez ten rejon przeszły trąby powietrzne.

  W stołecznym regionie zginęły dwie osoby. Jedna w nadmorskiej miejscowości Ladispoli, gdzie trąba powietrzna zerwała dach z bloku mieszkalnego. 47-letni imigrant z Indii, uderzony w głowę przez spadający gzyms, zmarł na miejscu. Dziesięć osób odniosło obrażenia. Według korespondentki TVP we Włoszech, Magdaleny Wolińskiej-Riedi, w całej gminie odwołano poniedziałkowe lekcje w szkołach. – Jest tam obraz jak po kataklizmie – powiedziała.

  Drugą osobę, starszego mężczyznę, przygniotło w samochodzie spadające drzewo. Do zdarzenia doszło na północ od Rzymu, w pobliżu jeziora Bracciano.

  emde/tvp.info

  • MM pisze:

   USA: trzęsienie ziemi w stanie Oklahoma
   • Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,0 w środkowej części amerykańskiego stanu Oklahoma
   • Wstrząsy były również odczuwalne w Kansas City w stanie Missouri i Little Rock (Arkansas)
   • Policja informuje o dużych zniszczeniach

   • Maggie pisze:

    Oklahoma City … słynne również ze świątyni i pomnika szatana. Nie dochodzę Bożych Wyroków ale nie dziwię się, że sama Ziemia, nie chce na swym grzbiecie dźwigać takich „obiektów”

 11. Marzena pisze:

  Pani Ewo
  Byłabym bardzo wdzięczna za olej.
  Potrzebuję dla męża.

  • Kasia pisze:

   Pani pisze na maila, poda adres i spyta, czy ona jeszcze ma ten olej.
   Ewa nic nie chce za olej ale wiem, że płaciła za niego i wiem po ile, bo rozmawiałyśmy na fb po jej powrocie z Włoch.
   Ale za samą przesyłkę warto zwrócić jak już powysyła.
   Ewa tu nie pisze o swoich kłopotach, ale znajomi na fb wiedzą, że np. sama jak palec zajmowała się wszystkim od organizacji po płacenie za pogrzeb
   I nie chodzi o to, by jej coś dodawać, ale koszty przesłania warto zwrócić

 12. Beata pisze:

  Pani Ewo ja tez bym chciala olej jak jest dla moich synow.

 13. Gosia pisze:

  Bardzo proszę o olej egzorcymowany dla moich dzieci.

 14. Gosia pisze:

  Zapomnialam dodać ze pokryje koszt przesyłki

 15. wobroniewiary pisze:

  Ewa będzie wieczorem poodpisuje, ile ma, komu wyśle
  A teraz widać jak to bardzo nie podoba się rogatemu
  Spam sprzed kilku minut:

  • Kasia pisze:

   „Dewotyzm bierze górę”, ha, dobre.
   Olej ten ma moc, tylko trzeba go użyć z wiarą
   Ewa płaciła, ale nie chce brać kasy za poświęconą rzecz.
   2,5 euro od sztuki nie bierze, tylko za przesyłkę i takie coś leci na nią.
   Leżenie krzyżem się nie podoba, olej egzorcyzmowany się nie podoba.
   Wiadomo od kogo ten spam

   • Maggie pisze:

    Co ten czlowiek wie o wierze? Wiara tak „duża” jak ziarnko gorczycy, moźe przenosić góry!
    Tylko Pan Bóg wie, co w ludzkim sercu dzieje się i jaka wiara. O miłości bliźniego się nie mówi, ale codziennym życiem daje dowody, tak jak to namacalnie i w pokorze czyni Ewa.
    Wiara to dar nad Dary, to nie papierek z podpisem, źe ktoś ochrzczony. Trzeba nią żyć, ją szlifować i modlić się o coraz doskonalszą.

    P.S.
    Przyganiał kocioł garnkowi, że usmolone ucho ma = u pana Arka, wyłazi jak szydło z worka: niegodziwej pychy marka i hipokryzji – tj z wiadomego źródła „firmówka” ze znakiem jakości. Jezu Ty się tym zajmij.

  • fornal53 pisze:

   To znaczy, że tym bardziej trzeba to robić ;). Czymże jest miłość bez pokory? Sidłem. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu!

 16. Mała Gosia pisze:

  Pani Ewo jestem córką duchową O.Pio jeśli została jeszcz buteleczki proszę o nià.Rodzina od wewnątrz rozbita brak miłości pokoju .Niech Bóg Błogosławi Pani i bliskim.

 17. Teresa pisze:

  Ja tez chetna na olej,jesli jest jeszcze

 18. wobroniewiary pisze:

  Przepraszam, ale zamówiłam 1 przesyłkę jeszcze 15 olejów, bo moje, które chciałam dać z serca, skończyły mi się, i sama przelewam po 10 zł za każdy, więc proszę mnie źle nie zrozumieć ale jak ktoś chce, to już oprócz wysyłki musi też ponieść koszty tego oleju.

  wybaczcie, że o tym pisze i pomódlcie się też za mnie

  • Ufająca Bogu pisze:

   Jeśli kiedykolwiek będzie szansa na taką buteleczkę,to i ja będę prosiła (1 lub 2). Oczywiście uiszczę opłatę. Uważam, że w tak cudownej sprawie powinniśmy Ewie również pomóc. Nie tylko modlitwą. Sama zarabiam niewiele, ale jeśli ktoś będzie potrzebował buteleczkę,a nie będzie go stać na pokrycie kosztów, myślę, że będę w stanie to zrobić. Ktoś kiedyś pomógł mi, czas też w taki sposób się odwdzięczyć. 😉

  • wobroniewiary pisze:

   napisz adres na maila, pójdzie z tego 2-ego rzutu

   Ps. resztę maili odczytam jutro

   • Ufająca Bogu pisze:

    Dziękuję wysłałam. Łączę się w modlitwie.
    Proszę wszystkich o modlitwę w trudnej sprawie dla mnie i bliskich. Z Matką Bożą jest mi łatwiej wytrwać.

 19. Pingback: Nigdy nie pozwalajcie kłaść ręki na głowie osobom świeckim – dlaczego? Przeczytajcie wpis do końca! | Serce Jezusa

 20. wobroniewiary pisze:

  Do Beaty (beat) piszącej w zakładce kontakt WOWiT:
  Dla bezpieczeństwa edytowałem komentarz, Twój adres oczywiście przekażę Ewie.
  ____________________________________

  W imieniu Ewy proszę o modlitwę w trudnej dla niej sprawie.

 21. wobroniewiary pisze:

  Wróciłam od lekarza, stres ostatnich dni (śmierć, pogrzeb ojca, ataki ze strony pewnej niezrównoważonej osoby, i mam wysokie ciśnienie, przepraszam, może potem się pojawię tutaj, muszę odpocząć i wyciszyć się ….

 22. Aleksandra pisze:

  +++

 23. Adminka pisze:

  Jeszcze to wam muszę napisać przed położeniem się: ten olej ma wielką moc. Mój tata umarł i nie wiem czy był pojednany z Bogiem czy dawno był u spowiedzi, wiem tylko, że policja oddała mi jego dokumenty a w nich obrazek św. Brata Chmielowskiego, Jezusa Miłosiernego i Św. Rodziny (z wizyty duszpasterskiej) Po uczynieniu znaku krzyża (trzech znaków) na trumnie psy pojawiły się w przedsionku kościoła i wyły – z bezsilności, że duszyczka im umknęła
  A co było wcześniej?
  Coś bardziej niespotykanego.
  Głos oddaję ks. Adamowi:
  „…. Miałem zamiar odprawić za niego Mszę św. w Dniu Zadusznym, jeśli ludzie przyjdą wieczorem (jak dawniej przychodzili), ale tym razem nie przyszli ….”

  Widzicie? Nawet ks. Adamowi nie było dane odprawić Mszy św. za mego tatę, bo nikt nie przyszedł. Teraz ks. Adam odprawi tę mszę 16. XI a to Św. Gertrudy i MB Miłosierdzia, której tytuł chciała MBM odebrać.

  Wierzę, że to św. O. Pio i Sługa Boży Matteo tu zadziałali i przepędzili hordy czarnuchów
  Teraz proszę Ich i was o modlitwę za mnie o zdrowie, bo serce kołacze, głowa boli, ręce się trzęsą… a trzeba żyć i dalej stawiać czoła światu.

  Nigdy tak się nie czułam jak dziś… może to „zemsta” za rozdawanie oleju…. ale wiem, że modlitwa pomoże. Leki już wzięłam… A trzeba mieć siły i pracę, by móc wyjść na prostą

  • MM pisze:

   Bardzo ważne świadectwo.

  • Maggie pisze:

   Ja też dzisiaj nieźle dostałam, bo pewna osoba, której pomagałam, była powiedzmy delikatnie … nieracjonalna i kiedy zapobiegłam prawdopodobnemu wypadkowi (kalectwu lub śmierci) przy powziętej decyzji, tak jej się to nie spodobało, że „dobrze mi pożyczyła” … wprowadzając do tych „życzeń”, jak ja to uszczypliwie nazywam, „troskę” o Pana Boga i Jego Moc.
   Nie jestem zastraszona, choć gdybym się nie złapała framugi drzwi, to bym upadła, bo coś mi dosłownie (!) podcięło nogę w kolanie. Wierzę, że mój pracowity i kochany Anioł Stróż, jest niezmiernie zapracowany, choć w życiu przysparzam Mu wiele przykrości, no ale ma On przecież anielską cierpliwość.

   Dziękuję, za tą wyżej podaną modlitwę uwolnieniową, zaraz pójdę na poddasze do dużego komputera i sobie ją wydrukuję, aby się nią wzmacniać.
   Jezus jest Panem!
   Ewuniu, pamiętam o Tobie i o wszystkich sprawach oraz WOWIT’ach – dobrze, że jesteście.

   P.S.
   Warto, dla opanowania sytuacji, powtarzać za o.Rydzykiem: psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

   • Maggie pisze:

    Ewuniu, jeden wniosek: jeśli zły reaguje złem i gnębi za modlitwę lub intencję modlitewną/Mszalną to znaczy jedno: że dostaje po łbie, pazurach i zadku.

    Módlmy się więc wzajemnie za siebie oraz za tych którzy potrzebują pomocy Nieba: żywych, umarłych i dziś konających. Tych ktorzy proszą o modlitwę ale i tych, którzy nie proszą, a których jedno nasze westchnienie, przez Maryję do Pana Boga, może uratować przed zatraceniem.

    Matko najmilsza, do Serca Twego, mieczem boleści wskroś przebitego, się uciekamy, ucieczko grzesznych módl się za nami.

 24. marian pisze:

  Witam! Ta modlitwa o uwolnienie podana powyzej jest niesamowita.Czasem dodaje cos z czym mam problem i po paru dniach nie ma problemu.Znalazlem ja chyba w ksiazce „Nawrocona wiedzma”, odmawiam codziennie. Z Panem Bogiem

 25. DANUTA pisze:

  SZCZESC BOZE.! Czy jest jeszcze mozliwosc kupienia oleju , ja zaplace za 2 szt. i przesylki na ten sam jeden adres. Jak mam podac swoj adres w Polsce , bo ten olej 1 buteleczka bylaby dla mnie , bo moj syn ma dreczenia demoniczne i dla mojej corki ,obydwoje potrzebuja uwolnienia. A ta 2 buteleczka dla mojej znajomej o ktorej kiedys tu pisalam ,ze w jej domu dzieja sie zle rzeczy a ona sama jest atakowana przez zlego ducha , , to bardzo duzo modlaca sie osoba . Ja tak bardzo bym byla wdzieczna. z calego serca.

 26. JERZY pisze:

  Parlament w tej kadencji nie zakaże aborcji – oznajmiła w trakcie niedzielnego programu publicystycznego rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

  Kategoryczna deklaracja padła na antenie TVN24 podczas niedzielnego programu „Kawa na ławę”. Kwestia prawa odnoszącego się do zabijania nienarodzonych została przywołana na marginesie dyskusji o przegłosowanej przez PiS ustawie o pomocy socjalnej i medycznej, pod cokolwiek mylącą nazwą „Za życiem”.

  Podczas wymiany zdań z Andrzejem Halickim (PO) posłanka Mazurek przekonywała, że wsparcie dla rodziców dzieci niepełnosprawnych nie ograniczy się do najczęściej omawianego jednorazowego zasiłku w kwocie 4 tysięcy złotych, lecz oznaczać będzie również wielostronną ofertę pomocy medycznej, np. hospicyjnej czy psychologicznej. Na uwagę parlamentarzysty opozycji, iż taka pomoc w żaden sposób nie została ujęta w przedstawionym przez rząd projekcie budżetu, rzecznik klubu PiS odparła, iż będzie uwzględniona w trybie poprawki.

  – Poprawki. I zakaz aborcji to też będzie poprawka, którą wprowadzicie równolegle – odparł Halicki.

  – Żadnego wprowadzania zakazu aborcji nie będzie – stwierdziła Mazurek.

  – Pani poseł, czyli rozumiem, że w ciągu tej kadencji nie należy spodziewać się projektu autorstwa PiS dotyczącego zmian w prawie antyaborcyjnym? – podjął wątek prowadzący rozmowę redaktor Bogdan Rymanowski.

  – Nie, proszę pana, nie prowadzimy, nie planujemy ustawy, która by zakazywała aborcji. To na czym się koncentrujemy to wprowadzenie kompleksowych działań, które by wspierały rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym – brzmiała odpowiedź.

  za:http://www.pch24.pl/rzecznik-pis—zadnego-wprowadzania-zakazu-aborcji-nie-bedzie-,47208,i.html

 27. DANUTA pisze:

  WYRAZY GLEBOKIEGO WSPOLCZUCIA Z POWODU SMIERCI OJCA– Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie, a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci. AMEN

 28. Bogumiła pisze:

  Proszę Was wszystkich o szturm modlitewny za Ewę. Trudny czas przed Nią, ale z Panem Jezusem dobro zwycięży. Dodajmy Jej siły i módlmy się za wszystkie Jej sprawy. Ona naprawdę potrzebuje bo tak wiele cierpi dla prowadzenia tej strony.
  Otoczmy też modlitwą Kazimierza. Niech Pan da im także pocieszenie i ulgę bo po ludzku czasami nie ma już sił do życia.
  Jezu proszę Ty sam zajmij się Ewą i Kazimierzem. Zatroszcz się o nich.
  Boże dziękujemy za to, że ich nam dałeś! ❤

 29. Teresa pisze:

  Bogumiła masz rację , też myślałam o pomocy modlitewnej dla Ewy i Kazimierza

 30. Anna pisze:

  Otworzyłam fejsbuka i przeraziło co wyczyniają ludzie ze wspólnoty mimj 😦
  Dostałam zaproszenie od jakiejś kobiety której nie znam (Małgorzata G.) . Jak zaczęłam czytać o co chodzi pomyślałam że chyba zwariowała. Powiedzcie, czy to dobre, czy się mylę?

  ZNAJDŹ CZAS i przyłącz się do KRĘGU ŚWIATŁA /tworzą go ludzie, których serca są pełne ŚWIATŁA – zapraszamy Ciebie, bądź z nami, pomóż sobie, pomóż swoim bliskim, pomóż Światu/. UWIERZ.

  W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.22:00 zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w ZBIOROWYM PRZEKAZIE ŚWIATŁA MIŁOŚCI
  PIĘĆ STRUMIENI ŚWIATŁA:
  – PRZEKAZ dla potrzebujących ludzi
  – PRZEKAZ dla Ziemi i jej mieszkańców- zwierząt, roślin i minerałów
  – PRZEKAZ na ZBIOROWĄ ŚWIADOMOŚĆ ZIEMSKĄ
  – PRZEKAZ dla potrzebujących dusz
  – PRZEKAZ na trudne sprawy nasze (uczestników)

  Wystarczy usiąść w ciszy (każdy w swoim domu), mentalnie wyrazić wolę uczestnictwa w tym Kręgu Światła, sugeruję by zamknąć oczy, otworzyć swoje serca i wyobrazić sobie jak przez czakrę korony wpływa do nas Światło Miłości, jak wypełnia nasze serca i jak z tych serc płynie dalej, w przestrzeń, tam gdzie intencja prowadzi.
  Ale oczywiście można inaczej, można medytować, można się modlić itp. i trwać w tym 15-30 min.

  Jeśli uważasz, że to ma sens i że warto wejść do tej Rzeki Światła, zapraszam Cię.
  Ja przewodnikiem jestem.

  Najbliższy termin to – 07.11.2016r.
  …..(edycja)
  http://teresamucha.republika.pl/

  • eska pisze:

   „czakra korony” ??? Dalej czytać nie muszę…
   Od samewgo początku język wypowiedzi (słowo „przekaz”) zawiewa grzebaniem się w energiach, a jak już i czakry tam mają, to wyszli z chrześcijaństwa. To jest czysta ezoteryka, a więc okultyzm.

  • eska pisze:

   „Nie wstydzę się Jezusa”, za to Jezus będzie się chyba musiał wstydzić takich wyznawców, co to gadają o „zbiorowej świadomości” 😦

 31. Adminka pisze:

  Nie wklejajmy filmików z new age jakimiś tam shivami i innymi pseudobóstwami

  Dziękuję za modlitwę. Dziś nie wychodzę z domu (chyba, że tylko na cmentarz) dziś córcia zakupi mi koperty takie bąbelkowe i będę pakować wieczorem wypełniać druki a wysyłać jutro I partię.
  Jutro pojutrze przyjdzie paczka od księdza z olejami (wysyła mi więcej na zapas) jak ktoś chce – to starczy 🙂 i coś jeszcze ale to „coś jeszcze” opisze jak dostanę (chodzi o Matteo da Agnone).

  Kochani, uważajmy i nie dajmy się zwieść pseudoreligiom, pseudouzdrawiaczom i innym pseudo, bo mamy czasy, że i „wybrani” zostają zwiedzeni.

  Pamiętacie radę św. Ludwika e Grignione? Uciec sie w niewolę (tak w niewolę) Maryi, pod jej płaszcz, ukryć w Je Niepokalanym Sercu i zostać Jej niewolnikiem, bo tylko Jej niewolnicy nie popadną w herezje

 32. robb pisze:

  Ewo w tej chwili rozpoczynam dziesiątkę różańca świętego za Ciebie prosząc Pana Jezusa i Maryję o rozwiązanie Twoich problemów.Niech Cię Pan Bóg błogosławi i Twoją całą rodzinę.

 33. MM pisze:

  Dlaczego jestem smutny? Ponieważ wiele wskazuje na to, że obecnie rządząca partia niestety NIE zmieni obowiązującego w Polsce tzw. kompromisu aborcyjnego. A tylko w 2014 r. legalnie zamordowano 921 nienarodzonych dzieci, ponieważ istniało podejrzenie, że są chore lub mają wadę genetyczną.

  Skąd taki osąd? Odkąd Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, zwracam szczególną uwagę na to, jak podchodzą do pełniejszej prawnej ochrony życia dzieci nienarodzonych. W minioną niedzielę 6 listopada w programie Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę” rzeczniczka PiS Beata Mazurek na pytanie prowadzącego: „Rozumiem, że w ciągu tej kadencji nie należy spodziewać się projektu autorstwa PiS dotyczącego zmian w prawie antyaborcyjnym?” odpowiedziała stanowczo: „NIE prowadzimy, NIE planujemy ustawy, która by zakazywała aborcji.”

 34. Pingback: Nigdy nie pozwalajcie kłaść ręki na głowie osobom świeckim – dlaczego? Przeczytajcie wpis do końca! | Biały, bardzo biały

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s