Ks. egzorcysta Jan Pęzioł: Antychryst jest wśród nas. Diabeł boi się Intronizacji i dlatego…staje na rzęsach

Św. Jan Paweł II powiedział, że już na świecie jest zorganizowane zło, a jego następca – Benedykt XVI wyraźnie powiedział „Antychryst już jest na Ziemi, teraz”.
Jak mówi ks. Zwoliński, bo miał dla nas taką prelekcję na zjeździe dla egzorcystów w Niepokalanowie – Antychryst będzie błyszczał wielką inteligencją wmawiając w ludzi to i będzie siał bogatymi materialnymi rzeczami, by ludzi przekupić i będzie atakował podstawowe prawa Boże

Moim pragnieniem jest, aby każdy Czytelnik wysłuchał tej homilii i przekazał ją jak największej liczbie znajomych:

Wąwolnica ks Jan i Chrystus KrólUkochani w Chrystusie!

W ostatni dzień roku kościelnego Kościół Święty woła do nas proroctwem proroka Daniela sprzed mniej więcej pięciuset lat przed narodzeniem Pana Jezusa, a w Ewangelii bardzo mocno nas Pan Jezus upomina…

Tydzień temu, w tamtą sobotę w Ewangelii był poruszony moment, kiedy to przyszli saduceusze – ludzie bogaci, a więc zarozumiali, agnostycy, do Pana Jezusa z pytaniem:
– Panie, jest jakieś tam życie po śmierci czy nie ma? No i dali Mu taką trudność o tych siedmiu braciach i jednej żonie. Po wyłuszczeniu ich racji Pan Jezus uśmiecha się i mówi „Jak wy nie rozumienie Królestwa Bożego. Tam (czyli po drugiej stronie) ani się żenić nie będą. ani za mąż wychodzić, będą jako Aniołowie Boży”. A więc nasza ludzka natura będzie tam dopełniona do wielkości Anioła. A więc Pan Jezus wyraźnie stwierdza: jest TAMTO ŻYCIE… No i to dzisiejsze Jego upomnienie nas…

Bardo ciekawe jest to rozważanie o obrazie przyszłości, którą widział prorok Daniel: cztery wielkie królestwa, no i to ostatnie, które będzie zmieniać wszystkie prawa na świecie, jak mówi prorok 2500 lat temu. Będzie wypowiadać wielkie słowa ten dziesiąty, jedenasty róg, prawda … Czy czasem nie przyszły te zdarzenia już teraz, w naszym pokoleniu? Bo obserwujecie co się dzieje na świecie, połowa świata prowadzi wojny, nasze tu miejsce na razie Pan Bóg oszczędza… To w swoim nauczaniu

Św. Jan Paweł II powiedział, że już na świecie jest zorganizowane zło, a jego następca – Benedykt XVI wyraźnie powiedział „Antychryst już jest na Ziemi, teraz”.
Jak mówi ks. Zwoliński, bo miał dla nas taką prelekcję na zjeździe dla egzorcystów w Niepokalanowie – będzie błyszczał wielką inteligencją wmawiając w ludzi to i będzie siał bogatymi materialnymi rzeczami, by ludzi przekupić i będzie atakował podstawowe prawa Boże. I dalej autor tej prelekcji mówi: jednym z objawów obecności Antychrysta jest od trzystu lat istniejąca organizacja masońska. I on zacytował: przez te 300 lat 414 razy Kościół wypowiadał się negatywnie o tej organizacji. Na ogólnoświatowym spotkaniu masońskim w Wiedniu w 2000 roku jeden z mówiących tam referat powiedział tak: 2000 lat panował Chrystus, królował, przychodzi teraz tysiąclecie, że my będziemy królowali. To jest bezwzględna walka z Chrystusem, walka szatana, który posługuje się ludźmi, zaciemniając im umysły, aby nie widzieli Prawdy, Bożej Prawdy.

To podobno ta „wędrówka ludów” ostatnio do Europy jest przez te grupy zorganizowana i opłacona, żeby kultura chrześcijańska, 2000-letnia tego kontynentu została zniszczona zupełnie. To w tych kręgach mówiło się i to się robi: musimy zniszczyć rodzinę – kolebkę normalnych, naturalnych wartości i przez media, mass media rozsławić na wszelkie możliwe sposoby seks. I to będzie najbardziej skuteczna walka z Kościołem, czyli z Chrystusem, a więc z Panem Bogiem. Dlatego nie dziwcie się, że w światowych mass mediach są takie programy bardzo gęsto, i w polskich i w pozapolskich. To jest świadoma robota. I patrząc na to widzimy, że to nie jest takie ni stąd ni stamtąd. To jest przemyślane i bardzo mocno zorganizowane i bardzo hojnie opłacane. Dlatego dużo ludzi za tym groszem idzie i służą, zwłaszcza ludzie mass mediów. Ale teraz popatrzmy z drugiej strony. Przecież Pan Jezus powiedział „Piotrze, na tobie zbuduję mój Kościół, Boże Królestwo i bramy piekielne go nie zwyciężą”, nie tylko człowiek. To przecież Pan Jezus w innym miejscu Ewangelii powiedział „dana Mi jest wszelka władza na niebie i na ziemi”, słyszeliśmy to w tych ostatnich czytaniach przedadwentowych. Popatrzmy na nasze czasy. Przychodzi moment, że wybranka Pana Jezusa, mistyczka, Św. Faustyna przekazuje Chrystusowe Wielkie Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (ono zawsze w Kościele było, ale przekazuje w nowej formie), w formie pięciu punktów jakbym powiedział:
– Ikona święta (jej podobieństwo mamy w ołtarzu po zachodniej stronie kościoła),
– Koronka do Miłosierdzia Bożego,
– Święto Miłosierdzia Bożego,
– Godzina Święta: trzecia po południu,
– i czyny miłosierdzia
,

bo jak Pan Bóg jest miłosierny, pragnie, by Jego dzieci też były z cnotą miłosierdzia, a więc my wszyscy.
Jak szatan bał się tego nabożeństwa, że się rozleje po całej ziemi, to tak zadziałał, że w pewnym momencie Watykan zakazał tego nabożeństwa (starsze pokolenie o tym pamięta). Ale planów Bożych, pamiętajmy, nikt nigdy nie zmieni, nie zniszczy, nawet samo piekło. Dlatego przyszedł arcybiskup z Krakowa, który na miejscu sprawę znał, no i piękny rozwój tego nabożeństwa.

I w Krakowie wtedy była druga wybranka Pana Jezusa, nie zakonnica, dyplomowana pielęgniarka, która długie lata do śmierci pracowała w szpitalu na Kopernika w Krakowie – Rozalia Celakówna. Ja sądzę, że ponieważ te dwie mistyczki były w Krakowie przed wojną, Kraków choć był podminowany przez Niemców, ocalał, nie został wcale zniszczony, jak inne miasta w Polsce. To jej Pan Jezus powiedział (my o tym wiemy): życzę Sobie, aby w Polsce dokonała się Intronizacja Chrystusa Króla Polski. Tak jak się dokonała intronizacja Królowej Polski, co Matka Boża wyraziła w życzeniu w 1608 roku pobożnemu jezuicie Julianowi Mancinellemu we Włoszech, w Neapolu i polski naród to przyjął i tak się zatroszczył, że mamy święto Królowej Polski (inne narody nie mają), zatwierdzone przez Watykan. I mamy wezwanie w litanii „Królowo Polski” (inne narody nie mają), zatwierdzone przez Watykan.

Może Królowa Polski uprosiła Pana Jezusa: Panie Jezu, Mój Synu, bądź w szczególny sposób, bo jesteś Królem nieba i ziemi nad tym narodem, jako Król. A wiemy, że Króla trzeba pięknie słuchać. Przed wojną to się nie dokonało i Pan Jezus powiedział Rozalii: jeśli to się dokona, przed tym narodem wspaniały, piękny rozwój – wiary, kultury, gospodarki, polityki i wielki pokój. Jeśli to się nie dokona to ten naród będzie musiał bardzo dużo wycierpieć. Te trzy słowa Pan Jezus wyraźnie jej powiedział. No i zaczęło się, jak wiecie, 1 września w 1939 roku. Ileż cierpienia! Ile wymordowanych ludzi przez Hitlera i przez Stalina a potem dopełniane jeszcze po wojnie przez polskich komunistów! Ile łez, ile sierot, ile wdów! A potem około 100 000 wymordowanych na Wołyniu i na Podolu. Pamiętajmy, u Pana Boga nie ma przypadków!

I Pan Bóg liczy u każdego Swojego dziecka 3 rzeczy: modlitwę, dobre życie i trzecią, największą wartość: cierpienie.

To znowu diabeł tak się bał, żeby do tej intronizacji nie dopuścić, że choć było dużo modlitwy w narodzie, bo Duch Święty działa kochani, to o intronizacji w pewnym momencie Episkopat powiedział: nie wolno na ten temat nic mówić. I teraz, patrzcie, parę miesięcy temu na swojej konferencji Episkopat Polski powiedział: Intronizacja Chrystusa Króla w Polsce będzie. Tylko, że w tym życzeniu Pana Jezusa były dwa takie momenty do spełnienia: intronizacja ma się dokonać w obecności całego Episkopatu Polski i rządu. I, według mnie, przychodzi teraz ten czas, bo przecież wybór prezydenta czy zwycięstwa prawicy to jest Boży cud.

Tamta strona ma wszystkie wielkie środki do dzisiaj i pieniądze, i mass media, i poparcie międzynarodowe Antychrysta, a mimo to patrzcie co się stało. Według mnie dlatego, że ten rząd ma być na intronizację. Ona będzie w wigilię Chrystusa Króla w przyszłym roku, w Łagiewnikach koło Krakowa. To jest taka Boża odpowiedź na budowanie królestwa Antychrysta. I patrzcie – naszemu pokoleniu Pan Bóg kazał w tych czasach żyć. Ja teraz bardzo się modlę, codziennie, żeby Pan Jezus zrobił cud, bo bez tego nic nie będzie. Żeby nasz naród przez ten rok – bo pamiętajcie, pierwszy raz w 2000-letniej historii Kościoła Ojciec Święty ogłosił Rok Miłosierdzia, nigdy nie był taki ogłoszony przez żadnego papieża do tej pory i my w ten Rok Miłosierdzia wchodzimy. Tu się dokonują jakieś wielkie rzeczy Boże, od 8. września, od Niepokalanej. I przez ten rok ja się modlę, żeby nasz naród dojrzał duchowo do intronizacji. Żeby wszyscy w Polsce, dzieci, młodzież, starsi, kobiety, mężczyźni zrozumieli, że mamy Króla, który nas kocha i którego my mamy kochać i być Mu wiernymi. To wtedy ta intronizacja będzie przyjęta. Jeśli będzie przyjęta to znamy obietnice Pana Jezusa. Dlatego nie dziwcie się, że szatan na rzęsach staje, nie na głowie.

Kliknij i pobierz tekst: Homilia ks Jana Pęzioła 28.11.2015

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Ks. egzorcysta Jan Pęzioł: Antychryst jest wśród nas. Diabeł boi się Intronizacji i dlatego…staje na rzęsach

 1. Monika pisze:

  W Nadzwyczajnym Jubileuszowym Roku Miłosierdzia warto przypomnieć co powiedział na ten temat biskup Grzegorz Ryś:

 2. Sara13 pisze:

  Co?!
  Intronizacja ma być W PRZYSZŁYM ROKU?!
  Ma być przecież już TERAZ 19.11.2016 r.! Czyli za 11 dni!

 3. Sara13 pisze:

  Aaaaa….homilia jest sprzed roku……panimaju….

 4. Pingback: Ks. egzorcysta Jan Pęzioł: Antychryst jest wśród nas. Diabeł boi się Intronizacji i dlatego…staje na rzęsach | Biały, bardzo biały

 5. MariaPietrzak pisze:

  &
  antyChryst nienawidzi kaplanow , bo sa po to powolani , by byc posrod nas alter Christi ;
  im bardziej przypominaja Chrystusa , tym wieksza wytacza im walke !
  jak to pisze w Ksiedze Rodzaju , “lasi sie do serca” , by zgubic!
  uzywa wszelkich srodkow , nie wykluczajac magii i czarow !
  calego sprytu i inteligencji , by zaistnialy podzialy , przemilczenia , zazdrosc , konkurencja , osmieszenia i ..lęki ;
  to w takim srodowisku czuje sie jak ryba w wodzie , bo to tu konczy sie Milosc i zaczyna jego panowanie ;
  Ks abp Fulton Sheen pisal , ze nie nosi on czerwonych rajstop , ani nie czuc od niego siarka , ktora pozwolilaby go rozpoznac ;
  on wybral powierzchownosc , ktora daje mile skojarzenia ;
  z repertuaru Maryli Rodowicz i na melodie , …dzis prawdziwych ‘kaplanow’ juz nie ma … to jego marzenie !
  &
  Szkoda , ze tak niewielu kaplanow uczula siebie i wiernych , na ta bestie , ktora wyrasta przeciez z Pisma Swietego , a bytuje posrod nas !!! !
  Mowil Jan Pawei II , mowil Benedykt XVI , mowi ks egzorcysta Jan Peziol…ktory i dodaje , ze “Diabeł boi się Intronizacji i dlatego…staje na rzęsach”.
  No pewnie , bo intronizacja Boga to intronizacja przykazan Bozych , stop grasowaniu demonow ,
  a wiec i Niebo na horyzoncie .
  A on lubi scieki i spelunki ,
  rzeznie i prostytutki ,
  pocwiartowane niemowlaki i oblizujacych sie za mlodymi , stojacych nad grobem starcow
  …A nadto “watlego zdrowia” klechy , jak sie sam wyraza !!
  &
  Przyszedł na mnie dzień klęski i Bożego gniewu:
  Zaświeciłem w twarz Panu mym słonecznym godłem
  I krwawicą mych myśli bój bezkrwawy zwiodłem…
  Tknął mnie Pan, żem zeschłemu jest podobny drzewu.

  Zgasiłem dzisiaj w tarczy mej płonące słońce
  I zemstę zaprzysiągłem na pobojowisku:
  Z ukrycia będzie godził grot mego pocisku,
  A jadem z krwi zakrzepłej strzał zatrutych końce.

  W bladość twarz przyoblekę faryzeuszową
  I będę złotousty ? nakarmiony zdradą,
  A krąg sobie promienny rozświecę nad głową…

  I będę ręce kładł, jak święci ręce kładą,
  A iżby mnie do Bożych puścili ołtarzy,
  I ? Judasz ? brudem ust mych tknę się Bożej twarzy.
  Słodycz kwiatu me słowo… Kto tknie ust mych usty,
  Wypije jad słów moich, co język oniemia;
  Dusze czyste wywiodę na wierzch góry pusty,
  Kusząc one: Królestwo wasze ? wszystka Ziemia!

  Wśród nocy ku Betlehem pójdę na rozdroże
  Trwożyć onych, co będą biegli w noc gwiaździstą…
  Anioły śpiewające spłoszę, szpiegi Boże,
  Splugawię królów złoto i myrrhę przeczystą…

  Przysiągłem Bogu zemstę na pobojowisku,
  Kiedy ległem w niemocy zwalon i w zniewadze.
  Raduj się, Jeruzalem! Syna Bogu zdradzę!

  Oto przylgnę do jego bladych lic w uścisku,
  A kiedy go na piersi mych rozepnę krzyżu,
  Będzie miał Król Żydowski żółć z krwi mej w pobliżu…
  / Kornel Makuszynski o Judaszu

  OTO JEGO “JA”
  &
  Ze Świadectwa Mirjany ( 2o14 rok )
  /
  Przykro mi, że nie mogę powiedzieć wam więcej o tym,
  co Błogosławiona Maryja przygotowuje dla nas na te wszystkie nadchodzące lata.
  Ale mogę powiedzieć jedno.
  Mamy ten czas, w którym obecnie żyjemy.
  I mamy czas triumfu Serca Najświętszej Maryji Panny.
  Pomiędzy tymi dwoma czasami mamy jeden most.
  —————-Ten most to nasi kapłani.————–
  Z tego powodu, Ona bardzo prosi o tak wiele modlitw dla nich, tak wiele miłości i szacunku. Ponieważ
  ten most
  musi być tak silny,
  aby każdy z nas
  mόgł po nim przejść.
  Najświętsza Maryja powiedziała:
  “Moje Serce, razem z nimi zatriumfuje . ”
  Oznacza to, że bez kapłanów nie możemy mieć triumfu Serca Najświętszej Maryi Panny.
  Bo kto może otworzyć dla nas drzwi do nieba?
  Tylko kapłani.

  &
  Stąd wiemy , ze mostów potrzebujemy , więc Kaplanów modlitwą – w zbroje i miecze – przyodziewać obiecujemy !

 6. kasiaJa pisze:

  „Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach zaproszeni są wszyscy wierni, także ze środowisk polonijnych na całym świecie. Szczególne zaproszenie biskupi kierują do członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń kościelnych oraz do polskiej młodzieży. – Zostawcie „kanapę” i ruszcie w drogę, zabierając z sobą cały entuzjazm wiary – zachęcają. Piszą, że realizacja dzieła intronizacji, czyli wywyższenia Jezusa w naszym życiu osobistym, rodzinnym, kościelnym i narodowym, nie będzie czymś łatwym. – Dlatego – jak czytamy w liście – wydarzenie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia musi być „jak mocne uderzenie w dzwon, byśmy się obudzili i z radością podjęli trudne zadanie, przekonani o jego nieodzowności”.

  Biskupi proszą, by proklamację Jubileuszowego Aktu poprzedziła nowenna, odmawiana w świątyniach, klasztorach i seminariach. Zachęcają też do modlitwy do Ducha Świętego oraz dołączonej do tekstu listu „Modlitwy do Jezusa, naszego Króla i Pana”. – Trzeba treść Aktu poznać, w sercu rozważyć i przyjąć. By zaś dobrze zaowocował w naszym życiu, należy zadbać o stan łaski uświęcającej, a więc o serce czyste, pojednane z Bogiem i z bliźnimi – piszą. Podkreślają, że owocność włączenia się w Jubileuszowy Akt będzie zależała od wcześniejszego przygotowania swego wnętrza.” (fragm.)
  http://episkopat.pl/list-pasterski-episkopatu-przed-jubileuszowym-aktem-przyjecia-jezusa-za-krola-i-pana/

 7. kasiaJa pisze:

  ZATEM JUŻ OD JUTRA rozpoczyna się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
  W czwartek 10 listopada rozpocznie się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Zostanie on uroczyście wypowiedziany 19 listopada br, w wigilię uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach, a następnego dnia we wszystkich polskich parafiach.
  Tutaj nowenna: http://niedziela.pl/artykul/25561/Tekst-Nowenny-przed-Jubileuszowym-Aktem

  • kasiaJa pisze:

   Zaśpiewajmy „Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie”

   • kasiaJa pisze:

    Króluj nam Chryste

    1. Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie,
    To nasze rycerskie hasło.
    Ono nas zawsze prowadzić będzie
    I świecić jak słońce jasno.

    2. Naprzód przebojem młodzi rycerze,
    Do walki z grzechem swej duszy.
    Wodzem nam Jezus w Hostii ukryty,
    Z nim bój nasz zastęp wyruszy.

    3. Pójdziemy naprzód, naprzód radośnie,
    Podnosząc w górę swe czoła.
    Przed nami życie rozkwita w wiośnie,
    Odważnie, bo Jezus woła.

    • Maggie pisze:

     Dzięki, za podanie słów, bo wielu młodych ich nie zna.

     Kiedyś dość często śpiewano tą pieśń (nie tylko na Chrystusa Króla) oraz Hymn „Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Władcą nam” i nawet znały na pamięć słowa łacińskie tego hymnu.

     Często śpiewało się też „Kiedyś o Jezu chodził po świecie, brałeś dziateczki w objęcia Swe…” (jedna z moich ulubionych, w dzieciństwie, pieśni)

    • Maggie pisze:

     Zjadło słowo dzieci przy: nawet dzieci znały

   • eska pisze:

    Aż chce się dodać „Viva Cristo Rey!” (Wiwat Chrystus Król!) – jak wołał znany z Cristiady, a kanonizowany w tym roku św. Jose Sanchez del Rio.

    Jego relikwie znajdują się w kościele p.w. Chrystusa Króla Wszechświata w Ustroniu-Zawodziu (to jest ten Ustroń koło „małyszowej” Wisły, w woj. śląskim)

    Tutaj warto nadmienić, że jest wiele świadectw, iż św. Jose wyprasza łaskę uzdrowienia wielu dzieciom!!!

 8. rzymski katolik pisze:

  Mam Koronkę do Miłosierdzia Bożego wydaną.jako modlitewnik z Imprimatur nakładem Kurii Diecezjalnej w Krakowie w roku 1974 (42 lata temu) „DO PRYWATNEGO ODMAWIANIA” z zaznaczeniem we wstępie, że oczekujemy na czas, gdy to nabożeństwo, po mających obecnie staraniach w Stolicy Apostolskiej, zostanie dopuszczone do publicznego odprawiania.
  Trzeba ufać Chrystusowi a nie wszędzie widzieć diabła, bo to oznaka małej wiary. No i mniej polityki, więcej Ewangelii.
  Ad Kraków (i Częstochowa) to były one przedmiotem zabiegów dyplomatycznych rządu londxńskiego u Piusa XII tak wobec dygnitarzy nazistowskich (zapobiegających wysadzeniu Wawelu i Jasnej Góry oraz rezygnacji z obrony tych miast) jak i udanych u Stalina (przez Anglików) , by nie ostrzeliwać tych miast artylerią lecz brać je piechotą od Niemców w walkach ulicznych.
  Pamiętajmy w modlitwie – jest lustopad – o wszystkich młodych Rosjanach którzy zginęli za naszą wolność, o rosyjskim narodzie ciemiężonym przez komunizm o wiele bardziej niż Polacy i inne narody „demoludów”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s