Pan Jezus do Sł. B. Kunegundy Siwiec: Polska będzie moim królestwem. Będzie wielka, będzie dobra…

Jezus o swoim Królowaniu do mistyczki Kunegundy Siwiec

Kunegunda Siwiec, nazywana Kundusią, to świecka karmelitanka ze wspólnoty wadowickiej, która zmarła w opinii świętości w 1955 r.

Urodziła się ona 28 maja 1876 r. w Stryszawie (koło Suchej Beskidzkiej) w bardzo pobożnej rodzinie Jana i Wiktorii Siwiec. Była dziesiątym z jedenaściorga ich dzieci. W domu rodzinnym otrzymała chrześcijańskie wychowanie i wyrosła na żywą, wesołą, ładną i religijną dziewczynę.

W dwudziestym pierwszym roku życia w nowopowstałej parafii p. w. św. Anny w Stryszawie pod wpływem nauk misyjnych o. Bernarda Łubieńskiego, redemptorysty, obecnie Sługi Bożego, Kundusia doznała głębokiego nawrócenia. Zmieniła swoje plany życiowe i oddała się na wyłączną służbę Bogu, jednak nie w klasztorze lecz w świecie.

kundusia-684x310

Pan Jezus: Polska będzie moim królestwem. Będzie wielka, będzie dobra i radość Mi sprawiać będzie. Córko moja, spoczywaj w Sercu moim, bo Ja w twoim odpoczywam. Spełniaj moją wolę, a Ja twoją spełniać będę, tu na ziemi i w niebie. Ufaj Mi, bo wszystko mogę.

Matka Boża (3 maja): Przyszedł czas na powstanie Polski. Ja będę Królową, a Syn mój będzie obwołany Królem

Pan Jezus: Córko moja, obrałem tron w królowaniu w sercu twoim, jakby w niebie. Przychodzę z moimi skarbami, abyś nimi dzieliła się z innymi. Nie zasypiaj z nimi. Daję ci [je] jak córce królewskiej

Pan Jezus: (I sobota miesiąca): Kiedyś Mi oddała serce na własność, [Ja] w nim króluję i znajduję odpoczynek. Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą.

Pan Jezus: Matka moja i była, i jest, i będzie Królową Polski!

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus: W trudnościach, jakie przechodzisz, bądź zawsze spokojna, jakby nic nie zaszło, bo w twoim sercu Pan Jezus odpoczywa. Każdy człowiek, który chce zasnąć, pragnie spokoju. Pan Jezus w duszy spokojnej jakby zasypiał. Siostro moja, ty mi pomożesz kochać Oblubieńca naszego, gdy pójdziesz drogą wskazaną ci z dobroci i miłosierdzia Bożego, przeze mnie, a ja ci pomagać będę kochać Pana Jezusa i wspierać cię będę moimi prośbami. Siostro moja ukochana, jesteś królową, bo cię wybrał Pan Jezus na oblubienicę swoją. Droga, którą idziesz, jest drogą królewską. Idąc nią na pewno trafisz do Chrystusa Króla. Droga ta dostępna jest dla każdej duszy

Pan Jezus: Jestem Królem królów, a królowie pozostają w mojej obecności jako prości ludzie, zaś kapłani są moimi zastępcami.

Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.

Pan Jezus: (Uroczystość Chrystusa Króla): Kapłani są królami mojego Królestwa. Majątkiem ich są dusze. Módl się za kapłanów, bo oni sprawują mój urząd, są jakby kielichami, z których krew moją wylewają na dusze. Módl się, aby urząd sprawowali z wielką pokorą i w miłości. Przez okrutne cierpienia wysłużyłem zasługi krwi mojej. Królowa przez zaślubiny z królem ma prawo do majątku królewskiego. Przez łączenie się ze Mną w Komunii św. otrzymujesz na własność moje zasługi, moje skarby. Daję ci prawo do wszystkich moich skarbów. Możesz z nich czerpać dla innych i dla siebie, ile chcesz i kiedy chcesz. Przez moje zasługi i miłość jedno się stajemy w łączności. W sercu masz zapoczątkowane niebo na ziemi, a w niebie szczęściu nie będzie końca. Jako ziemska oblubienica króla stara się we wszystkim mu przypodobać i w tym jest pilna, tak ty pilnuj czasu na ziemi, nie zajmuj umysłu sprawami niepotrzebnymi, ale staraj się zdobyć jak najwięcej miłości i jak najwięcej dusz, byś mogła zdobyć jak najwięcej mojego majątku – dusz moich, a tym zadowolisz moje pragnienie. Cierpienia, jakimi cię nawiedzam, należą do skarbów moich. Ponoszone z miłości dla Mnie i złączone z moimi [cierpieniami] stają się dowodem najwyższej miłości. W tym okażesz Mi najwyższą miłość, że zniesiesz cierpienia z radością. Łatwiej [jest] wykonywać inne cnoty. Gdy król ma jakieś strapienie, królowa przeżywa je razem z nim. Razem przeżywają smutki i radości. Daję ci odczuć radość moją. Boleść i cierpienia podzielaj ze Mną i wstępuj w moje ślady. Podzielaj ze Mną i pracuj w mojej winnicy, bądź bardzo pilna i wierna, a Ja będę nagrodą twoją. Nie sama pracujesz, ale ze Mną i moją łaską. Jestem twoim kierownikiem. Mnie się radź, co i jak masz wykonywać, a Ja wspomogę cię łaską, i [wszystko] przeze Mnie wykonywać będziesz, a Ja przez ciebie. Miłość jest sternikiem, który przejdzie przez największe nawałnice. Pełnij moją wolę, jak Ja pełniłem wolę Ojca mego

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Pan Jezus do Sł. B. Kunegundy Siwiec: Polska będzie moim królestwem. Będzie wielka, będzie dobra…

 1. wobroniewiary pisze:

  Maryja: Polska jest moim królestwem… naród polski jest Mi szczególnie drogi. Jam jego Królową. Niech będzie w nim uwielbiany i kochany Syn mój Jezus Chrystus Król.

  Fragmenty objawienia Jezusa i Maryi (1934-1939r) – S.B siostra Leonia Nastał
  Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej

  Orędzie 150

  15 VIII [1936 r.] W czasie sumy przed duszą przesunęła się znowu słodka, przecudna postać Matki Niepokalanej, ale w innej koronie, niż Ją widziałam z rana. Zdziwiona wpatrywałam się w tę koronę i odczytałam „Polonia” – litery ułożone były z jasnych, jak gwiazdy, drogich kamieni. Maryja z majestatem królewskim błogosławiła Polskę na cztery strony, na[2]zywając ją miłym Jej Sercu królestwem.

  Orędzie 202

  15 IV [1937 r.] Po kilkugodzinnej, bardzo bolesnej, oschłości znalazłam się u stóp najukochańszego Ojca niebieskiego, Rozmawiałam z Nim poufnie jak mała dziecina ze swym ukochanym Ojcem. W pewnej chwili, lekko jak obłok, zbliżyła się Matka Najświętsza. Pochyliła się przed Ojcem niebieskim, a potem oparła na Jego Sercu swą głowę, otoczoną królewską koroną i patrząc w oblicze Ojca, rzekła: Ojcze, wypełnij Twoją wolę nad moim Królestwem. Ojciec niebieski zapytał: Któreż Twoje królestwo, Córko umiłowana? Jesteś Królową nieba i ziemi. Maryja położyła dłoń na mapie świata. Zauważyłam, że wskazała miasto Poznań i rzekła: Polska jest moim królestwem. Syn mój [jest] Królem wszystkich narodów – z woli Twojej Jam ich Królową, lecz naród polski jest Mi szczególnie drogi. Jam jego Królową. Niech będzie w nim uwielbiany i kochany Syn mój Jezus Chrystus Król (25). Widzenie znikło, tylko moja dusza, przedtem trapiona oschłością odżyła nowym życiem nadprzyrodzonego szczęścia, pokoju i miłości.

  Przypis:
  (25) Może to być nawiązanie do szerzonego przez kardynała Augusta Hlonda kultu Chrystusa Króla, którego wyrazem było m.in. wystawienie Jego pomnika w Poznaniu.

  Źródło: „Uwierzyłam Miłości, Dziennik duchowy i wybór listów” – S.B. s.Leonia Nastał – WAM, Kraków 2010

 2. Ewa pisze:

  Nocne czuwanie o nawrócenie masonów i żydów

  W nocy z 16 na 17 października 2016 roku, w 99 rocznicę powstania Rycerstwa Niepokalanej w Sanktuarium św. Maksymiliana M. Kolbego w Niepokalanowie miało miejsce nocne czuwanie połączone z modlitwą o nawrócenie masonów. Czuwanie to będzie powtarzać się cały rok, każdej nocy z 16 na 17 danego miesiąca.

  W 2017 roku obchodzić będziemy dwie ważne rocznice: 100-lecia objawień fatimskich i założenia Rycerstwa Niepokalanej.

  W 1917 roku Matka Boża ukazała się trójce dzieci w małej portugalskiej wiosce Fatimie i przyniosła światu orędzie pokoju. W tym samym czasie w Rzymie młody franciszkanin św. Maksymilian Kolbe zrozumiał, że każdą łaskę – w tym łaskę zwycięstwa duchowego i prawdziwego pokoju – można otrzymać tylko przez ręce Niepokalanej. Ten święty franciszkanin sam całkowicie oddaje się Niepokalanej jako Jej rycerz i zaprasza wszystkich, by zostali gorliwymi rycerzami Maryi, a na znak szczególnego oddania zdobili swoją pierś Cudownym Medalikiem Niepokalanej.

  Od tych wydarzeń mija prawie 100 lat. Przesłanie Matki Bożej z Fatimy realizowane jest w Rycerstwie Niepokalanej, a właściwie w istocie tego ruchu, w zawierzeniu całkowitym siebie, swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Niepokalanej. Ona wie najlepiej, na jakim polu Nowej Ewangelizacji jesteśmy potrzebni, byśmy oddali Bogu jak największą chwałę.
  reklama

  Niepokalanów – miejscem szczególnej modlitwy o uświęcenie własne, o nawrócenie grzeszników, żydów…, a zwłaszcza masonów.

  Każdy, kto czuje potrzebę modlitwy, może przyjechać do Niepokalanowa 16. dnia miesiąca na zawierzenie Niepokalanej siebie, swoich najbliższych, wszelkich trosk i zmartwień, aby Ona wstawiała się za nami u Dobrego i Miłosiernego Ojca. Albowiem tam, gdzie Ona wejdzie, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wyprosi…, a z oczu najzatwardzialszych grzeszników popłyną łzy nawrócenia (św. Maksymilian).

  Serdecznie zapraszamy na te dni szczególnej modlitwy o zrealizowaniu celu MI. Zaproszenie kierujemy do grup rycerskich, aby przyjechały do Niepokalanowa, zwłaszcza z tymi osobami ze swojej parafii, które potrzebują opieki Matki Bożej. Dla wspólnot, stowarzyszeń i kół rycerskich będzie to czas modlitwy o uświęcenie własne, o nawrócenie grzeszników, żydów…, a zwłaszcza masonów – jak tego pragnął św. Maksymilian Kolbe.

  Zapraszamy do Archiwum dźwiękowego z pierwszego nocnego czuwania:
  http://siostrymi.pl/2016/10/17/nocne-czuwanie-o-nawrocenie-masonow/

  • JERZY pisze:

   „Czuwanie to będzie powtarzać się cały rok, każdej nocy z 16 na 17 danego miesiąca.”
   Tak więc do mojego osobistego czuwania z 16/17 każdego miesiąca dołączają się inni, co mnie bardzo cieszy, a mnie przybywa dodatkowa intencja. Jako żertwa ofiarna, jak tylko pojawiła się taka możliwość zaokrętowałem się na „Jana Kazimierza” na noc z 16/17 każdego miesiąca, między 5:00 a 6:00 rano. W ten sposób na modlitwie na Placu Zmartwychwstania pod pomnikiem Bożego Miłosierdzia dziękuję Bogu od 17 stycznia 2014 roku (data śmierci żony) za dar małżonki Ireny – Ewy, jakim mnie Bóg obdarzył, a od 1 marca 2016 roku wielbię Zmartwychwstałego Eucharystycznego Jezusa Chrystusa Króla Polski za cud uzdrowienia mojego kolana, tak, że do woli mogę klękać przed Królem.

 3. Adminka pisze:

  Mam do was prośbę, nie dodawajcie mi roboty, przez niesłuchanie.
  Jeśli ktoś chce olej czy relikwie – proszę napisać maila z adresem i ilością.
  Dziś otrzymuję przelew na 17 zł od Tomasza O. Olej czy relikwie? I co mam z tym zrobić?
  Takich sytuacji jest kilka, nie mam maila do takiej osoby i nie mogę zapytać – mam slac list z pytaniem na adres?
  Nie wiem, a mam teraz tak bardzo wielkie problemy, że nie mam głowy do wymyślania tego – co kto chce ode mnie.
  Uszanujcie mnie, mój czas, moje chęci – ale też moje siły i możliwości, tu nie może być zgaduj-zgaduli.

 4. wobroniewiary pisze:

  Czy mogę poprosić o przetłumaczenie?
  To słowa egzorcysty, tego samego, który egzorcyzmował wiele osób po MBM

  In addition to what I wrote below. There is proof that Hilary Clinton was part of a seance in the White House led by a New Age teacher called Jean Houston, where Hilary tried to contact the „spirit” of Eleanor Roosevelt. Hilary (in print) admitted this. One of her former aids (this is on video) said that Hilary was a frequent visitor to a „witches’ church”. These things can be found on YouTube. I have not shared the videos because I do not like how they are presented, full of lurid rubbish which is irrelevant. However, the facts, when you see them, are clear. There is not only the witness of the former Clinton insider but the article where Hilary admits to being involved in Spiritualism. There is also reference to someone advising her to „recognise Christ” and her refusal to do so.

  • Maggie pisze:

   Nie mam czasu na tłumaczenie, zdanie po zdaniu, bo wychodzę.
   Jest tu informacja, że p.Clinton brała udział w Białym Domu jakby sabatach czarownic i w „kościele czarownic” i seansach spirytystycznych.

   • Beat pisze:

    Wczoraj oglądałam na YouTube Warto Rozmawiać z Polonią amerykańska i Panem Cejrowskim o wyborach i tam prezydent elekt wyjawia prawdę o p Clinton

  • E. pisze:

   Mi wystarczy to zdanie: „There is proof that Hilary Clinton was part of a seance in the White House led by a New Age teacher called Jean Houston, where Hilary tried to contact the „spirit” of Eleanor Roosevelt.” – jesli źle zrozumiałam, to prosze o korekte – :Istnieje dowód, że H.C. uczestniczyla w seansie w Białym Domy prowadzonym przez trenera New Age (?) zwaną Jean Houston, gdzie Hilary próbowała skontaktowac sie z duchem Eleanor Roosevelt.”

   • E. pisze:

    Pozostały tekst (tłumaczyłam z internetowym tłumaczem):

    Hilary przyznała to. Jeden z jej byłych pomocników (jest na wideo) powiedział, że Hilary była częstym gościem na „kościele czarownic”. Te rzeczy można znaleźć na YouTube. Nie dziele się tymi filmami, bo nie lubię jak są prezentowane, pełne ponurych śmieci (bzdur?), które ą nieistotne. Jednak fakty, kiedy je zobaczyć, są oczywiste. Jest tu nie tylko świadectwo byłego poufnego Clinton, ale artykuł, gdzie Hilary przyznaje się do angażowania się w spirytyzm. Jest również odniesienie do kogoś, doradzającego jej „rozpoznać Chrystusa” i jej odmowę uczynienia tego.

 5. Beat pisze:

  Jest wielka akcja pomoc prześladowanym chrześcijanom w Iraku
  Wyślij SMS Ratuje pod nr
  72 405
  Koszt całkowity 2,46 zł

 6. Pingback: Pan Jezus do Sł. B. Kunegundy Siwiec: Polska będzie moim królestwem. Będzie wielka, będzie dobra… | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s