25.12 Msza św. w intencjach wszystkich naszych Czytelników – Nie stawiajmy granic Miłosierdziu Bożemu

25 XII w Uroczystość Bożego Narodzenia o godz. 15-00, w Godzinie Miłosierdzia zostanie odprawiona Msza św. w intencjach wszystkich Czytelników naszej strony  „W obronie wiary” – Nie stawiajmy granic Miłosierdziu Bożemu. Mszę św. odprawi ksiądz – czciciel Bożego Miłosierdzia, św. O. Pio i Padre Matteo oraz NMP Królowej Polski

ab2t05xi

***
Msza Święta za Czytelników W Obronie Wiary i Tradycji odprawiona zostanie również w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach w dniu 25.12.2016 o godz. 7.00″
Treść wysłanej intencji:
Królowo Różańca Świętego błogosław Księdzu Adamowi, Adminom i wszystkim czytelnikom strony W Obronie Wiary i Tradycji.  Magdalena.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

113 odpowiedzi na „25.12 Msza św. w intencjach wszystkich naszych Czytelników – Nie stawiajmy granic Miłosierdziu Bożemu

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Pierwsza piszę „Bóg zapłać”
  I obiecuję codzienną modlitwę w intencji tego pragnącego zachować anonimowość księdza

 3. Elżbieta pisze:

  Nie udzielam się w komentarzach,ale jestem codziennie i czytam. Niech księdza Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże.

 4. Anna pisze:

  Dziękuję za to, że ta strona istnieje i daje duchowe wsparcie dla wszystkich, którzy mogą odnaleźć tu modlitwę, wiarę i wsparcie. Niech dobry Bóg ma w opiece twórców i administratorów oraz wszystkich czytelników. Bóg zapłać!

 5. Danuta pisze:

  Bóg zapłać księdzu, że zechciał obdarzyć nas ,czytelników tej strony, tak wspaniałym prezentem na Swięta Bożego Narodzenia.

 6. Ela pisze:

  Najpiękniejszy prezent na Boże Narodzenie. Bóg zapłać księdzu za odprawienie Mszy w intencji czytelników. Dziękuje twórcom i administratorom za możliwość istnienia naszej wspólnoty.

 7. Kasia pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać! +++

 8. karolcia pisze:

  wielkie Bog zaplac za msze Swieta jak i ta strone ,niech Bog was wszystkich blogoslawi

 9. Magdalena pisze:

  Proszę o uzdrowienie z nowotworu mojej Teściowej. Zabierz Panie wszelkie bóle mojemu mężowi Rafałowi. Proszę Cię Boże o zdrowie, radość i cierpliwość. Chroń moją rodzinę Panie Jezu przed wszelkim złem.

  • Witek pisze:

   To pięknie że ksiądz NN chce odprawić za nas Mszę Świętą i to w tak wyjątkowym miejscu. Nie omieszkam podziękować aktem miłości w postaci modlitwy.

 10. EwaT pisze:

  Bog zaplac dla ksiedza! ♡

 11. M pisze:

  Bóg zapłać.

 12. Malgosia pisze:

  I ja tez dolaczam do podziekowan i w dalszym ciagu prosze o modlitwe za synow.

 13. Bogusia pisze:

  Panie Boze,BLOGOSLAW Ksiedzu,ktory zrobil nam tak piekna niespodzianke.W dniu Narodzenia Panskiego ,to piekny dar dla nas, dla mnie jest to NAJPIEKNIEJSZY dar…!!!
  DZIEKUJE …!!!
  Maryjo Matko ,Mistrzyni moich drog , miej w opiece cale kaplanskie zycie Tego Ksiedza…!
  Szczesc Boze!

 14. Małgorzata pisze:

  Proszę o uzdrowienie duszy i ciała ,łaskę głębokiej wiary dla mojej córki Aleksandry oraz błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny i naszej Ojczyzny Polski.

 15. magda pisze:

  Bóg zapłać za Mszę Świętą 🙂
  Panie błagam Cię o pojednanie w rodzinie, by w te Święta zagościł pokój.
  Proszę o pracę…tę wymarzoną w moim zawodzie.

 16. Marzena pisze:

  Bóg zapłać księdzu za ten cudowny prezent.
  We wszystkich naszych intencjach i tych które noszę w sercu by Boże Dzieciątko nam błogosławiło i narodziło się w naszych sercach.

 17. babula pisze:

  Jestem Wdzięczna Bardzo za mszę św. ! Dzieciątko Jezus proszę Cię błogosław temu Księdzu!
  Proszę dla mnie, moich najbliższych i całego świata: o miłość, wiarę, nadzieję, nieustanne nawracanie się, o szczęśliwe życie rodzinne. Jezu zechciej narodzić się w naszych sercach i Króluj nam!

 18. Sylwia pisze:

  I ja proszę o łaskę wiary dla Marcina i łaskę uratowania małżeństwa Anety.
  Bóg zapłać.

 19. an m pisze:

  Jezu proszę Cię, wyprostuj nasze sprawy, błogosław naszej rodzinie, obdaruj łaskami sił i zdrowia, a Duch Święty niech przyjdzie i oświeci nasz umysł i serce. Maleńki Jezu, który już za chwilę narodzisz się dla naszego Zbawienia ,przebacz nam żyjącym i zmarłym grzechy, którymi obraziliśmy Boga Ojca.
  Bóg zapłać za Mszę Św.

 20. Janina pisze:

  Niech Pan Bog blogoslawi Ksiedza, Matka Boska trzyma Ksiedza w Swej nieustannej opiece.

 21. duszyczka pisze:

  Bogusiu, Ty wiesz, że i ja pamiętam o Tobie w swoich modlitwach.
  Obiecuję i ja wsparcie finansowe, gdy tylko znajdę pracę.
  W tą sobotę byłam u ks.Adama na Mszy św. i muszę Wam powiedzieć, że ks.Adam wydawał się taki radosny, choć krzyż swojej choroby nadal przecież niesie.
  Dobry Jezu, proszę o potrzebne łaski dla ks.Adama, aby jeszcze długo mógł służyć swoją posługą, pragnę zanurzyć go w Twojej Przenajświętszej Krwi.
  Proszę również o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o pokój w naszych sercach oraz o wiarę i czystość serca dla mojego dojrzewającego syna.

 22. Helena Rusinek pisze:

  Bog zaplac .

 23. Danuta pisze:

  A ja będę modlić się tego wspaniałego księdza podczas pasterki oraz we wszystkich Waszych intencjach, prosząc równieź za wszystkich pogubionych z mojej rodziny, źeby odnaleźli drogę do Jezusa.

 24. wobroniewiary pisze:

  A ja Wam napiszę, że dziś rozpoczęły się u mnie u OO. Franciszkanów rekolekcje, nie dość, że prowadzi je ks. prof. o takim nazwisku jak moje , to zaczęliśmy od….. odmówienia Aktu oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi ❤

 25. wobroniewiary pisze:

  Nie zapominajmy również o modlitwie za naszą Ojczyznę

  „Kierownictwo PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, udali się we wtorek wieczorem do Sanktuarium na Jasnej Górze, aby pomodlić się za Ojczyznę.”
  http://wpolityce.pl/polityka/320301-jaroslaw-kaczynski-i-beata-szydlo-na-jasnej-gorze-politycy-modla-sie-za-ojczyzne-podczas-apelu-jasnogorskiego

 26. Jola pisze:

  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Genowefy, Krzysztofa , Edyty i Roberta a także o zgodę w rodzinie , harmonię i jak najlepsze relacje . Proszę również, aby Pan dał wszystkim życie w obfitości.

 27. Ufająca Bogu pisze:

  I ja proszę o pojednanie w mojej rodzinie, wyjaśnienie sytuacji w pracy i zdrowie.
  Niestety dopadło mnie straszne choróbsko,nie wychodzę z domu i łóżka, a tak chciałam uczestniczyć w rekolekcjach w sąsiedniej parafii. Odsłuchane co prawda,no ale… 😦

  ps. Ostatnio leżąc, naszło mnie na obejrzenie filmu o Ojcu Pio i nie wiem,czy to łaska od niego,ale zaczęły mi się przypominać dawno zapomniane grzechy – jeszcze te z dzieciństwa.
  Jak wyzdrowieję, udam się do konfesjonału. Łączę się w modlitwie za wszystkich.

 28. mucha pisze:

  A czy można jeszcze zamówić olej od Ojca Pio i obrazek z Ojcem Matteo

 29. wobroniewiary pisze:

  Jak pomóc osobie, która całkowicie oddała się złu? – ks. Piotr Glas
  Nie ma beznadziejnych przypadków, zawsze warto i trzeba podjąć próbę ratowania drugiego człowieka. Czasem jednak trzeba zaakceptować trudny dar wolnej woli u bliźniego – uczy ks. Piotr Glas.

 30. wobroniewiary pisze:

  „Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. Moje doświadczenie uczy, że osoby, które robiły sobie tatuaże, miały poważne problemy duchowe” – ostrzega ks. Piotr Glas.

 31. wobroniewiary pisze:

  Cel nie uświęca środków, nawet w tak szczytnym zadaniu, jakim jest ewangelizacja. Nawracanie „po cichu”, czasem wręcz manipulowanie drugim człowiekiem celem pozyskania go dla Chrystusa jest poważnym naruszeniem jego wolności – przypomina ks. Piotr Glas.

 32. wobroniewiary pisze:

  Bioenergoterapia i inne metody tzw. niekonwencjonalnego leczenia są poważnym zagrożeniem duchowym – przypomina ks. Piotr Glas

  • magda pisze:

   Mnie na rekolekcjach zamkniętych Ksiądz przypomniał nie wyspowiadany grzech iż byłam u Harrisa. Byłam jako kilkunastoletnia dziewczyna z moją ciotką w KOŚCIELE św. Józefa, gdzie jeżdżę też na spotkania z Ojcem Witko. Jaka byłam…nieświadoma(delikatnie mówiąc) . Naprawdę nie miałam pojęcia,że to złe a skutki …tragiczne. Pocieszające jest to ,że ten charyzmatyczny Kapłan powiedział,że po wyspowiadaniu Łaska od Pana zaczęła płynąc.Po tyyyylu latach 🙂

 33. wobroniewiary pisze:

  O fałszywych prorokach – ks. Piotr Glas
  Współcześnie nie brakuje mówców i kaznodziei, którzy chcą być nauczycielami i kierownikami dusz. Jak rozpoznać tych, pochodzących od Boga od fałszywych proroków? Ks. Piotr Glas radzi: „Jeśli 90% tego, co mówi jakiś człowiek jest dobre, a 10% szkodliwe, oznacza to, że nie należy iść za tym człowiekiem. To fałszywy prorok”.

 34. wobroniewiary pisze:

  Czy bezpieczne jest interesować się szatanem? – ks. Piotr Glas
  Wielu ludzi, szczególnie świeżo nawróconych, poświęca dużo czasu na poznanie spraw związanych z szatanem i demonologią. W jakich sytuacjach to nie jest bezpieczne? – odpowiedzi udziela ks. Piotr Glas.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Ojcze Przedwieczny, Boże w Trójcy Jedyny. Jezu, Maryjo
    Przepraszamy Was za naszą głupotę, bo nie rozpoznaliśmy znaku naszego nawiedzenia, przepraszamy za brak wdzięczności za cud, który uczyniłeś, przepraszamy za nasze szemranie na Twoje drogi. Przebacz nam Panie, bo Miłosierdzie Twoje nie zna granic. Panie zwróć ku nam Oblicze Swoje i obdarz nas pokojem. Panie wierzę, że z tego zamętu Ty wyprowadzisz dobro dla Polski. Panie Ty obiecałeś a Twoje słowo jest wieczne. Ty jesteś Bogiem wiernym więc trzymam Cię za słowo i dziękuję z całego mego grzesznego serca. Amen.

 35. magda pisze:

  Za nasza kochaną Ewunię, która jest tylko Człowiekiem,by mogła spokojnie pracować 🙂
  Boże dodaj Jej sił….

 36. an m pisze:

  proszę każdego kto może o modlitwę za mnie i moją rodzinę w intencji Bogu wiadomej.
  Jezu pomóż nam

 37. an m pisze:

  We wszystkich intencjach: Ojcze nasz………………..

 38. ewak. pisze:

  Bardzo proszę o nawet najmniejszą modlitwę za moją rodzinę.Jest zle.Brak sensownych rozmów i posłuchu.Bóg gdzieś odrzucony.Nałogi i zniewolenia mają się dobrze;-a Bóg nad nami płacze.Modlitwa osób żyjących Bogiem-bezcenna.Dziękuję już teraz wszystkim włanczającym się w to dzieło i życzę obfitości Bożych łask dla każdego. Szczęść Boże.

 39. wobroniewiary pisze:

  Jeśli ktoś nie może pościć ze względów zdrowotnych – może to zastąpić np. czytaniem przez 30 min. Pisma Św.

 40. tylka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o dobrą spowiedź , o uzdrowienie duszy i ciała ,uzdrowienie jego chorych nerek oraz o zgodę w rodzinie.Boże zapłać wszystkim którzy westchną do Ciebie w tej intencji.

 41. Iza pisze:

  Cudnie!!!!! Bóg zapłać!!!! Baaaardzo się cieszę. Moja iintencja to prośba o dobre rozwiązanie mojej sprawy. Jezu Ty się tym zajmij. Z Panem Bogiem Magdaleno.😇

 42. Emilia pisze:

  Dziękuję. Bóg zapłać. Aż łza się w oku kręci.

 43. Kamuc73 pisze:

  we wszystkich intencjach+++
  o pokoj w Europie i na swiecie
  Jezu,oddal odemnie lek mieszkania tu w Niemczech,zle sie dzieje,strach wyjsc z domu:-(

 44. wobroniewiary pisze:

  Przepraszam wszystkich, którzy liczyli, że dziś wyślę olej i obrazki z Padre Matteo – wyślę jutro wieczorem lub pojutrze, bo olej jeszcze mam a obrazki dopiero są w drodze od księdza.

 45. MariaPietrzak pisze:

  Nr 20 N. 19 I 86
  – Dziś rano po Komunii Świętej żaliłam się Panu, że są chwile, gdy czuję się osamotniona w trudzie codziennej pracy nad sobą. Że bywa ciężko. Wtedy odczułam myśl:
  + Dałem ci kapłana …
  💙
  I to jest to , o czym usłyszała Alicja Lenczewska ( wpis wyżej ) .
  Wszyscy odczuwamy wdzięczność za Kapłanów , którzy jednoczą się z Panem i pochylają nad nami .
  Dziś szczególnie potrzebujemy ich pomocy , bo antyChryst , który doczekał się swoich czasów i korzystając z kohorty diabelskiej , nie przebiera w środkach ,
  by nas wywieść w pole ,
  pozbawić nadziei ,
  innych doprowadzić do rozpaczy lub rozpusty , czy błędu,
  a wszystkich …na drogę jegouwielbienia !
  Proponuję , byśmy drogą wdzięczności , w Dzień Bożego Narodzenia otoczyli serdeczną modlitwą wszystkich Kapłanów , by byli radością Dzieciątka Jezus , jak byl nim święty Ojciec Pio .
  Aby antyChryst , który wobec nich zgrywa to Oblubieńca to Oblubienicę , został rozpoznany i wykpiony !
  💙
  Boże błogosław Księdzu X !
  Błogosław Kapłanom !

  Serdecznie dziękuję !

 46. Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, we wszystkich intencjach,ktore noszę w sercu.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o wszystkie potrzebne łaski i o obfitość łask.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, za tych wszystkich co na mojej drodze i we wszystkich intencjach,ktore zostały mi powierzone.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, we wszystkich bardzo ważnych,Bogu wiadomych intencjach.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, za wszystkich zmarłych z mojej Rodziny, za zmarłych znajomych i za wszystkie dusze w czysccu.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna,
  o wszystkie potrzebne łaski dla całej mojej Rodziny.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, we wszystkich intencjach Maryi.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o uwolnienie,uzdrowienie mnie ze wszystkich moich zranień.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o uwolnienie,uzdrowienie mnie z wszystkich moich blokad i z wszelkiej mojej niemocy.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o uwolnienie,uzdrowienie mnie z wszystkiego co mi nie służy.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o uwolnienie,uzdrowienie mnie z mojej wady wymowy.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o uwolnienie,uzdrowienie mnie z mojej choroby neurologicznej.
  *
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, w intencji moich spraw finansowo-zawodowych.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o wszystkie potrzebne dary abym mogla przyjąć tą łaskę.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna, o wszystkie potrzebne łaski w tej sferze i proszę aby w tej ,,owej” sferze wszystko poukładało się według woli Bożej.

  * * * * * * * * * * BÓG ZAPŁAĆ * * * * * * * * * * * *

 47. Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna,we wszystkich intencjach Bogu wiadomych dla Ojca Daniela Galusa dla całej mojej Wspolnoty.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna w Bogu wiadomych intencjach dla moich Róż Różańcowych.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna,w intencji zaakceptowania statusów mojej Wspólnoty.Bóg zapłać.
  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna w intencji rozbudowy znanych mi Kościołów.
  Bóg zapłać.

 48. Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna,
  o wszystkie dary i owoce Ducha Świetego
  Prosze o Jego charyzmaty.
  Prosze o to abym ja i całe moje życie zostało napełnione jeszcze wieksza mocą Ducha Świetego.
  Prosze o nieustanne wstawiennictwo i ochrone Maryi,Świetych Aniołów, Archaniołów, wszystkich Świetych i wszystkich dusz w czysccu cierpiacych.Prosze o ochrone zwłaszcza,Świetego Michała Archanioła,proszę o Jego nieustanne wstawiennictwo.
  Wszelkie zło,które mnie dotkneło w przeszlości,wszystkie zło,które mnie dotyka odsyłam pod Krzyż Jezusa Chrystusa.
  Niech spłynie na mnie i okryje mnie Krew naszego Zbawiciela,Jezusa Chrystusa.
  Niech mój Pan i Bóg,uwalnia,uzdrawia,odnawia i uświeca mnie i moje życie,niech wleje we moje nowa moc i życie.
  Niech mój Pan i Bóg zawsze zwycieza.
  Prosze aby mój Pan,okazał mi swoją łaskę,swoją miłość i milosierdzie.
  Panie,proszę Cię o Twoja łaskę,o Twoja wolę,
  bo tylko Ty jesteś nieskończenie Dobry i Doskonały i tylko Ty wiesz co jest dla mnie najlepsze.
  ,,Ojcze nasz, któryś jest w Niebie:
  święć się Imię Twoje,przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w Niebie, tak i na Ziemi”
  Panie,daj wieniec zwycięstwa,daj szczeście bez miary!
  Amen! Alleluja!
  Bóg zapłać.

  • Irena z Poznania pisze:

   Irena a Poznania
   Bóg zapłać,za wszelkie dobro, za Wiarę i Miłość , Panie Jezu za to że jesteś tu z nami, że nieustannie nas kochasz,Panie Jezu ty znasz nasze serca Ty się tym zajmij.Udziel nam łaski o które prosimy.Błogosław Kapłanowi który Tobie służy .Amen

 49. Ela pisze:

  Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.! ❤❤❤✌

 50. Aria pisze:

  Bóg zapłać za Msze św. . Obiecuję modlitwę za Księdza . Bóg zapłać za prowadzenie strony . duchowo złączę się w tych godzinach ze swoimi intencjami .

 51. Małgorzata pisze:

  Proszę o łaskę wiary, uzdrowienie duszy i ciała i wszelkie potrzebne łaski dla Michała przez Niepokokalane Serce Maryi. Panie Jezu Ty wszystko możesz. Ufam Tobie.
  Dla wszystkich czytelników tej strony proszę o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiękę Matki Bożej.

 52. duszyczka pisze:

  Wiele dobra wypływa z tej strony, a komu to zawdzięczamy?
  Naszej Ewie, która tyle pracy, zdrowia i czasu poświęca ubogacając naszą wiarę.
  Nie dosypiając zapewne niejednokrotnie i borykając się z różnymi przeciwnościami losu wciąż jest z nami . Tutaj oprócz modlitwy i dobrego słowa możemy znaleźć różne informacje czy wskazówki. Zaangażowanie Ewy w prowadzenie tej strony jest naprawdę duże. Dlatego proszę o potrzebne łaski dla naszej Ewy, aby Pan Jezus prowadził Ją przez życie, a Najświętsza Maryja Panna niech osłania Ewę swoim Płaszczem Opieki, niech ją chroni i strzeże od wszelkiego zła w każdej godzinie życia. Niech orędownictwo Matki Bożej wyprosi u Boga potrzebne dla niej łaski.

 53. Beata pisze:

  +++
  Oraz wszystkie inne intencje

 54. bogumila2014 pisze:

  Kochana Ewo❤ Przykro mi…wyślę Ci
  jeszcze raz płytę, ufam że tym razem dojdzie bez problemu 😊 – Pani na poczcie powiedziała mężowi że po świętach będzie można złożyć reklamację – więc będziemy reklamować.

 55. bogumila2014 pisze:

  Życzeń moc

  Z całego serca życzę ci w ten grudniowy świąteczny czas
  niech pokój zamieszka w sercu twym
  i radość zdobi twoją twarz
  jak płatki śniegu niech wzruszenia łzy
  na rzęsach lśnią
  gdy będziesz łamał opłatek
  i ściskał bratnią dłoń
  Niech uśmiech zdobi
  szczerych życzeń moc
  składanych w wigilijną noc…
  Popatrz choinka pięknie skrzy
  wokół masz bliskich
  więc kochaj ich !
  Nawet gdy siedzisz dzisiaj
  gdzieś tam sam
  nie jesteś samotny
  dla ciebie
  dla nas urodził się Pan
  do serca Go przytul uwielbiaj

  i ciesz się śmiej
  …dzisiaj Bożego Narodzenia jest dzień…

  /Bogumiła Dmochowska/

  *Moi Kochani ❤ mój telefon po upadku wariuje, a jak wiecie nie jestem w stanie siąść do komputera, więc korzystam z okazji że mogę dodać komentarz i z całego serca życzę Wam
  przeżycia prawdziwej radości z Narodzenia Pana. Cieszcie się wzajemnie swoją obecnością i życzliwością, rozmawiajcie i wspólnie spędzajcie ten świąteczny czas, pamiętając Czyje to urodziny 😊 Niech Dzieciątko Jezus Wam błogosławi ❤ Bogumiła

 56. Sylwia pisze:

  Bóg zapłać.

 57. Sylwia pisze:

  Wszystkim Kochani życzę Pięknych Świąt Bożego Narodzenia , niech Boża Dziecina Wam Błogosławi, niech was Umacnia każdego dnia. Dedykuję już dziś : https://www.youtube.com/watch?v=kWn2SnwqfI0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s