Ks. Adam Skwarczyński – Iskra z Polski: Msza Święta i spotkanie

Ksiądz Adam Skwarczyński zaprasza do obejrzenia jego spotkania z przyjaciółmi oraz Mszy świętej z dnia 17 grudnia 2016 roku w jego kaplicy.

Iskra z Polski 2 – spotkanie

   Iskra z Polski 2 – Msza Święta

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński – Iskra z Polski: Msza Święta i spotkanie

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Najważniejszym i największym cudem jest Eucharystia, ciało Chrystusa, Baranek Paschalny, który gładzi grzechy świata, Bóg Żywy, który powstał z martwych.

  Twoja osobista modlitwa przed Panem złoży Cię w Jego sercu, modlitwa na łonie rodziny zaniesie cię na łono Trójcy, a Twoja wspólnotowa modlitwa w sercu Kościoła utwierdzi Cię w Ciele Chrystusa.

  Św.Charbel Makhlouf

 3. babula pisze:

  Jestem bardzo wdzięczna za zamieszczone tu nagrania i przekonana, że to co Ksiądz przekazuje trafia do bardzo dużej ilości ludzi. Może wielu nie ma odwagi stać się Iskrą ale to ofiarowanie się Panu Bogu nie musi oznaczać przyjęcia wielkiego cierpienia. Jeśli nie mamy odwagi wystarczy, że oddamy Panu nasze szare dni wypełnione pracą i zmęczeniem, zwykłe kłopoty, ze świadomością, że na nic większego nas nie stać. A reszta niech będzie w Ręku Bożym..

 4. Bogusia pisze:

  Pamietam ten dzien(17 grudnia 2016) -laczylam sie duchowo.
  Ks. Adamowi ogromnie dziekuje i wieczorem albo w nocy ( bo u mnie jest dzien ,jestem zajeta),obejrze spotkanie i Msze Swieta.
  Bog Zaplac i Szczesc Boze …!!!

 5. Monika pisze:

  Niedawno było na stronie pytanie o wspólnotę Głos na Pustyni.
  Nie wiedząc wiele a chcąc pomóc zapytałam ich wprost na fb czy są wspólnotą (a jednocześnie fundacją) Katolicką czy tylko chrześcijańską (co jest szerszym pojęciem) i czy przypadkiem nie kładą rąk na głowę osobom, za które się modlą – jako, że są wspólnotą charyzmatyczną.

  Wkleję Wam co mi odpowiedzieli – ku przestrodze:
  Głos na Pustyni
  „Droga Moniko, praktykujemy modlitwę zgodnie z watykańskim dokumentem Komisji Doktrynalnej Międzynarodowej Służby Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (ICCRS), który stwierdza, że modlitwę z nałożeniem rąk mogą praktykować nie tylko osoby konsekrowane, ale także liderzy i inni członkowie wspólnot wiary: „Następnie liderzy lub członkowie wspólnot wiary modlą się za każdą osobę o chrzest w Duchu Świętym. Modlitwie tej towarzyszy zazwyczaj gest kładzenia rąk na głowie takiej osoby lub na jej ramionach. Kładzenie rąk nie stanowi rytuału sakramentalnego, chociaż gest ów jest często obecny podczas udzielania sakramentów. Jest raczej codziennym gestem od zawsze znanym i praktykowanym w tradycji judeo-chrześcijańskiej. Nakładanie rąk symbolizuje to, że bracia i siostry są zjednoczeni z daną osobą i kroczą z nią ramię w ramię. Modlitwa charakteryzuje się prostotą i wiarą przepełnioną wyczekiwaniem, ufnością wobec obietnicy Jezusa: „Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą” (Łk 11, 13).”

  Tak więc oni przyznają otwarcie, że kładą ręce na głowę przy modlitwie i jeszcze asekurują się dokumentami Kościoła i mówią, że słuchają Kościoła.

 6. duszyczka pisze:

  Ale niespodzianka.
  Byłam wtedy u ks.Adama, ale z ogromną przyjemnością obejrzę to wszystko jeszcze raz.
  Bardzo dziękuję.To było potrzebne, nawet dla tych osób, co nie mogą przyjechać do ks.Adama.

 7. kasiaJa pisze:

  W miesięczniku „Egzorcysta” w aktualnym numerze ukazał się artykuł, który zapewne jest bardzo ważny – dotyczy sprawy shamballi. Autorem artykułu jest ks.prof. Marek Chmielewski. Poniżej fragment tego artykułu.

  „Shamballa – moda czy zagrożenie duchowe?”

  „Ostatnio natknęłam się w Internecie na informacje o różańcach shamballa. Są one bardzo popularne, wiele osób je nosi. Okazało się, że mam w domu 2 różańce z paciorkami św. Benedykta (kupione w księgarni katolickiej), które nie dość, że mają splot shamballa, to jeszcze na paciorkach zamiast napisu „PAX” widnieje „PAXS”. Czy to faktycznie jest problem? Czy może ktoś chce odstraszyć od różańca?
  Milena

  Od połowy 90. lat ubiegłego wieku obserwuje się w Europie wzrost zainteresowania bransoletkami shamballa, które nierzadko mają postać różańca. Modę tę popularyzują przede wszystkim celebryci, wśród których wymienia się m.in. Karla Lagerfelda, Paris Hilton, Jennifer Aniston czy Justina Biebera.

  Chodzi o bransoletki wykonane przy użyciu specjalnego splotu, któremu nadaje się charakter rytualny. Są one ozdobione kolorowymi kulkami, blaszkami bądź medalikami, a nierzadko imitacjami kości lub maleńkich ludzkich czaszek. Trudno jednoznacznie ustalić pochodzenie tego rodzaju splotu. Zwykle wiąże się go z buddyjskimi legendami, które mówią o idealnym mieście Shambhali. Położenie tego miasta okrywa tajemnica, gdyż jest ono uosobieniem rajskiego spokoju i ładu, co ma też wyrażać jego nazwa.

  Mamy tu więc do czynienia z pewnego rodzaju dalekowschodnim mistycyzmem, który niewiele ma wspólnego z chrześcijańską mistyką. Nie można też wykluczyć, że przedmioty kultu chrześcijańskiego, zwłaszcza różańce i koronki wykonane tą techniką, z uwagi na wplatane koraliki, blaszki lub inne drobne przedmioty mogą zawierać przesłanie ezoteryczne i magiczne, całkowicie sprzeczne z wiarą w Przenajświętszą Trójcę.

  http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/drogowskazy/item/1551-shamballa-moda-czy-zagrozenie-duchowe

  • kasiaJa pisze:

   Autor powyższego artykułu to ks. prof. Marek Chmielewski
   doktor habilitowany, teolog, kierownik Katedry Duchowosci Katolickiej KUL

 8. Kasia pisze:

  Bóg zapłac ks. Adamie , dziękujemy ❤❤❤

 9. Ania pisze:

  Jaka piękna Msza Św., Komunia Święta i dziękczynienie po Komunii Świętej.
  Wszyscy powinni zobaczyć i brać przykład.
  Jestem kolejny raz zbudowana postawą ks. Adama
  A Spotkanie i wykład ks. Adama wiele mi wyjaśniły, opis spotkania z nowym biskupem, aprobata ks. biskupa, świadectwo ks. Adama.
  Wszystko czyste bez żadnych ukrytych intencji.
  I nie wiedziałam, że ks. księdza Gobbiego przeszła badania i otrzymała aprobatę Komisji Watykańskiej
  Bóg zapłać za wszystko, za naukę, za nagrania.

 10. Pingback: Ks.Adam Skwarczyński Iskra z Polski, Msza św, i spotkania | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s