W odpowiedzi na planowany na 8 marca czarny protest odmawiajmy od dziś Modlitwę o zwycięstwo nad szatanem

W związku z planowanymi przez środowiska lewicowo – feministyczne marszami na dzień 8 marca (w czasie których mają być promowane, oprócz aborcji, akty apostazji), od dziś odmawiajmy następującą modlitwę:

Modlitwa o zwycięstwo nad szatanem
za zgodą Kurii Diec. Warszawsko-Praskiej z dnia 8.11.1993 r. nr 184/K/93

3

„Boże Ojcze Wszechmogący, Wszechmądry i Wszechpotężny, Stwórco Nieba i Ziemi, Ty, Który w cudowny i nieomylny sposób władasz całym Wszechświatem spraw, aby każdy człowiek wypełniał Twoją Najświętszą Wolę i według niej żył.

Przywróć odwiecznie ustalony porządek, który dałeś stworzeniu. Połóż kres wszelkim poczynaniom szatana, który doprowadzić chce do zniszczenia całej ludzkości i świata; który usilnie stara się zniszczyć każdego człowieka stworzonego przez Ciebie na Twój obraz i podobieństwo.

Obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi jego nienawistnymi poczynaniami, uchroń świat przed zagładą, wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami. Wejrzyj na Jezusa Chrystusa, 2Syna Twego, który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu, aby nas odkupić Krwią swoją.

Prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych.
Błagamy Cię przeto Ojcze Niebieski o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia. Wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność. Dlatego pokornie błagamy: Przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu, połóż kres panowaniu szatana. Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem „Któż jak Bóg” – przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój znów zapanował nad światem. Amen.”
ks. S.K.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „W odpowiedzi na planowany na 8 marca czarny protest odmawiajmy od dziś Modlitwę o zwycięstwo nad szatanem

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  „Moje codzienne ofiarowanie się”
  „Przedwieczny Ojcze, przez najczystsze ręce Maryi wkładam do kielicha, który dziś każdy kapłan podnosi nad ołtarzem, moje myśli, moją pracę, moje trudy i cierpienia, moją teraźniejszość, moją przyszłość, moją przeszłość, wszystkie moje grzechy, moich drogich bliskich, wszystkie dusze na świecie, dusze zmarłych i samą śmierć. Ofiaruję Ci każde uderzenie mego serca, każdy oddech, każdy krok, każdy głód z tym pragnieniem, by wszystkie one zostały przez Ciebie przemienione w taką samą ilość aktów miłości jako zadośćuczynienie za grzechy świata. Spraw, by mój dzień, w zjednoczeniu z Synem Twoim Jezusem Chrystusem, był nieustanną mszą, stałą ofiarą, nieprzerwaną komunią, by dać zadośćuczynienie Twej Boskiej sprawiedliwości. Amen”. (Imprimatur: Meksyk, 28 XII 1978 r.)

 3. Paweł pisze:

  Jako ciekawostkę w nawiązaniu do wyżej wymienionej daty 8 marca można wspomnieć, że sto lat temu, 8 marca 1917 r. wybuchła w Rosji rewolucja lutowa (jak podaje Wikipedia: „doszło do manifestacji z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, która szybko zmieniła się w antycarski wiec” – https://pl.wikipedia.org/wiki/Rewolucja_lutowa_1917 ), a tydzień później ostatni car Rosji – Mikołaj II – abdykował. W ten sposób w marcu 1917 roku upadła jedna z trzech dynastii zaborczych, które przez cały XIX wiek trzymały naród polski w niewoli. Dwie pozostałe dynastie zaborcze – austriackich Habsburgów i niemieckich Hohenzollernów – upadły w listopadzie 1918 roku. Ponieważ wkrótce mija sto lat od tych wydarzeń, które symbolicznie oznaczały definitywny koniec starych XIX-wiecznych realiów i początek realiów wieku XX, więc może też stopniowo kończy się już – i wkrótce całkowicie skończy się – „stulecie szatana”, jak to było tu na stronie niedawno pisane:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/01/28/homilia-egzorcysty-ks-inf-jana-peziola-z-dzisiejszej-mszy-sw-o-uzdrowienie-o-wizji-papieza-leona-xiii-i-o-kulcie-niepokalanego-serca-nmp/

 4. Bogumiła pisze:

  Amen!
  Jezu daj siłę i cierpliwość swoim dzieciom, żeby to wytrzymać wszystko. Ukryj nas w Sobie. Z wielkim oddaniem wołamy: Jezu Ty się tym zajmij. Miłości nasza. ❤

 5. Pingback: W odpowiedzi na planowany na 8 marca czarny protest odmawiajmy od dziś Modlitwę o zwycięstwo nad szatanem | Biały, bardzo biały

 6. kasiaJa pisze:

  „Zbliża się planowany protest feministyczny, podczas którego wykrzyczane zostaną postulaty, z których wagi być może wiele samych uczestniczek nawet sobie nie zdaje sprawy.

  My – chrześcijanie – musimy zrobić wszystko, aby powstrzymać budowanie cywilizacji śmierci, zwłaszcza teraz, gdy nasz kraj przeżył nie bez powodu Wielką Pokutę i Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Mamy pełną świadomość tego, że siła modlitwy do Miłosiernego Boga przekracza śmierć, którą Jezus Chrystus pokonał, dlatego człowiek nie żyje dla śmierci, ale dla Zmartwychwstania w pełni Życia!

  Przypomnijmy w tym miejscu słowa wypowiedziane podczas Wielkiej Pokuty na Jasnej Górze. Świadectwo, które ma ogromne znaczenie dla walki o życie, ale nie tylko o to ziemskie życie nienarodzonych dzieci, ale dla ratowania dusz przed osobowym złem, które chce je zniszczyć na wieczność. Fragment tamtej wypowiedzi należy mocno poznać i… doświadczyć, a także powtarzać jeden drugiemu, bo głęboko wierzymy, iż przynosi i będzie przynosić obfity owoc konkretnego działania – naszego działania!
  „Na końcu przeżyliśmy coś, co nami najmocniej wstrząsnęło. Otóż tamtej nocy Pan Bóg dał nam znać, że w Niebie jest ponad miliard dzieci nienarodzonych, które nie mają większego pragnienia, niż to, żeby wszyscy ci, którzy uczestniczyli w ich zabójstwie, nie zostali potępieni, tylko zostali zbawieni. Te dzieci nie mogą nic zrobić, będąc w Niebie, wpatrując się w twarz Boga, ponieważ Świętych Obcowanie, działa w taki sposób, że my musimy poprosić tych, którzy są przed tronem Pana o wstawiennictwo. Więc one czekają na naszą modlitwę.”

  Nie pozostawajmy zatem obojętni wobec wydarzeń takich jak planowany na 8 marca czarny strajk feministek, nie przyzwyczajajmy się do takich akcji, ale wstawiajmy się za każdego uczestnika i za każdą uczestniczkę do Maryi i do Świętych Męczenników – Święte Dzieci, które zginęły z powodu poddania się milionów kobiet i mężczyzn indoktrynacji diabelskiego pomysłu, jakim jest cywilizacja śmierci.

  Modlitwa z samego dna własnego słabego serca, jest szczerą Miłością chrześcijan do wszystkich. Sam Duch Święty nie nauczył nas bowiem modlić się do Maryi słowami ‘za nimi grzesznymi’ – to byłaby obłuda! Ale nauczył nas prostoty naszych serc, dlatego mówimy do Tej, która jest centrum wszelkiego macierzyństwa: Święta Mario – Matko Boża – módl się za nami grzesznymi teraz…
  Nie pozostawajmy zatem obojętni i mobilizujmy jedni drugich do szczególnej modlitwy za cały ruch feministyczny, za każdego kto już ma pragnienie uczestnictwa w nadchodzącym czarnym proteście 8 marca. Maryjo! Matko Miłosierdzia! – módl się za nami!

  Fundacja S.O.S. Obrony Życia Poczętego

  Udostępniajmy: https://youtu.be/W1NsWsFTWNc
  Za: Prawy.pl

 7. (Mk 10,1-12)
  Jezus przeszedł w granice Judei i Zajordania. Tłumy znowu ściągały do Niego znowu je nauczał, jak miał zwyczaj. Przystąpili do Niego faryzeusze i chcąc Go wystawić na próbę, pytali Go, czy wolno mężowi oddalić żonę. Odpowiadając zapytał ich: Co wam nakazał Mojżesz? Oni rzekli: Mojżesz pozwolił napisać list rozwodowy i oddalić. Wówczas Jezus rzekł do nich: Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych napisał wam to przykazanie. Lecz na początku stworzenia Bóg stworzył ich jako mężczyznę i kobietę: dlatego opuści człowiek ojca swego i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela! W domu uczniowie raz jeszcze pytali Go o to. Powiedział im: Kto oddala żonę swoją, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo względem niej. I jeśli żona opuści swego męża, a wyjdzie za innego, popełnia cudzołóstwo.
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/

  Papież komentuje fragment Ewangelii dot. rozwodów
  Na drodze życia chrześcijanina prawda nie jest czymś, co podlega negocjacjom: trzeba być sprawiedliwymi będąc miłosiernymi, a wiary winna być wolna od logiki kazuistycznej – powiedział Franciszek podczas porannej Eucharystii w Domu Świętej Marty.

  W swojej homilii Ojciec Święty nawiązał do pytania postawionego Panu Jezusowi przez faryzeuszów w czytanym dziś fragmencie Ewangelii (Mk 10,1-12): „czy wolno mężowi oddalić żonę?”. Zaznaczył, że czynili to oni, aby wystawić Pana Jezusa na próbę.

  Franciszek, wychodząc z odpowiedzi udzielonej przez Jezusa wskazał, co w wierze jest najważniejsze:
  „Jezus nie odpowiedział, czy godzi się, czy też nie, nie podjął ich logiki kazuistycznej. Oni myśleli bowiem o wierze jedynie w kategoriach «można» lub «nie można», jak daleko wolno, a jak daleko nie wolno – w kategoriach logiki kazuistycznej. Jezus tego nie podejmuje i kieruje pytanie: «A co wam nakazał Mojżesz? Co mówi wasze prawo?». Wyjaśnili pozwolenie wydane przez Mojżesza, aby oddalić żonę, i to właśnie oni wpadli w pułapkę. Ponieważ Jezus określa ich jako ludzi o zatwardziałych sercach: «Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych napisał wam to przykazanie», i mówi prawdę. Bez kazuistyki, nie pozwalając, mówi prawdę” – podkreślił Ojciec Święty.

  Papież przypomniał, że Pan Jezus zawsze mówi prawdę, wyjaśnia prawdziwość Pisma Świętego, prawa Mojżesza, tak jak zostały stworzone. Czyni to także, kiedy uczniowie zapytali Go o cudzołóstwo: „Kto oddala żonę swoją, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo względem niej. I jeśli żona opuści swego męża, a wyjdzie za innego, popełnia cudzołóstwo”.

  Franciszek zauważył, że choć cudzołóstwo jest poważnym grzechem, to Pan Jezus nie unikał rozmowy z kobietą cudzołożną, poganką, pił z jej nieoczyszczonego rytualnie kubka i na końcu powiedział: „Ja ciebie nie potępiam. Nie grzesz więcej”.

  „Bardzo jasno widzimy, że droga Jezusa prowadzi od kazuistyki do prawdy i miłosierdzia. Jezus porzuca kazuistykę. Tych, którzy chcieli wystawić Go na próbę, myśleli według tej logiki, «można» lub «nie można», określa w innym fragmencie Ewangelii – «obłudnicy»” – przypomniał papież.

  Ojciec Święty wskazał, że droga życia chrześcijanina nie może ulegać logice kazuistycznej, ale odpowiada prawdą, której towarzyszy, tak jak Jezusowi, miłosierdzie, „bo On jest wcieleniem miłosierdzia Ojca, i nie może się zaprzeć siebie samego. Nie może się zaprzeć samego siebie, bo jest Prawdą Ojca, i nie może się zaprzeć samego siebie, bo jest Miłosierdziem Ojcem” – podkreślił Franciszek. Zauważył, że ta droga jakiej naucza nas Jezus, nie jest łatwa do stosowania w obliczu pokus, jakie niesie życie.

  „Kiedy pokusa dotyka naszego serca, ta droga wydostania się z kazuistyki do prawdy i miłosierdzia nie jest łatwa: potrzeba nam łaski Bożej, aby nam pomogła iść dalej w tym kierunku. I zawsze musimy o nią poprosić. «Panie, abym był sprawiedliwy, lecz sprawiedliwy a zarazem miłosierny, a nie sprawiedliwy, objęty kazuistyką. Sprawiedliwy w miłosierdziu, tak jak Ty». Ponadto ktoś o mentalności kazuistycznej może zapytać: Co jest ważniejsze w Bogu, sprawiedliwość czy miłosierdzie? Są one jednym. W Bogu sprawiedliwość jest miłosierdziem a miłosierdzie jest sprawiedliwością. Niech Pan nam pomoże zrozumieć tę drogę, co nie jest łatwe, ale uczyni nas szczęśliwymi, a także uczyni szczęśliwymi wielu ludzi” – powiedział na zakończenie swej homilii papież.
  http://gosc.pl/doc/3715444.Papiez-komentuje-fragment-Ewangelii-dot-rozwodow

 8. babula pisze:

  Pan Jezus do Alicji:
  „Modlitwa to jedność ze Mną”
  „Wszystko jest owocem modlitwy. Jaka modlitwa takie życie: stan twojej duszy i ciała oraz twoje czyny -ich przydatność dla budowania Królestwa Bożego w duszach ludzkich, dla ratowania tych co giną w grzechach swoich. Wszystko cokolwiek czynisz swoim sercem, umysłem lub dłońmi -aby miało sens i wartość – musi zaczynać się od modlitwy i kończyć modlitwą i trwać w niej.”
  „Od siebie nie masz nic do dania..
  Możesz przekazywać braciom swoim jedynie Moje dobro, swoją pustkę lub zło piekła.”
  ..”Gdy stajesz do modlitwy przede Mną, gdy zwracasz się swym sercem do Nieba, brama Niebios stoi otwarta przed tobą a ty jesteś w niej. I będąc jeszcze na ziemi, uczestniczysz w życiu świętych i w życiu Boga samego. Dusz twoja jest w Niebie, w łonie Ojca, który stworzył Niebo i ziemię i wszystkie istoty żywe.Jesteś wtedy karmiona Światłem Ojca niezależnie od tego do kogo z mieszkańców Nieba się zwracasz…Gdy stoisz w modlitwie na progu Nieba, przez ciebie płynie błaganie i ból świata i przez ciebie spływa Miłosierdzie Boże na ziemię. Każda modlitwa jest wymianą nędzy świata na Miłosierdzie Boże.”
  ..”Gdy trwasz przede Mną w modlitwie wyobraźnia nie jest ci potrzebna, bo mnie zniekształca w twym widzeniu wewnętrznym. I nie jest ci potrzebne myślenie, by odnajdywać fakty z Mojego ziemskiego życia. Potrzebne jest tylko oczekiwanie w miłości i milczeniu. Wdzięczne i ufne oczekiwanie. Ono samo też będzie radością zanim przyjdę”.
  (z „Miłujcie się” nr 1 -2017r)

 9. ja pisze:

  Dziś w nocy, amerykańskie wiedźmy i czarownice wzywają wszystkich satanistów do rzucenia zaklęć i uroków na prezydenta Trumpa. Nie mogąc się go pozbyć legalnie chcą wezwać piekło do pomocy

  • MariaPietrzak pisze:

   Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
   Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
   by zetrzeć głowę szatana,
   prosimy Cię pokornie – rozkaż hufcom anielskim,
   aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość,
   a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekieł.
   Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie.
   Amen.

 10. MM pisze:

  Ojciec Potocki o prowincjale dominikanów: „Idź precz, szatanie!”

  O. prof. Andrzej Potocki z Zakonu Kaznodziejskiego podczas swego kazania ostro skrytykował dwóch współbraci – prowincjała o. Pawła Kozackiego oraz przeora klasztoru w Łodzi o. Pawła Gużyńskiego. Określił ich działania jako sianie zamętu wśród wiernych i postępowaniem „po ludzku”, a nie „po Bożemu”. Homilia została wygłoszona 20 lutego w dominikańskim klasztorze w Warszawie-Służewiu.

  fragment
  I moi drodzy, trzecia ilustracja: wczorajszy wywiad nowego prowincjała dominikanów, o. Pawła Kozackiego dla „Gazety Wyborczej”. Tam między innymi o. Paweł stawia rozmaite tezy. Ale między innymi stawia tezę, i ta teza jest wydobyta jako tytuł wywiadu: „Jestem przeciwny religii w szkole”. Tyle lat biskupi walczyli o przywrócenie nauczania religii w szkole na zasadzie sprawiedliwości, bo to się należy społeczeństwu, żeby było wychowywane w strukturach życia publicznego po Bożemu. Było to duże osiągnięcie transformacji ustrojowej na początku lat dziewięćdziesiątych. Wiadomo, że nauka religii w szkole obarczona jest bardzo wieloma słabościami. A ten powiada: „Jestem przeciwny religii w szkole”. Dalej otwarcie krytykuje list biskupów, naszego episkopatu, w sprawie ideologii gender. Powiada, że to nie jest list pisany w jego własnej tonacji. Wreszcie powiada, że adopcja dziecka przez parę homoseksualną może być w pewnych wypadkach lepsza niż dom dziecka. W „Gazecie Wyborczej”… Dominikanin… I chciałoby się zapytać: dlaczego tyle zamętu, tyle bałaganu?! W imię czego…?! Nie szukajmy łatwych odpowiedzi – przywołajmy Chrystusa! „Idź precz, szatanie, bo nie myślisz o tym, co Boże, ale o tym, co ludzkie”. Tak, moi drodzy, to nie są słowa kaznodziei, którego intencją żadną miarą nie jest ferowanie wyroków i formułowanie potępień. To jest tylko, a może aż, przywołanie Chrystusa! Chrystusa, który nas do czegoś zobowiązuje. Bo oczekiwań Chrystusa nie możemy nie zauważać, i wtedy gdy jest taki moment, trzeba te Chrystusowe słowa przywołać z całą wyrazistością tak, jak i dziś nieudolnie, ale z całym przekonaniem, kaznodzieja usiłował zrobić. Amen – zakończył homilię o. Potocki.

  Pozostaje tylko mieć nadzieję i modlić się, by w Zakonie Kaznodziejskim było więcej takich silnych, nieugiętych i odważnych kapłanów, którzy potrafią nastawać w porę i nie w porę, a nawet wezmą w obronę Kościół i jego nauczanie przed własnymi współbraćmi.

  Read more: http://www.pch24.pl/ojciec-potocki-o-prowincjale-dominikanow–idz-precz–szatanie-,21308,i.html#ixzz4Zht6AUo5

 11. Ania pisze:

  Piekło szaleje. Donald Trump wywołuje skrajne emocje, a do walki z nim włączyły się czarownice i czarownicy, którzy w miniony piątek, zorganizowali akcję masowego rzucania zaklęć na nowego prezydenta USA.

  Akcję na Facebooku zorganizował Michael M. Hughes, który przygotował teksty zaklęć, które miały być rzucane przeciwko prezydentowi Trumpowi. Udział w akcji zapowiedziało osiem tysięcy ludzi, którzy mieli w tym samym czasie rzucać uroki i zaklinać prezydenta.

  Pomysł miał powstać spontanicznie, i niemal równocześnie na różnych forach czarownickich. Michael M. Hughes zdecydował się upowszechnić akcję i przygotował zaklęcia, które mają „związać” Trumpa. Dlaczego akurat takie? Bo, jak zapewnia, nie chodzi o to, by kogoś skrzywdzić, ale by uniemożliwić działanie Trumpowi.

  Akcja ta pokazuje, zupełnie jednoznacznie, że siły piekielne są nakierowane, z jakiegoś powodu, przeciwko Donaldowi Trumpowi. A to sprawia, że chrześcijanie powinni się za niego modlić. I uważnie obserwować sytuację. Piekło nie mobilizuje się bowiem bez powodu.

  Źródło: OnePeterFive.com

  • Anna pisze:

   Nie wyobrażacie sobie jak wielkie zło może wywołać szatan przez takich ludzi. Mam bratową która urodziła się z poświęceniem dla szatana dzieją się tak straszne rzeczy nadprzyrodzone w które nawet wy byście nie uwierzyli .Tu trzeba wsparcia Archanioła Michała a z naszej strony modlitwa.

   • wobroniewiary pisze:

    Uczestnicząc w egzorcyzmach widziałam niejedno – ale to Bóg jest Panem świata i ma moc poskromić wroga naszego zbawienia

    Jak najczęściej odmawiać należy modlitwę do św. Michała Archanioła i przyzywać Krwi Jezusa Chrystusa oraz zanurzać się w Niej i odmawiać Różaniec Święty!

 12. Katarzyna pisze:

  Ciekawostka z książki „Architekci Oszustwa” Jüri Lina:
  8 marca 1775 roku, w Paryżu otwarto pierwszą lożę masońską dla kobiet. Dlatego 8 marca później
  celebrowano jako Międzynarodowy Dzień Kobiet. Było to z inicjatywy masonki Clary Zetkin.
  Międzynarodowy feminizm jest kolejną częścią destrukcyjnej masońskiej ideologii.
  Ps.:
  Czy to zbieg okoliczności, że właśnie wtedy będzie protest? Nie sądzę!
  +++

 13. sabina sobel pisze:

  Mowia ze wszystko zlo idzie z Ameryki ale w Ameryce nie ma czarnych protrstow ,nie ma marszow za zabianiem nie nardzonych .Sa marsze i modlitwy w kosciolach za Zyciem!!.

 14. Maria pisze:

  jestem przekonana, ze te protestujące kobiety są zarazone śmiercią i opętane przez szatana. Wiecie, ze w latach 2010-2014 liczba aborcji w skali świata wynosiła 56 mln! Te dane są ZATRWAŻAJĄCE! Pokazują ze szatan dąży do władzy i niewoli ludzkie umysły na całym świecie. Zobaczcie ile niewinnych istot ginie w Polsce i w Europie!
  Źródło http://www.ideologia.pl/aborcja-w-polsce-i-na-swiecie-fakty-i-liczby/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s