Świadectwo Bożeny: mój najstarszy syn, urodzony 31 X (w dniu Padre Matteo) wybudzony 3 lata temu ze śpiączki – teraz nawraca się

Bożena Z. napisała maila oraz komentarz : wpis o Ojcu Pio – kliknij

  olej-padre-pioSzczęść Boże!
Pragnęłabym podzielić się świadectwem otrzymanym za wstawiennictwem olejku św. o. Pio. Mianowicie po zrobieniu krzyżyka na czole olejkiem wraz z modlitwą przed snem zasypiam od razu pomimo wcześniejszych przeszkód. Śpię całą noc (!), co wcześniej utrudniały nocne hałasy ze strony sąsiadów. Dodam, że moja koleżanka prowadząca grupę św. o. Pio u nas w parafii poświadcza, że po posmarowaniu się nim znakiem krzyżyka nie ma problemów ze snem, a miała ze względu na chorobę, z którą się zmaga.

I jeszcze jedno – tym olejkiem błogosławię wszystko: czoła moich dzieci ich ubrania, drzwi nawet sąsiadów! Przykładałam nawet obrazki o. Matteo. Mój najstarszy syn, który urodził się 31 października 23 lata temu i jest po wypadku, któremu uległ 3 lata temu samochodem na Malcie i leżąc tam w szpitalu Mater Dei w śpiączce, został cudem z niej obudzony! po wielu modlitwach i Mszach Świętych w jego intencji. Syn pomimo cudu wpisanego w rejestrze szpitalnym, w którym przebywał, nie praktykował wiary katolickiej nawet po wypadku już całkowicie zrehabilitowany przejawiał awers do rzeczy świętych na okrągło poirytowany nawet wspomnieniem na temat Kościoła lub wiary.
Po otrzymaniu olejku posmarowałam nim jego czoło, jego ubrania, szafę, komputer – no wszystko to co do niego należy i widzę jak jego zachowanie ulega zmianie tzn. on jakby zmiękł nie denerwuje się w takim samym stopniu jak słyszy np. media katolickie czy w ogóle rozmowy na temat wiary. Ja na okrągło omadlam go za wstawiennictwem o. Matteo, o. Pio i Maryi – naszej najlepszej Mamy:)
Przepraszam, że aż tyle napisałam, ale to tak naprawdę w wielkim skrócie:)
Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy za jej chęć niesienia pomocy innym a przede wszystkim Chwała Panu i naszym Orędownikom w Niebie. Bóg zapłać Bożena

Pani Bożena dopisała na maila:
mój syn uległ wypadkowi 15 marca 2014 roku na Malcie, zapadł w śpiączkę po 15 min pod wodą jego mózg przestał pracować. Ale łaska Boża nie za granic Miłosierdzia i po wielu modlitwach i Mszach świętych za niego zaczął się budzić CUDEM (!) według lekarzy i rehabilitować, co trwało kilka miesięcy, przeszłam koszmar delikatnie mówiąc. Dzisiaj syn jest cały i zdrowy pracuje, ale nie chciał nic słyszeć o Bogu, że to dzięki niemu odzyskał życie – przypisywał to szczęściu jak to się mówi. ON nie chodził od lat do kościoła, wychował się tutaj w Szwecji jak pozostałe moje dzieci a po posmarowaniu mu czoła, komputera, ubrań itd. on się jakoś zmienia dotykałam również obrazkiem o. Matteo jego rzeczy osobistych. Także to chciałam przekazać, że o. Pio działa tak jak i o. Matteo, wierzę w to, bo widzę ewidentna zmianę, on nawet już nie przeklina, co zdarzało mu się dość często. Ja wierzę, że syn wróci do wiary w Boga i Sakramentów Świętych.

*****

Czytając maila od pani Bożeny ze Szwecji (z Holandii mamy inne świadectwo, za pomyłkę przepraszam) popłakałam się. Jej syn urodził się w dniu Padre Matteo, ja w tym dniu dowiedziałam się o śmierci mego taty, pisałam, co działo się, jak olejkiem posmarowałam jego trumnę w dniu pogrzebu (od tego świadectwa zaczęłam szerzyć kult Padre Matteo i Padre Pio u nas na stronie). Ci dwaj kapucyni są ze sobą związani, łączy ich wiara, przynależność  do zgromadzenia OO. Kapucynów a nawet ich cele można zobaczyć w jednym miejscu (w Serracapriola) – o ile cela w San Giovanni Rotondo jest oszklona, niedostępna, o tyle cela św. O. Pio w Serracapriola jest dostępna, mogłam tam wejść, dotknąć łóżka, na którym sypiał Padre Pio ale przede wszystkim mogłam…ucałować krzyż, który wisi na ścianie nad łóżkiem!

Dziękuję Bogu za te wszystkie łaski i świadectwa i przypominam, że za 3 dni, 28 lutego w ostatni dzień miesiąca, znów będzie odprawiona w naszych intencjach Msza Św. za wstawiennictwem Padre Matteo, a intencje możemy wzbudzać już od dziś i przez cały dzień 28 lutego.

 

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa, Świadectwa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

46 odpowiedzi na „Świadectwo Bożeny: mój najstarszy syn, urodzony 31 X (w dniu Padre Matteo) wybudzony 3 lata temu ze śpiączki – teraz nawraca się

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • kasiamp pisze:

   Gdzie można nabyć ten św olej. Proszę o więcej informacji
   Dziękuję i z Panem Bogiem.

   • wobroniewiary pisze:

    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/02/16/swiety-ojciec-pio-i-uzdrowienia-niektore-swiadectwa/

    Kilka słów o oleju św. Ojca Pio
    Jest to oliwa z oliwek z Włoch, błogosławiona w San Giovanni Rotondo przy trumnie z ciałem Świętego Padre Pio a następnie tak jak obrazki z Padre Matteo przyłożona do Grobu Padre Matteo da Agnone w Serracapriola.

    Księża, którzy jeżdżą mniej więcej co miesiąc do San Giovanni Rotondo i do Serracapriola, przywożą poświęcony olej i obrazki. Każdego ostatniego dnia miesiąca od 31 X 2016 do 31 X 2017 jest odprawiana w naszych (czcicieli św. O. Pio i Padre Matteo) intencjach Msza Święta. Teraz też będzie odprawiona 28 lutego, potem 31 marca itd.

    I to chyba wszystko – ludzie składają liczne świadectwa, olej pomaga, Padre Matteo i św. O. Pio wstawiają się za nami i za naszymi bliskimi z Nieba.
    Otrzymujemy bardzo dużo świadectw na maile, czy tu w komentarzach na portalu i cieszymy się wraz ze wszystkimi, którzy doświadczają błogosławionych owoców stosowania oleju oraz zanoszonych modlitw do św. Ojca Pio i do Sługi Bożego Padre Matteo z Agnone.
    Osoby zainteresowane olejem mogą napisać maila na adres administratora portalu: jutrzenka2012@gmail.com

 2. wobroniewiary pisze:

  Na inny temat ale warte uwagi:)
  Film z roku 1937 Był czas na naukę i zabawę. Nikomu nie przeszkadzało że się grało na bosaka. Żeby było ciepło w szkole ,trzeba było napalić w piecu. Jak widać ,,mundurki,,,były prawie jednakowe w paski…

 3. wobroniewiary pisze:

  (Mk 10,13-16)
  Przynosili Jezusowi dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego. I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2017/02/25/25-lutego-wspomnienie-swietego-cezarego-z-nazjanzu-pustelnika-2/

 4. Ania pisze:

  Dla uczczenia stulecia objawień fatimskich panamska piosenkarka, wykonująca repertuar religijny, Cherli Carrizo de Boyd skomponowała hymn zatytułowany „Tu corazón inmaculado triunfará” (Twoje Niepokalane Serce zatriumfuje)

 5. ja pisze:

  Proszę o opiekę O. Pio , Ojca Matteo i św. Michała Archanioła, o opiekę nade mną i o wygraną w sądzie, o światło Ducha Św. dla sędziego, o Bożą i ludzką sprawiedliwość i jeszcze o łaskę zdrowia

 6. Sylwia pisze:

  Bóg zapłać za to świadectwo, to daje mi nadzieję, że przez wstawiennictwo Św.o.Pio i sługi Bożego o. Matteo Bóg uczyni cud w moim życiu. Wierzę i ufam mocno. Choć bywają chwile załamania, to ufam a zapach oleju Św. Ojca Pio mi daje nadzieję i sprawia mi wewnętrzny spokój i radość. Czuję ten niebiański zapach fiołków, delikatny ale jednak ciągle wącham buteleczkę 🙂 .

  Dostałam również balsam miłosierdzia od znajomej, też smaruję się nim. Wczoraj posmarowałam nim czoło a oczu o.Ojca Pio. Gdy kładłam się spać czułam na sobie piękny zapach róż i fiołków.

  „Dotknij Panie moich oczu,abym przejrzał”

 7. Olga pisze:

  Na tej stronie został podany adres e-mail pod który pisać w sprawie olejku. Napisałam na ten adres ale nie mam odpowiedzi. Jestem mamą niepełnosprawnego dziecka (porażenie 4-konczynowe). Jeśli ktokolwiek dysponuje informacja o tym gdzie nabyć ten olejek bardzo proszę o informację.

 8. wobroniewiary pisze:

  Kochani chcę się podzielić z Wami radością ❤
  Zostałam zaproszona na spotkanie z ojcem Romanem Rusek, krajowym asystentem Grup Ojca Pio. Przez całą niedzielę będzie On głosił Słowo Boże, przybliżając na postać św. Ojca Pio i działalność grup ojca Pio. Jutro będzie uroczysta Msza św. z udziałem grupy Ojca Pio, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla grupy oraz dla osób chętnych zasilić szeregi grupy Ojca Pio.
  I właśnie dzwoniła Helenka, szefowa Grupy Ojca Pio z zaproszeniem dla mnie, (mam coś tam powiedzieć i wygłosić kilka świadectw działania oleju św. O. Pio)

 9. Bozena pisze:

  Gratuluje Pani Ewo! chcialabym nadmienic ze kolezanka slowaczka z pochodzenia o ktorej wspomnialam w swiadectwie wlasnie od 20 lat tutaj u nas w Szwecji prowadzi grupe o. Pio. Ona wlasnie po zrobieniu krzyzyka olejkiem na czole spi bez problemu cala noc podobnie jak ja. Dodam ze jej ojciec korespondowal z o. Pio a listy korespondencyjne ona otrzymala w” spadku „. Dlatego ona teraz wraz z mezem prowadza grupe modlitewna tutaj u nas w Halmstad:)
  Pozdrawiam wszystkich z Bogiem

  • wobroniewiary pisze:

   U Boga nie ma przypadków – Święty Ojciec Pio, świadectwa, w czasie zbiegają się rekolekcje, u mnie spotkanie z ojcem, koordynatorem grup O. Pio – to wszystko zostało zaplanowane w Niebie

   A ja jutro opowiem jak wyglądają uroczystości 22/23 IX w San Giovanni Rotondo i o Serracapriolla, tam gdzie są obok cele O. Pio i Matteo i jak mogłam ucałować krzyż, który wisi nad łóżkiem O. Pio w Serracapriola

 10. Matka pisze:

  Gratulacje.

 11. wobroniewiary pisze:

  Nieustannie trwający cud
  autor: ks. Mieczysław Piotrowski TChr

  Włoskie miasto Siena, po­ło­żo­ne w Toskanii na trzech ma­low­ni­czych wzgórzach, jest słynne w całym świe­cie nie tylko ze wspaniałej śre­dnio­wiecz­nej architektury, „piazza del Cam­po” i św. Katarzyny, lecz przede wszyst­kim z eu­cha­ry­stycz­ne­go cudu, nie­ustan­nie trwającego od 1730 r. Wbrew wszel­kim prawom fi­zycz­nym i chemicznym 223 Hostie, które zostały konsekrowane 14 sierpnia 1730 r., do dzi­siej­sze­go dnia za­cho­wu­ją za­dzi­wia­ją­cą świeżość, nie ule­ga­jąc nawet w mi­ni­mal­nym stop­niu procesom psucia. Na­wró­co­ny na ka­to­li­cyzm duński pi­sarz G. Joergensen napisał w 1914 r., że jest to jeden z naj­więk­szych w świe­cie nieustannie trwających cudów.

  Historia tego niesamowitego cudu rozpoczęła się wieczorem 14 sierp­nia 1730 r., w wigilię Wnie­bo­wzię­cia Najświętszej Marii Panny. Wszy­scy mieszkańcy Sieny zgro­ma­dzi­li się wówczas w katedrze, aby ce­le­bro­wać uro­czy­ste nie­szpo­ry. Inne kościoły w mie­ście były w tym czasie zamknięte. Zło­dzie­je wy­ko­rzy­sta­li tę okazję i wła­ma­li się do bazyliki św. Fran­cisz­ka. Po­szu­ku­jąc drogocennych rzeczy, wyłamali drzwicz­ki ta­ber­na­ku­lum i zabrali ze sobą srebr­ną pusz­kę pełną kon­se­kro­wa­nych Ho­stii.

  cały, długi piękny artykuł
  https://archiwum.milujciesie.org.pl/nr/fundamenty_wiary_katolickiej/nieustannie_trwajacy_cud.html

 12. Kasia pisze:

  Orędzie z Medjugorie, 25. lutego 2017

  „Drogie dzieci! Dzisiaj was wzywam do głębokiego przeżywania waszej wiary i do tego,byście prosili Wszechmogącego o jej wzmocnienie tak, by wiatry i burze nie mogły jej złamać. Niech korzeniami waszej wiary będą modlitwa i nadzieja na życie wieczne. I już teraz, dziatki, pracujcie nad sobą w tym czasie łaski, w którym Bóg daje łaskę, byście poprzez wyrzeczenie i wezwanie do nawrócenia stali się ludźmi jasnej i wytrwałej wiary i nadziei. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.“

  https://gloria.tv/article/4waNeiKjAihE1vjrYSbnNHpph

 13. mer pisze:

  http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/napad-na-plebanie-w-sosnie-ksiadz-poturbowany-i-obrabowany/tt0yjp0 z tego woj pochodzę i mi – smutno
  Zdrowaś Maryjo, łaskiś pełna , Pan z Tobą, błogoslawionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus.
  Świeta Maryjo, Matko Boża , modl sie za nami grzesznymi teraz i w godzinę naszej śmierci. Amen.

 14. EwaT pisze:

  Kochani dostalam od kolezanki grzybek herbaciany zwany kombucha.z tego co czytalam ma wiele wlasciwosci odzywczych,witamin itp.Czy ktos mial z tym grzybkiem doswiadczenie i moze sie wypowiedziec na ten temat.?

 15. Magdalena pisze:

  Z wielką radością otwierałam kopertę z przesyłką z czterema olejami św. Ojca Pio i czterema obrazkami Padre Matteo. Zaraz po jej otworzeniu uderzyła mnie przedziwna, słodka, piękna woń. Miałam wrażenie, że wypełniała cały dom.
  Błogosławię rodzinę olejem dopiero od niecałych dwóch dni. Przez cały ten czas czuję, że wypełnia mnie pokój i radość. Wszyscy w domu są jakby weselsi i spokojniejsi.
  Wczoraj przyszła do kuchni najmłodsza córka i powiedziawszy: „dlaczego tutaj nikt nie śpiewa?”, zrobiła mi koncert pieśni uwielbienia i maryjnych. Po krótkim czasie śpiewałyśmy razem. Było pięknie.
  Mam wrażenie, że św. Ojciec Pio jest z nami.
  Bóg zaplac Pani Ewie za trud rozprowadzania takich skarbów. To wszystko na chwałę Pana Jezusa.

 16. Magdalena pisze:

  W dniach od 1 do 5 marca 2017 we Wrocławiu u Ojców Franciszkanów przy ul. Redyckiej o. Teodor Knapczyk z Sekretariatu Ewangelizacji (współbrat o. Józefa Witko i o. Pacyfika Iwaszko) będzie głosił Rekolekcje Wielkopostne.

  http://www.albertwielki.pl/

 17. Prawdę mówiąc
  Jacek Pawłowicz
  – Był w Polsce taki czas, kiedy prawdziwych bohaterów nazywano bandytami, a zdrajcom stawiano pomniki – mówi Jacek Pawłowicz, dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. Wyjaśnia, że Żołnierze Wyklęci, to ci, którzy zostali na straconych posterunkach do końca i zachowali się jak trzeba, kiedy wielu się tak nie zachowało. Apeluje o przekazanie pamiątek po Żołnierzach Niezłomnych i działaczach opozycji antykomunistycznej?
  https://vod.tvp.pl/28950027/jacek-pawlowicz-26022017

 18. maria pisze:

  Homilia i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała Wąwolnica 25 02 2017r

 19. Monika pisze:

  ks.Piotr Pawlukiewicz-świat jest chory,pseudo leki

 20. Iwona pisze:

  od paru lat artyści tworzą rzeźby, przedstawienia teatralne, w których pojawiają się bluźnierstwa (były opisywane i na tej stronie). Wiem, że o sztuce Klątwa też ktoś już napisał, jednak nie było specjalnego odzewu. Wydaje się, że brak reakcji katolików ośmiela do takich działań, i że może być ich więcej. Być może sprzeciw katolików i tak nie będzie miał tu znaczenia, ale dla nas chyba ma znaczenie nasza postawa. Nie myślę o tym w kategoriach politycznych, ale walki z Krzyżem, którego winniśmy bronić. Dlatego pozwolę sobie wkleić link do petycji – protestu kierowanego do prezydent Warszawy. Kto z Państwa zechce, proszę – niech przeczyta: http://citizengo.org/pl/fm/41444-oczekujemy-stanowczej-reakcji-prezydenta-mst-warszawy-na-skandaliczne-wydarzenia-w-teatrze?m=5

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s