Homilia i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała w Wąwolnicy z egzorcystą ks. Janem Pęziołem 25.02.2017

******
Dla czcicieli św. Ojca Pio:

Byłam dziś na Mszy Świętej a potem na spotkaniu z o. Romanem Rusek OFMCap, krajowym asystentem Grup Ojca Pio. Miałam łaskę wygłosić świadectwo przy o. Romanie i ks. Pawle, opiekunie duchowym grupy O. Pio w naszym mieście, dostałam osobiste błogosławieństwo od o. Romana oraz dedykację do jego książek. Obydwie książki  „Z Maryją i Ojcem Pio” oraz tłumaczenie książki Mario Salisci: „Prorok Ojciec Pio i Jego Dzieło” z serca polecam.

W czasie Mszy Świętej Panu Jezusowi Królowi Miłosierdzia przedstawiałam Was drodzy Czytelnicy  i serdecznie polecałam intencje Waszych serc i Waszych rodzin.

Na koniec Mszy Świętej wszyscy uczestniczący przyjęli błogosławieństwo relikwiami I-ego stopnia św. Ojca Pio – Św. Ojcu Pio również powierzyłam Was wszystkich.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

******
Dla czcicieli Padre Matteo da Agnone:

Jutro, jak każdego ostatniego dnia miesiąca, zostanie odprawiona w naszych intencjach Msza św. dziękczynna za wszystkie laski udzielone nam przez wstawiennictwo Padre Matteo. Łączmy się duchowo o godz. 9-00 z księdzem, który będzie sprawować tę Mszę Świętą w naszych intencjach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa, Święci i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Homilia i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała w Wąwolnicy z egzorcystą ks. Janem Pęziołem 25.02.2017

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Nadzieja pisze:

  W Parafii Matki Boskiej Dobrej Rady w Zgierzu jeden z punktów ogłoszeń brzmi:
  „Za tydzień 5 marca mamy szansę przeżycia w naszej świątyni Światowego Dnia Modlitwy w ramach specjalnego nabożeństwa o godz. 19.00. Jest to nabożeństwo przygotowane i prowadzone przez kobiety różnych wyznań. Kazanie wygłosi pani Sylwia Trzeciak. Bardzo serdecznie zapraszamy.”
  Co o tym sądzicie?

 3. Kasia pisze:

  Przebłaganie na Jasnej Górze za bluźnierczą ‚Klątwę’

  Czterdziestogodzinne nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu na Jasnej Górze rozpoczęło się w niedzielę. Jedną z intencji jest modlitwa o przebaczenie za bluźnierczy spektakl „Klątwa”.

  Podczas nabożeństwa Najświętszy Sakrament wystawiany jest w ołtarzu głównym bazyliki jasnogórskiej.

  Jak mówił paulin o. Robert Jasiulewicz podczas sumy otwierającej nabożeństwo, może się ono stać okazją do spotkania z Chrystusem.

  Intencje jakie towarzyszą nabożeństwu tradycyjnie odprawianemu w przededniu Wielkiego Postu to m.in. intencje wynagradzające: za zniewagi Najświętszego Sakramentu, za wszystkie grzechy przeciwko życiu, za grzechy w rodzinach, wspólnotach i osobiste oraz za bluźnierczy spektakl teatralny „Klątwa”.

 4. MM pisze:

  Jej twarz nie przypominała twarzy dziecka

  Trzy miesiące temu u córki zaczęły się problemy ze zdrowiem: trudności z oddychaniem, omdlenia. Niekiedy zdarzało się to raz na tydzień, niekiedy kilka razy dziennie. Miała robioną tomografię, 24-godzinne EEG (elektro encefalo graf). Badania lekarskie nic nie wykazały – to fragment świadectwa opisanego w miesięczniku „Egzorcysta”.

  Mieszkam w Niemczech z dwiema 14-letnimi córkami i pewnym mężczyzną, z którym nie mam ślubu kościelnego. Moja babka wróżyła z kart. Od pół roku mamy w domu maski afrykańskie, a od 3 lat żyjemy według zasad feng shui (praktyka planowania przestrzeni). W domu mamy też amulety oraz posążek Buddy. Przed 4 miesiącami jedna z córek, Renata, otrzymała bransoletkę ze skorpionem. W szkole uczy się dobrze.

  Komunia Święta bez spowiedzi
  W naszym mieście nie ma Kościoła katolickiego, dlatego Renata bywała na Mszy Świętej raz na dwa tygodnie. Kilka razy do roku przyjmowała Komunię Świętą bez spowiedzi.

  Od miesiąca trudności, jakich doświadcza córka, przybrały inną formę: Renata pada, mdleje, otwiera oczy, które zmieniają barwę z niebieskich na czarne, szyderczo się uśmiecha, pluje na wszystkich, objawia wielką siłę (trzy osoby z trudem mogą ją utrzymać), charczy zmienionym, grubym głosem. Dało się też zauważyć, że podczas ataku córka boi się wody święconej, zrywa łańcuszek z medalikiem (niekiedy łańcuszek sam się rozrywa). W czasie ostatnich 3 miesięcy 5-krotnie szukaliśmy pomocy u bioenergoterapeuty.

  Kilka dni wcześniej dostałam telefon z Niemiec, że moja druga córka, która dotąd nie miała żadnych problemów, dostała w szkole podobnego ataku.

  http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/na-naszych/item/1577-jej-twarz-nie-przypominala-twarzy-dziecka

 5. wobroniewiary pisze:

  Dla chcących się modlić wraz z nami i ks. Janem Pęziołem link do folderu z treścią nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała:

  http://sanktuarium-wawolnica.pl/files/Nabozenstwo_broszura.pdf

 6. MM pisze:

  25.02.2017 r. „Drogie dzieci! Dzisiaj was wzywam do głębokiego życia waszą wiarą, i abyście prosili Najwyższego o jej wzmocnienie, tak by wiatry i burze nie mogły jej złamać. Niech korzeniami waszej wiary będą modlitwa i nadzieja na życie wieczne. I już teraz, kochane dzieci, pracujcie nad sobą w tym czasie łaski, w którym Bóg daje wam łaskę, byście dzięki wyrzeczeniom i wezwaniu do nawrócenia stali się ludźmi czystej i wytrwałej wiary i nadziei. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie“.

  https://www.gloria.tv/video/BMLaNFyqhJeu13gQFFnpsiBjo

  • MariaPietrzak pisze:

   Zawsze , kiedy mowa o wierze , powagą zaciąga , bo przywodzi słowa Świętej Ewangelii
   🕯 że tylko ten , kto w niej wytrwa do końca , będzie zbawiony …
   🕯 czy ją Syn Człowieczy zastanie , gdy przybędzie w …te strony …
   Złowieszczo prorokując, że ta wiara jakiejś okrutnej próbie poddaną będzie !

   O Tobie … i o mnie zawyrokuje !
   Czy zbuduje ?
   Widziałam osoby , można powiedzieć , z akcją katolicką wielkiej klasy …ale kiedy przyszedł moment upomnienia się o … Chrystusowe … Woda w usta nabrana ! Sprawa przemilczana !
   Widziałam nieugiętego , którego kopniak i grożący palec , lękiem o jutro , złamał !
   Zaszlochał , odszedł w ciemność !
   Taka nasza natura , próbie poddana .
   Wieczność przegrana !

   🕯 Stawiam świeczkę 🕯

   🕯Wiarą głęboką –
   wyrzeczeniem , modlitwą i nawróceniem
   umocnioną ,
   łaską Najwyższego dobrze zakorzenioną
   – daj żyć !
   Niech będzie jasna , wyraźna ,
   jak
   Credo , w którym ‚tak ‚ to Tak , a ‚nie’ to Nie –
   – Upartym stoi , diabła się nie boi ,
   Pośrodku !
   Nadzieją w Boga wpatrzona ,
   Bogiem odżywiona , wykarmiona …
   burze i wiatry odpiera ,
   – Skałą stoi !
   – Nie zapiera !
   – Wytrwa !

 7. Anna Jankowska pisze:

  Piękna i pouczająca homilia wielkie Bóg zapłać że mogłam te słowa usłyszeć

 8. piotr 84 pisze:

  nie ma większej obrzydliwości niż rzucać na kogoś klątwy

 9. piotr 84 pisze:

  Jezu Miłosierny złam wszystkie klątwy

 10. wobroniewiary pisze:

  ******
  Dla czcicieli Padre Matteo da Agnone:

  Dziś, jak każdego ostatniego dnia miesiąca, zostanie odprawiona w naszych intencjach Msza św. dziękczynna za wszystkie laski udzielone nam przez wstawiennictwo Padre Matteo. Łączmy się duchowo o godz. 9-00 z księdzem, który będzie sprawować tę Mszę Świętą w naszych intencjach

 11. Ania pisze:

  Piękne nabożeństwo bez żadnych udziwnień, modlitwy, psalmy, pieśni religijne, eucharystyczne.
  Balsam dla duszy
  Bogu niech będą dzięki za księdza Jana Pęzioła

 12. Ania pisze:

  28.12.2005r. Matka Boża do Anny, z książki „Zaufajcie Maryi”, fragment str. 904

  „Nie tylko was nie opuszczę, ale przybliżę się do was wraz z całym niebem, którego obywatele błagają Pana nieustannie, aby zezwolił im iść wam z pomocą. I tak się stanie. Bo teraz walka toczyć się będzie o wasze dalsze istnienie, gdy nieprzyjacielowi poddała się z radością duża część ludzkości, a jeszcze większa stała się jego niewolnikami, ulegając wszystkim grzechom z tablic mojżeszowych. Skutkiem takiego działania straciliście godność dzieci Bożych, a grzechy wasze swoim wynaturzeniem i przewrotnością przewyższają wszystko, co do tej pory ludzkość popełniła. Ale ja mówię wam, że Bóg nasz jest niezwyciężony, i wzywam swój naród – tak wierny i tak przeze mnie ukochany – aby pod płaszczem mojej opieki nie obawiał się niczego. Część ludzkości zginie. Całe kraje pogrążą się w wodach mórz i oceanów. Będą panowały zarazy i następowały trzęsienia ziemi. Wszystkie żywioły wystąpią przeciw ludziom, którzy zdradzili swojego Pana i niszczą swoje środowiska życia.
  Mówię to dlatego, abyście się nie trwożyli, bo Pan mi obiecał, że was pozostawi, abyście mogli świadczyć o Nim i służyć Mu z miłością i wdzięcznością. Pan nasz liczy na was i wspomoże was w waszym odwróceniu się od zła. Będziecie pierwszym narodem, który powróci do wiernej służby Bogu wedle praw jego danych wam.”

 13. maria pisze:

  Misjonarz na Post to ogólnopolska akcja duchowego wsparcia misjonarzy w Wielkim Poście przez np. modlitwę, post lub ofiarowanie cierpienia.
  http://www.misjonarznapost.pl/#dolacz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s