Orędzie Matki Bożej z Medjugorje dla Mirjany z 2 marca 2017r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drogie dzieci, z macierzyńską miłością przychodzę do was, aby wam pomóc wzrastać w miłości, to znaczy wzrastać w wierze. Przychodzę, aby wam pomóc przeżywać z miłością słowa Mojego Syna, by świat stał się inny. To dlatego, apostołowie Mojej miłości, gromadzę was wokół siebie. Patrzcie na Mnie sercem, mówcie do Mnie jak do matki o swoich bólach i cierpieniach, o swoich radościach. Proście, abym modliła się za was do Mojego Syna. Mój Syn jest łaskawy i sprawiedliwy. Moje matczyne serce pragnie, byście i wy tacy byli. Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie Mojej miłości, swoim życiem opowiadali o Moim Synu i o Mnie, aby świat stawał się inny, aby powróciła prostota i czystość, aby powróciła wiara i nadzieja. Dlatego więc módlcie się, módlcie się, módlcie się sercem, módlcie się z miłością, módlcie się poprzez dobre uczynki. Módlcie się, aby wszyscy poznali Mojego Syna, aby świat się przemienił, aby świat się zbawił. Przeżywajcie z miłością słowa Mojego Syna. Nie osądzajcie, lecz miłujcie się wzajemnie, aby Moje serce mogło zwyciężyć. Dziękuję wam.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje, Orędzia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medjugorje dla Mirjany z 2 marca 2017r.

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. AnnaSawa pisze:

  Opublikowane w 1 marca 2017 przez Ks. Stanisław Małkowski
  W dniu rozpoczęcia Wielkiego Postu

  Wezwanie do zaufania w Bożą miłość i opiekę, zawarte w Ewangelii niedzielnej 26 lutego dobrze przygotowuje nas do wejścia w czas Wielkiego Postu, rozpoczynającego się w Popielec już po 3 dniach, tj. własnie dziś. Nie troszczcie się zbytnio (Mt 6,31) o sprawy materialne, pamiętajcie o Bogu, duszy i przyszłym zmartwychwstaniu ciała jako świątyni Ducha Świętego.

  Jak się przeciwstawić obecnej w życiu publicznym, w środkach przekazu, w antysztuce i antykulturze orgii bluźnierstw, kłamstw i zniewag? Jak znieść słabość odwołania się do obrażanych uczuć i przekonań religijnych, podczas gdy demoniczne szaleństwo dotyczy Boga i człowieka w całej prawdzie, a nie tylko subiektywnych doznań i wrażeń? Czy demokratyczny pluralizm polega na zrównaniu dobra ze złem i odrzuceniu wszelkich obiektywnych kryteriów i rozróżnień? Przecież demokracja bez prawdy przemienia się w totalitaryzm. Kto tego chce?

  Przyjmujmy słowa świętego Anioła Stróża Polski, powiedziane do Polaków wiernych Jezusowi Chrystusowi Królowi: Święte Imię Jezusa – waszego Króla i Pana nad wami. Przynoszę wam błogosławieństwo w imieniu Jezusa. Nie lękajcie się, Bóg jest z wami. Nie lękajcie się zła, które atakuje największe wartości narodu poprzez swoje sługi. Czyż nie macie Króla? Czyż nie włada On ziemią i niebem? Zło musi pokazać swoją ohydną twarz i cel, ku któremu zmierza. Zło atakuje bo wie, że czas jego jest krótki. Módlcie się o nawrócenie niewierzących i ludzi zwiedzionych przez zło. Módlcie się o dobro dla waszej ojczyzny, za rządzących nią, o odwagę i bezkompromisowe stawanie w obronie wiary i kultury waszego narodu. Błogosławię wam w imieniu Króla Jezusa Chrystusa. Tron Baranka to wasza ojczyzna. Tron Baranka to miejsce wybrane przez Ojca dla Syna. Ojciec wybrał miejsce, Ojciec wybrał czas. Chwała i cześć. Atak na królestwo Syna Ojca Przedwiecznego jest i będzie daremny. Zło jest bezsilne. Kochani, módlcie się, bo jesteście wybrani do grona tych, którzy otwierają serca dla Króla. Zdobywajcie serca, otwierajcie je na miłość, otwierajcie je na chwałę Syna. Amen, Anioł Stróż Polski.

  Chociaż szatan, korzystający ze wspólnictwa wraz ze swoimi sługami i podwykonawcami, zmierzającymi bezmyślnie ku własnej wiecznej zgubie, jest od ludzi silniejszy, to jednak od Chrystusa i Maryi jest zdecydowanie słabszy. Naszym zadaniem jest więc poddanie władzy ludzkiej liczącej się z dobrem władzy Boga, darowanej nam z wysoka po to, aby wieczne i powszechne królestwo prawdy i życia, świętości i łaski, sprawiedliwości, miłości i pokoju, stało się rzeczywistością Polski oraz innych państw i narodów w miejscu i czasie, tu i teraz.

  W popielcowym kazaniu w roku 1970 w Warszawie ks. prymas Stefan Wyszyński powiedział: Wzywam was, umiłowane dzieci Boże, do odpowiedzialności za słowo. (…) W codziennym życiu często zapominamy, że mając prawo do prawdy innych, sami musimy być w prawdzie. Bo tylko za cenę prawdy przez nas wypowiadanej możemy oczekiwać prawdy od innych. Warto więc pomyśleć nad tym, czy żyjemy prawdą, czy żyjemy z prawdy, czy obdzielamy innych prawdą, czy szanujemy ich prawo do całej prawdy?

  Nie ma wolności bez prawdy. Sprawcami nowej totalitarnej niewoli chcą stać się ci wrogowie prawdy i dobra, którzy swoim hałasem pragną nas przestraszyć i zniechęcić, abyśmy biernie pogodzili się z tymi nieszczęsnymi siewcami śmierci.

  Odwagi, Polsko, ciężko doświadczona nienawiścią i zdradą, ale wybrana i wezwana do wierności Bogu w oparciu o pamięć, tożsamość i nadzieję. Nie daj się złu zwyciężyć, ale zło dobrem zwyciężaj!
  ks. Stanisław Małkowski

  http://blog.wsr24.pl/w-dniu-rozpoczecia-wielkiego-postu/

 3. wobroniewiary pisze:

  „Dlatego więc módlcie się, módlcie się, módlcie się sercem, módlcie się z miłością, módlcie się poprzez dobre uczynki”

 4. AnnaSawa pisze:

  „Patrzcie na Mnie sercem, mówcie do Mnie jak do matki o swoich bólach i cierpieniach, o swoich radościach. Proście, abym modliła się za was do Mojego Syna…”

 5. wobroniewiary pisze:

  ks. Piotr Śliżewski: „Jeszcze nigdy nie czułem się tak smutny…
  Pojechałem do pewnej miejscowości odprawić Mszę świętą. Po spożyciu Postaci eucharystycznych, jak na każdej Mszy świętej, wziąłem cyborium z Najświętszym Sakramentem i wyszedłem przed ołtarz, by udzielać Komunii wiernym. Stanąłem na środku stopnia prezbiterium i czekam… minęło kilka sekund i nie widać żadnej reakcji… Rozejrzałem się po ludziach i zobaczyłem twarze bez wyrazu. Siedzieli w ławkach i patrzyli na mnie. Nikt nie wyszedł, by przyjąć Chrystusa. Rozejrzałem się jeszcze raz i poszedłem do tabernakulum, by schować cyborium z Panem Jezusem. Jeszcze NIGDY w życiu nie przydarzyło mi się, by nikomu nie udzielić Sakramentu… Zamykając drzwiczki tabernakulum, chciało mi się płakać… Co się dzieje? Przecież w parafiach odbywają się Spowiedzi… Gdzie jest problem? Co zrobić, by ludzie chętniej korzystali z tego, co najcudowniejsze na tej Ziemi?”

 6. Kasia pisze:

  Wzrost samobójstw wśród nastolatków. Wszystko przez tajemniczą grę

  Internet i media społecznościowe mają ogromny wpływ na młodych ludzi. Przykładem jest popularność tajemniczej gry o nazwie „Niebieski wieloryb”. Eksperci ostrzegają, że z pozoru niewinna zabawa inicjuje samobójstwa wśród nastolatków. Z danych podanych przez „Nowaja Gazieta” wynika, że z tego powodu życie odebrało sobie już 130 osób w Rosji.

  Skąd nazwa „Niebieski wieloryb”? To nawiązanie do zachowań tych ssaków. Zdarza się, że wieloryby wypływają na ląd i popełniają grupowe samobójstwa.

  Część teorii mówi o tym, że zmierzają na plaże z poczucia samotności. Naukowcy podejrzewają jednak, że wypływają one na mielizny w celu odpoczynku, bądź robią to przez działanie pierwotnych instynktów, które mówią im, że znajdą schronienie na lądzie.

  Opinią publiczną wstrząsnęły ostatnio historie dwóch młodych Rosjanek, które popełniły samobójstwa w związku z modną w internecie zabawą. Na czym właściwie polega nowa gra nastolatków?
  Trzy etapy gry

  Tajemnicza grupa, w której prowadzona jest gra funkcjonuje na VK, czyli rosyjskim serwisie społecznościowym. Jej ogólnym założeniem jest wykonywanie poszczególnych zadań przez 50 dni.

  W grze istnieją trzy stopnie wtajemnicza użytkowników. Pierwszy to „Morze Wielorybów”. W tym czasie młodzi ludzie, którzy najczęściej są pozbawieni wiary w siebie i pełni kompleksów, są przekonywani przez administratora grupy o bezsensie życia

  Po przejściu pierwszej części i wykazaniu swojej wiarygodności, uczestnicy przechodzą na kolejny stopień. Drugi etap to przejście do grupy zamkniętej. Tam znajdują się jedynie wybrani, którym można zaufać. Młodzi ludzie dostają kolejne zadania – zwykle mają namówić do samobójstwa inne nastolatki.

  Osoby, które wspólnie zadecydują, że chcą skończyć ze swoim życiem, trafiają na trzeci stopień. W tym etapie tajemnicza osoba ukryta po drugiej stronie komputera namawia zdesperowanych nastolatków do wspólnego planowania odebrania sobie życie. To jednak nie wszystko.
  Zadania do wykonania

  Guru stosuje liczne psychologiczne metody, by pogrążeni w depresji nastolatkowie na pewno nie zrezygnowali z ostatniego zadania. Wysyła im ukryte przesłania po łacinie lub po hebrajsku i pseudofilozoficzne życiowe prawdy, które są cytatami z Biblii, Koranu i Tory

  https://parenting.pl/portal/wzrost-samobojstw-wsrod-nastolatkow-wszystko-przez-tajemnicza-gre

 7. wobroniewiary pisze:

  Iz 58, 1-9a
  Post należy łączyć z uczynkami miłości

  Czytanie z Księgi proroka Izajasza
  Tak mówi Pan Bóg: «Krzycz na całe gardło, nie przestawaj! Podnoś głos twój jak trąba! Wytknij mojemu ludowi jego przestępstwa i domowi Jakuba jego grzechy! Szukają Mnie dzień za dniem, pragną poznać moje drogi, jak naród, który kocha sprawiedliwość i nie porzuca prawa swego Boga. Proszą Mnie o sprawiedliwe prawa, pragną bliskości Boga:
  „Czemu pościliśmy, a Ty nie wejrzałeś? Umartwialiśmy siebie, a Ty tego nie uznałeś?”
  Otóż w dzień waszego postu wy znajdujecie sobie zajęcie i uciskacie wszystkich swoich robotników. Otóż pościcie wśród waśni i sporów, i wśród niegodziwego walenia pięścią. Nie pośćcie tak, jak dziś czynicie, żeby się rozlegał zgiełk wasz na wysokości. Czyż to jest post, jaki Ja uznaję, dzień, w którym się człowiek umartwia? Czy zwieszanie głowy jak sitowie i użycie woru z popiołem za posłanie – czyż to nazwiesz postem i dniem miłym Panu? Czyż nie jest raczej postem, który Ja wybieram: rozerwać kajdany zła, rozwiązać więzy niewoli, wypuścić na wolność uciśnionych i wszelkie jarzmo połamać; dzielić swój chleb z głodnym, do domu wprowadzić biednych tułaczy, nagiego, którego ujrzysz, przyodziać i nie odwrócić się od współziomków. Wtedy twoje światło wzejdzie jak zorza i szybko rozkwitnie twe zdrowie. Sprawiedliwość twoja poprzedzać cię będzie, chwała Pańska iść będzie za tobą. Wtedy zawołasz, a Pan odpowie, wezwiesz pomocy, a On rzeknie: „Oto jestem!”»
  Oto słowo Boże.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2017/03/03/3-marca-wspomnienie-swietej-kunegundy-zakonnicy-2/

 8. EwaT pisze:

  W intencji wszystkich kaplanow o ogien Ducha Swietego.

 9. MariaPietrzak pisze:

  💕Na wizytówce pozostawionej nam przez Świętą Matkę Teresę z Kalkuty …
  Owocem milczenia jest modlitwa,
  Owocem modlitwy jest wiara,
  Owocem wiary jest miłość,
  Owocem miłości jest służba,
  owocem służby jest pokój …

  💕pałając czystością serca , ręce zakasała, nadzieje uwolniła…
  „Pragnę!” napoiła i ubrała ,
  biednym Boga przybliżyła ,
  światu Nieba uchyliła…
  Błogosławioną drogę obrała , wskazówkę dała …
  „…aby świat stawał się inny,
  …aby powróciła prostota i czystość,
  …aby powróciła wiara i nadzieja.
  …aby wszyscy poznali Twojego Syna,
  …aby świat się przemienił,
  …aby świat się zbawił.
  aby Twoje Serce mogło zwyciężyć.”
  (2 03 17, Medjugorje)

  💕 ‘…jakiej czułości trzeba powiedz
  żeby rozproszyć cienie pod oczyma
  jakiej pieszczoty żeby z kreski ust
  wydobyć pełnię księżyca lub kwiatu?
  …. jakiej miłości!
  żeby ugasić krater rozedrgany
  otwartą ranę ziemi która
  nie chce się zagoić czy nie umie…’
  (Halina Poświatowska)

  Ano właśnie … Takiej 💕
  Chrystusowej , przez Marye … z nami , w nas i poprzez nas…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s