I-sobotnia Msza Święta na Jasnej Górze za czytelników naszej strony

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

jg1
4 marca 2017 r. o godz. 18.30 w Kaplicy Matki Bożej Królowej Korony Polskiej na JASNEJ GÓRZE, w pierwszą sobotę, jeden z tam obecnych Księży odprawi Mszę Świętą w intencjach Czytelników naszej katolickiej strony „wobroniewiary”. Zachęcamy, aby w tych intencjach na pierwszym miejscu były PODZIĘKOWANIA za niezliczone łaski, które z Serca Pana Jezusa Króla Miłosierdzia przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny spływają do naszych dusz, do naszych rodzin, na naszą ojczyznę i na cały świat.

W Kościele Powszechnym przeżywamy 100-tną rocznicę Objawień Matki Bożej w FATIMIE,  a w Polsce 300-lecie koronacji Obrazu Czarnej Madonny – bądźmy wdzięczni.

Z DALEKIEJ FATIMY ROZLEGA SIĘ DZWON…

JAK SZCZĘŚLIWA POLSKA CAŁA…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

45 odpowiedzi na „I-sobotnia Msza Święta na Jasnej Górze za czytelników naszej strony

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Maggie pisze:

   Bóg zapłać i szczęść Boże kapłanowi odprawiającego za nas Mszę Św. oraz wszystkim kapłanom związanym z WOWIT’em, Adminom, ich bliskim i całej Rodzinie WOWIT’owej trwającej w modlitwie.

   Matko Najświętsza, Ty wiesz co w oceanie ludzkich potrzeb najważniejsze i najpilniejsze dla mnie mnie, moich i mi bliskich. Tobie we władanie oddaję wszystkie sprawy, a z nimi siebie oraz te osoby, me otoczenie, Kościół, Ojczyznę, tymi krótkimi słowami: DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM, PROSZĘ.

   BĄDŹ UWIELBIONY BOŻE ZAWSZE: TERAZ I NA WIEKI WIEKÓW. Niech się dzieje Wola Boża i KRÓLUJ nam Chryste!

   • Anna Jankowska pisze:

    Panie miej nas wszystkich w swojej przemożnej opiece Maryjo Jezusie iŚw.Józefie módlcie się za nami Amen

   • Maggie pisze:

    W pośpiechu nie zauważyłam, że gramatycznie zostałam poprawiona przez IPad.
    Było i powinno zostać: Bóg zapłać i szczęść Boże kapłanowi odprawiającemu za nas Mszę Św …

  • Kinga pisze:

   Szczesc Boze,bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego szczesliwego rozwiazania. O zdrowie dla dziecka i dla mnie. Martwie sie, poniewaz dodatkowo przechodze przeziębienie a termin porodu lada dzien. Dziekuje, Bog zaplac.

  • ar pisze:

   Proszę o szczęśliwy i szybki poród.

  • Bea pisze:

   Szczęść Boże, proszę jeszcze o dołączenie Mojej intencji: otóż Kochana Maryjo dziękuję Ci za otrzymane łaski, za kochanego męża, za cudowne córeczki, za opiekę nad Moją rodziną i bliskimi, za pomoc w sprawach finansowych, za założycieli niniejszej strony i opiekunów duchownych oraz za Księdza z Mojej Parafii, za tych dobrych ludzi na Naszej drodze i tych co uczą Nas pokory!!! Bardzo Cię KOCHAM i WIELBIĘ Twoja Córka – Beata

 2. Kati pisze:

  Mamusiu, dziękuję za opiekę nad moją rodziną, za męża i syna, za to, że moi rodzice szczęśliwie wyzdrowieli z grypy, za to, że naszymi powikłanymi ścieżkami prowadzisz nas do Jezusa, który leczy nasze serca z egoizmu i zatwardziałości.
  Mamusiu, dziękuję za Twoją wytrwałość w ratowaniu nas i za to, że nigdy z nas nie rezygnujesz.
  Kasia

 3. wobroniewiary pisze:

  Dziś I piątek miesiąca

  Eucharystia – Sakrament Miłości – zajmuje istotne miejsce w kulcie Serca Jezusowego. „Masz w każdy pierwszy piątek miesiąca przyjmować Mnie w Komunii św.”– powiedział siostrze Małgorzacie Marii Jezus podczas trzeciego objawienia.

  Trzeba tutaj przywołać też inne słowa Chrystusa wypowiedziane podczas tego samego objawienia. Były one gorzkie. Jezus, który bardzo umiłował ludzi, doznaje od nich tyle niewdzięczności i obojętności: „Sprawia mi to bardziej przykrą udrękę niż wszystko, co wycierpiałem w czasie mojej męki”. Zwracając się do Małgorzaty Marii, Pan mówił: „Ty przynajmniej spraw Mi tę radość i wynagradzaj mi ich niewdzięczność, o ile to uczynić zdołasz”. Właśnie takim wynagrodzeniem jest przyjmowanie Komunii św., która najściślej łączy człowieka z ofiarą Zbawiciela. Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa, należy do niej przystępować często, a szczególnie w pierwsze piątki miesiąca.

  12 obietnic Pana Jezusa

  W trakcie objawień Pan Jezus przekazał siostrze Małgorzacie Marii przyrzeczenia skierowane do czcicieli Jego Serca. Zakonnica opisała je w listach. Już po jej śmierci rozproszone informacje zebrano w słynne 12 obietnic.

  1. Dam im wszystkie łaski potrzebne w ich stanie.
  2. Zgoda i pokój będą panowały w ich rodzinach.
  3. Będę ich pocieszał we wszystkich ich strapieniach.
  4. Będę ich bezpieczną ucieczką za życia, a szczególnie przy śmierci.
  5. Wyleję obfite błogosławieństwa na wszystkie ich przedsięwzięcia.
  6. Grzesznicy znajdą w mym Sercu źródło nieskończonego miłosierdzia.
  7. Dusze oziębłe staną się gorliwymi.
  8. Dusze gorliwe dojdą szybko do wysokiej doskonałości.
  9. Błogosławić będę domy, w których obraz mego Serca będzie umieszczony i czczony.
  10. Kapłanom dam moc kruszenia serc najzatwardzialszych.
  11. Imiona tych, co rozszerzać będą to nabożeństwo, będą zapisane w mym Sercu i na zawsze w Nim pozostaną.
  12. Przyrzekam w nadmiarze miłosierdzia Serca mojego, że wszechmocna miłość moja udzieli tym wszystkim, którzy komunikować będą w pierwsze piątki przez dziewięć miesięcy z rzędu, łaskę pokuty ostatecznej, że nie umrą w stanie niełaski mojej ani bez sakramentów i że Serce moje stanie się dla nich bezpieczną ucieczką w godzinę śmierci.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/09/02/dzis-i-piatek-miesiaca-wynagradzajmy-adorujmy-kochajmy-3/

 4. wobroniewiary pisze:

  Serce Jezusa – znak miłości Boga do ludzi

  Do Serca Twojego uciekamy się, Jezu, Boski Zbawicielu!
  Naszymi grzechami racz się nie zrażać, o Panie Święty!
  Ale od wszelakich złych czynów racz nas zawsze wybawiać, Boże łaskawy i najlitościwszy.
  O dobry Jezu, Zbawicielu drogi, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza!
  W Sercu Twoim racz nas obmyć, do Serca Twojego racz nas przytulić, w Twym Sercu na wieki racz nas zachować.

 5. MM pisze:

  Alicja „ŚWIADECTWO” cz. II wt. 15.07.1986, godz. 5.45

  – Bądź błogosławiony, mój Panie. Dziękuję za poranek i za możliwość rozmowy z Tobą. Także i za to, że Twój Święty Duch modlił się we mnie podczas snu.
  † Pragnę przygotować cię do spotkania ze Mną. Bądź otwarta i całkiem poddana Duchowi. On przyprowadzi cię do Mnie. Odnowi twą duszę, wleje w nią Moją miłość i Mój pokój. Trwaj w uwielbieniu i dziękczynieniu nieustająco. Jestem bardzo blisko, a chcę być jeszcze bliżej. Oczekuj.

 6. magda pisze:

  Ukochana Maryjo dziękuję Ci za niezliczone łaski otrzymane przez Ciebie. Wstawiaj się za moją rodziną , ratuj przed wszelkim złem i prowadź nas do Twojego Syna . Amen

 7. Paweł pisze:

  Na pierwszy piątek miesiąca i Wielkiego Postu – oto kilka stosownych aktów strzelistych wziętych z dostępnych mi książeczek:

  1. ”Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami.” (500 dni odpustu).
  2. ”Jezu cichy i pokornego Serca, uczyń serca nasze według Serca swego.” (500 dni odpustu).
  3. ”Serce Jezusa miłością ku nam gorejące, rozpal serca nasze miłością Twoją.” (500 dni odpustu).
  4. ”Słodkie Serce Jezusa, bądź moją miłością.” (300 dni odpustu). „Słodkie Serce Maryi, bądź moim ratunkiem.” (300 dni odpustu).
  5. ”Słodkie Serce Jezusa, proszę najgoręcej, spraw niech Cię co dzień kocham coraz więcej.” (300 dni odpustu; odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie, warunki zwykłe – Św. Kongregacja Odpustów, 26 XI 1876).
  6. ”O krzyżu witaj, nadziejo jedyna” (3 lata odpustu) [Jest to znane łacińskie motto: „O Crux, ave spes unica.”]
  7. ”Kłaniamy się Tobie, Panie Jezu Chryste, i błogosławimy Tobie, że przez krzyż i mękę Swoją odkupiłeś świat.” (3 lata odpustu – Św. Penitencjaria Apostolska, 2 II 1934).

  8. W objawieniach w mieście San Nicholas (Argentyna), które zostały już zaaprobowane przez władze Kościoła miejscowego, Maryja powiedziała 12 lipca 1985: „Ukochane dzieci, mówcie: NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA, OCZYŚĆ MNIE. DUCHU ŚWIĘTY, ŻYJ WE MNIE. TRÓJCO PRZENAJŚWIĘTSZA, OGARNIJ MNIE. AMEN. Módlcie się w ten sposób, a wszelkie zło odejdzie od was. Amen.” (Jest to cytat ze str. 43 książeczki ”Najświętsze Serce Jezusa i Serce Maryi”, którą napisała Joanna Ottea, a wydało ją w roku 2003 Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu. Książeczka posiada NIHIL OBSTAT ks. doktora Wacława Depo oraz IMPRIMATUR Kurii Diecezji Radomskiej i biskupa Stefana Siczka, Wikariusza Generalnego, z dnia 8 listopada 2000 r.).

  9. ODPUSTOWA MODLITWA DO PANA JEZUSA UKRZYŻOWANEGO „En ego, o bone et dulcissime Iesu”:

  a) tekst i odpust przedsoborowy:

  „Oto upadam na kolana, o dobry i najsłodszy Jezu, przed oblicznością Twoją prosząc i błagając z całą gorącością ducha, na jaką zdobyć się mogę, abyś wpoić raczył w serce moje żywe uczucia: wiary, nadziei i miłości, oraz prawdziwą za grzechy moje skruchę i mocną wolę poprawy; podczas gdy z głębokim uczuciem boleści i miłości rozpamiętywam i w duchu oglądam pięć ran Twoich, mając przed oczyma, co już mówił prorok Dawid o Tobie, o dobry Jezu: ‚Przebodli ręce moje i nogi moje, policzyli wszystkie kości moje’. ”

  (10 lat odpustu; odpust zupełny po Komunii św. i modlitwie w intencji Ojca świętego).
  Powyższy tekst modlitwy i informacja o odpuście są wzięte z książeczki do nabożeństwa „Ogień Miłości Jezusa Chrystusa” wydanej przez „Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22” za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp. Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).

  W łacińskim Brewiarzu Rzymskim wydanym w roku 1961 jest o tej modlitwie takie orzeczenie:
  „ORATIO AD D. N. I. C. CRUCIFIXUM – Indulg. decem annorum; plenaria recitantibus post Missam coram Iesu Christi Crucifixi imagine et orantibus ad mentem Summi Pontificis. Pius Pp. XI, 2 febr. 1934”,
  Oznacza to odpust 10 lat, a ponadto odpust zupełny za odmówienie tej modlitwy po Mszy przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego wraz z modlitwą według intencji Ojca świętego. [Nie ma tu wzmianki o Komunii św. być może dlatego, że ten Brewiarz jest adresowany do kapłanów, a wiadomo, że kapłani odprawiając Mszę i tak każdorazowo przyjmują Komunię św.]
  Odpust ten nadał Pius XI, 2 lutego 1934.

  b) tekst i odpust posoborowy:

  „Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu, upadam na kolana przed Obliczem Twoim i w największej żarliwości ducha proszę Cię i błagam, abyś wszczepił w serce me najżywsze uczucia wiary, nadziei i miłości oraz prawdziwą skruchę za grzechy moje i silną wolę poprawy. Oto z wielkim uczuciem i głęboką boleścią serca oglądam w duchu pięć ran Twoich i myślą w nich się zatapiam, mając przed oczyma to, co w usta Twoje, o dobry Jezu, włożył już prorok Dawid: ‚Przebodli ręce i nogi moje, policzyć mogę wszystkie moje kości.’ (Ps 21,17-18)”.

  – Udziela się odpustu zupełnego pod trzema zwykłymi warunkami [1. Spowiedź lub stan łaski uświęcającej, 2. Komunia św. sakramentalna, 3. modlitwa według intencyj Ojca św., taka jak np. Ojcze nas i Zdrowaś Maryjo; wymaga się ponadto wykluczenia wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet powszedniego] w każdy piątek Wielkiego Postu i Męki Pańskiej wiernemu, który odmówi pobożnie tę modlitwę po Komunii św. przed obrazem Jezusa ukrzyżowanego. Natomiast w pozostałe dni roku udziela się odpustu cząstkowego.
  Powyższy tekst modlitwy i informacja o odpuście są wzięte z książeczki „Odpusty. Ujawnione Miłosierdzie Boże wobec żywych i zmarłych”, którą opracował ks. Zdzisław Pałubicki SJ, a wydało w roku 1996 wydawnictwo Michalineum. Odpust ten jest pozycją nr 22 w autentycznym „Wykazie odpustów” ogłoszonym za pontyfikatu bł. Pawła VI dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 29 VI 1968 roku.

  Wyżej wymieniony odpust zupełny jest również powtórzony w identycznej formie w akapicie nr 8 § 1 pkt 2° najnowszej, czwartej edycji „Wykazu odpustów” z 1999 roku:
  http://www.vatican.va/roman_curia/tribunals/apost_penit/documents/rc_trib_appen_doc_20020826_enchiridion-indulgentiarum_lt.html
  Natomiast powyższy odpust cząstkowy w akapicie nr 8 § 2 pkt 2° tej edycji jest uogólniony następująco: „Udziela się odpustu cząstkowego wiernemu, który za pomocą jakiejkolwiek pobożnej formuły prawowicie zatwierdzonej odprawia dziękczynienie po Komunii św. (np. za pomocą modlitwy [św. Ignacego z Loyoli] ‚Duszo Chrystusowa…’ lub za pomocą modlitwy ‚Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu…’).”

 8. Beat pisze:

  Dziekujmy Bogu za wszystkie laski i Blogoslawienstwa otrzymane za wstawiennictwem PADRE PIO I PADRE MATEO
  BOG ZAPLAC ZA WOWIT

 9. SYLWIO pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystkie Łaski i Blogoslawienstwa otrzymane za wstawiennictwem Padre Pio i Padre Mateo, moich Patronów, wszystkich Świętych, Kapłanów, Biskupów, Kardynałów, Papieży. Króluj nam Chryste. Bądź z nami do końca kochana Mateńko.
  Bóg zapłać za stronę WOWIT i wszystkich czytelników.

 10. wobroniewiary pisze:

  Przypominamy i zapraszamy
  4 marca 2017 na Jasną Górę do Sanktuarium Narodu
  Tak jak każdego m-ca na Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski

  Spotkanie z prelekcją maryjną w Auli o. A. Kordeckiego na terenie klasztoru o godz.17:00, msza święta w kaplicy Cudownego Obrazu godz. 18:30.
  Akty zawierzenia można nabywać codziennie w biurze Bractwa w sobotę 4 marca od godz.12:00.
  Zachęcamy do nabywania obrazów – ikon Matki Bożej do swoich domów,
  Polecamy także książkę „MOC ZAWIERZENIA” w której spisane są ostatnie świadectwa wyproszonych łask na zawierzeniach.

  • Agnieszka pisze:

   Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję za to że Jesteście Jezus i Ty, Ojciec i Matka, za Waszą niezgłębioną Miłość Miłosierną. Proszę Cię Maryjo o łaskę serca pokornego, posłusznego i nade wszystko przebaczającego z głębi wszystkim wszystko. Pomóż mi Matko przebaczyć i pojednać się, proszę… dziecie Twoje- A.

 11. Sylwia pisze:

  Kochani, proszę was o modlitwę w intencji mojej babci, która jest w szpitalu. Bóg zapłać. Pamiętam o was ❤ choć rzadko bywam..

 12. Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy pedofilii
  We wszystkich polskich diecezjach obchodzony będzie Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego małoletnich. Okazją do przebłagania za grzechy pedofilii będzie modlitwa podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej.
  Panie Jezu Chryste, naszą Drogę Krzyżową odprawiamy także jako wynagrodzenie za grzechy ludzi Kościoła: za niewierności, zdrady i zgorszenia, którymi raniliśmy Twoje Boskie serce. Szczególnie chcemy błagać Cię o przebaczenie za najcięższe grzechy: wykorzystywanie seksualne dzieci przez niektórych z naszych współbraci i współsióstr” – tymi słowami będą modlić się biskupi, kapłani, zakonnicy i wierni podążający w jutrzejszej Drodze Krzyżowej. Tekst rozważań specjalnie na tę okazję przygotował znany jezuita i rekolekcjonista ks. Józef Augustyn, współpracujący z kościelnym Centrum Ochrony Dzieci przy Ignatianum w Krakowie. Materiał ten został rozesłany przez Sekretariat Episkopatu do wszystkich diecezji.
  Więcej: http://www.niedziela.pl/artykul/27496/Dzien-Modlitwy-i-Pokuty-za-grzechy

 13. basiala pisze:

  Szczęść  Boże     Przypominam również o 140 rocznicy objawień  w Gietrzwałdzie..   Barbara

 14. Pingback: 4 marca 2017 r. o godz. 18.30 w Kaplicy Matki Bożej Królowej Korony Polskiej | Serce Jezusa

 15. an m pisze:

  Miłosierny Jezu, z całego serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski dla siebie i dla mojej rodziny a także za łaski, których doświadczyli wszyscy związani z tą stroną. Prosimy Najświętszą Matkę o modlitwę za nas i nieustające łaski Boże.

 16. Bogusia pisze:

  Krolowo, Matko Milosierdzia ,Mistrzyni moich drog,przez Twoje Krwawe Lzy DZIEKUJE Panu Bogu za WSZYSTKO…,za bezmiar niezliczonych lask… za te strone, na ktorej w techwili moge Ci dziekowac …, za Ewe i Kazimierza,za wszystkich z rodziny WOWiT…!!!
  Dziekuje za Kosciol Katolicki i Pasterzy w nim poslugujacych, za to ,ze urodzilam sie w rodzinie katolickiej a moi rodzice dali mi dobre katolickie wychowanie.Maryjo,Ty wiesz co w sercu moim ukryte…,zato Ci dziekuje…!!!
  Amen

 17. isia pisze:

  Najukochańszy Ojcze dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski, pragnę Cię wielbić każdego dnia, prosząc za wstawiennictwem Mateńki naszej o przemianę serc naszych dzieci, Sakramenty Św. Małżeństwa i Sakramenty Św. Chrztu dla wnuków. Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wszystko, co wydarza się w naszym życiu na chwałę Boga. Mateńko okryj swoim płaszczem Mateuszka w 8 rocznice urodzin.

 18. Betula pisze:

  Rozpoczął się Wielki Post, okres poprzedzający Wielkanoc, dlatego w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej warto pojawić się w tym szczególnym czasie żeby wziąć udział w nabożeństwach które będą odprawiane w każdą niedzielę:
  Gorzkie Żale po Mszy Św. O godz.11.00 i Droga Krzyżowa po Mszy Św. O godz.13.00.
  A w pozostałe dni tygodnia jest codziennie po Mszy św. o godz. 17.00 Droga Krzyżowa.

  Więcej informacji na stronie kalwaria.eu w zakładce wydarzenia/ogłoszenia z ubiegłej niedzieli

 19. Krystyna pisze:

  +++

 20. Monia Monia pisze:

  Dziękuję Ci Maryio za to ze otaczasz moją rodzine i mnie swoja matczyna miłościa Dziękuję że mogę czuć Twoja milosc.Dziękuję za tyle łask które otrzymuje. Dziękuję Jezu za wiarę która otrzymuje.Gdy upadam czuję się jeszcze bardziej kochana przez Ciebie.Dziękuję za wiarę nadzieję i miłość.

 21. MariaPietrzak pisze:

  💙 Dziękuję Ci , Maryjo , za światła i niestrudzone wskazywanie Drogi , szczególnie poprzez Tajemnice Fatimskie , orędzia w Medjugorje .
  💙 Dziękuję , że wstawiasz się nieustannie do Twego Syna , aby ulżyć niedoli , i aby zachować od zasłużonej kary .
  💙 Dziękuję za niespodzianki , które umacniają i osładzają .
  💙 Dziękuję za moc słów ..” …tam , gdzie wejdziesz , tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz „.
  💙 Dziękuję za tych , do których nas posyła Twoja miłość i Matczyna troska .. …dziękuję , że o nich myślisz , że się o nich troszczysz , o nich martwisz , modlisz , ofiarujesz !
  💙 za Fatimskie Sobotnie Nabożeństwa , Serce oddane , rękę wyciągniętą , dziękuję !!!
  💙 Dziękuję za Twoich apostołów , którzy niosą słodką woń Jezusa i Twoją woń …Matko dobroci , świat staje sie inny , cieplejszy , znika ” piekło” , rodzi nadzieja .
  💙 Dziękuję Ci za Kapłanów , którzy czerpią z Twego Serca i się do niego upodabniają . Syna przypominają …Niestrudzeni Pasterze poszukujący tej zaginionej , w ciernie zaplątanej owcy . Niepokalana … wzywają ! Dziękuję !!
  💙 Dziękuję za laski otrzymane , winy przebaczone , jutro pobłogosławione przez Ciebie !
  💙 Dziękuję za Tych , którzy powierzyli mnie i moją Rodzinkę Twemu Sercu , tam , na Jasnej Górze ;
  💙 Dziękuję za składających ofiarę za nas , utrudzonych podróżników … -dziękuję serdecznie!
  💙 Za wszystko niewypowiedziane , w sercu ukryte , przed wzrokiem zachowane , od Ciebie otrzymane , dziękuję !
  💙 Ave Maryja 💙

 22. Adminka pisze:

  Administratorowi strony Kazimierzowi w dniu Jego imienin:
  Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże a NMP Królowa Polski otacza Swym Macierzyńskim Płaszczem Opieki, św. Józef, św. Ojciec Pio i Padre Matteo wraz ze św. Kazimierzem wypraszają wszelkie potrzebne łaski

 23. Monika0603 pisze:

  Prosze o modlitwę aby Pan uleczyl mnie z wszystkich lekow i depresji.Abym mogla pojsc na prawo jazdy i odzyskala swoje”ja”.

 24. Joanna Wasiak pisze:

  Serdeczne Bog zaplac za to, ze strona ”w obronie wiary i tradycji katolickiej” powstala, za ksiedza Adama Skwarczynskiego, ktory pomaga ”zablakanym owieczkom”, za jego ogromne zaangazowanie. za ludzi, ktorzy pomagaja ta strone ubogacac swoimi postami.
  Moja osobista intencja: Dziekuje Panu Bogu za ogrom lask, za jego opieke, milosc i wolnosc w podejmowaniu kolejnych decyzji zyciowych. Prosze o sile i wytrwalosc w modlitwie o moje powolanie, abym dokonala wyboru zgodnie z wola Boza.
  Niech Pan Bog blogoslawi i zawsze Was strzeze 🙂

 25. gosia pisze:

  Maryjo dziękuję ci za wszystko ,otocz opieką Kamila ,wspomóż Łukasz by skończył szkołę i zdał maturę

 26. mm pisze:

  Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę wytrwania przy Tobie do końca, zdrowie i dobrego męża dla mnie. Proszę Maryjo prowadź mnie tak abym zawsze wypełniała wolę Bożą.

 27. leszek pisze:

  Cały Twój Maryjo!!! Prowadź Matuś do Jezusa!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s