Dr Bartłomiej Grysa: Polityczne i społeczne skutki obecności islamu w Europie

*****
Prosimy o modlitwę za ks. Dominika Chmielewskiego
o szczęśliwą operację która będzie w czwartek o pomyślny przebieg i szybki powrót do zdrowia i ewangelizacji.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „Dr Bartłomiej Grysa: Polityczne i społeczne skutki obecności islamu w Europie

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Sylwia pisze:

  Kochani bardzo was proszę o modlitwę w intencji mojej babci, która jest w szpitalu w ciężkim stanie.. Ma na imię Czesława. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 3. wobroniewiary pisze:

  Pozdrawiam was wszystkich z daleka dziś ponad godzinę leżałam krzyżem w kościele w waszych wszystkich intencjach a teraz proszę za ks. Dominika Chmielewskiego o szczęśliwą operację która będzie w czwartek o pomyślny przebieg i szybki powrót do zdrowia i ewangelizacji.

 4. Bozena pisze:

  Dziekuje z calego serca i wzajemnie miejmy siebie w modlitwie.. Wielkie podziekowania za olejki:)
  uciesza wiele dusz wraz z obrazkami oczywiscie.
  Pozdrawiam serdecznie z Bogiem

 5. Sylwia pisze:

  +++ We wszystkich intencjach

  • Sylwia pisze:

   Bóg zapłać za modlitwę w intencji Babci. Bardzo ta modlitwa jest potrzebna..

   • Paweł pisze:

    Odmówię w intencji Twojej Babci dwie modlitwy do św. Anny – Babci Pana Jezusa:
    jedną – poniżej przytoczoną – która nazywa św. Annę „Panią świata” (a chyba nie każdy Święty może poszczycić się aż takim tytułem),
    oraz drugą – niegdyś odpustową – którą już kiedyś prezentowałem w komentarzu pod poniższym linkiem,
    a obie wzięte z tego samego przedwojennego modlitewnika opisanego też pod tym linkiem:
    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/09/08/8-wrzesnia-narodzenie-najswietszej-maryi-panny/

    „MODLITWA
    pobożnego Opata Trytemiusza do Ś. Anny

    Witaj najłaskawsza Anno Ś., Matko przebłogosławionej Maryi Panny, Rodzicielko najjaśniejsza! Ty jesteś Trójcy Przenajświętszej najwdzięczniejsza, Ty pomoc dajesz najpewniejszą wszystkim Ciebie wzywającym, Ty jesteś szukającym Ciebie najpewniejszą ucieczką, ubogich Patronką najłaskawszą, jęczących w utrapieniu Pocieszycielką najskuteczniejszą i cnót wszystkich skarbnicą najdostojniejszą. Bądź pozdrowiona, Matko Maryi Panny, którą poseł niebieski Gabryel pełną łaski Bożej pozdrowił, która, Panną czystą zostając, Zbawiciela świata porodziła, Wszechmocnego Syna Boskiego, i w niebie wyniesiona nad chóry anielskie wiecznie panuje. Bądź pozdrowiona, smutnych pociecho najłagodniejsza. Wesel się, Anno przebłogosławiona, żałosnych rozweselenie wdzięczne; wesel się tronie Boski najozdobniejszy! nadziejo pewna prawowiernych katolików w Kościele Bożym zostających! Zjednaj nam grzechów odpuszczenie, straszliwego Sędziego nam ubłagaj, skruszonych sercem ratuj i dusze nasze w łasce Boskiej aż do końca zachowaj. Bądź pozdrowiona, Matko łaskawości, źródło nieprzebrane, pobożności przykładzie, chwałą Boską jaśniejąca! bądź pozdrowiona Opiekunko nasza miła, przyjemna, wszystkim wdzięczna, czcigodna! Racz się przyczynić za Twymi sługami, z nieprawości nas obmywszy, przyozdób cnotami świętemi, abyśmy wiecznego dostąpili błogosławieństwa po szczęśliwem dokończeniu życia tego doczesnego, za łaskawością i miłosierdziem Zbawiciela naszego i Sędziego sprawiedliwego, który nas krwią Swoją przenajdroższą odkupił i Twoję, Świata Pani, wdzięcznie przyjmuje przyczynę, który żyje i króluje Bóg błogosławiony na wieki. A.”

    • Sylwia pisze:

     Paweł bardzo dziękuję za tę piękną modlitwę w intencji babci ! ❤ , Maggie tobie również dziękuję.
     Dziękuję wszystkim tu piszącym i modlącym się za razem. Bóg zapłać ❤ ❤ <3.

 6. Krystyna pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 7. Joanna pisze:

  Pragnę towarzyszyć w modlitwie,Bóg zapłać za oleje i obrazki.
  Niech dobry Bóg wynagrodzi za cały trud prowadzenia tej strony.
  Wierze gorąco,że otrzymałam łaskę trafiając tu.Na tyle ważnych spraw otrzymałam odpowiedź.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam;

 8. m-gosia pisze:

  We wszystkich intencjach + + +

 9. Aga S. pisze:

  Bog zaplac za modlitwe Ewo.
  We wszystkich wymienionych intencjach +++

 10. Helena pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę Ewo, ja też się modlę w Twoich intencjach, jak również za księdza Dominika i wszystkich proszących o modlitwę.

 11. Elizeusz pisze:

  Chętnie bym poczytał blogowiczów/blogowiczek komentarze do Gł. Wpisu do tematu obecności Islamu w Europie (to będzie bicz Boży, którego Pan użyje jako narzędzie wydając kraje Europy, zwłaszcza tej Zachodn. w moc złego ducha za odwrócenie się plecami do Boga i Jego Praw, jak to bywało ongiś w historii Izraela, która jest zawsze modelem na zrządzenia Pana Boga – dop. mój), a takowych nawet jednego nie ma! Czyżby nikt nie słuchał tej b. interesującej audycji w Radiu Maryja? Są wpisy, ale zupełnie nie dot. tematu Głównego, zresztą dzieje się to nie po raz pierwszy.
  Pozdr.

  • wobroniewiary pisze:

   Ale nie ma obowiązku dyskutować wyłącznie na temat wpisu, każdy może np. prosić o modlitwę lub za nią dziękować, to zupełnie normalna rzecz i jest u nas na nią miejsce zawsze i wszędzie w każdym wpisie.

  • Sylwia pisze:

   Elizeuszu nie miałam czasu posłuchać, jednak to się dzieje na naszych oczach.. Cóż komentować w tej sprawie. Mi wystarczą same zdjęcia jakie widziałam w internecie, gdzie muzułmanie siedzą w Paryżu w namiotach i jeden wielki syf wszędzie. Do czego to zmierza? wiadomo do czego. Cała prawie Europa zasyfiona tym, to widać na każdym kroku. My w Polsce mamy spokój,ale reszta jak widać jest już w dołku. Choć sami sobie go wykopali przyjmując ich do siebie..
   Ale masz racje to bicz Boży!
   Sięgając do Pisma Świętego tam jasno pisze, że przyjdzie lud dziki i niedouczony który będzie wymierzał karę innym tym ”światłym”- to się już dzieje.

  • Ada pisze:

   tu nie ma co pisać, tylko trzeba się modlić i błagać Boga o pomoc poprzez różaniec. Nie będziecie mieli innej broni niż Różaniec. także działajmy, co da zawodzenie, tym się nic nie odmieni. błagajmy za naszą Ojczyznę aby Królowa Polski chroniła nasze granice.

 12. Bozena pisze:

  Ja sluchalam audycje na zywo ! ale co tu komentowac! wszyscy wiemy o co chodzi.
  Najlepiej oddac to Bogu w modlitwie a ks. D.Chmielewski pieknie opowiada min. na ten temat w /Maryja ratunkiem dla swiata /o przelomowym Roku Maryjnym 2017.
  Pozdrawiam wszystkich z Bogiem

 13. an m pisze:

  bardzo dziś potrzebuje waszego wsparcia modlitewnego w Bogu wiadomej sprawie, abym z powodu trudności nie zwątpiła i umiała w pełni zaufać Jezusowi. Drogi księże Adamie, również księdza proszę o westchnienie do Boga ,choćby najmniejsze w naszej sprawie.
  Bóg zapłać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s