Ks. Piotr Glas – Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Piotra Glasa podczas Forum Charyzmatycznego „Maryja Gwiazda Ewangelizacji” w Szczecinie, 20 maja 2017 roku.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas – Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Dla wszystkich mam w Dniu Matki (dla siebie też)

 3. wobroniewiary pisze:

  Maryjo, Mamusiu moja – weź mnie za rękę

 4. gal pisze:

  Pio0 ma blog 🙂

 5. wobroniewiary pisze:

  Kard. Francis Arinze
  „Są ludzie, którzy nie chcą, byśmy mówili o piekle. Ale piekło nie jest czymś, co wymyślono w Watykanie. Ono istnieje i nie jest puste

  Hierarcha podkreślił, że bardzo dobrze pokazują to objawienia fatimskie, których istotnym elementem jest wizja piekła, która Maryja ukazała trójce wizjonerów.

  Zdaniem kardynała ludzie, którzy odrzucają istnienie piekła chcą żyć, jak student, który oznajmia, że nie wierzy w to, że na koniec roku będzie egzamin, i dlatego może on zaprzestać studiowania i nauki. – Jeśli nie chcesz studiować nie zdasz egzaminu. Tego nie rozwiąże stwierdzenie, że egzaminy nie istnieją. One się odbędą. I ludzie nie rozwiążą problemu piekła przez mówienie, że ono straszy dzieci albo twierdząc, że jego istnienie ich szokuje – podkreślał kardynał. Piekło istnieje niezależnie od tego, czy w nie wierzymy czy nie!

  O piekle, podkreśla Arinze, mówi Pismo Święta, a także sam Jezus. Jego istnienie nie może być więc poddane w wątpliwość. Nie ma nikogo bardziej miłosiernego niż Jezus, więc jeśli On mówi, że wieczna kara istnieje, to należy to uznać za prawdę. To jednak nie Bóg skazuje ludzi na piekło, a oni sami się na nie decydują. – Bóg zawsze nas zaprasza – podkreśla kardynał, ale osoba w piekle nie chce Mu powiedzieć tak, ona mówi nie.

 6. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" czw. 27.06.1991, godz. 21.05

  † Dziecko Moje, pamiętaj o tym, że wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha. Wszelkie rozdrażnienie i niepokój także. Strzeż się tego, bo to znak, że uległaś wpływom kusiciela i zniewolona jest dusza twoja. Uciekaj wtedy w ramiona Matki i wzywaj Miłosierdzia Mego.
  Żyjesz w świecie i tu ciągle narażona jesteś na wpływ szatana, który cię śledzi i usiłuje wedrzeć się do duszy twojej. Twoje bezpieczeństwo jest we Mnie. I jest ono doskonałe, jeśli ufnie oddajesz się Mojej prowadzącej cię Miłości. Uległa bądź wobec woli Mojej. Każdy odruch buntu i samodzielności to także tchnienie piekła, które cię dosięgło, bo to znak, że Mi nie ufasz. Że bardziej pokładasz nadzieję w sobie niż we Mnie.
  Maryja jest nie tylko twoim Wzorem. Ona jest przy tobie, by pomagać ci stawać się coraz bardziej otwartą na Moje prowadzenie i przemianę serca twego.

 7. wobroniewiary pisze:

  Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.

  Z Ewangelii wg. Św. Mateusza 6, 7-15
  Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie:
  Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s