Armia Maryi na czasy ostateczne – ks. Piotr Glas

Autentyczna i zdrowa relacja chrześcijanina z Maryją jako Matką, a zarazem potężną Królową czyni go wielkim wojownikiem w tej wielkiej bitwie, której częścią jesteśmy w obecnych czasach, bitwie w której Ona nas potrzebuje do walki o zbawienie dusz.
Ks. Piotr Glas wyjaśnia na podstawie dzieła św Ludwika Marii Grinion de Monfort w jaki sposób Maryja gromadzi swoich wybranych i przygotowuje ich do tej walki z siłami ciemności. Przypomina także, na podstawie tego dzieła, jak odróżnić prawdziwych i autentycznych czcicieli Boga od obłudy i fałszu, jaki dziś dotyka wielu z nas.
Ks. Piotr przywołuje słowa Matki, która już nie milczy, jak w pierwotnym Kościele, ale krzyczy do swoich dzieci: „Powróćcie do mojego Syna, zmieńcie swoje życie. Czas się wypełnia, Moje Niepokalane Serce jest otwarte dla każdego”.
Czy usłyszymy naszą Matkę?

Ku przypomnieniu – w ramach walki z herezjami MBM z Irlandii, zamieszczanymi na stronach typu „dzieckonmp, ostrzeżenie” itp.

Maria z Irlandii, fałszywa prorokini, która kazała nazywać się Marią Bożego Miłosierdzia, „objawiła się” światu gdzieś ok. 2010.”
A my od wieków znamy Maryję Matkę Miłosierdzia, obraz Jej świeci w Ostrej Bramie, a figurę MB Miłosierdzia możemy oglądać w Łagiewnikach nad tabernakulum 

Maryjo, Matko miłosierdzia módl się za nami!

Maryja czy „Maria” z Irlandii? – Wybór należy do ciebie!
Nie można dwom panom służyć (Mt 6, 24).

Maryja – Najświętsza Maryja Panna „Maria z Irlandii” – od „Świętych Przekazów” z „Księgi Prawdy”
Maryja – Matka Bożego Miłosierdzia
a) wspomnienie kościelne 16 listopada
b) Święto ustanowione przez Kościół Katolicki!
„Maria z Irlandii”– każe siebie nazywać „Marią Bożego Miłosierdzia”
a) ustaliła sobie wspomnienie na 9 listopada
b) samowolka „Chciałbym, aby 9 listopada 2012r., w drugą rocznicę Mojego pierwszego wezwania do ciebie Moja córko, Moja armia odmawiała tę Modlitwę Krucjaty o Zwycięstwo Reszty Kościoła
Maryja mówi: (ks. St. Gobbi „Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej” Jestem Wodzem niezrównanej armii „Maria z Irlandii” mówi w Swojej „księdze prawdy”:
…armia została utworzona, W Mojej armii będą różne poziomy ze stopniami każdego rodzaju
Będziecie się cieszyć wiecznym szczęściem w Niebie Będziecie się cieszyć 1000-letnim rajem na ziemi
Maryja mówi:
Odmawiajcie Różaniec i trwajcie przy krzyżuKRUCJATA RÓŻAŃCOWA
„Maria z Irlandii”mówi:
Odmawiajcie modlitwy krucjaty i posiadajcie „pieczęć””KRUCJATKI” – pseudomodlitwy niewiadomo do kogo, do jakiego „pana” i do jakiej „Jezebel”

Czy Jezus zrezygnował z Armii Maryi, Swej Niepokalanej Matki na rzecz „Mery Irlandki”???

Każdy ma wolną wolę – wybór należy do was!

Odmawiając Różaniec Święty zwracajmy uwagę na zwrot „Zdrowaś Maryjo” a nie „zdrowaś Mario”, bo jak widać Maria niejedno ma imię…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Armia Maryi na czasy ostateczne – ks. Piotr Glas

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Akt wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort
  (do codziennego odmawiania)

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia. Bym zaś wierniejszy Mu była, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i w wieczności. Amen

 3. wobroniewiary pisze:

  (…) Młody człowiek, szczególnie dziecko (najmłodsza ofiara zamachu miała 8 lat!), karmiąc się treściami lansowanymi przez Arianę Grande i wielu jej podobnymi piosenkarkami, traci wrażliwość, niewinność, czystość serca, jest oswajany z perwersją, grzechem, buntem, jest zachęcany do zła – i ostatecznie traci szansę na życie wieczne. Możemy tylko domyślać się, ilu młodych ludzi, będąc w grzechu ciężkim, podczas koncertu w hali w Manchesterze zginęło lub otarło się o śmierć – o wieczne potępienie – a odpowiedzialnością za stan ich dusz obarczyć trzeba „artystki” pokroju Ariany Grande i w ogóle współczesny przemysł rozrywkowy, który zamiast promować sztukę przyjazną młodemu człowiekowi – z premedytacją niszczy go i buntuje przeciw Bogu. Słusznie mówi Katarzyna Chrzan, filozof z Bydgoszczy, matka dwojga dzieci: „To jest logika demona – który za tym stoi – najpierw przyprowadzać dzieciaki do siebie, aby je zabijać, powolutku, a potem dosłownie”.

  Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/mysl/182843,muzyka-ktora-zabija-dzieci.html

 4. wobroniewiary pisze:

  Dzień 8. nowenny do Ducha Świętego

  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Pismo Święte poucza: „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć. jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha – Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego” (1 Kor 2,919).

  Módlmy się: Przybądź, Duchu Święty, napełnij serca Twoich wiernych i zapal w nich ogień Twojej miłości, abyśmy miłowali Boga całym sercem i otrzymali wieczne szczęście. Amen.

  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 5. Elizeusz pisze:

  Z Orędzia nr 314 zatyt. «Dwa zastępy» Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów:
  Z miejsca, w którym objawiłam się jako Niewiasta obleczona w słońce, wzywam was wszystkich do zgromadzenia się wokół waszego Niebieskiego Wodza.
  Oto czasy wielkiej bitwy między Mną a potężnym zastępem pod rozkazami czerwonego Smoka (Ap 12,3) i czarnej Bestii (Ap 13,1n). Ateizm marksistowski i masoneria stoją na czele tego zastępu zgromadzonego po to, aby całą ludzkość doprowadzić do zaprzeczenia istnieniu Boga i do buntu przeciw Niemu (por. Hi 21,14-16; Ps 14 i 53).
  Na czele tego zastępu stoi sam Lucyfer, powtarzający dziś swe wyzwanie skierowane przeciwko Panu, aby samemu otrzymać cześć należną Bogu. Walczą po jego stronie wszystkie demony, które obecnie rozeszły się z piekła po ziemi, aby jak największą liczbę dusz doprowadzić do potępienia (1P 5,8). Przyłączają się do nich wszystkie duchy potępionych i tych, którzy w tym życiu kroczą odrzucając Boga. Obrażają Go, bluźnią Mu, idą drogą egoizmu i nienawiści, zła i nieczystości. Ich jedynym celem jest poszukiwanie przyjemności, zaspokajanie wszelkich namiętności. Walczą o zwycięstwo nienawiści, zła, nieczystości.
  Oddział, który Sama prowadzę, uformowany jest z wszystkich aniołów i świętych Raju. Dowodzi nimi święty Michał Archanioł, stojący na czele niebieskich zastępów.
  To wielka bitwa. Toczy się ona zwłaszcza w sferze duchów.
  Na tej ziemi Mój zastęp tworzą ci wszyscy, którzy – zgodnie z łaską otrzymaną na Chrzcie Świętym – żyją w miłości, uwielbiają Boga i idą pewną drogą doskonałego zachowywania przykazań Pana. Są oni pokorni, ulegli, mali, miłosierni. Omijają zasadzki demona i nie ulegają łatwym pokusom przyjemności. Idą drogą miłości, czystości i świętości. Mój zastęp uformował się ze wszystkich Moich małych dzieci, dających Mi odpowiedź we wszystkich częściach świata i idących dziś za Mną drogą, którą im wyznaczyłam przez te lata.
  Dzięki Mojemu zastępowi zbliżam dziś zwycięstwo. Wraz z Moim zastępem przybliżam każdego dnia tryumf Mojego Niepokalanego Serca. Z Moim zastępem przygotowuję drogę, po której przyjdzie do was chwalebne Królestwo Jezusa. Będzie ono królestwem miłości, łaski, świętości, sprawiedliwości i pokoju.
  Z miejsca, w którym się objawiłam, powtarzam dziś Moje matczyne zaproszenie: zgromadźcie się dziś jak najszybciej w Moim zastępie! Nadeszła obecnie godzina wielkiej bitwy. Walczcie bronią Różańca Świętego i kroczcie drogą miłości do Jezusa, pogardy dla świata i samych siebie, drogą pokory, miłości, prostoty i czystości! (Fatima, 13.10.1985)

  • Elizeusz pisze:

   „W was ukazuję się jako Wódz Mojego zastępu, uformowanego przeze Mnie we wszystkich częściach świata. Ma on walczyć przeciwko wielkiej armii wrogów Boga, stojącej pod rozkazami tego, który sprzeciwia się Chrystusowi, to znaczy Antychrysta. Mój z a s t ę p uformowany jest z małych, biednych, pokornych sług Pana, których wzywam do wejścia do Wieczernika Mojego Niepokalanego Serca, aby mogli otrzymać pełnię darów Ducha Świętego. W sercach i duszach najmniejszych dokonuję w tych latach największych cudów. Chciałam znowu was tutaj mieć, by ukształtować w was wszystkich małość, postawę duchowego dziecięctwa, ubóstwo, pokorę, gdyż przez słabość małych pokonam moc wielkich (por. 1Sm 2,4; Łk 1,51n)”. (z Orędzia nr 452d, 26.06.1991) i

   „Następnie znalazłam schronienie na pustyni (Ap 12,6.14). Tą pustynią, na której wzniosłam Moją stałą siedzibę, są serca i dusze wszystkich Moich dzieci przyjmujących i słuchających Mnie, całkowicie powierzających Mi siebie, poświęcających się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Na tej pustyni, na której się znajduję, dokonuję dziś największych cudów. Czynię je w sercach i w duszach, to znaczy w życiu wszystkich Moich najmniejszych dzieci. Sprawiam, że idą za Mną drogą wiary i miłości. Przygotowuję je do przyjmowania, kochania i zachowywania Słowa Bożego. Pomagam im żyć nim każdego dnia konsekwentnie i odważnie.
   W ciszy i ukryciu – to znaczy na pustyni, na której się znajduję – działam z mocą, aby poświęceni Mi synowie wierzyli dziś w Ewangelię, pozwalali się prowadzić jedynie Mądrości Ewangelii i byli zawsze żywą Ewangelią.
   Wielkie cuda – jakich dokonuję dziś na pustyni, na której się znajduję – polegają na takiej zupełnej przemianie życia Moich małych dzieci, by stały się odważnymi świadkami wiary i przykładami jaśniejącymi świętością. W ten sposób każdego dnia w ciszy i ukryciu przygotowuję Moje wielkie zwycięstwo nad Smokiem – przez tryumf Mojego Niepokalanego serca w świecie. (z Orędzia nr 403ghj, z 6.05.1989)

   • Elizeusz pisze:

    … Na tej pustyni, na której się znajduję, dokonuję dziś największych cudów…
    Z artykułu zatyt. ‚Jak szatan ocenia człowieka’, autor: o. Domenico Mondrone, zamieszczonego na str. 20 n-ru 2/2002 Dwumiesięcznika „Miłujcie się!”:
    …Maryja jest tą, która wprowadza ogromne zamieszanie w moich planach. Jest niszczycielką mojego królestwa. Nie pozwala odnieść mi zwycięstwa i już przygotowuje mi klęskę? Ciągle plącze mi się pod nogami, wciąż przeszkadzając mi, przecinając mi drogę, podpuszczając swoich fanatyków do odbierania mi dusz. Tam, gdzie sięgają moje głośne podboje, Ona w rozprzestrzeniającej się ciszy mnoży swoje zwycięstwa”.
    https://archiwum.milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/jak_szatan_ocenia_czlowieka.html

 6. wobroniewiary pisze:

  Może teraz część osób otrzeźwieje i nie będzie się zaciągać do „armii reszty” u Marysi Irlandki
  Dodałam do wpisu tę moja tabelkę sprzed lat

  Najświętsza Maryja Panna mówi do ks. St. Gobbi „Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej”:
  „Jestem Wodzem niezrównanej armii”

  No to i czarny czyli „małpus dei” swoją armie utworzył…. nazywając ją „armią reszty pod wodzą Marii MBM z Irlandii”

  • Elizeusz pisze:

   Co do treści/układu tabelki, Ewo!
   1. Nazwa: Reszta, wierna, mała Reszta/Trzódka (Łk 12,32) ma korzenie rzecz jasna biblijne, jest wymieniana z opisami jej cech, której nie przemogą moce piekielne (Mt 16,18) w kontraście do Kościoła odstępczego w łonie KK, określanego terminem Wielka Nierządnica (nierząd z Szatanem; Ap 17), której głową jest Druga Bestia, czyli masoneria kościelna (Ap 13,11n), współpracującą z Pierwszą Bestią na usługach Smoka kilkanaście razy w Orędziach Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów.
   O tej części odstępczej w KK, która niebawem ukaże się otwarcie i wchłonie w siebie wielu, wielu wiernych (poprzez fałszywe rozumiane posłuszeństwo), tak mówi najlepiej zorientowana w sytuacji, Matka Boża/Matka Kościoła:
   „Bestia o dwóch rogach, podobna do baranka, oznacza masonerię, która wniknęła w łono Kościoła. Symbolizuje masonerię kościelną, która rozszerzyła się zwłaszcza wśród członków Hierarchii. To przeniknięcie masonerii do wnętrza Kościoła przepowiedziałam wam już w Fatimie ogłaszając, że szatan wejdzie na sam s z c z y t Kościoła.
   Zadaniem masonerii (Ap 13,1n) jest prowadzenie dusz na zatracenie – przez doprowadzanie ich do kultu fałszywych bogów. Celem zaś masonerii kościelnej jest zniszczenie Chrystusa i Jego Kościoła, przez utworzenie nowego bożka, to znaczy fałszywego Chrystusa i fałszywego Kościoła…” (z Orędzia nr 406 zatyt. «Bestia podobna do baranka», 13.06.1989) i
   „Kościół Jezusa dotknięty jest groźną zarazą niewierności i odstępstwa. Pozornie wszystko wydaje się spokojne i ma się wrażenie, że wszystko jest w porządku. W rzeczywistości ogarnia go coraz bardziej rozległy brak wiary i rozpowszechniające się wszędzie wielkie odstępstwo. Wielu Biskupów i Kapłanów, wiele osób zakonnych i świeckich już nie wierzy. Stracili prawdziwą wiarę w Jezusa i w Jego Ewangelię. Dlatego właśnie Kościół musi się oczyścić – w prześladowaniu i we krwi.
   Również brak jedności, podziały, walki i antagonizmy pojawiły się w Kościele. Siły ateizmu i masonerii, które przeniknęły do jego łona, doprowadziły do zniszczenia wewnętrznej jedności i zaciemnienia wspaniałości jego świętości. Są to czasy przeze Mnie zapowiedziane, kiedy Kardynałowie sprzeciwiają się Kardynałom, Biskupi – Biskupom, Kapłani – Kapłanom. Owczarnię Chrystusową rozrywają drapieżne wilki (Mt 7,15; Dz 20,29), które weszły do niej w szatach pozornie nieszkodliwych i łagodnych baranków. Znajdują się one pomiędzy tymi, którzy zajmują najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Z powodu nich szatanowi udało się wejść i działać nawet na samym szczycie Kościoła. Biskupi i Kapłani Świętego Kościoła Bożego, jakże wielka jest dziś wasza odpowiedzialność! Pan wkrótce poprosi was o rozliczenie się z tego, jak zarządzaliście Jego winnicą. Okażcie skruchę, poproście o wybaczenie, wynagradzajcie, szczególnie zaś bądźcie znowu wierni misji, jaka została wam powierzona!” (z Orędzia nr 332, 6.09.1986)
   oraz:
   „Żyjecie jeszcze w czasach związanych z tym (pierwszym) objawieniem (fatimskim). Znajdujecie się w samym sercu tego przesłania. … Szatanowi udało się wejść do Kościoła, nowego Izraela Bożego. Wszedł do niego z oparami błędu i grzechu, utraty wiary i odstępstwa, kompromisu ze światem i poszukiwania przyjemności. W tych latach udało mu się zwieść Biskupów i Kapłanów, osoby zakonne i wiernych. Siły masońskie weszły do Kościoła w sposób podstępny i ukryty. Wzniosły swą twierdzę w tym samym miejscu, w którym żyje i pracuje Wikariusz Mojego Syna Jezusa. Wszystko, co zawiera się w trzeciej – jeszcze nie ujawnionej – części Mojego przesłania, właśnie się realizuje. Staje się ona odtąd jawna poprzez wydarzenia, które właśnie przeżywacie.” (z Orędzia nr 495bde, 13.05.1993).
   2. Co zaś do słów: Odmawiając Różaniec Święty zwracajmy uwagę na zwrot „Zdrowaś Maryjo” a nie „zdrowaś Mario”… to, to drugie (wymieniane błędne imię Matki Bożej) bardzo często się słyszy w trakcie odmawiania dziesiątki Różańca Św., zarówno przez duchownych, jak i świeckich w czasie Apelu Jasnogórskiego, czy też w trakcie codziennego odmawiania Różańca Św. w Radiu Maryja.

   • Elizeusz pisze:

    W kontekście treści przytoczonych przeze ze mnie fragmentów Orędzi Matki Bożej, jak na lekarstwo konieczna jest modlitwa do Ducha Świętego, modlitwa o dar Drugiej Pięćdziesiątnicy, o której tak mówi Maryja:
    – Druga Pięćdziesiątnica nadejdzie, aby przynieść ludzkości – która stała się ponownie pogańska i żyje pod potężnym wpływem Złego – pełną komunię życia z jej Panem, który ją stworzył, odkupił i ocalił. Cudowne i duchowe języki ognia oczyszczą serca i dusze wszystkich, którzy ujrzą samych siebie w Światłości Bożej (Ps 90,8) i zostaną przeszyci ostrym mieczem Bożej Prawdy (Hbr 4,12-13).
    – Druga Pięćdziesiątnica przyjdzie, aby poprowadzić cały Kościół na szczyt Jego wielkiego blasku. Duch Mądrości poprowadzi go do doskonałej wierności Ewangelii; Duch Rady będzie mu towarzyszył i pocieszy go w jego uciskach; Duch mocy poprowadzi go do dawania codziennego, heroicznego świadectwa Jezusowi. Przede wszystkim Duch Święty udzieli Kościołowi drogocennego daru jego pełnej jedności i największej świętości. To dopiero wtedy Jezus przyniesie mu Swe Królestwo chwały.
    – Druga Pięćdziesiątnica ogarnie serca, aby je przemienić i uczynić wrażliwymi i otwartymi na miłość, pokornymi i miłosiernymi, wolnymi od wszelkiego egoizmu i wszelkiej złośliwości. Wtedy Duch Święty przemieni serca kamienne w serca z ciała (Ez 36,26)
    – Druga Pięćdziesiątnica spali ogniem Boskiej miłości grzechy, które zaciemniają piękno waszych dusz. W ten sposób na nowo powrócą one do pełnej wspólnoty życia z Bogiem, staną się uprzywilejowanym ogrodem Jego obecności. W tym świetlistym ogrodzie rozkwitną wszystkie cnoty, pielęgnowane ze szczególną troską przeze Mnie, waszą niebieską Ogrodniczkę.
    – Druga Pięćdziesiątnica ogarnie wszystkie narody, które są bardzo podzielone przez egoizm, własne sprawy i antagonizmy, przeciwstawiające często jednych drugim. W ten sposób rozszerzyły się wszędzie wojny i bratobójcze walki, które rozlały tyle krwi na waszych drogach. Narody staną się wtedy częścią jednej wielkiej rodziny (zob.
    Tb 14,6; Ps 22,28n i 102,23; Iz 2,2n), zgromadzonej i pobłogosławionej obecnością Pana pomiędzy wami (zob. Kpł 26,12; 2Kor 6,16; Ap 21,3).
    Dziś zapraszam was do wejścia do Wieczernika Mojego Niepokalanego Serca, abyście się skupili na modlitwie ze Mną, waszą Niebieską Mamą. W ten sposób razem wzywać będziemy daru Ducha Świętego i razem będziemy oczekiwać zstąpienia drugiej Pięćdziesiątnicy, która odnowi świat i zmieni oblicze tej ziemi (Ps 104,30).
    (z Orędzia nr 574, 26.05.1996)

    • AnnaSawa pisze:

     Boże mój, a ja się modlę m.in. właśnie o to, aby Duch Święty tak mocno na każdym teraz spoczął ….i nie tylko na chrześcijanach, ale na wszystkich ludziach z całego świata….i aby każdy w sercu mu odpowiedział.

    • AnnaSawa pisze:

     Dziękuję bardzo za te teksty.

 7. Ewa pisze:

  Odszedł wielki pasterz, tak ważny dla Kościoła greckokatolickiego i rzymskokatolickiego w Polsce i na Ukrainie. Niestrudzony orędownik pojednania polsko-ukraińskiego – napisał metropolita poznański, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w liście kondolencyjnym po śmierci kard. Lubomyra Huzara.
  Kondolencje zostały skierowane do zwierzchnika Kościoła katolickiego obrządku bizantyjsko-ukraińskiego abp. Światosława Szewczuka.

  • Elizeusz pisze:

   O jakie to dary Ducha Świętego, by… należy prosić (wychodząc poza siebie, a mieć bardziej na uwadze całą wspólnotę wiernych, czyli wspólnotę Kościoła, w rozumieniu 1Kor 12,12nn) wraz Maryją, Oblubienicą Ducha Świętego, tak Matka Boża mówi w Orędziu nr 310 zatyt. «Przyjdź, Duchu Miłości»:
   P r z y j d ź, o Duchu Miłości, i odnów oblicze tej ziemi. Spraw, by stała się cała nowym ogrodem łaski i świętości, sprawiedliwości i miłości, wspólnoty i pokoju, by Trójca Przenajświętsza mogła odzwierciedlać się w niej z upodobaniem i doznać uwielbienia.
   P r z y j d ź, o Duchu Miłości, i odnów cały Kościół. Doprowadź go do doskonałej miłości, jedności i świętości. Niech w ogromnej ciemności, która wszędzie się rozpostarła, będzie on dziś największym światłem, promieniejącym na oczach wszystkich.
   P r z y j d ź, o Duchu Mądrości i Poznania. Otwórz serca na zrozumienie całej Prawdy. Palącą mocą Twego Boskiego ognia wykorzeń wszelki błąd, zniszcz każdą herezję, aby rozbłysło – w całej doskonałości, na oczach wszystkich – światło Prawdy objawionej przez Jezusa.
   P r z y j d ź, o Duchu Rady i Mocy, i uczyń nas odważnymi świadkami otrzymanej Ewangelii. Podtrzymuj prześladowanego, dodaj otuchy temu, który został odsunięty na bok. Udziel siły uwięzionemu, obdarz wytrwałością bitego i torturowanego. Daj palmę zwycięstwa idącemu jeszcze dziś na śmierć męczeńską.
   P r z y j d ź, o Duchu Wiedzy, Pobożności i Bojaźni Bożej. Sokami Twej Boskiej Miłości odnów życie wszystkich uświęconych przez Chrzest i naznaczonych Twą pieczęcią przez Bierzmowanie. Odnów życie wszystkich oddanych na służbę Bogu, Biskupów, Kapłanów, Diakonów, aby urzeczywistniali Twój plan. Zrealizuje się on w czasach drugiej Pięćdziesiątnicy, od tak dawna wypraszanej i oczekiwanej.
   Wtedy dopiero, kiedy wszyscy będą mogli nareszcie ujrzeć nowe niebiosa i nową ziemię, nastąpi tryumf Mojego Niepokalanego Serca. (26.05.1985)

   • Elizeusz pisze:

    W Orędziu nr 521, Matka Boża zachęca do trwania wraz z Nią do trwania na takiej modlitwie: „Powtarzajcie z ogromną miłością modlitwę, której Ja sama was nauczyłam:
    «P r z y j d ź Duchu Święty, przyjdź przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej umiłowanej Oblubienicy».
    P r z y j d ź Duchu Święty. Nowe i powszechne wylanie Ducha Świętego jest konieczne, aby dojść do nowych, tak oczekiwanych, czasów.
    Konieczne jest, by szybko nadeszła druga Pięćdziesiątnica.
    Może ona przyjść tylko w duchowym Wieczerniku Mego Niepokalanego Serca. To dlatego ponownie proszę dziś cały Kościół o wstąpienie do Wieczernika, który wasza Niebieska Mama przygotowała wam na ostatnie czasy. Możecie wejść do niego przez akt poświęcenia się Mojemu Niepokalanemu Sercu.
    Duch Święty doprowadzi was do zrozumienia całej Prawdy. Duch Święty da wam zrozumienie czasu, w którym żyjecie.
    Duch Święty stanie się światłem na waszej drodze. On uczyni was mężnymi świadkami Ewangelii w przerażającej godzinie wielkiego odstępstwa.
    «P r z y j d ź Duchu Święty, przyjdź przez potężne wstawiennictwo Mojego Niepokalanego Serca».
    Moja godzina jest godziną Ducha Świętego. Tryumf Mojego Niepokalanego Serca nastąpi równocześnie z wielkim cudem drugiej Pięćdziesiątnicy.
    P r z y j d ź Duchu Święty, przyjdź przez głos Twej umiłowanej Oblubienicy, która Cię kocha.
    Ja jestem Boską Oblubienicą Ducha Świętego. Dzięki szczególnemu planowi Ojca stałam się prawdziwą Matką Syna oraz prawdziwą Oblubienicą Ducha Świętego.
    Duch Święty oddał się Mojej duszy w wewnętrznej i prawdziwej oblubieńczej jedności, z której narodził się Boski owoc dziewiczego poczęcia Słowa w Moim najczystszym łonie.
    Duch Święty nie może się oprzeć głosowi Swej Oblubienicy, która Go wzywa. Dlatego przyłączcie się do Mnie, wszystkie Moje małe dzieci, we wzywaniu dziś daru Ducha Świętego. Niech wasze błaganie stanie się modlitwą tych ostatnich czasów. Niech będzie ono waszą stałą modlitwą, często powtarzaną, gdyż nauczyła was jej i gorąco o nią prosi wasza Niebieska Mama.
    «Przyjdź Duchu Święty, przyjdź przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, twojej umiłowanej Oblubienicy». (w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 22.05.1994)

 8. Ewa pisze:

  Towarzystwo Jezusowe, które kilka wieków temu ratowało Kościół teraz – ustami swojego generała – pogrąża go w herezjach i prowadzi do upadku. Po odrzuceniu prawdziwości słów Jezusa o małżeństwie, teraz generał jezuitów o. Arturo Sosa Abascal, stwierdził, że diabeł nie istnieje. A to jest uderzenie w fundamenty wiary.

  http://malydziennik.pl/jesli-diabla-nie-ma-to-krzyz-i-meka-chrystusa-nie-mialy-najmniejszego-sensu-general-jezuitow-kwestionuje-zasadnosc-meki-jezusa,5409.html

 9. groszek pisze:

  Czytam nie wierzę i oczy przecieram ze zdumienia, co potrafi armia złego

  Ks. prof. Paweł Bortkiewicz: Absurdalna ceremonia w obecności trupa- manifestacja sił zła

  Jak to możliwe, że we Francji mają miejsce ceremonie ślubne, w których panem młodym jest nieżyjący gej (trup), a tę uroczystość ,,uświetnia” sam były prezydent Hollande?

  http://www.fronda.pl/a/ks-prof-pawel-bortkiewicz-absurdalna-ceremonia-w-obecnosci-trupa-manifestacja-sil-zla,93992.html

  • Elizeusz pisze:

   W końcowej części swej wypowiedzi, ks. P. Bortkiewicz m.in. powiedział, że „Człowiek nie liczy się z konsekwencją odpowiedzialności przed Bogiem”. To nic nowego pod słońcem, bowiem żyjący w czasach ciemności przed potopem, tak mówili, jak o tym czytamy w Księdze Hioba: „Występni kroczący droga ciemności Bogu mówili: Idź precz! Co zrobić nam może Wszechmocny?” (Hi 22,17; por. Jr 5,12!).
   Choć Kohelet powie: „To, co było jest tym, co będzie. a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie. jeśli jest coś, o czym by się rzekło: «Patrz, to coś nowego» – to już było w czasach, które były przed nami” (Koh 1,9n), to jednak teraz czasy ciemności, w których dane jest nam żyć są o wiele ciemniejsze od, mrok grzechu ogarniający ten świat naszych czasów jest o wiele gęstszy niż za czasów sprzed potopu, jak o tym mówi Matka Boża w Orędziach do swoich umiłowanych synów, Kapłanów:
   „świat stał się dziś gorszy niż był w czasach potopu” (249e i 252c, odpowiednio z 13.08.1982 i 13.10.1982) i „Ten świat stał się tysiąc razy gorszy niż w casie potopu. Tak bardzo opanowały go duchy zła!” (507e, 8.12.1993) oraz: „Żyjecie w czasie wielkiego zdeprawowania, kiedy ludzkość stała się ponownie pogańska i bardziej zepsuta niż w czasach potopu” (537d2, 2.02.1995).
   I tak – jak wg Pisma – świat sprzed potopu zaginął woda zatopiony, Bóg zesłał potop na świat bezbożnych (kim są bezbożni: Syr 41,8), ten ten obecny świat zdominowany przez złe duchy – a ta dominacja osiągnie swoje apogeum za bliskiego już czasu panowania Antychrysta i nastania ohydy spustoszenia – przeznaczony jest na potop ognia (2P 3,6 i 2,5 oraz 3,7.12), by poprzez ogień wypełniła się Boża obietnica nowego nieba i nowej ziemi, w których będzie mieszkała sprawiedliwość (3,13; Iz 65,17 i Ap 21,1.5).

 10. Sylwia pisze:

  Mam nadzieję że wielu ludzi otrząśnie się i w końcu dostrzeże różnice. Tak się składa że nawet na fb jest grupa: „armia reszty.”. w której mnóstwo ludzi ofiaruje swą przynależność. A przecież tyle Kościół mówi na ten temat. Ale wybór należy do każdego człowieka.

 11. MariaPietrzak pisze:

  Medjugorje / Orędzie dla dla Mirjany z 2.06..2017

  Drogie dzieci,
  podobnie jak w innych miejscach,  gdzie do was przychodziłam,  tak i tutaj wzywam was do modlitwy.
  Módlcie się za tych, którzy nie znają mojego Syna,
  za tych, którzy nie poznali miłości Bożej,
  przeciwko grzechom,
  za osoby konsekrowane,
  za tych, których mój Syn powołał , aby mieli miłość i  ducha  mocy dla was i Kościoła.
  Módlcie się do mojego Syna, a miłość której przez Jego bliskość doświadczycie,  da wam siłę i uczyni was gotowymi  do czynienia  dzieł miłości w Jego imię.
  Dzieci moje, bądźcie gotowe .
  To jest czas przełomu, dlatego ponownie wzywam was do wiary i nadziei.
  Wskazuję wam drogę, którą należy iść, a są nią słowa Ewangelii. 
  Apostołowie mojej miłości, świat bardzo potrzebuje waszych wzniesionych ramion ku Niebu ,
  ku mojemu Synowi,
  ku Ojcu Niebieskiemu. 
  Potrzeba wiele pokory i czystości serca.
  Ufajcie mojemu Synowi i wiedzcie, że zawsze możecie być lepsi.
  Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie mojej miłości byli małymi światełkami dla świata,  by rozświetlić te miejsca, w których chce zapanować ciemność, abyście przez  swoją modlitwę i miłość wskazywali prostą drogę, zbawiali dusze .
  Ja jestem z wami.
  Dziękuję wam

  http://medziugorje.blogspot.fr/2017/06/oredzie-dle-dla-mirjany-z-2062017.html?m=1

 12. Pingback: Walczcie bronią Różańca Świętego i kroczcie drogą miłości do Jezusa, pogardy dla świata i samych siebie, drogą pokory, miłości, prostoty i czystości! (Fatima, 13.10.1985) | Biały, bardzo biały

 13. Marek pisze:

  Z okazji 500-lecia reformacji artyści i inżynierowie z Wittenbergi skonstruowali robota do… błogosławienia. Maszyna stanęła na zorganizowanej tam z okazji jubileuszu wystawie. BlessU-2 (to nazwa błogosławiącego „pastora”) pobłogosławi ci tekstem inspirowanym biblijnymi cytatami. Może to zrobić jednym z siedmiu języków, w tym w miejscowym dialekcie. Język wybierzesz z umieszczonego na „piersi” robota ekranu dotykowego, podobnie jak i głos – męski lub żeński. Gdy wprowadzisz dane, maszyna wzniesie nad tobą „ręce” i wypowie błogosławieństwo. Może ci je także wydrukować.
  http://gosc.pl/doc/3936755.Maszyna-do-blogoslawienia

  • leszek pisze:

   Wolę drukowane – tego co powie może się wyprzeć, a tak mam na piśmie – czarno na białym 😉 Tylko kudłaty mógł zainspirować konstruktorów do czegoś takiego.
   Spójrz Maryjo Niepokalana na naszą nędzę i ratuj nas!!!

 14. Pingback: Armia Maryi na czasy ostateczne – ks. Piotr Glas | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s