Ks. Dominik Chmielewski SDB – Jego Miłość cię uleczy

Ks. Dominik Chmielewski, kapłan katolicki, salezjanin, należy do Salezjańskiej Wspólnoty Zakonnej w Lądzie nad Wartą. Zanim został kapłanem, był mistrzem wschodnich sztuk walki. Niniejsza książka ks. Dominika Chmielewskiego jest porywającym studium na temat tożsamości chrześcijan, umiłowanych dzieci Boga, oraz wściekłych ataków szatana, aby skraść i zniszczyć naszą tożsamość synów i córek Boga. W swojej książce autor daje proste odpowiedzi na wiele dylematów, jakie targają sumieniami współczesnych katolików, żyjących w świecie coraz bardziej przypominającym bezładne pustkowie, o którym na samym początku mówi Księga Rodzaju. Autor pokazuje, jak niewiele trzeba, aby owo pustkowie zamienić w pełen harmonii, piękna i miłości kwitnący ogród.

Fragment książki: Istotą naszego życia duchowego jest więc dążenie, aby jak najmocniej i najskuteczniej otwierać się na Bożą miłość, która ma moc przemienić nasze życie i dać nam upragnione szczęście. Otwierając się na tak wspaniałą Dobrą Nowinę o Bogu zakochanym w Tobie i Twoim niesamowitym przeznaczeniu na całą wieczność, musisz jednak zobaczyć, że czeka Cię trudna, ale niesamowita walka z mocami ciemności, które zrobią wszystko, żebyś nie odkrył planu Boga dla Ciebie, nie przyjął swojej niezwykłej tożsamości i nie żył zwycięskim życiem w swoim powołaniu i fascynującej misji na ziemi. Bardzo często będą to czynić przez nieustanne kłamanie na Twój temat, na temat innych ludzi, przez fałszowanie obrazu Boga Abba, przez zniewalanie Cię grzechami ciężkimi, namawiając Cię jednocześnie, żebyś się z nich nie spowiadał lub źle się spowiadał, lub w ogóle dał sobie spokój z jakąkolwiek walką duchową. W efekcie Twoje życie może toczyć się w mocy diabelskiego przekleństwa, przestrzeni, która jest bardzo mroczna, pełna bólu i cierpienia.

Ważny dodatek do książki stanowią modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. 

Autor: Ks. Dominik Chmielewski SDB
Ilość stron: 194
Wydawnictwo Magdalenium
www.magdalenium.pl
Kontakt: sklep@magdalenium.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski SDB – Jego Miłość cię uleczy

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Bogumiła pisze:

  +++ Jezu, Ty sam się zajmij Ewą i Anią.

 3. Bozena pisze:

  Za wszystkie Matki wychowujace samotnie dzieci, badz Uwielbiony Boze w kazdej sytuacji rowniez w Twojej Ewo!

 4. kropka pisze:

  Niebywałe okrucieństwo sądów: właśnie skazano na śmierć 10-miesięczne dziecko

  Ostatecznym legalnym krokiem dla rodziców Charliego Gardy była walka o prawo do życia dziecka przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Niestety polegli

  Sędziowie ze Strasburga orzekli, że londyński szpital może odłączyć aparaturę śmiertelnie chorego chłopca. Tym samym sędziowie odmówili rodzicom Charliego możliwości leczenia syna w USA. Należy dodać, że pieniądze nie pochodziłyby z kieszeni podatnika, ale ze zbiórki rodziców.

  Orzeczenie wydane we wtorek przekreśla możliwości, które dały zebrane pieniądze (1.300.000 funtów brytyjskich). Teraz, gdy lekarze mają możliwość odłączenie dziecka, władze szpitala zapowiadają, że nie będą tego robić w pośpiechu.

  Charlie cierpi na niezwykle rzadką chorobę – genetyczną chorobę mitochondrialną, która wysysa energię z mięśni i organów. Tak jak on jest chorych jedynie 16 osób na całym świecie. Terapię zaproponowali lekarze ze Stanów Zjednoczonych – europejska biurokracja nie pozwala jednak na ten krok.

  http://malydziennik.pl/niebywale-okrucienstwo-sadow-wlasnie-skazano-na-smierc-10-miesieczne-dziecko,6040.html

 5. a pisze:

  Wielkie upały w Polsce – nie zostawiaj dziecka i zwierząt w samochodzie!
  Proszę rozsyłać ten link z filmem komu się da, może komuś to uratuje życie.

  https://pio0blog.wordpress.com/2017/06/28/wielkie-upaly-w-polsce-nie-zostawiaj-dziecka-i-zwierzat-w-samochodzie-2/

 6. MM pisze:

  Rzesze imigrantów płyną do Europy!!!

  Do Włoch przypłynie w środę rekordowa liczba migrantów. Na pokładzie 14 statków jest ich 8,5 tysiąca. W czwartek pięć tysięcy migrantów, którzy płynęli pięcioma statkami i 18 łodziami gangów przemytniczych, przeładowano na statki ratownicze u wybrzeży Libii, a w środę – 3,5 tys. ludzi

  Teraz w kierunku Sycylii i Kalabrii płynie 14 jednostek włoskiej marynarki i organizacji pozarządowych. Sześć niebawem zawinie do włoskich portów, gdzie trwają gorączkowe przygotowania do przyjęcia tak wielkiej liczby przybyszów.

  Opozycja, w tym szef senackiego klubu Forza Italia Paolo Romani, wzywa rząd do powstrzymania exodusu i zamknięcia włoskich portów, jeśli zawiodą inne środki.

  Domaga się również interwencji Rady Bezpieczeństwa ONZ i zmuszenia statków organizacji pozarządowych z różnych krajów, by przewoziły migrantów do tych krajów, a nie do Włoch.

  • Maggie pisze:

   Inwazja/desant i „mięso armatnie” – „mózgi” dobrze się miewają i sterują….
   Ludzi powinno się dostawić na suchy ląd. Jeśli to muzułmanie, to wysłać ich do emiratów, gdzie są ich bogaci bracia we wierze, finansujący budowę meczetów w Europie.
   Statki i łodzie zaś skonfiskować i zniszczyć jako, że to narzędzie wyciągnięte z rąk przestępców.

  • Małgorzata pisze:

   A potem będzie dzień X. Dostana broń , która już za nimi płynie i wyrżną chrześcijan. To jest dobrze zaplanowane. Szkoda ,że wielu jest naiwnych. Przepowiednia Ks. Klimuszki się spełniła.

 7. Agicam pisze:

  +++ za Ewę i Sylwie o Bożą pomoc…

 8. piotr wiśniewski pisze:

  +++

 9. Pingback: Ks. Dominik Chmielewski SDB – Jego Miłość cię uleczy | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s