W naszych i waszych intencjach – pozdrowienia z trasy pielgrzymkowej

W naszych i waszych intencjach – w drodze do Włoch śpiewamy Godzinki ku czci NMP. Dziś 13-ty dzień miesiąca, dzień objawień fatimskich. Ks. Adam jedzie z nami duchowo, dzwoni i błogosławi wraz z towarzyszącym nam ks. Tadeuszem, jego dobrym znajomym a naszym duchowym opiekunem tego wyjazdu.

*****
Dziesiątek Różańca Św. odmawiany przez moją córkę w naszych wspólnych wypisanych i noszonych w sercu intencjach. To ona zapuka u grobu ks. Dolindo w naszych i waszych intencjach

*****
Setna rocznica objawień w Fatimie

Czwarte objawienie: 19 sierpnia 1917

13 sierpnia, w dniu, w którym miało mieć miejsce czwarte objawienie, wizjonerzy nie mogli się udać do Cova da Iria, ponieważ zostali oni uwięzieni przez administratora kantonu Ourém, który chciał wyrwać im ich tajemnicę siłą. Dzieci wytrzymały to dzielnie.

O zwykłej porze, w czasie, gdy zebrani ludzie obserwowali małą białą chmurkę unoszącą się przez kilka minut nad zielonym dębem, usłyszano w Cova da Iria grzmot, po którym nastąpiła błyskawica. Byli oni także świadkami zjawisk związanych z zabarwianiem się na różne kolory twarzy ludzi, ubrań, drzew czy ziemi. Matka Boża na pewno przybyła, lecz nie odnalazła na miejscu spotkań wizjonerów.

Powróciła kilka dni później, w posiadłości Valinhos ukazując się na zielonym dębie, który był tylko trochę wyższy od dębu z Cova da Iria.

ŁUCJA: Czego sobie Pani życzy ode mnie? 
MATKA BOŻA: Chcę, abyście nadal przychodzili trzynastego dnia miesiąca do Cova da Iria i odmawiali różaniec codziennie. W ostatnim miesiącu uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli
ŁUCJA: Co Pani chce, abyśmy zrobili z pieniędzmi, które ludzie zostawiają w Cova da Iria?
MATKA BOŻA: Niech sporządzą dwa feretrony. Jeden ty będziesz nosiła z Hiacyntą i dwie inne dziewczynki, ubrane na biało. Drugi niech nosi Franciszek z trzema innymi chłopcami. Pieniądze składane na te feretrony są przeznaczone na święto Matki Bożej Różańcowej, a reszta jako datek na kaplicę, która ma być zbudowana.
ŁUCJA: Chciałabym prosić o uzdrowienie kilku chorych.
MATKA BOŻA: Tak, niektórych uzdrowię w ciągu roku. I przybierając smutniejszy wyraz twarzy, znowu poleciła dzieciom praktykowanie umartwień: Módlcie się, módlcie się wiele i czyńcie ofiary za grzeszników, ponieważ wiele dusz idzie do piekła, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił.
I jak zwykle zaczęła unosić się ku wschodowi.

Dzieci obcięły gałęzie krzewu, nad którym Matka Boża im się ukazała, i zaniosły je do domu. Wydzielały one szczególnie przyjemny zapach.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

58 odpowiedzi na „W naszych i waszych intencjach – pozdrowienia z trasy pielgrzymkowej

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Marzena pisze:

  Niech Was Bóg błogosławi i strzeże i Maryja ma w opiece. Owocnej pielgrzymki.
  Pozdrawiam serdecznie i codziennie łącze się duchowo.

 3. m-gosia pisze:

  Szczęśliwej podróży i błogosławionych owoców tej pielgrzymki. Z Panem Bogiem.

  • wobroniewiary pisze:

   Omadlamy wszystkich Wowitów począwszy od ks. Adama, wszystkich współpracujących z nami kapłanów, potem chorego Kazimierza, który został w domu, czuwa nad stroną i wszystkich krewnych i znajomych i czytelników , ktorzy nas prosili i którym obiecaliśmy modlitwę

   • Bóg zapłać za modlitwę.

   • Leszek pisze:

    Bóg zapłać za modlitwę i szczęśliwego pielgrzymowania.

   • Marzena Nalewajk pisze:

    Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, a Mateńka ma w opiece. Błogosławionej pielgrzymki.

   • Bogusia pisze:

    Lacze sie z Wami duchowo i modlitwenie.
    Bardzo dziekuje za modlitwe i zawiezienie intencji,ktore w sercu nosze.
    Blogoslawie WSZYSTKIM …!!!
    Aniu dziekuje za pieknie odmowiony Dziesiatek Rozanca Swietego i prosze zapukaj do grobu ode mnie chociaz jeden raz.-DZIEKUJE…!!!
    Niech Was Bog prowadzi.
    Pozdrawiam i Szczesc Boze…!!!

   • rysik pisze:

    Bóg zapłać ❤ Łączę się z wami duchowo w modlitwie.

   • Gość pisze:

    Bóg zapłać za modlitwę
    Zapukajcie proszę i w moich intencjach
    Niech Bóg Was prowadzi i błogosławi

   • Stanisław pisze:

    Proszę o modlitwę za mojego brata Pawła uzależnionego od alkoholu, mającego myśli samobójcze, depresję i nieradzącego sobie w życiu. Jutro idziemy na pierwsze spotkanie grupy terapeutycznej.
    Bardzo Was proszę. Jedynie Bóg może pomóc.

    • Paweł pisze:

     Do popełnienia samobójstwa był kuszony nawet św. Ignacy Loyola, Założyciel zakonu jezuitów, jak można przeczytać na stronie:
     http://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/07-31a.php3

     Podobnymi pokusami były dręczone też trzy mniej znane błogosławione: Klara Izabella Fornari, Krystyna ze Stommeln i Katarzyna z Racconigi, jak można przeczytać po angielsku na stronach:
     http://catholicsaints.info/blessed-clara-isabella-fornari/
     http://catholicsaints.info/catholic-encyclopedia-blessed-christine-of-stommeln/
     http://catholicsaints.info/blessed-catherine-of-racconigi/

     Natomiast w żywocie św. Apolonii, dziewicy i męczennicy, czytamy, że jej oprawcy „wyprowadzili ją za miasto i tam dali jej jeszcze raz wybór: albo zaprze się wiary albo zginie na stosie. Święta udzieliła im odpowiedzi podobnej do poprzednich, że chętniej poniesie śmierć męczeńską niż zaprze się wiary w Jezusa Chrystusa i sama rzuciła się w ogień, 9 lutego 249 roku.” – http://martyrologium.blogspot.com/2010/02/sw-apolonia-z-aleksandrii.html

     Z kolei o św. Pelagii, męczennicy z Antiochii, czytamy, że „ukazuje nam się jako piętnastoletnia dziewczyna, którą nakazano aresztować w czasie prześladowania za Dioklecjana (lub Numeriana). Poprosiła wówczas przybyłych po nią żołnierzy, by pozwolili jej ubrać się do drogi. Wówczas weszła na dach domu i chcąc za wszelką cenę ocalić swe dziewictwo, rzuciła się w dół. Poniosła w ten sposób śmierć, którą powszechna opinia zakwalifikowała jako męczeństwo.” – https://www.deon.pl/imieniny/imie,2389,pelagia.html

    • Paweł pisze:

     Przepraszam, jeśli za dużo piszę, ale chciałbym dodać jeszcze, że według strony http://catholicsaints.info/patrons-against-alcoholism/ następujący Święci są „Patronami przeciwko alkoholizmowi”:

     1. Św. Maciej Apostoł.
     2. Trzech starożytnych Biskupów:
     – powszechnie znany (i wymieniany nawet w Litanii do Wszystkich Świętych, zarówno w jej wersji przedsoborowej, jak i posoborowej) św. Marcin z Tours;
     – oraz dwóch mało znanych: św. Bonifacy z Ferentino i św. Urban z Langres.
     3. Św. Monika, matka św. Augustyna – wielkiego Doktora Kościoła Zachodniego i największego z Ojców Kościoła.
     4. Św. Jan Boży, Założyciel zakonu bonifratrów, ogłoszony Patronem szpitali i chorych przez papieża Leona XIII.

     Natomiast na stronie http://catholicsaints.info/venerable-matthew-talbot/ znajduje się następujący życiorys Sługi Bożego Macieja Talbota (po ang.: Venerable Matthew Talbot), żyjącego w latach 1856-1925, który sam był nawróconym alkoholikiem:

     „Urodzony w ubogiej rodzinie dotkniętej alkoholizmem, Maciej (po ang.: Matt) zaczął pić będąc jeszcze dzieckiem, a w wieku lat 13 był uważany już za beznadziejnego alkoholika. W wieku 28 lat przeżył nawrócenie i uczynił na kolanach przyrzeczenie trzeźwości; żył potem jeszcze 41 lat nigdy nie łamiąc tej obietnicy (ślubowania).
     Był członkiem Związku Pracowników Ogólnych i Transportu i pracował (…) w porcie w Dublinie (Irlandia). Był zawsze człowiekiem ubogim i nigdy nie troszczył się o to, ale zawsze był wielkoduszny dla ludzi w potrzebie. Prowadził życie modlitwy, postu i służby, nigdy nie będąc wyróżnianym, a chociaż był świeckim, usiłował wzorować się na mnichach irlandzkich z VI wieku.
     A w czasie obecnym – nawet już w trakcie toczącego się jego procesu beatyfikacyjnego – niektórzy uważają go za Patrona alkoholików i innych nałogowców. W całym świecie anglojęzycznym istnieje też pewna liczba domów, schronisk, centrów itd. nazwanych imieniem Matta Talbota i zajmujących się ratowaniem i leczeniem nałogowców.”

     Dekret o heroiczności jego cnót zatwierdził papież bł. Paweł VI w dniu 3 X 1975.

    • Paweł pisze:

     Najmocniej przepraszam jeszcze za nieuwagę w tłumaczeniu: wyżej opisany Sługa Boży Matthew Talbot po polsku nazywałby się „Mateusz Talbot”, a nie „Maciej Talbot” jak napisałem (bo po angielsku to jest do złudzenia podobne imię: Matthew – to Mateusz, a Matthias – to Maciej 🙂 ).

 4. Krystyna pisze:

  Panie Boże zapłać i prowadź.

 5. EwaT pisze:

  Blogoslawionej podrozy .Dziekujemy za modlitwe♡

 6. Helena pisze:

  Niech Was Bóg prowadzi. Św. Michał Archanioł wspomaga w walce ze złem, a Maryja otacza płaszczem swej opieki.
  Owocnej pielgrzymki.

 7. Janina pisze:

  Niech Matka Boska towarzyszy wszystkim podczas pielgrzymki.

 8. Papież Franciszek: Nie horoskopy i wróżby, ale mocna wiara daje nam pewność wśród burz i trudności życia

  Tylko mocna wiara, oparta na Słowie Bożym, a nie horoskopy i wróżby, daje nam pewność i siłę wśród różnych burz i trudności, jakie niesie ze sobą życie. Przypomniał o tym Franciszek w rozważaniach przed modlitwą Anioł Pański 13 sierpnia na Placu św. Piotra w Watykanie. Po jej odmówieniu udzielił zgromadzonym tam błogosławieństwa apostolskiego, a następnie pozdrowił przybyłych pielgrzymów z całego świata.
  Więcej: http://gosc.pl/doc/4103786.Papiez-Nie-horoskopy-i-wrozby-ale-mocna-wiara-daje-nam-pewnosc
  oraz tutaj: http://pl.radiovaticana.va/news/2017/08/13/anio%C5%82_pa%C5%84ski_wiara_daje_nam_pewno%C5%9B%C4%87_obecno%C5%9Bci_pana/1330549

 9. Agnieszka W pisze:

  Bóg zapłać i Szczęść Boże podczas całej pielgrzymki.

 10. Ewa pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.Niech Matka Boża, Królowa naszych serc ma Was w swojej opiece ,a każda droga prowadzi do Jezus. Z Panem Bogiem.

 11. Paweł pisze:

  „Patronami pielgrzymów” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-pilgrims/ są m. in.:

  Śś. Trzej Królowie: Kacper, Melchior i Baltazar (których relikwie w katedrze w Kolonii były nie tylko nawiedzane przez licznych pielgrzymów, lecz uważano je nawet za relikwie państwowe, a Trzej Królowie uchodzili za przykład chrześcijańskiego pielgrzymowania i ziemskiego pojęcia królestwa).

  Św. Apostoł Jakub Większy, Patron sanktuarium pielgrzymkowego w Santiago de Compostela, które w wiekach średnich było trzecim sanktuarium chrześcijaństwa po Rzymie i Ziemi Świętej.

  Św. Mikołaj z Miry, Patron sanktuarium pielgrzymkowego w Bari.

  Św. Walenty z Recji, pierwszy biskup Pasawy – późniejszej wielkiej stolicy kultu Matki Bożej Wspomożycielki („Maria Hilf”).

  Św. Gertruda z Nivelles, która jako ksieni klasztoru zasłynęła gościnnością dla pielgrzymów.

  Św. Aleksy Wyznawca, ulubiony legendarny święty średniowiecza, pielgrzymował do Ziemi Świętej, a potem do sanktuariów rzymskich.

  Św. Benedykt Józef Labre, „Boży tułacz” pielgrzymujący do sanktuariów we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Niemczech.

  • Paweł pisze:

   A z kolei „Patronami podróżujących” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-travellers/ są – oprócz wyżej wymienionych śś. Trzech Króli, św. Mikołaja z Miry, św. Gertrudy z Nivelles i św. Aleksego – również m. in.:

   Najświętsze Dzieciątko Jezus z Pragi.

   Matka Boża Dobrej Drogi [na powyższej stronie podano dosłownie po angielsku „Our Lady of the Highways” i widziałem w internecie, że są w USA kościoły pod tym wezwaniem, a po polsku to znaczy „Matka Boża autostrad”, co brzmi dość niezręcznie, więc żeby znaleźć jakiś lepszy polski odpowiednik, wyszukałem „Matkę Bożą Dobrej Drogi” z Kochawiny czczoną w Gliwicach – https://jezuici.pl/2014/05/matka-dobrej-drogi/http://www.kresowianie.info/artykuly,n275,matka_boza_kochawinska__matka_dobrej_drogi.html ]

   Św. Józef.

   Św. Rafał Archanioł.

   Św. Marta z Betanii (wymieniana w dziesiątym rozdziale Ewangelii wg św. Łukasza oraz w jedenastym i dwunastym rozdziale Ewangelii wg św. Jana).

   Starożytni męczennicy: św. Krzysztof, św. Walenty z Rzymu i św. Eulalia z Barcelony.

   Św. Antoni Padewski.

   Święci zakonnicy – Założyciele kongregacji klasztornych: Brygida z Irlandii (dużo podróżowała zakładając klasztory), Maria Eufrazja Pelletier (uznana Patronką podróżujących z powodu szybkiej ekspansji założonego przez nią zgromadzenia na kilku kontynentach) i Franciszek z Pauli (często zgodnie z legendą przedstawiany w ikonografii, jak podróżuje z Italii na Sycylię na swoim płaszczu).

 12. Teresa pisze:

  Szczesc Wam Boze

 13. babula pisze:

  Niech Maryja prowadzi i aniołowie stróżowie czuwają nad wami.
  Szczęść Boże

 14. Ania pisze:

  Dziekuje. Niech Pan Bog wam blogoslawi, a Maryja chroni swym plaszczem.

 15. tu MariaPietrzak pisze:

  Szerokiej drogi i serc♥szerokich , na miarę łask z Nieba danych , z obfitością na wszystkich pielgrzymów , co daj Boże , wylanych .
  Błogosławieństwem ubłogosławionych ,
  Bogu z ufnością przez Świętych – Ty Się Tym Zajmij – zawierzonych !
  Z tym za Wami podążamy !
  Bywajcie zdrowi , radością uduchowieni , latem roześmiani , Pielgrzymi♥Kochani !
  I dzięki serdeczne !

  • tu MariaPietrzak pisze:

   I mnie uciekło , choć to nie rtęć 🤓/

   Bywajcie zdrowi , radością uduchowieni , latem roześmiani ,
   ROZMODLENI
   – Pielgrzymi♥Kochani !

 16. beat pisze:

  Ja rowniez prosze o modlitwe w moich intencjach
  Blogoslawionego Pielgrzymowania
  i niech was prowadzi i strzeze Archaniol Michal i sw Krzysztof

 17. Maggie pisze:

  Z całego serca dziękuję, Bóg zapłać. Niech bezgranicznie Miłosierny Pan Bóg prowadzi Was bezpiecznie i obdarzy jak najliczniejszymi Łaskami, tak dla ciała jak i dla duszy.
  Przed momentem „pielgrzymowałam” na Jasną Górę, by 🙏🏻❤️

 18. Maggie pisze:

  W Essen, jak czytam na stronie Radia Maryja zamierzają na miejscu kościoła katolickiego wybudować mieszkania dla …uchodźców. Kościół ten jest uczęszczany przez Polaków i na niedzielnych Mszach Św gromadzi się tam ok PÓŁTORA TYSIĄCA wiernych, a w ciągu tygodnia ok 100 wiernych każdego dnia, co jest ewenementem w Niemczech.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/polacy-walcza-o-kosciol-essen-niemczech-miejscu-stanac-blok-mieszkalny-dla-uchodzcow/

 19. Maggie pisze:

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/40-temu-zmarl-ks-abp-antoni-baraniak/

  Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego ile zawdzięczamy ks.abp Antoniemu Baraniakowi, który był torturowany ale nie obciążył Kardynała Tysiąclecia wymuszonymi „zeznaniami”, jakie chciała zaaranżować bezpieka.

 20. magda pisze:

  Niech Pan ma Was w Swojej opiece a Mateczka czuwa nad Wami. Serdeczne Bóg zapłać za zaniesienie naszych intencji. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ❤
  O jakże ja bym chciała być z Wami. No cóż , nie jest mi to dane, może kiedyś…

 21. M. pisze:

  Bóg zapłać. Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece.

 22. Malgosia pisze:

  I ja rowniez skladam podziekowania i zycze pelnej wspanialych przezyc pielgrzymki:)

 23. tylka pisze:

  Szczęść Wam Boże!

 24. marysia1 pisze:

  Bóg zapłać ,szczęść Boże.

 25. kasiaJa pisze:

  Módlmy się, żeby nie doszło do tego satanistycznego występu… 😥
  Satanistyczny zespół Behemoth zapowiada swój występ na 15 grudnia b.r. w Warszawie.
  Pod nazwą „Merry Christless”.
  Serce krwawi, że ktoś pozwala na coś takiego! Otwiera szeroko bramę dla satanistów. Boże, broń nas i naszą młodzież!

 26. wobroniewiary pisze:

  Kochani jest z nami Marta zawodowa śpiewaczka operowa i ona specjalnie dla nas i dla was zaśpiewa Ave Maria a my to nagramy i po powrocie opublikujemy ☺

 27. Arielka pisze:

  Wszystkim Pielgrzymom Szczęść Boże i wielu wielu łask . Ofiaruję za Was codziennie jedną dziesiątkę różańca .

 28. Betula pisze:

  14-go sierpnia czcimy wielkiego Swiętego Ojca Maksymiliana Kolbe.

  • tu MariaPietrzak pisze:

   Z Auchwitz /
   Pomocniczy biskup bielsko-żywiecki zauważył, że ostatnią stacją ewangelizacji ojca Maksymiliana okazał się tutejszy obóz koncentracyjny Auschwitz, gdzie w wyniku zorganizowanego na sposób przemysłowy masowego mordu, motywowanego nienawiścią rasową i demonicznym nacjonalizmem, straciło życie wielu niewinnych ludzi.
   – Tutaj zostali zamordowani, nie za to, co zrobili, ale za to, kim byli.
   I we współczesnym świecie tak bardzo zdezorientowanym w kwestiach dobra i zła, słowo ‚Auschwitz’ mimo wszystko brzmi wyjątkowo.
   I w sposób automatyczny przywołuje problem tajemnicy
   ludzkiej
   nieprawości – podkreślił bp. Greger.
   https://m.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,31299,oswiecim-obchody-76-rocznicy-smierci-o-maksymiliana-kolbe-w-auschwitz.html

   Wobec tajemnicy ludzkiej nieprawości tak wczoraj , jak o dziś
   / O Niepokalana, nieba i ziemi Królowo,
   Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza,
   Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył,
   ja, niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając,
   abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła
   i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała, i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.
   Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego,
   bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano:
   Ona zetrze głowę Twoją, jako też:
   Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie,
   abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach,
   a w ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego Królestwa Najświętszego Serca Jezusowego;
   albowiem, gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz,
   przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają.
   💙
   Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza.
   I daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim.

   / 16 pazdziernika1917 w Rzymie , przez świętego Maksymiliana i kilku braci /

 29. babula pisze:

  Dzis po mszy sw popatrzylam na tabernakulum i pomyslalam: Jezu mow do mnie. I wyciagnelam karteczke ze slowami Pisma Sw ” W kazdej sprawie wasze prosby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i blaganiu z dziekczynieniem”.
  Lacze sie z Wami w proszeniu i dziekczynieniu Pielgrzymko moja kochana 😉

 30. Agata pisze:

  Proszę o molitwę również w moich intencjach. Błogosławionej pielgrzymki

 31. Isia pisze:

  Błogosławionego, owocnego pielgrzymowania Wam wszystkim życzę.

 32. Arielka pisze:

  Wszystkiego dobrego . Tak chciałoby się z Wami podróżować. Ale może w przyszłości . Czekamy na pełne relacje z Pielgrzymowania oraz świadectwa z utęsknieniem , Jestem z wami sercem i modlitwą .

 33. Barbara Kiernożycka pisze:

  Proszę o modlitwę w naszych intencjach Barbary i Patryka z P.Bogiem

 34. Ola pisze:

  Bóg zapłać za przekazanie intencji i za modlitwę. Niech MATKA BOŻA prowadzi, czuwa nad Wami i otacza płaszczem swej opieki. Życzę obfitości Łask!

 35. marian pisze:

  Prosze o modlitwe o zdrowie dla mojej zony. 3. 08. wykryto u niej nowotwor.. czekamy na wyniki badan. Za kazda modlitwe bardzo dziekuje . Szczesc Wam Boze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s