Rekolekcje Charyzmatyczne 2017 z Ojcem Józefem Witko OFM

Dla wytrwałych – „tylko 21 części”

Między innymi:
– Modlitwa wyrzeczenia się zła i grzechu;
– Modlitwa pokutna;
– Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

+ konferencje Grzegorza Bacika „zagrożenia duchowe”

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Rekolekcje Charyzmatyczne 2017 z Ojcem Józefem Witko OFM

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Anna pisze:

  Taki sms:

  Napisal Lech Dokowicz

  Mam wazna prosbe: *rozpoczynaja sie mocne ataki* na Macieja i na mnie oraz pomniejsze na roznych wspolpracownikow Rozanca do Granic. Ataki sa tak irracjonalne i tak wsciekle, ze nie ma watpliwosci, iz stoi za tym zly duch. Bardzo prosimy o modlitwe oslonowa teraz i po wydarzeniu, aby jego zemsta zostala zablokowana. Jezeli to mozliwe, to prosze poproscie, Siostry, tez inne klasztory klauzurowe o modlitwe w tej intencji. Wszystko w rekach Boga. Oby Niepokalana zwyciezyla jak najszybciej.

  Pozdrawiam . Prosze przeslac dalej

 3. Sylwia pisze:

  Tak jak roznoszą się dobre owoce modlitwy Różańcowej, tak i zły się wścieka.. Niestety to widać na różnych portalach, ale też i w wypowiedziach osób które z naszą Wiarą nie mają nic wspólnego i ją wyśmiewają.
  Pan Kijowski szydzi z Różańca do granic – montując zdjęcie małego uchodźcy które krąży w internecie długi czas. Naprawdę żenujące to 😦 .
  Kolejne Pani M.Środa coś bełkocze mówiąc że ” ci którzy się modlą robią to wbrew miłości Chrześcijańskiej ” – to czysty bełkot. I widać za czym Ci Państwo stoją.. a raczej za kim. Bo modlitwa im bardzo przeszkadza..
  Musimy się modlić za takich ludzi. Bo widać bardzo potrzebują tej modlitwy.
  Podobnie i za Granicami naszego Kraju media są nie przychylne tej inicjatywie. I cieszę się że mieszkam w Polsce gdzie taka inicjatywa powstała. To pokazuje że my Polacy jesteśmy z dala od zgnilizny Świata. Oczywiście są wyjątki jak wyżej podałam. Niestety..

  Mi nie było jednak dane pójść do Kościoła ale modliłam się w domu tyle ile mogłam.

 4. Sylwia pisze:

  Proszę was również o wsparcie w modlitwie, w intencji mojego Taty. Niestety źle się z nim dzieje.. ma myśli samobójcze, nie chce iść do Kościoła ..itd. dużo by mówić. Ale bardzo was proszę choć o jedno Zdrowaś Mario..Bóg zapłać!

 5. Sylwia pisze:

  Polecam posłuchać tego nagrania. Jest bardzo pomocne w rozmowie z protestantami ale i nie tylko. Dotyczy to w szczególności którzy chcą wyjść z Kościoła. Szukają czegoś nowego a nie potrafią zmieniać siebie w starym Kościele.
  Również prowadzący porusza kwestię Betel Church więc warto zobaczyć. tytuł wydaje się mylący ale jakże oddający całość tego co chce powiedzieć prowadzący. Zachęcam do zobaczenia :

  • MariaPietrzak pisze:

   Przypomnialy mi sie slowa Ksiedza Sopocko
   “ Jakże smutno byłoby nam bez Przenajświętszego Sakramentu.
   W kościołach nic by nie przemawiało do serca (jak np. widzi się w świątyniach protestantów).
   Świat byłby wygnaniem, bo nie byłoby pociechy na cierpienia, światła wśród ciemności i rady w wątpliwościach“ http://www.faustyna.eu/eucharystia_pl.htm
   Mozna powiedziec , cmentarz !
   Tym , ktorzy opuszczaja Kosciol Katolicki , Zrodlo Wody Zywej , by wykopac sobie cysterny, ktore nie utrzymuja wody , coz mozna …Sylwio ?
   Zapytac , czego szukaja , skoro Chrystusa opuszczaja ?!

  • MariaPietrzak pisze:

   Czytalam kiedys ksiazke Wayne Weible , “ Medjugorje , swiadectwo spragnionej duszy “ , historie nawrocenia i przejscia jego i jego zony Terri , z protestantyzmu na katolicyzm ,wraz z opisem Pierwszej Komunii Swietej ( na ktora czekali piec lat ).
   / Slowa Terri
   // Za pierwszym razem , kiedy przyjelam Komunie swieta w Nowym Orleanie , a potem drugi raz w Myrtle Batch, nie czulam nic niezwyklego . Bylam zbyt napieta , wsluchujac sie w to , co Jezus bedzie do mnie mowil , spodziewajac sie jakichs nadzwyczajnych przezyc !
   Wiedzialam , ze On jest we mnie , ale wydawal sie bardzo , bardzo malutki .
   Teraz o wiele lepiej rozumiem , co to znaczy , ze czlowiek nie moze ujrzec Boga i pozostac przy zyciu .
   Rozumiem dlaczego wielcy meczennicy chrzescijanscy tak chetnie i z odwaga znosili tortury , przesladowania i brak zrozumienia ze strony innych .
   Po tym , co czuje od czasu , gdy po raz trzeci przyjelam Komunie , uwazam , ze powstrzymanie wojny czy przeniesienie gory jest niczym .
   Jego Obecnosc byla tak wyrazna , ze chcialam , aby bylo tak zawsze .
   Stracilam poczucie czasu , liczyla sie tylko ta chwila ; przeszlosc ani przyszlosc nie mialy znaczenia ! //
   Takie poczatki . A potem swiadectwo . Wayne Weible ciagle pisze ksiazki i ewangelizuje ! Daje swiadectwo , on , byly protestant , ze najpelniej spotkal sie z Bogiem w Eucharystii , co nadalo sens i blask jego zyciu .Wlasnie kupilam dwie kolejne . Ciagle daje swiadectwo , ze Bog jest z nami i Chwala Panu za to !
   Masz argumenty !

 6. wobroniewiary pisze:

  „Ja, tak jak Moja Matka objawiająca się w Fatimie i Medjugorju, wzywam wszystkich do nawrócenia, modlitwy i pokuty, aby ocalić jak najwięcej istnień ludzkich i jak najwięcej połaci ziemi od totalnego zniszczenia przez szatana, który sieje w sercach ludzi niezgodę, nienawiść i agresję.
  Czyńcie pokutę i módlcie się za tych, którzy ulegli nienawiści, i za ich ofiary. I ufajcie Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, aby w sercach waszych, w słowach, które mówicie, i w waszych czynach był Pokój i była Miłość. Tylko w ten sposób przeciwstawicie się tej niszczącej fali wzajemnej nienawiści i niezgody, jaka przelewa się przez świat, ogarniając go coraz bardziej.
  To nowe dzieło szatana po fali totalitaryzmu faszystowskiego i komunistycznego. Teraz chodzi o to, aby walczyli wszyscy ze wszystkimi, wykorzystując różnice etniczne, narodowościowe, wyznaniowe czy jakiekolwiek inne.
  Strzeżcie się wypowiadania słów, które sieją niepokój i przeciwstawiają ludzi między sobą. Jest czas zamętu w świecie i w sercach ludzkich, bo orędzia, jakie zostały światu dane, by powrócić na drogi Boże, by modlić się wspólnie i by czynić pokutę, pozostały zlekceważone przez świat i tych, którzy kierują państwami i głoszą różne ideologie, wywierając wpływ na całe społeczności ludzkie.
  Orędzia wzywające do nawrócenia przyjęły jednostki – pojedynczy ludzie – i ci są krzewicielami pokoju. Ci są nadzieją ocalenia dla wielu z tego zamętu, jaki się zaczął i jaki narasta wbrew pozornym hasłom czy usiłowaniom do scalania i pokoju. Nic nie zostanie scalone i nie będzie pokoju bez nawrócenia – bez Boga. Przeciwnie: niepokój i rozbicie będą narastać i rozprzestrzeniać będzie się to, co dzieje się w Jugosławii, która zlekceważyła wezwania Mojej Matki objawiającej się tam.
  Niech to, co tam się dzieje, będzie przestrogą dla świata, któremu grozi to samo i jeszcze więcej, jeśli wezwania do nawrócenia pozostaną bez echa. Niech to będzie przestrogą i upomnieniem dla każdego, kto pragnie budować swój dom i swoje życie bez zawierzenia Bogu, bez modlitwy i życzliwości dla innych ludzi. Niech będzie także wezwaniem do pokuty, modlitwy i czynów miłosierdzia dla tych, którzy trwają przy Mnie i pragną nieść orędzie Miłości i Pokoju. Amen!“
  (Jezus do Alicji Lenczewskiej, 25 stycznia 1999 roku).

 7. wobroniewiary pisze:

  W jaki sposób przyjdzie ponownie na świat Jezus? Odpowiedzi na to pytanie dostarcza nam św. Ludwik Maria Grignion de Monfort

  „… jeśli mój umiłowany Jezus w swojej chwale przyjdzie po raz drugi na ziemię (co jest pewne), aby panować, to nie wybierze sobie na podróż żadnej innej drogi niż Najświętsza Maryja, drogę, którą w sposób tak pewny i doskonały przeszedł pierwszy raz. Różnica między Jego pierwszym a drugim przyjściem będzie taka, że pierwsze było tajemne i ukryte, a drugie będzie chwalebne i jaśniejące; ale obydwa będą doskonałe, gdyż obydwa dokonają się przez Maryję” – wskazuje w „Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwik Maria Grignion de Monfort.

 8. wobroniewiary pisze:

  Tutaj o. Jerzy kropi wodą święconą – tu nadmienię, że używacie wody, soli egzo jest niestety ostatnio wyśmiewane, nawet przez naszą Czytelniczkę na stronach wyśmiewających Odnowę i Medziugorje 😦

 9. Maria pisze:

  Byłam w Świerżach na modlitwie różańcowej. Było nas więcej. Nie wszyscy uczestnicy byli filmowani. Ci co przyjechali autokarami udali się do okolicznych miejscowości nad samą granicę nad Bug.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s