O. Józef Witko o modlitwie ks. Dolindo „Jezu Ty się tym zajmij” – ważne wskazówki i porady duchowe

Akt oddania (przeciw niepokojom i zmartwieniom)

       Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie Mi troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, że każdy akt prawdziwego, ślepego i całkowitego oddania się Mnie rozwiązuje trudne sytuacje.

       Oddanie się Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, abym podążał za wami. Oddanie się oznacza zamianę niepokoju na modlitwę. Oddanie się oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i poddanie się Mnie, bo tylko dzięki Mnie poczujecie się jak dziecko uśpione w objęciach matki, gdy pozwolicie, abym mógł przenieść was na drugi brzeg.

       Mnie oddajcie to co wami wstrząsa, co was boli bezgranicznie – te wasze wątpliwości, wasze przemyślenia, wasze niepokoje i chęć powzięcia odpowiednich kroków za wszelką cenę, aby zapobiec temu co was trapi. Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do Mnie, patrzy na Mnie mówiąc: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, a przy tym zamyka oczy i uspokaja się!

       Dostajecie niewiele łask, kiedy się męczycie i dręczycie, aby je otrzymać. Otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy wasza modlitwa jest pełnym oddaniem się Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym oddalił je od was, ale w taki sposób, jak wy sobie tego życzycie… Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do waszych planów. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają.

       Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: „Święć się imię Twoje” – to znaczy: bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; „Przyjdź Królestwo Twoje” – to znaczy: niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twojego w nas i na świecie; „Bądź wola Twoja” – to znaczy: Ty decyduj. Ja wkroczę z całą Moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje.

       Czy widzisz, że nieszczęścia następują jedne po drugich, że sytuacja wciąż się pogarsza, zamiast się poprawiać? Nie przejmuj się – zamknij oczy i powiedz Mi z ufnością: „Bądź wola Twoja, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Powiadam ci, że się zatroszczę, że interweniuję jak lekarz, a nawet uczynię cud, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dostrzegasz, że stan chorego się pogarsza? Nie przerażaj się, ale zamknij oczy i powiedz: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Zapewniam cię, że się o ciebie zatroszczę.

       Sprzeczne z oddaniem się Mnie jest zamartwianie się, niepokój, chęć rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Przypomina to zamieszanie spowodowane przez dzieci, które domagają się, aby mama troszczyła się o ich potrzeby, a jednocześnie wszystko chcą zrobić samodzielnie, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie się ponieść nurtowi Mojej Łaski; zamknijcie oczy i pozwólcie Mi działać; zamknijcie i nie myślcie o chwili obecnej, także odwróćcie myśli od przyszłości jako od pokusy.

       Oddajcie się Mnie, uwierzcie w Moją dobroć, a przysięgam wam na Moją Miłość, że kiedy z taką ufnością powiecie: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, Ja w pełni wezmę to na siebie, pocieszę was, wyzwolę i poprowadzę. A gdy zmuszony jestem poprowadzić was drogą odmienną od tej, jaką widzielibyście dla siebie, wówczas pouczam was, noszę w Moich ramionach, bo nie istnieje skuteczniejsze lekarstwo niż interwencja Mojej Miłości. Jednak troszczę się tylko wtedy, kiedy zamkniecie oczy.

       Jesteście bezsenni, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć, i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim, albo jeszcze gorzej – ludziom, pokładając ufność w ich interwencji. A to właśnie stoi na przeszkodzie Moim słowom i Moim zamiarom.

       O! Jak bardzo pragnę tego waszego całkowitego oddania się Mnie, abym mógł was obdarować, i jakże smucę się widząc, że jesteście niespokojni! Szatan do tego właśnie zmierza: aby was podburzyć, by oddzielić was ode Mnie i od Mojego działania i rzucić na pastwę ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, spocznijcie we Mnie, oddajcie Mi się we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego pełnego oddania się Mnie, a nie waszego zaufania do siebie samych. Wylewam na was skarby łask, kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie!

       Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie, lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, który jest często zakłócany przez szatana. Żaden człowiek rozumujący i rozważający tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów, nawet spośród Świętych.

       Na sposób Boski działa ten, kto odda się Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczyma duszy: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. I odwróć swoją uwagę w inną stronę, bo dociekliwość twego umysłu utrudnia ci dostrzeżenie zła. Zawierzaj Mi często, nie skupiając uwagi na samym sobie. Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach. Czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na Moją miłość. Zapewniam was, że Ja się o was zatroszczę.

       Módlcie się zawsze z tą gotowością do oddania się Mnie, a zawsze będziecie odczuwać wielki pokój ducha i osiągać znaczne korzyści, również wtedy, gdy udzielam wam łaski ofiary, zadośćuczynienia i miłości, która nakłada na was cierpienie.

       Wydaje ci się to niemożliwe? A zatem zamknij oczy i powiedz całą swoją duszą: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. Nie lękaj się,

ja się zatroszczę. A ty błogosławić będziesz Imię Moje, nie dbając o siebie samego. Inne twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie – zapamiętaj to sobie dobrze. Nie ma skuteczniejszej „nowenny” od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty”.

Przebaczenie i uzdrowienie

Słucham i płaczę dedykując wszystkim nieposłusznym kapłanom – bierzcie przykład z tego świętego kapłana!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „O. Józef Witko o modlitwie ks. Dolindo „Jezu Ty się tym zajmij” – ważne wskazówki i porady duchowe

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

   • Alina pisze:

    Przecież to tzw. „małpa Boga” czyli odwrotna strona. Już tyle razy pisano, że założono ją, z odwrotną nazwą, najpierw tradycja potem wiara, aby zwalczać tę stronę.
    Tam do tego żądają pieniędzy za czytanie, po 10 zł od wpisu, co nie jest normalne, straszą, że jak ludzie nie będą płacić to nie będą pisać. Po co w ogóle ją tu przytaczać?

    Zacytuję fragment, który mówi wszystko za siebie
    „Jesteśmy grupą katolików świeckich dysponującą zaawansowaną wiedzą teologiczną prezentowaną na trzech blogach:
    Darmowym blogu W obronie Tradycji i Wiary
    Darmowym blogu niemieckojęzycznym Tradition und Glauben
    Odpłatnym blogu dla abonentów W obrotnie Tradycji i Wiary Abonament
    na który dostać można się w sposób następujący.
    Ponieważ pomimo próśb i sugestii o finansowe wspieranie polskiego bloga wysokością miesięcznej składki min. 10 zł jedynie 0,5% wszystkich użytkowników się do tego stosowało, dlatego też postanowiliśmy przenieść większość naszych wpisów na blog dla abonentów pozostawiwszy na blogu ogólnodostępnym jedynie zapowiedzi i fragmenty. Jest nam z tego powodu przykro, gdyż w ten sposów zredukowaliśmy ilość codziennych czytelników o przynajmniej 90%, ale innej drogi nie widzimy, gdyż apele o „zwykłą ludzką przyzwoitość” stosowane przynajmniej od grudnia 2016 nic nie dawały.

    Blog dla abonentów będzie zatem bardzo elitarny, gdyż dostępny wyłącznie dla osób, które zechcą przeznaczyć przynajmniej 10 zł miesięcznie na ten cel. „

    • m-gosia pisze:

     Wowit nie jest elitarny i dzięki Bogu , ale tak przy tej okazji informuję , że na tej stronie (Wowit) jest skarbonka założona na wniosek czytelników . Chociaż w małej części możemy wspomóc adminów dziękując za prowadzenie strony i za czas na to poświęcony.
     Ewo i Kazimierzu dziękuję za Wasz trud .Za to ,że się tego podjęliście i kontynuujecie.
     Niech Wam Pan Bóg błogosławi i Mateczka Przenajświętsza wspiera.

    • babula pisze:

     dołączam się do podziękowań dla Ewy i Kazimierza. Usiłuję to zrobić już któryś raz z kolei i się nie wyświetla. Nie patrzmy na to co złe. Dzięki Bogu ta strona istnieje chociaż nie wszyscy się z tego cieszą. Błogosławię Was Ewo, Kazimierzu i ks Adamie (chociaż nie wiem czy można błogosławić księdza ale i tak mu błogosławię 🙂 i dziękuję za to, że Ksiądz dzieli się z nami tym Bożym bogactwem, które otrzymał.

    • Monika pisze:

     Babulo, błogosławić, chwalić i dziękować można wszystkich i wszystkim, także Pana Jezusa, Pana Boga, Maryję. To jest słuszne i sprawiedliwe błogosławić i róbmy to jak najczęściej.
     To chyba wynika z tego, że bardzio wiele osób teraz, w tych czasach, gdy większość odwraca się od Boga i nie przyjmuje Go w Najświętszym Sakramencie, ma opory przed tym, by błogosławić i nie uważa tego za codzienną, zwyczajną, naturalną czynność, tak jak było to dawniej w praktykujących rodzinach katolickich i tego nikt się nie wstydził.
     Teraz, jak mówi ksiądz Piotr Glas, w ogromnej większości na ulicach i wszędzie przeważa przekleństwo, zwłaszcza wśród młodzieży, rzucane często i bez namysłu, tak z przyzwyczajenia, bo tak wszyscy wokół robią i to jest wszechobecne.
     Czy widział ktoś, by ktoś kogoś pobłogosławił na ulicy, tak przy wszystkich i dał takie świadectwo? To raczej rzadkie jest a powinno być powszechne. I nic dziwnego, że niektórzy zastanawiają się czy można ksiedzu błogosławić. A przecież błogosławimy Jezusa.
     Jezus jest Panem i Królem!

    • Monika pisze:

     Mogę zaświadczyć, że Ewa już nie raz przekazywała mi błogosławieństwo – na czole, znakiem krzyża, nawet nieraz na ulicy, jak się rozstawałyśmy, np. gdy któraś gdzieś jechała i tak na drogę – wtedy dajemy sobie błogosławieństwo – także, by droga była bezpieczna.

   • Monika pisze:

    Beat, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie zrobiłaś im, to jest tej ewidentnie diabelskiej stronie, darmową reklamę? Czy nie masz świadomości jakie linki wrzucasz i co reklamujesz? Po co więc kogoś narażać. Wiesz czym to może skutkować? Jeśli nie wiesz, to tym bardziej: po co to robisz?
    Teraz warto by ten link usunąć lub skrócić jego część, by ludzie klikając bezwiednie jak we wszystko, nie włazili w to bagno – bo na pewno nie każdy tam jeszcze był – aniołowie stróżowie nas wszystkich czuwają i mają z nami dużo pracy ale wciąż działają i ostrzegają.

    • beat pisze:

     JA NAPISALAM TO DLA EWY ABY ZAJRZALA I ZAPOZNALA SIE Z TA STRONA I OSTRZEGALA
     PRZECIEZ EWA NIE PUBLIKUJE LINKOW KTORYCH NIE CHCE

    • Monika pisze:

     Przy okazji dowiedzieliśmy się (ja o tym nie wiedziałam) – więc też przy okazji niech i inni dowiedzą się czym różnią się te strony: tam piszą za pieniądze i ogłaszają to całemu światu – płaćcie nam jak chcecie coś przeczytać, bo to nie dla wszystkich i za wielką elitę się mają.
     Zaś tutaj, Ewa z Kazimierzem i inne osoby, które piszą i dzielą się z nami na tej stronie tym co najlepsze i najwartościowsze, piszą z miłości do Boga, do Matki Najświętszej i do ludzi – całkowicie za darmo. Dodam, że nie są bogaczami jak tamci, bo często trudno im nawet związać koniec z końcem. Jeśli ktoś nie wie, to Kazimierz jest skromnym rolnikiem, by nie powiedzieć ubogim, a Ewa, wiemy, że tłumaczy i pieniądze ma wtedy jak ma zlecenia, pod warunkiem, że jeszcze zapłacą, bo z tym jest bardzo różnie. Tym bardziej trzeba i warto ich docenić.
     A jeśli ktoś ma taką potrzebę, by podziękować słownie lub w szczególny sposób, tak jak umie i jak chce, to jego sprawa. Bo godzi się dziękować, tym bardziej, że ktoś dużo czasu w to wkłada i serca.
     Ja w każdym razie dziękuję Wam, Ewo i Kazimierzu za prowadzenie tej strony, za całkowite oddanie swego czasu Bogu, Niepokalanej i nam wszystkim, którzy tu jesteśmy jak wielka rodzina i identyfikujemy się z tą stroną.
     Chwała Panu za tak wielkie dzieło, które przyczynia się do rozwoju nas wszystkich!

   • wobroniewiary pisze:

    Ja już się nawet nie chcę wypowiadać na temat tej patologii…. duchowej, materialnej i wszelkiej innej 😦

    Ale link zostawię, niech ludzie sami się przekonują, co to za patologia

    • Sylwia pisze:

     Dokładnie ,tamta strona to dno dna..bo inaczej nie można tego nazwać. Widocznie też są tacy co łożą na tamtą stronę, bo by nie istniała dalej. Rozumiem dobrowolny datek na jakiś cel ale tam jest żądanie płacicie albo nie czytacie. To chore..cóż.. nie pozostaje nic innego jako ostrzegać i uświadamiać.

 2. Alina pisze:

  „Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: „Święć się imię Twoje” – to znaczy: bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; „Przyjdź Królestwo Twoje” – to znaczy: niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twojego w nas i na świecie; „Bądź wola Twoja” – to znaczy: Ty decyduj. Ja wkroczę z całą Moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje.”

  U Boga nie ma przypadków 😉

  Dzisiejsza Ewangelia: Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza
  Jezus, przebywając w jakimś miejscu, modlił się, a kiedy skończył, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas modlić się, tak jak i Jan nauczył swoich uczniów». A On rzekł do nich: «Kiedy będziecie się modlić, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; niech przyjdzie Twoje królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto przeciw nam zawini; i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie».

 3. mała pisze:

  Były satanista nie może zrozumieć, dlaczego chrześcijańscy rodzice pozwalają dzieciom obchodzić Halloween

  Były satanistyczny kapłan wyraził zaniepokojenie postawą chrześcijańskich rodziców, którzy pozwalają swoim dzieciom obchodzić Halloween. Przypomina, że to nie jest niewinna zabawa, tylko otwarcie się na działanie demona

  Anton LaVey, założyciel Kościoła Szatana, mówił: „Cieszę się, że chrześcijańscy rodzice pozwalają swoim dzieciom uwielbiać diabła choć raz w roku”.

  Teraz przed z pozoru niewinną zabawą przestrzega były satanistyczny kapłan: „Moje myśli wracają do nocy 31 października 1987 roku. To wtedy miałem najbardziej diabelski ślub na ziemi. Postanowiliśmy się pobrać w Halloween. Ten demoniczny rytuał trwał całą noc, a nasze wrzaski słychać było u bram piekieł”.

  „Dla nas, jako czcicieli diabla, Halloween był świętem szczególnym. To tak jak dla wierzących w Boga szczególnym świętem jest Wielki Piątek czy Wielkanoc. Dla nas, osób będących po złej stronie mocy, Halloween ma taką samą wagę i znaczenie” – mówi były satanista.

  Nadal uważasz, że to tylko niewinna zabawa?
  http://malydziennik.pl/byly-satanista-nie-moze-zrozumiec-dlaczego-chrzescijanscy-rodzice-pozwalaja-dzieciom-obchodzic-halloween,8341.html

 4. mała pisze:

  „Błagam was usilnie, w imię miłości, jaką żywię do was w Jezusie i Maryi, byście odmawiali codziennie, o ile wam czas pozwoli, różaniec, a błogosławić będziecie w chwili śmierci dzień i godzinę, kiedyście mi uwierzyli”.
  św. Ludwik Maria Grignion de Montfort (1673-1716)

 5. xx pisze:

  Szok 😦
  Skoki (woj. wielkopolskie). 12-latek jechał pociągiem Kolei Wielkopolskich. Miał bilet miesięczny, ale nie miał pieczątki na legitymacji. Wszystko dlatego, że przez reformę edukacji szkoła nie zdążyła jeszcze takowej zamówić. Chłopiec miał specjalne zaświadczenie wyjaśniające sytuację, jednak to nie wystarczyło. Nadgorliwy konduktor wyrzucił go z pociągu.

  – Pokazałem mu legitymację, powiedział, że nie ma pieczątki i że mnie wyrzuci z pociągu. Pokazałem mu zaświadczenie, ale powiedział, że go to nie interesuje – mówi 12-latek.

  Chłopiec został wyrzucony z pociągu w Roszkowie. Stamtąd musiał przejść około 5 kilometrów do rodzinnych Skoków. Przewoźnik przeprasza za zaistniałą sytuację i zapewnia, ze podobna sytuacja się nie powtórzy, a nadgorliwy konduktor może spodziewać się konsekwencji dyscyplinarnych.

 6. xx pisze:

  Modlitwa wyrzeczenia się zła, diabła, okultyzmu

 7. EwaT pisze:

  W intencji naszej firmy ktora wisi na wlosku co za tym idzie ciagly stres…Jezu Ty sie tym zajmij bo ja po ludzku nie mam juz sily 😦

 8. wobroniewiary pisze:

  To będzie pierwszy zbiorowy pochówek dzieci nienarodzonych na cmentarzu komunalnym na Majdanku w Lublinie. Planowane jest też ustawienie symbolicznej mogiły.

  Rekolekcje dla rodziców
  Dla rodziców, którzy utracili swoje dzieci są organizowane rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Rekolekcje zaplanowano w dniach 24-26 listopada br. Szczegóły na http://rodzicepostracie.lublin.pl

  Stworzyliśmy także Księgę Dzieci Utraconych, w której rodzice mogą zapisywać imiona swoich zmarłych dzieci – informuje Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej i Rodzice Dzieci Utraconych. Księga jest wyłożona w kościele przy ul. Krakowskie Przedmieście 1.

  http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/pochowaja-nienarodzone-dzieci-na-cmentarzu-w-lublinie-bedzie-tez-symboliczna-mogila,n,1000206904.html

 9. Ania pisze:

  Ogniste tornado lub ognisty diabeł lub – wyjątkowo rzadkie zjawisko atmosferyczne, polegające na unoszeniu przez silne prądy powietrzne słupa ognia.

  Ognisty diabeł w okolicach portugalskiej miejscowości Arganil, 7 października 2017r.

 10. Marzena pisze:

  Warto odsłuchać 8 odcinek o tatuażach i szambalii a wypowiada się pan Bacik Grzegorz

 11. Marzena pisze:

  Nareszcie 🙂

  • m-gosia pisze:

   Ta konferencja jest z września 2015 r. , czyli przez 2 lata nic się nie zmieniło .

   • BePe pisze:

    Zmieniło: jest jeszcze więcej obowiązkowych szczepień.

   • m-gosia pisze:

    Panie Jezu Ty się tym zajmij, abyśmy mieli mądrych rządzących , a młode pokolenie zdrowe.

    • BePe pisze:

     Również będę modlić się w tej intencji. 13 października będzie rozprawa sądowa w sprawie rodziców, którzy zabrali swoje dziecko ze szpitala tuż po porodzie. Myślę, że bardzo im się przyda wsparcie modlitewne.

    • Sylwia pisze:

     BePe Oczywiście modlitwa tym rodzicom potrzebna bo widać są też pogubieni duchowo, dlaczego tak twierdzę? bo dziecko zabrali ze szpitala i udali się do homeopaty.. więc jest co omadlać..

    • BePe pisze:

     Sylwia Ja bym tak łatwo nie wierzyła w te doniesienia o homeopacie. Pełnomocnik pary powiedział, że dziecko miało zrobione morfologię, crp i jeszcze inne badanie (już nie pamiętam jakie), więc na pewno tuż po ucieczce ze szpitala byli u lekarza. Nie wiem, czy byli u homeopaty, ale tyle kłamstw, które media na nich wylały każą mi być sceptyczną. Prosili lekarzy w szpitalu o wykonanie badań sprawdzających odporność dziecka, bo według producenta szczepionki niedobór odporności jest przecieskazaniem, oczywiście zostali zignorowani. Zadeklarowali, że zaszczepią dziecko po wyjściu ze szpitala, po badaniach, a część mediów zrobiła z nich wariatów.

    • Sylwia pisze:

     BePe
     Może faktycznie tak było jak mówisz. Ale w jednym z artykułów niby rozmawiano z tym homeopatą który ponoć „badał ” dziecko. Nie wiem na ile to realne, bo może to być wymysł dziennikarzy, tak jak piszesz którzy chcą mieszać. Więc otoczmy modlitwą.

 12. wobroniewiary pisze:

  Słucham i płaczę dedykując wszystkim nieposłusznym kapłanom

 13. Leszek pisze:

  Jak dobry jest Bóg, któż to pojmie ?! Wielbi dusza moja Pana! ♡
  Chwała Tobie Panie za Twoje dary nieskończone, za cierpienie i pociechy jakie zsyłasz na miłujących Ciebie.

 14. Adrian pisze:

  Szczęść Boże, proszę o modlitwę za znajomą mojej żony , która jest w stanie Błogosławionym i lekarze przewidują, że dziecko ma urodzić z jelitami na zewnątrz , Proszę szepnijcie chociaż słówko w swojej modlitwie. Bóg zapłać.

 15. mama adopcyjna pisze:

  OGŁOSZENIE: Jednym z owoców Różańca Do Granic jest fakt, iż ta piękna polska inicjatywa tak bardzo zachwyciła mieszkańców słonecznej Italii, że postanowili przeprowadzić podobną akcję – spontaniczny pomysł będzie wcielony w życie już jutro wieczorem (piątek, 13.10) : we włoskich kościołach o godz 17.30 rozpocznie się Różaniec (w tych samych intencjach co nasz). Dodatkowo kto da radę będzie pościł jutro przez cały dzień o chlebie i wodzie. Włosi zapraszają nas Polaków do przyłączenia się do tej akcji, wsparcia duchowego, łączenia się w modlitwie i wyrzeczeniach. Zróbmy to razem dla naszej Niebieskiej Mamy! 🇵🇱🇮🇹 🙏🏻💙💒

 16. Pingback: O. Józef Witko o modlitwie ks. Dolindo „Jezu Ty się tym zajmij” – ważne wskazówki i porady duchowe | Serce Jezusa

 17. mała pisze:

  Monika, co do błogosławieństwa to nawet śpiewamy jak błogosławimy Panu

  Wznoszę ręce me wzwyż, z moich ust brzmi
  Z sercem pełnym wdzięczności błogosławić Cię chcę.
  Błogosławić Cię chcę, błogosławić Cię chcę.
  Z sercem pełnym wdzięczności błogosławić Cię chcę

  I druga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s