Ks. dr Bogusław Jaworowski MSF: Problemy z okultyzmem

Cykl konferencji dot. problemu okultyzmu we współczesnym świecie.

Ks. dr Bogusław Jaworowski MSF, autor prezentowanych konferencji, jako Misjonarz Św. Rodziny od wielu lat w swoich wykładach, konferencjach i rekolekcjach podejmuje tematykę zagrożeń rodziny we współczesnym świecie.
Te prelekcje stanowią część jego dorobku i doświadczenia duszpasterskiego: magia, wróżbiarstwo, sekty, czary, yoga, spirytyzm, jasnowidzenie, przekleństwo, uzdrowicielstwo okultystyczne.

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Ks. dr Bogusław Jaworowski MSF: Problemy z okultyzmem

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  • Zinka pisze:

   Bardzo ciekawe konferencje . Ja je prawie ,, połknęłam ” ,. Najbardziej wzruszyłam się , gdy Ksiądz mówił opowieść o pewnym ojcu , który jako człowiek uczciwy i szlachetny został wybrany sędzią tego ludu i raz przyszło mu sądzisz zbrodniarza .On okazał się być jego synem porwanym w dzieciństwie ….
   Kto nie słuchał , niech posłucha .
   Zachęcam ☺

 2. wobroniewiary pisze:

  W Nowym Jorku Katolicy w modlitwie różańcowej proszą o zaprzestanie aborcji. Jak widać potrzeba sporej odwagi, aby wyjść na ulicę i zamanifestować swoją wiarę. Tym większy szacunek dla nich.

  http://www.facebook.com/AleteiaEn/videos/983629538468363/?hc_ref=ARS4miSS1SPF9wv9JgBc-NnFnILF8OdGyTiq870TyW2pJQc6-Ms5bwQpApDlYvSG2eQ&pnref=story

  • Daga pisze:

   Jak widzialam czarny protest i wolontariuszy z pro live tez jestem pod wrazeniem ich odwagi 🙂

  • Klara pisze:

   I modlitwę za nich! Tak samo w Londynie i w całej Anglii; dzień i co dzień,deszcz czy wiatr ludzie modlą sie przed klinikami aborcyjnymi a inni (specjalnie przeszkoleni) podchodzą do wchodzących do klink z informacją o pomocy itd. Parlament chce wprowadzić tzw buffer zone czyli zakaz dla pro-life aby to robil przed klinikami. Straszna nagonka na nich (pro=liferów) w mediach i kłamliwe oskarżenia o napady werbalne itd niby na kobiety wchodzące do kliniki. Każda klinika ma wiele zainstalowanych kamer a jednak nie mają dowodu, jak do tej pory na te niby ataki proliferów na ich klientki . Ale mimo tego propaganda medialna szczuje i przedstawia ich jako zbrodniarzy, dosłownie!
   A to spowodowało bardzo negatywne nastawienie ludzi tam mieszkających obok lub przechodzących i innych.
   Wśród pro-liferów jest sporo Polaków a wśród kobiet idących na aborcje które zaakceptowały pomoc i jej niedokonały jest wiele naszych rodaczek (tak samo jak i innych nacji).

 3. Bogumiła pisze:

  Kochani polecam zakup Dziennika Duchowego Alicji Lenczewskiej w najlepszej cenie jak do tej pory: https://aros.pl/ksiazka/swiadectwo-dziennik-duchowy-2
  Któż jak Bóg!

 4. Kochani!
  Szukam osoby, która miała doświadczenie z coachingiem (wyszła z tego) i chce dać świadectwo do Miesięcznika Egzorcysta.
  Kontakt do mnie na email
  ps. Proszę podaj dalej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s