Ksiądz Adam Skwarczyński – Apel do Księży poświęcających wodę!

Drodzy Bracia, ponieważ jesteśmy u progu wydarzeń, które coraz drastyczniej będą wstrząsać i Polską, i światem, a środki komunikacji staną się zawodne, bardzo Was proszę o odezwanie się, o jakiś kontakt przez tę stronę internetową. Musimy dać ludziom, przygotowującym wodę do poświęcenia w I Soboty o 10-tej, całkowitą pewność, że jest nas wielu i że mogą na nas liczyć, nawet gdy padnie jeden lub kilku z nas.
Ponieważ wiem, jak bardzo ta modlitwa z egzorcyzmem jest solą w oku dla piekła, jak robi wszystko by ją wyśmiać, podważyć, sparaliżować – z serca Wam dziękuję za to, że wytrwaliście i nie ugięliście się!
Dobrze by było, byśmy byli jeszcze liczniejsi, gdyż nadchodzą lata, w których wielu z nas zostanie męczennikami, a inni będą musieli się ukrywać. Bądźcie mocni jak uderzone kowadło! Będę Was wspierać z Domu Ojca!

ks. Adam Skwarczyński
R., 24 sierpnia 2018 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Ksiądz Adam Skwarczyński – Apel do Księży poświęcających wodę!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. beat pisze:

  czy woda swiecona wystrczy??
  ja pisze czasami z ateistami protestantami i ludzmi ktorzy zajmuja sie new age
  I WODA SWIECONA SIE PRZYDAJE MAM JESZCZE OLEJEK OJ PIO
  MODLITWA DO MARYJI I ARCHANIOLOW
  EUCHARYSTIA ADORACJA
  POMAGA ALE JEST TO NIEBEZPIECZNE ZADANIE DLA LEKAJACYCH SIE
  SAMA SWIADOMOSC ZE JEZUS POKONAL pieklo smierc i szatana zwyciezaja
  wydaje mi sie ze jak beda te dni ciemnosci i oczyszczenie to bedziemy musieli calkiem zaufac i zawierzyc sie Bogu
  jest to walka duchowa ze zlem ktore jest niewidzialne i szkodzi
  Pan Jezus Jest Krolem i Panem
  nie wiem jak bedzie z niewierzacymi? a takich mamy w domach

  • Barbara pisze:

   z ateistami, protestantami i tymi od New age
   o wodzie święconej? czy się przydaje? czegoś tu nie rozumiem

   • beat pisze:

    powinnismy ewangelizowac tam gdzie ciemnosc

    • Maggie pisze:

     Ważna ostrożność i to niezwykła. Zdziwienie Barbary ma słuszne (!) podstawy. Infekcja jest możliwa – spójrz Beat, bo i Komunia Św na ręce i szfarze/rki świeccy itp itd „liberyzacje laickie” to od nich.
     W większości wypadków to modlitwa zanich, a nie dyskusja, bo jałowa a „dotkniesz… to się możesz zabrudzić herezją/zniechęceniem itp i tego nie zauważyć”.

 3. AnnaSawa pisze:

  Skandal na Światowym Spotkaniu Rodzin. Homopropaganda tuż przed wizytą papieża

  Read more: http://www.pch24.pl/skandal-na-swiatowym-spotkaniu-rodzin–homopropaganda-tuz-przed-wizyta-papieza,62349,i.html#ixzz5PBgCvfSv

 4. M. pisze:

  W poniedziałek rano, gdy jechałam do pracy, ni stąd ni zowąd przypomniało mi się, że za 5 dni będzie rocznica urodzin św. Faustyny (tj. 25 sierpnia, czyli dzisiaj..). Po południu poszłam do czytelni, ale okazało się, że jest tam remont i została przeniesiona w inne miejsce. Nie chciało mi się już tam iść, ale za to poszlam do biblioteki, tak z ciekawości zobaczyć jakie są tam książki, choć nie miałam zamiaru nic wypożyczać. Dopiero co zaczęłam przeglądać książki w jednym regale i nagle wzrok mój zatrzymał się na biografii św. Faustyny. Mimowolnie przejrzałam tę książkę i po chwili namysłu postanowiłam ją wypożyczyć 🙂
  Ale zbieg okoliczności: rano pomyślałam o rocznicy urodzin św. Faustyny, a po południu wypożyczyłam o Niej biografię, choć wcześniej wcale mi nie przyszło do głowy, żeby pójść w tym dniu do biblioteki i cokolwiek wypożyczyć 🙂 Dzięki tej biografii dużo teraz rozmyślaniam o życiu św. Faustyny.

 5. Agata pisze:

  Odpowiedź na wszystko co się dzieje można znaleźć w książce Marii Valtorty – Koniec czasów! Wszystko się spełnia zatem Wielki Ucisk przed nami, otwarcie 7 pieczęci Apokalipsy (apostazja, III wojna światowa, głód, Antychryst, 3 dni ciemności….) I sąd nad ludzkością w postaci Oświetlenia Sumienia!

 6. babula pisze:

  jeśli nawet nie odezwałby się ani jeden ksiądz by potwierdzić, że będzie święcić wodę ja wierzę mocno, że ks. Adam -obojętnie gdzie będzie żył, na ziemi czy w Niebie- tę wodę nam poświęci. Przypomnijcie sobie jak siostra Faustyna mówiła, że po śmierci będzie mogła bardziej pomagać potrzebującym, niż za życia na ziemi. Tym bardziej kapłan, który swoje kapłaństwo nosi na ziemi i w Niebie, będzie mógł nim służyć.

  Dopóki będę żyła będę przygotowywać wodę w sobotę na godz. 10.00
  Błogosławię Księdza + ❤

 7. Robert pisze:

  Jak skontaktować się z księdzem Adamem bo właśnie do niego jadę z rodzina a chce dzisiaj się z Nim spotkać tylko nie znam adresu i pędzę na swoim Białym Koniu. Robert

 8. Agata pisze:

  Najpierw trzeba zweryfikować wszystkie bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu, czyli jeśli przez jakiegoś mistyka przemawiał Bóg a ktoś nazwał go te orędzia szatańskie, to jest właśnie ten grzech, który nie zostanie odpuszczony. Jeśli zatem Oświetlenie Sumienia nam wyraźnie powie co jest prawdą a co nie, to lepiej jest milczeć niż stracić niebo na zawsze! 2000 lat temu Żydzi a dokładnie uczeni w Piśmie zabili Jezusa, który mówił, że jest Synem Bożym. Dziś właśnie tak zabija się mistyków, proroków czasów ostatecznych! Zatem aby pójść do Nieba trzeba zweryfikować swoje sumienie.
  I inny znak się ukazał na niebie:
  Oto wielki Smok barwy ognia,
  mający siedem głów i dziesięć rogów
  – a na głowach jego siedem diademów.
  I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:
  i rzucił je na ziemię.
  (Ap 12, 3-4)

  GWIAZDY STRĄCANE PRZEZ LUCYFERA
  Napisane 23 lipca 1943.
  Mówi Jezus: Gdy Nadejdzie czas, wiele gwiazd (kapłanów) zostanie strąconych tchnieniem Lucyfera, który dla zwycięstwa potrzebuje zmniejszenia światła dusz. To będzie mogło się stad, gdyż nie tylko świeccy, lecz także duchowni tracili i stale tracą niezłomność wiary, miłości, mocy, czystości, dystans wobec pokus tego świata – co jest konieczne, aby pozostawać w zasięgu światła Boga. Czy wiesz, kim są gwiazdy, o których mówię? To ci, których nazwałem solą ziemi i światłem świata: moi słudzy. W swojej inteligentnej przebiegłości szatan planuje zgasić, przewrócić te latarnie, te światła odbijające moje Światło na tłumy. Jeśli pomimo tylu świateł, jakimi promienieje jeszcze Kościół kapłański, dusze znajdują się w coraz głębszych ciemnościach, to można się domyślić, jakie ciemności zstąpią na nie, kiedy wiele gwiazd zostanie strąconych z mojego Nieba. Szatan wie o tym i sieje swe ziarno w celu osłabienia stanu kapłańskiego, aby móc w ten sposób łatwiej pociągnąć ich ku grzechom, nie tyle zmysłowym, ile – umysłowym. W chaosie intelektualnym będzie mu łatwiej wywołać chaos duchowy. W chaosie duchowym, słabi w obliczu licznych prześladować, popełnią grzech tchórzostwa i wyprą się wiary. Kościół jednak nie umrze, bo Ja będę z nim. Pozna jednak godziny ciemności i trwogi, podobne do mojej Męki, przedłużone w czasie, gdyż tak musi być. Tak musi być. Kościół Wycierpi to, co cierpiał jego Założyciel, Zanim umarł, aby zmartwychwstać w swej wiecznej postaci. Musi tak być, że Kościół będzie cierpiał więcej i dłużej, gdyż nie jest on w swych członkach tak doskonały jak jego Założyciel. Ja cierpiałem godzinami, on zaś będzie musiał cierpieć przez całe tygodnie: tygodnie złożone z godzin. Jednak jak powstał w czasie prześladowań i jak był zasilany nadprzyrodzoną mocą w pierwszym okresie, w najlepszych swoich dzieciach, tak samo będzie z nim, kiedy nadejdą czasy ostateczne, w których przyjdzie mu żyć. Przetrwa on i stawi opór szatańskiemu zalewowi i walce Antychrysta z jego najlepszymi dziećmi. Selekcja bolesna, lecz słuszna. To logiczne, że w świecie, w którym tyle duchowych świateł zgaśnie, zostanie Ustanowione w sposób jawny krótkotrwałe, lecz przerażające królestwo Antychrysta, zrodzonego z szatana, tak jak Chrystus został zrodzony z Ojca. Chrystus Syn Ojca, zrodzony z Miłości i Czystości; Antychryst – syn szatana, zrodzony z Nienawiści i potrójnej Nieczystości. Synowie Chrystusa będą prześladowani, wyciśnięci, rozkruszeni przez żarłocznego Smoka jak oliwki między żarnami prasy. Jednak nie zostaną połknięci, gdyż moja Krew nie pozwoli, aby zostali zniszczeni w duchu. Podobnie jak pierwsi, tak również i ostatni zostaną skoszeni jak wiązki zboża w ostatecznym prześladowaniu, a ziemia wypije ich krew. Jednak błogosławieni w wieczności za swą wytrwałość będą ci, którzy umrą wierni Panu. (Maria Valtorta – Koniec czasów)

 9. Agata pisze:

  O Paruzji tak niewiele dziś słychać – czy Jezus znajdzie wiarę jak przyjdzie powtórnie na ziemię?

  (24.12.1978) 166 Jego drugie przyjście
  Gromadzę was przy Sobie, umiłowani synowie, obok biednego żłobu, w oczekiwaniu na złożenie w nim Mego nowo narodzonego Dziecięcia.
  Jest to Święta Noc. Spędzacie ją na modlitwie i w skupieniu. Spędzacie ją ze Mną.
  W tę Noc ciemność ogarnia wszystko, a cisza już stłumiła wszelkie odgłosy. Nagle zstępuje z Nieba nowa światłość i radosne głosy aniołów rozbrzmiewają na opustoszałych drogach świata.
  Pustynia świata otwiera się, by przyjąć swego Boga, który rodzi się ze Mnie do Swego ludzkiego życia.
  Jego drugie przyjście podobne będzie do pierwszego, najmilsi synowie. Powrót Jezusa w chwale – przed Jego ostatecznym przyjściem na sąd ostateczny – podobny będzie do Jego narodzenia w tę Świętą Noc. Godzina ta należy jednak do tajemnic Ojca.
  Świat będzie całkowicie ogarnięty ciemnością negacji Boga, uporczywego odrzucania Go i buntu przeciwko Jego prawu Miłości. Chłód nienawiści na nowo spustoszy drogi tego świata. Prawie nikt nie będzie gotowy na Jego przyjście.
  Wielcy nie będą już nawet o Nim pamiętać, bogacze zamkną przed Nim drzwi, a Jego uczniowie będą bardzo zajęci szukaniem samych siebie i umacnianiem swoich pozycji…
  «Czy jednak Syn człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?» Przybędzie niespodziewanie, a świat nie będzie gotów na Jego przyjście. Przybędzie na sąd, na który człowiek nie będzie przygotowany. Przyjdzie, aby – po pokonaniu i zniszczeniu Swych wrogów – ustanowić Swoje Królestwo na świecie.
  Po raz drugi Syn przybędzie do was również poprzez Swoją Matkę. Jak Słowo Ojca posłużyło się Moim dziewiczym łonem, by dotrzeć do was, tak Jezus posłuży się Moim Niepokalanym Sercem, aby przybyć i zapanować wśród was.
  To jest godzina Mojego Niepokalanego Serca, gdyż właśnie przygotowuje się nadejście chwalebnego Królestwa miłości Jezusa…
  Synowie najmilsi, przygotowujcie się ze Mną na przyjęcie Go.
  Ta Święta Noc jest dla was znakiem i łaską. Gromadzę was wokół Jego ubogiej kołyski, aby zapełnić wielką pustkę, którą ludzkość Mu zgotowała. (…)

  http://www.objawienia.pl/gobbi/gobbi-1978.htm

 10. Olga pisze:

  Zapytam wprost. O co chodzi, jakie święcenie wody? Będę wdzięczna za jakiekolwiek wyjaśnienie i naświetlanie mi całego tego przesłania.

 11. Lila pisze:

  Mam pytanie. W pierwszą sobote miesiąca ks. Adam egzorcyzmuje wodę ,czy swięci? Z Panem Bogiem.

  • Maggie pisze:

   @Lila: to Modlitwa egzorcyzmująca wodę – spójrz tuż nad Twoim pytaniem, co o 23:17@Monika odpowiada @Olga

   • Olga pisze:

    To rozumiem, odnośnie egzorcyzmowania wody. Nie rozumiem natomiast całego tego przesłania, jego założenia i co ono ma nam przekazywać? Czy stoimy u progu ostatnich wydarzeń? (nawet nie wiem jak to sformułować)

    • Maggie pisze:

     To ewidentne, że Ks.Adam to szlachetny kapłan i chce mieć kontakt z tymi kapłanami, a o czym będzie z Nimi rozmawiać, to dla nich, bo to co będzie dla nas będzie nam podane we właściwym czasie i formie. Czy musimy wścibiać nos i czynić niespokojny szum ? Dla nas zadanie: być gotowym na spotkanie z Panem, bo nie znamy dnia ni godziny i nie wiemy jak długo będziemy gościć na tej Ziemi.
     💕🙏🏻❣️🙂

    • Maggie pisze:

     @Olga: To nie bajki „ciemnogrodu”, że Woda Egzorcyzmowana jest niezwykle pomocną ochroną/obroną w skażonym grzechem świecie, w którym nie zawsze nawet jesteśmy zorientowani co nas otacza/atakuje/pozyskuje/pogrąża etc oddalając od Pana Boga. Św.JPII mówił kiedyś o szlejącym źle, ateiźmie, jakby paradoksie, że świat stracił poczucie grzechu i że nawet wielu duchownych zapomniało, że diabeł istnieje, a zlo osacza.
     Przeczytaj nie tylko o wodzie egzorcyzmowanej ale i takim oleju i soli. Przy poświęconej świecy inaczej się modli i łatwiej się koncentrować. Benefity są ogromne i widoczne – moglabym podać parę przykładow z mego podwórka, ale już zbyt wiele słów i tasiemcowy wpis wychodzi.

     Metodą na chłopski rozum, patrzę na to ogłoszenie w ten sposób:
     Nie znamy dnia ni godziny i napewno z dnia na dzień zbliżamy się do Sądnego Dnia, a więc „Żniwa wielkie, a robotników mało”. Wiele przepowiedni się spełniło, inne co rusz spełniają.
     Nawet „dzieci z Mjedjugorie” są już osobami dojrzałymi, a im dane było ogłoszenie tajemnic: mających być ogłoszonych w odpowiednim momencie, kiedy otrzymają takie przyzwolenie z Nieba, tj tajemnic które zna tylko jeden kapłan,a który jest już po siedemdziesiątce. Modlitwa i nasza (ludzi) odmiana serc potrzebuje wsparcia kapłanów i pomocnych sakramentaliów.

     Ci kapłani, egzorcymujący wodę, nie mają wątpliwości w istnienie zła i są blisko Pana Boga i są wierni i silni, nie ugniatając się w swej posłudze kapłańskiej pod ciężarem np „nowinek” transplantowanych przez new age w ludzi Kościoła. Najbardziej dostępnym sakramentaliem jest woda egz.

     Pamiętajmy, że Karę można odwlec i zmniejszyć jej zasięg, więc należy być razem i trwać żyjąc w Bogu, z Bogiem i dla Boga.

     Nie wiem czy istnieje jakaś lista i rodzaj „Network”, pozwalająca na kontakt między kapłanami, mającymi (!) pozwolenie na egzorcyzmowanie wody na odległość i ilu to czyni .. a powinna. Dlatego apel jest ważnym apelem. Mówisz o progu .. przecież to widoczne, jedynie czas nie znany, choć tuż, tuż. Św.JPII zmarł w 2005, i umierając powiedział, że „to już nie długo potrwa” i abyśmy wytrwali w wierności Bogu = tzn rozumieć abyśmy nie upadali na duchu i nie panikowali, a byli gotowi.
     Rok Miłosierdzia przeszedł i … niewiele w świecie na dobre się zmieniło.

 12. Józef pisze:

  UWAGA! Malutkie świadectwo 🙂 Przedwczoraj pierwszy raz przeczytałem o możliwości poświęcenia wody egzorcyzmem na odległość w I sobotę miesiąca o 10:00. Byłem sceptyczny, pierwszy raz o czymś takim się dowiaduję, ale wczoraj (piątek) w środku dnia przypomniałem sobie o tym. Jednocześnie zdałem sobie sprawę, że I sobota już jutro. Uznałem, że to nie przypadek i wątpliwości ustąpiły. Boża Opatrzność naprawdę cały czas nade mną czuwa i znów się o tym przekonałem. Wszystko mam przygotowane, nawet ozdobny flakonik po kosmetyku się znalazł, już pusty a jeszcze nie wyrzucony; a etykieta pięknie się odkleiła.
  Proszę o modlitwę, choćby króciutką w intencji mojej rodziny.
  Z Bogiem!

 13. Pokorny pisze:

  Jak brzmi treść modlitwy dla księdza aby woda stała się wodą swięconą egzorzyzmowaną? Chciałem wydrukować księżom, którzy są w pobliżu.

  • wobroniewiary pisze:

   Poświęcenie soli i wody z Rituale Romanum
   (tego tekstu może używać każdy kapłan)

   V. Adjutorium nostrum in nomine Domini.
   R. Qui fecit cælum et terram.

   Deinde absolute incipit exorcismum salis:
   Exorcizo te, creatura salis, per Deum + vivum, per Deum + verum, per Deum + sanctum, per Deum, qui te per Eliseum Prophetam in aquam mitti jussit, ut sanaretur sterilitas aquæ: ut efficiaris sal exorcizatum in salutem credentium; et sis omnibus sumentibus te sanitas animæ et corporis; et effigiat, atque discedat a loco, in quo aspersum fueris, omnis phantasia, et nequitia, vel versutia diabolicæ fraudis, omnisque spiritus immundus, adjuratus per eum, qui venturus est judicare vivos et mortuos, et sæculum per ignem. R. Amen.

   Oremus.
   Immensam clementiam tuam, omnipoten æterne Deus, humiliter imploramus, ut hanc creaturam salis, quam in usum generis humani tribuisti, bene + dicere et sancti + ficare tua pietate digneris: ut sit omnibus sumentibus salus mentis et corporis; et quidquid ex eo tactum vel respersum fuerit, careat omni immunditia, omnique impugnatione spiritalis nequitiæ. Per Dominum. R. Amen.

   Exorcismus aquæ: et dicitur absolute:
   Exorcizo te, creatura aquæ, in nomine Dei + Patris omnipotentis, et in nomine Jesu + Christi Filii ejus Domini nostri, et in virtute Spiritus + Sancti: ut fias aqua exorcizata ad effugandam omnem potestatem inimici, et ipsum inimicum eradicare et explantare valeas cum angelis suis apostaticis, per virtutem ajusdem Domini nostri Jesu Christi: qui venturus est judicare vivos et mortuos, et sæculum per ignem. R. Amen.

   Oremus.
   Deus, qui ad salutem humani generis, maxima quæque sacramenta in aquarum substantia condidisti: adesto propitius invocationibus nostris, et elemento huic multìmodis purificationibus præparato, virtutem tuæ bene + dictionis infunde: ut creatura tua, mysteriis tuis serviens, ad abigendos dæmones, morbosque pellendos, divinæ gratiæ sumat effectum; ut quidquid in domibus, vel in locis fidelium, hæc unda resperserit, careat omni immunditia, liberetur a noxa: non illic resideat spiritus pestilens, non aura corrumpens: discedant omnes insidiæ latentis inimici; et si quid est, quod aut incolumitati habitantium invidet, aut quieti, aspersione hujus aquæ effugiat: ut salubritas, per invocationem sancti tui nominis expetita, ab omnibus sit impugnationibus defensa. Per Dominum nostrum Jesum Christum Filium tuum: Qui tecum vivit et regnat in unitate Spiritus Sancti Deus per omnia sæcula sæculorum. R. Amen.

   Hic ter mittat sal in aquam in modum crucis, dicendo semel:
   Commixtio salis et aquæ pariter fiat, in nomine Pa+tris, et Fi+lii, et Spiritus + Sancti. R. Amen.

   V. Dominus vobiscum.
   R. Et cum spiritu tuo.

   Oremus.
   Deus, invictæ virtutis auctor, et insuperabilis imperii Rex, ac semper magnificus triumphator: qui adversæ dominationis vires reprimis: qui inimici rugientis sævitiam superas: qui hostiles nequitias potenter expugnas: te, Domine, trementes et supplices deprecamur, ac petimus: ut hanc creaturam salis et aquæ dignanter aspicias, benignus illustres, pietatis tuæ rore sanctifices; ut, ubicumque fuerit aspersa, per invocationem sancti nominis tui, omnis infestatio immundi spiritus abigatur: terrorque venenosi serpentis procul pellatur: et præsentia Santi Spiritus nobis, misericordiam tuam poscentibus, ubique adesse dignetur. Per Dominum nostrum Jesum Christum Filium tuum: Qui tecum vivit et regnat in unitate ejusdem Spiritus Sancti Deus per omnia sæcula sæculorum. R. Amen.

   Polskie tłumaczenie poświęcenia soli i wody
   Egzorcyzm soli
   Egzorcyzmuję cię, stworzenie soli, przez Boga + żywego, przez Boga + prawdziwego, przez Boga + Świętego, przez Boga, który rozkazał prorokowi Elizeuszowi wrzucić cię do wody, aby uzdrowić niepłodność wody: abyś stała się solą egzorcyzmowaną na zbawienie wierzących; przynoś wszystkim, którzy cię spożywają, zdrowie duszy i ciała; niech ucieka i ustąpi z miejsca, na którym będziesz rozrzucona, wszelka zjawa i nieprawość czy przewrotność diabelskiego podstępu, a także wszelki duch nieczysty, wyklęty przez Tego, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych i świat przez ogień. Amen.

   Módlmy się:
   Wszechmogący, wieczny Boże, pokornie błagamy Twoją niezmierzoną łaskawość: w ojcowskiej Swej dobroci racz pobłogo + sławić tę sól, i którą stworzyłeś i dałeś na użytek rodzajowi ludzkiemu. Niech wszystkim, którzy jej użyją, przysporzy zdrowia duszy i ciała, a cokolwiek jej się dotknie lub będzie nią posypane, niech zostanie uwolnione od wszelkiej nieczystości oraz napaści złego ducha. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   Egzorcyzm wody
   Egzorcyzmuję cię, stworzenie wody, w Imię Boga + Ojca Wszechmogącego i Imię Jezusa + Chrystusa, Syna Jego Pana Naszego i w mocy Ducha + Świętego: abyś stała się wodą egzorcyzmowaną do odpędzenia wszelkiej mocy nieprzyjacielskiej i samego nieprzyjaciela i abyś mogła tegoż nieprzyjaciela wykorzenić i usunąć razem ze swoimi zbuntowanymi aniołami przez moc Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych i świat przez ogień. Amen.

   Módlmy się:
   Boże, który posłużyłeś się wodą przy dokonaniu największych tajemnic dla zbawienia rodzaju ludzkiego, przybądź miłościwie na wezwania nasze i zlej moc Swego błogo + sławieństwa na ten żywioł, przeznaczony do wielorakich oczyszczeń. Niech ta woda w służbie Twoich tajemnic za łaską Bożą skutecznie odpędza złe duchy i odwraca choroby; a wszystko, na co padną krople tej wody w domach lub posiadłościach wiernych, niech zostanie uwolnione od wszelkiej nieczystości i szkody; niech nie panuje tam zaraza i niezdrowe powietrze; niech ustąpią wszystkie zasadzki ukrytego wroga; jeżeli zaś cokolwiek czyha na pomyślność lub spokój mieszkańców, niech przy pokropieniu tą wodą uchodzi w popłochu, aby bezpieczne było od wszelkich napaści ich zdrowie, o które prosimy, wzywając Twojego świętego imienia. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

   Połączenie soli z wodą niech się dokona w imię Ojca i Syna + i Ducha Świętego. Amen. /kilka ziaren soli wrzuca się do wody/

   Kapłan: Pan z wami.
   Wierni: I z duchem twoim.

   Módlmy się:
   Boże, Twórco niepokonanej mocy, Królu niezłomnej potęgi i zawsze wspaniały Zwycięzco, Ty ujarzmiasz siły wrogiego panowania, Ty poskramiasz okrucieństwo srożącego się nieprzyjaciela, Ty z mocą odpierasz wrogie zakusy. Ciebie przeto, Panie, z bojaźnią i pokorą błagamy, abyś łaskawie wejrzał na tę sól i wodę, przez Ciebie stworzone, opromienił je Swą łaskawością i poświęcił rosą Swej ojcowskiej dobroci. Gdziekolwiek zaś dokona się pokropienia tą wodą święconą, tam przez wezwanie świętego imienia Twojego niech ustąpią wszelkie napaści ducha nieczystego, niech pierzchnie daleko groza jadowitego węża, a nam, którzy błagamy o Twoje miłosierdzie, niech wszędzie raczy pomagać obecność Ducha Świętego. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   http://sanctus.pl/index.php?grupa=44&podgrupa=547&doc=493

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s