Ksiądz Adam Skwarczyński zaprasza wszystkich Przyjaciół, a szczególnie dusze-ofiary, uczniów Szkoły Krzyża, Iskrę z Polski

Ksiądz Adam Skwarczyński zaprasza wszystkich Przyjaciół, a szczególnie dusze-ofiary, uczniów Szkoły Krzyża, Iskrę z Polski (ofiarujących się Bogu za grzeszników świata) na Mszę świętą w Waszej intencji 14 września (w piątek), w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, na godzinę 19.00. Kto nie może przybyć, niech łączy się duchowo, niech przyśle swojego Anioła Stróża. To umocnienie Chrystusową Ofiarą może być dla Was szczególnie ważne wobec nadchodzącego Wielkiego Oczyszczenia Świata. W czasie jego trwania prześladowani będą nie tylko księża i zakonnicy, ale także osoby świeckie, wielu będzie męczennikami. Niech Bóg Was błogosławi, a Matka Boża Bolesna ma w swojej szczególnej opiece.

***
W poniedziałek ksiądz Adam Skwarczyński po Apelu Jasnogórskim
ok. godz. 21.20 dokona dodatkowego poświecenia wody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Ksiądz Adam Skwarczyński zaprasza wszystkich Przyjaciół, a szczególnie dusze-ofiary, uczniów Szkoły Krzyża, Iskrę z Polski

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Transmisja Mszy św Inaugurującej Światowe Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie

  • Witek pisze:

   Kiedy była ta adoracja?

   • wobroniewiary pisze:

    Nie wiem, dostałam na maila, sama dopiero zacznę odsłuchiwać 🙂

    • Witek pisze:

     Odsłuchałem z żoną. Zachęcam. Niepowtarzalna Adoracja Najświętrzego Sakramentu.
     Tydzień temu byliśmy w Wąwolnicy. Weszliśmy z żoną w 40 dniowy post Daniela, aby to wszystko wytrzymać. I tak się składa że zakończymy post przed Świętem Matki Bożej Różańcowej. Zapraszam do postu. To nasza broń, obok modlitwy….
     Co mogę Ci jesze ofiarować Maryjo?

  • Robert pisze:

   Chciałbym coś napisać, bo obejrzałem, chociaż nie zamierzałem dzisiaj (po nocy) narażać się na przeciążenia; ale może zwrócę tylko uwagę na kadr 15:36/16:54, który jest jakby skrótem sytuacji dookolnej. Obecnie intelekt to chyba za mało, aby się nie pogubić. Potrzebny jest mocny głos. [Grom?!]

 3. Leszek pisze:

  Bóg zapłać. Będę się łączył duchowo i w modlitwie.

 4. Maggie pisze:

  Trafiłam na słowa śp. Kard. Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, które pasują jak część „układanki” do tego co ks.Adam pisał na temat POWROTU do Polski:

  „Jak trawy trzymają lotne piaski, aby ich burze nie przewiały, tak Naród musi się trzymać całą duszą i całym sercem ziemi ojczystej, wiązać się z nią i nie dając się wydziedziczyć, zabezpieczyć swoją wolność i miejsce na mapie świata.

 5. Ehmm pisze:

  Skutki „kolonijnego chrztu” – świadectwo egzorcysty

  „Pan Bóg mówi, że cię nie zostawi” – usłyszała podczas modlitwy wstawienniczej. Dziś dziękuje Bogu za wszystko, co ją spotkało.
  Kamila trafiła do domu dziecka zaraz po urodzeniu. Dwa lata później znalazła się w nowej rodzinie. Nie należała do łatwych dzieci. W wieku ośmiu lat sięgnęła po papierosy, była agresywna i wrogo nastawiona do swoich rówieśników. Podczas wakacji zgodziła się na „kolonijny chrzest”. Najpierw pokonała trasę, na której stali ludzie poprzebierani za diabły. Potem została polana błotem, czołgała się po szyszkach, piła „nieznaną” miksturę i całowała w kolano Zeusa. Pamiątką „chrztu” był dyplom i pseudonim „Czarnulka”.
  W wieku jedenastu lat Kamila doświadczała już samobójczych myśli, okaleczała się i walczyła z ogromnym poczuciem niepokoju. W międzyczasie poznała wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre. Zaczęła jeździć na msze o uzdrowienie. Podczas rekolekcji namacalnie doświadczyła obecności Boga. W czasie modlitwy wstawienniczej usłyszała proroctwo na swój temat. Postanowiła trwać przy wspólnocie. Jednemu z kapłanów w zaufaniu opowiedziała o „chrzcie”, który przyjęła na koloniach. Ksiądz kazał jej zniszczyć dyplom, ale ona tylko oddała go bliskiej osobie. Kolejne wskazania duchownego nie zmieniły jednak postępowania Kamili. Dalej trwała w swoim towarzystwie. Za namową znajomych podpisała nawet pakt z diabłem.
  Potem, dzięki mamie, zaczęła jeździć do egzorcystów. Po jednym ze spotkań została uwolniona od sześciu duchów świata. Poczuła ulgę. Niestety, kilka miesięcy później zły powrócił. Wszystko dlatego, że nie przebaczyła swoim biologicznym rodzicom. Na nowo wpadła w alkohol, narkotyki i niebezpieczną muzykę. Czuła nienawiść do wszystkiego, co było związane z Kościołem. Bez wiedzy dziewczyny demon zaczął wysyłać SMS-y z jej telefonu. Obcojęzyczne wiadomości trafiały do kapłanów i świeckich. Dzięki pomocy koleżanki Kamila trafiła do egzorcysty diecezji kieleckiej. Modlitwy o uwolnienie trwały przez trzy dni. Wszystkie demony wychodziły przez pozdrowienie Maryi. Teraz Kamila ma 19 lat i wreszcie zaczyna wracać do normalnego funkcjonowania…

  Na podstawie świadectwa ks. Piotra Markielowskiego, egzorcysty diec. kieleckiej

  – opracowała Agnieszka Wawryniuk

 6. wobroniewiary pisze:

  Wracam do domu, włączam komputer a nie tel. i oto co mi wyskakuje w powiadomieniach – serio, złapałam się za głowę.
  Oto skutki i owoce (zgniłe!!!) protestantyzacji, pentekostalizacji i nieposłuszeństwa KRK!!!

  https://malydziennik.pl/egzorcyzm-w-truskawkach-zobacz-naprawde-szokujace-wideo/

 7. Ada pisze:

  Witam,

  wielu tu z Was zostawia wodę do egzorcyzmowania co miesiąc, co robicie z tą wodą że tak często zostawiacie ją do święcenia? dziękuję za odpowiedź, z modlitwą

  • wobroniewiary pisze:

   Pijemy 🙂
   Do tego, chodzę na cmentarz i skrapiam groby bliskich, mieszkanie, samochód itd. itp.

  • Monika pisze:

   Naprawdę są osoby, które nie rozumieją po co ta woda, bo chyba nikt im tego nie powiedział, że taką wodę można i należy, wręcz trzeba ją pić.
   Ostatnio znajoma osoba, która jako chyba jedyna we wsi chodzi codziennie do kościoła – dosłownie, bo nie opuszcza nigdy Mszy Świętej – sama mi powiedziała, że ma w domu wodę egzorcyzmowaną i już bardzo wiele lat trzyma ją w domu, w butelce – czyli najwidoczniej nie używa a tylko trzyma. Powiedziała mi, że ta woda jest cały czas świeża i dotąd nie uległa zepsuciu, żadnych glonów czy zmętnienia. Pewnie kolejne lata będzie ją trzymać – zamiast stosować.

   To trochę jak z Różańcem – kto Go nie ma w domu? Chyba wszyscy mają, bo nawet u osób deklarujących się jako niewierzące On jest w domu, wiem, bo widziałam sama.
   Np. ktoś życzliwy podarował a osoba przyjęła z grzeczności, więc mają ale nie odmawiają modlitwy.

   A ile jest osób, które codziennie odmawiają Różaniec Święty?
   Jaki procent nawet z samych Polaków?

 8. wobroniewiary pisze:

  A tu kolejne kuriozum, tym razem z polityki 😦

  Była już Grodzka, teraz Vala. Środowiska trans aktywne w Krakowie
  Aktywiści LGBT włączają się w politykę. Tym razem do walki o fotel prezydenta miasta Krakowa stanie m.in. Vala T. Foltyn, transpłciowa aktywistka reprezentująca Volną Autonomię Lansu i Awangardy.

  Chętnych do rządzenia Krakowem nie brakuje. Wśród 12 chętnych, obok urzędującego prezydenta Jacka Majchrowskiego czy Małgorzaty Wassermann, kandydatki PiS pojawiła się m.in. kandydatka partii Razem z hasłem przejęcia przez samorząd w celu udostępnienia mieszkańcom ogrodów klasztornych. Na tym nie koniec, bowiem do wyborczej walki stanie też transpłciowa aktywistka reprezentująca Volną Autonomię Lansu i Awangardy.

  https://www.pch24.pl/krakow-na-czele-rewolucji–o-fotel-prezydenta-powalczy-transplciowa-aktywistka,62544,i.html

  • Monika pisze:

   Ta Vala to chyba z jednym tylko może się skojarzyć – z uwalonym sercem, z uwaloną moralnością, niczym te walonki uwalone śmierdzącym gnojem – rzeczywiście lans, awangarda, wolność, swoboda i wygoda, i uwalone valonki.

 9. Renata Anna pisze:

  Ten czas spędzę z mężem w klasztorze u Karmelitanek Bosych na rekolekcjach. Będę się łączyć duchowo.

 10. tdracz pisze:

  Dodatkowego poświęcenia wody, ks. Adam dokona w poniedziałek, czyli dzisiaj, 3 września, prawda? Pytam, bo zapomniałem przygotować wodę w tę sobotę.

 11. Agata pisze:

  PRZYJDĘ W OSTATNIEJ GODZINIE.
  Napisane 23 kwietnia 1943, w poranek Wielkiego Piątku.
  Mówi Jezus: Za pierwszym razem mój Ojciec, ażeby oczyścić ziemię, zesłał obmycie wodą. Za drugim razem zesłał obmycie krwią – i to, jaką Krwią! Ani pierwsze jednak, ani drugie obmycie nie zdołało uczynić ludzi dziećmi Bożymi. Teraz Ojciec jest zmęczony i dla wygubienia rodzaju ludzkiego pozwala rozpętać się karom piekielnym, bo ludzie bardziej upodobali sobie piekło niż Niebo. Ich władca, Lucyfer, dręczy ich, chcąc ich nakłonić do złorzeczenia Nam, aby się stali jego doskonałymi synami. Ja przyszedłbym po raz drugi umrzeć dla ich ocalenia – przez śmierć jeszcze okrutniejszą… Ale Ojciec mój na to nie pozwala… Moja Miłość zezwoliłaby, ale Sprawiedliwość – nie. Ona wie, że to byłoby daremne. Dlatego przyjdę dopiero w ostatniej godzinie. Lecz biada tym, którzy wtedy Mnie ujrzą, a za swojego pana obrali Lucyfera! Nie będzie wtedy potrzebna broń w rękach moich aniołów, aby odnieść zwycięstwo w bitwie z antychrystami. Wystarczy moje spojrzenie. O! Gdyby ludzie umieli się jeszcze zwrócić do Mnie, który jestem zbawieniem! Pragnę tylko tego i płaczę, bo widzę, że nic nie potrafi ich skłonić do podniesienia głowy ku Niebu, skąd Ja wyciągam ręce. Znoś, więc cierpienia, Mario, i powiedz dobrym, aby cierpieli, podejmując moje drugie męczeństwo, którego Ojciec nie pozwala Mi wypełnić. Każdemu stworzeniu, które złoży siebie w ofierze, dane jest ocalenie kilku dusz. Kilku… i nie należy się dziwić, że tak niewiele przyznaje się małemu odkupicielowi, gdy się pomyśli, że Ja, Boski Odkupiciel, na Kalwarii, w godzinie mojej ofiary, z tysiąca osób obecnych przy mojej śmierci doprowadziłem do zbawienia łotra, Longina i niewielu, niewielu innych…
  (Koniec czasów – Maria Valtorta)

 12. Marta pisze:

  Chciałabym uczestniczyć we wspomnianej Mszy sw. , ale nie mogę „doszukać” się gdzie ona się odbędzie? Będę wdzięczna za informację.

 13. Dana pisze:

  Marto, Msza Święta odbędzie się w miejscowości Rakowiec 13, to jest dwa kilometry od Siedlec. Też bym pojechała gdyby ktoś mnie tam zabrał. Mieszkam w Białymstoku jeśli ktoś jedzie i ma wolne miejsce w samochodzie, bardzo chętnie skorzystam. Podaję telefon 607481310.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s