Ks. Adam Skwarczyński – Olśnienie: Ze starego świata do odnowionej ziemi

OLŚNIENIE: ZE STAREGO ŚWIATA DO ODNOWIONEJ ZIEMI

Właśnie doznałem jakiegoś Bożego olśnienia, jakiegoś poznania wewnętrznego, i natychmiast zrozumiałem, bez jakiejkolwiek wątpliwości. Odbyło się to bez słów – w jednej chwili, w sposób niesamowity (niedostępny dla ludzi) – i już wiedziałem. Postaram się to jednak powiedzieć słowami.

Pan Bóg skierował mnie do okna. Wyjrzałem przez nie i wtedy nastąpiło to olśnienie.

«Zobacz […] ten świat, który stworzyłem. On nie był taki jakim go odbierasz, był doskonały. Zobacz, co z nim się stało, kiedy został zniszczony przez grzech. Wszystko bowiem zło pochodzi od grzechu.

Ja wylewam różne łaski na ludzi mimo tego że grzeszą; wylewam je, bo tak bardzo kocham Moje dzieci! Zastanawiasz się czasem: „Gdzie jesteś, Boże?” i nie widzisz Mnie, bo myślisz jak wielu, że to zło i brzydkie rzeczy pochodzą ode Mnie. Ale tak nie jest, wszystkie te złe rzeczy pochodzą od złego [i] od grzechu, pamiętaj o tym.

Popatrz na ten świat, zapamiętaj dobrze tę chwilę. On jeszcze tak wygląda, ale już niedługo nie będzie tak wyglądał. Wróci do tego, za czym tęsknicie: za prawdziwym szczęściem, czyli byciem ze Mną w świecie bez grzechów.

Ziemia to nie jest miejsce, które jest wam przeznaczone, tylko w Niebie uzyskacie pełnię szczęścia. Ale dla tych, którzy odrzucą grzech i zrozumieją to co teraz ci przekazuję, będzie czas na ziemi, w którym poznają inny świat. Jednak zaproszeni do niego będą jedynie ci, którzy zrozumieją, że muszą całkowicie odrzucić grzech i ten obecny świat, i będą chcieli żyć ze Mną. I będą Mnie kochać całym sercem, zaufają Mi jak najlepszemu Ojcu, który zadba o wszystko.

Ten świat ludzi, który widzisz, z jego złem, pochodzi od grzechu, bo ludzie myśleli, że zrobią wszystko lepiej. Mimo wieków i tylu dóbr które dawałem ludzie odrzucali Mnie, zarzucali, że gdyby zobaczyli Mnie, to by się zmienili. Mylnie myśleli, że wszystko co miłe jest dobre, a później kiedy upadali oskarżali Mnie, mówiąc „Gdzie jest Bóg?”

Teraz przyjdzie czas, w którym wszystko zostanie zmienione, a ziemia będzie przywrócona do takiego stanu jak kiedyś. Chciałbym, żeby jak najwięcej ludzi poznało taką ziemię.

Musisz mówić o tym ludziom i zachęcać ich do zmiany życia, tak aby zapragnęli Mnie całym sercem. Żeby chcieli przeżyć krótki czas, który będzie dany ludziom na nowej ziemi, tak blisko Mnie, jak tylko mogę im to na ziemi dać. Przygotowałem dla tych, którzy wybiorą życie ze Mną, tak niezwykłe rzeczy, że ten stary świat wyda się im ohydny, brzydki, że zapragną o nim zapomnieć, nie będą chcieli nawet go wspominać. Mów o tym wszystkim.

Pytasz Mnie, czemu nie daję ci namacalnych argumentów… Tomaszu, dostajesz ich bardzo dużo! Zaufaj Mi, Ja wiem co jest ci potrzebne, żebyś mógł wykonać to zadanie. Kiedy przyjdzie czas, zrozumiesz więcej i więcej. Powiedz o tym Adamowi. Ciesz się swoim przyjacielem, póki jest tu jeszcze na ziemi (to Pan Bóg coraz częściej daje mi do zrozumienia). Zróbcie razem jak najwięcej, a pracy macie jeszcze dużo. Pamiętaj, że później zostaniesz tu bez niego; ale pamiętaj też, że nie będziesz sam. I nie martw się, bo ty wiesz, że on został wysłany przeze Mnie na ziemię, by rozniecić Iskrę oraz po to, żeby w czasie, w którym będzie coraz większy chaos i zagubienie, sprowadzał szukających Mnie na drogę, która prowadzi do Mnie, tłumacząc ludziom wszystko, co dałem mu poznać».

Pokazał mi Pan Bóg coś takiego: ten świat – szary, smutny, brudny, ciemny, pusty, grzeszny, śmierdzący… Nowy świat będzie przeczysty, przepiękny, pełen jakiegoś blasku, radości i wielu rzeczy, których teraz mi nie pokaże. I tak mam o tym mówić. Ci, którzy przyjmą to i otworzą serca na Boga, zostaną zalani łaskami, które jeszcze bardziej i bardziej zbliżą ich do Boga i pomogą kasować po kolei grzechy i przywiązania do tego świata, żeby stali się gotowymi na wejście do nowego. Bo Bóg nie wpuści tam nikogo, kto będzie miał jakiekolwiek korzenie, trzymające go w starym świecie.

Trudno mi przekazać to OŚWIECENIE, wiem jednak, że trzeba z tym ruszyć.

Od Tomasza 7 grudnia 2018.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwent i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

80 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński – Olśnienie: Ze starego świata do odnowionej ziemi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  • wobroniewiary pisze:

   Nowenna do św. Charbela dzień VII

   Święty Szarbelu umiłowany przez wielu, pomóż w naszej biedzie. Mam niezłomną nadzieję w Twoje wstawiennictwo u Boga. Proś o łaskę (…).

   Święty Szarbelu, gwiazdo która prowadzisz zagubionych, wstaw się za nami.

   Boże, moje niezliczone grzechy przeszkadzają Twojej Łasce w dotarciu do mnie. Udziel mi łaski żalu za moje grzechy. Proszę Cię o to za wstawiennictwem Św. Szarbela. Przywróć mi radość memu smutnemu sercu darowując o co proszę. Będący pełnią łaskawości, Tobie chwała i dziękczynienie na wieki. Amen.

   Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu…
   https://szarbel.wordpress.com/category/2-modlitwy/

  • wobroniewiary pisze:

   Nowenna do Dzieciątka Jezus – dzień 6.

   Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny
   Wszechmogący wiekuisty Boże, Panie nieba i ziemi, który objawiasz się maluczkim; spraw, prosimy, abyśmy z należną czcią uwielbiając święte tajemnice Dzieciątka Jezus, Twojego Syna, i wiernie wstępując w Jego ślady mogli dojść do królestwa niebieskiego obiecanego maluczkim. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen

   Dzień 6 (21 grudnia)
   Uszy Boskiego Dzieciątka łaskawie wysłuchują modlitw ludzi pokornych i ubogich w duchu. Ofiarujmy Mu nasze uszy, a szczególnie wewnętrzny słuch naszego serca, abyśmy odwracając się od zdradliwych podszeptów świata, ciała i złego ducha, tym łatwiej mogli usłyszeć natchnienia łaski. Szanujmy ten Boży głos w naszych sercach i wypełniajmy jego nakazy.

   Modlitwa
   O Boskie Dzieciątko, nakłoń Twe uszy ku naszym prośbom i błaganiom. Przyjmij łaskawie nasze uwielbienia i dziękczynienia, nie zważając na naszą nędzę. Ofiarujemy Ci nasz słuch i prosimy, uczyń nas pilnymi w słuchaniu Twego słowa, abyśmy przyjmując je ochotnym sercem i wypełniając z miłością, zasłużyli na wsłuchiwanie się w niebiańskie melodie, których ludzkie ucho nie słyszało. Amen.

   Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny
   O Boże Dziecię, prosimy Cię, spraw, abyśmy coraz doskonalej należeli do Ciebie i służyli Ci coraz lepiej. Chcemy Cię miłować w naszych bliźnich i szerzyć Twoje Królestwo wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy. Amen.

   http://sanctus.pl/index.php?grupa=45&podgrupa=46

 2. Monika pisze:

  ❤ ❤ ❤
  +++ Za księdza Adama i za Tomasza, i o doskonałe wypełnienie Woli Bożej.

 3. Halina pisze:

  Piękne ❤

  Zaufaj Mi, Ja wiem co jest ci potrzebne, żebyś mógł wykonać to zadanie. Kiedy przyjdzie czas, zrozumiesz więcej i więcej. Powiedz o tym Adamowi. Ciesz się swoim przyjacielem, póki jest tu jeszcze na ziemi (to Pan Bóg coraz częściej daje mi do zrozumienia). Zróbcie razem jak najwięcej, a pracy macie jeszcze dużo. Pamiętaj, że później zostaniesz tu bez niego; ale pamiętaj też, że nie będziesz sam. I nie martw się, bo ty wiesz, że on został wysłany przeze Mnie na ziemię, by rozniecić Iskrę oraz po to, żeby w czasie, w którym będzie coraz większy chaos i zagubienie, sprowadzał szukających Mnie na drogę, która prowadzi do Mnie, tłumacząc ludziom wszystko, co dałem mu poznać».

 4. Quis ut Deus pisze:

  Tęsknię bardzo za tym Nowym Światem ale powtarzając na roratach Marana Tha wiem, że jest jeszcze sporo pracy do wykonania.
  Muszę zrobić ile tylko potrafię, ile zdążę, żeby powalczyć o swoich najbliższych i swoje otoczenie. A także tych, których nie znam – to dzięki Iskrze z Polski.

 5. Jolantae pisze:

  Bóg zapłać za te słowa. Są bardzo pokrzepiajace na trudy dnia. Mi bardzo wiele cały proroctwa Tomasza . Uwolnilam się od oglądania tv Ale jeszcze sporo pracy przede mną. Bardzo pragnę wejść z bliskimi do Nowego Swiata.

 6. Dorota pisze:

  Marana Tha , i ja też tęsknię za odnowioną Ziemią !
  Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia , radujmy się i dziękujmy Bogu , że zechciał do nas przyjść.

 7. Sylwia pisze:

  Nawróciłam się od siedmiu miesięcy moja wiara uczyniła mnie innym człowiekiem.Bóg dał mi szanse wyboru dokonałam go. Modlę się by już nigdy nie zejść z tej ścieżki bo teraz jestem szczęśliwa. Widzę ludzi inaczej. Staram się mówić głośno że życie z Bogiem jest piękne. Módlmy się za tych, którzy w to nie wierzą.

 8. babula pisze:

  Bardzo potrzebuje Waszej modlitwy. Stalo sie nieszczescie -nie moge dokladniej. Jezu Ufam Tobie

 9. janrobert110880 pisze:

  Proszę Was o modlitwę w intencji moich kolegów, górników z Karwiny – którzy wczoraj zgineli w wyniku wybuchu metanu. Pracowałem kiedyś blisko nich.

 10. Niedziela będzie w całej Polsce dniem żałoby narodowej

  W związku ze śmiercią 12 Polaków, którzy zginęli w następstwie czwartkowego wybuchu metanu w kopalni węgla kamiennego CSM w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, niedziela w całej Polsce będzie dniem żałoby narodowej – poinformowała w piątek Kancelaria Prezydenta.

  Wcześniej prezydent Andrzej Duda pisał na Twitterze: „Dramatyczne wieści ze Śląska: +Szanowny Panie Prezydencie, przekazuję smutną wiadomość. Wysoce prawdopodobne, że w kopalni w Karwinie zginęło 11 Polaków+. Panie Boże, miej w swojej opiece Rodziny Górników. RiP”.

  W kopalni w Karwinie (Czechy) w wyniku zapalenia się metanu zginęło według ostatnich informacji 13 górników. „Informacje od strony czeskiej są następujące: 12 górników ma obywatelstwo polskie, w tym jeden z nich od ponad 20 lat mieszka na terenie Republiki Czeskiej; 13 górnik jest obywatelem czeskim” – mówił w piątek premier Mateusz Morawiecki, który udał się na miejsce zdarzenia. „Oczywiście roztoczę opiekę nad tymi wszystkimi rodzinami ofiar górników i nad tymi wszystkimi, którzy przeżyli” – zapowiedział szef polskiego rządu.

  Władze kopalni przekazały w piątek rano, że ze względu na duże stężenie metanu akcja ratownicza została tymczasowo przerwana. W nocy z czwartku na piątek do Czech udali się też polscy ratownicy – dwa pięcioosobowe zastępy zawodowego pogotowia górniczego – wyposażeni w specjalistyczny sprzęt.

  W czasie żałoby narodowej flagi państwowe na gmachach publicznych zostają opuszczone do połowy masztu i przepasane kirem; odwoływane są imprezy masowe, rozrywkowe, koncerty i imprezy sportowe.
  https://www.gosc.pl/doc/5232971.Niedziela-bedzie-w-calej-Polsce-dniem-zaloby-narodowej

  • Klara pisze:

   +++
   In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen.
   Pater Noster
   Pater noster, qui es in caelis, sanctificetur nomen tuum. Adveniat regnum tuum. Fiat voluntas tua, sicut in caelo et in terra. Panem nostrum quotidianum da nobis hodie. Et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris. Et ne nos inducas in tentationem, sed libera nos a malo. Amen.
   Ave Maria
   Ave Maria, gratia plena, Dominus Tecum, benedicta Tu in mulieribus et benedictus fructus ventris Tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.
   Gloria Patri
   Gloria Patri, et Filio, et Spiritui Sancto. Sicut erat in principio, et nunc, et semper, et in saecula saeculorum. Amen.
   Salve Regina
   Salve, Regina, mater misericordiae: vita, dulcedo, et spes nostra, salve. Ad te clamamus exsules filii Hevae. Ad te suspiramus, gementes et flentes in hac lacrimarum valle. Eia, ergo, advocata nostra, illos tuos misericordes oculos ad nos converte. Et Iesum, benedictum fructum ventris tui, nobis post hoc exsilium ostende. O clemens, o pia, o dulcis Virgo Maria. Amen.
   Sub Tuum Praesidium
   Sub Tuum praesidium configimus sancta Dei Genitrix, nostras deprecationes ne despicias in necessitatibus nostris, sed a periculis cunctis libera nos semper, Virgo gloriosa et benedicta. Domina nostra, Mediatrix nostra, Advocata nostra, Consolatrix nostra. Tuo Filio nos reconcilia, tuo Filio nos commenda, tuo Filio nos repraesenta.

   Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen. x3

   • wobroniewiary pisze:

    U mnie w mieście odwołano Jarmark Świąteczny z tego powodu.
    Napisałam, bo nie umiem słodzić tylko spokojnie piszę to, co myślę:
    „Aż trzeba było tragedii górników, aby zrozumieć, że jarmark świąteczny wystarczy w sobotę – bez niedzieli!”

    • Damian pisze:

     Łk 13, 1-5
     W tym samym czasie przyszli niektórzy i donieśli Mu o Galilejczykach, których krew Piłat zmieszał z krwią ich ofiar. Jezus im odpowiedział: «Czyż myślicie, że ci Galilejczycy byli większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Galilei, że to ucierpieli? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie. Albo myślicie, że owych osiemnastu, na których zwaliła się wieża w Siloam1 i zabiła ich, było większymi winowajcami niż inni mieszkańcy Jerozolimy? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie».
     PAX

   • sylwek pisze:

    ciekaw jestem kiedy w Polsce będzie dzień żałoby za wszystkie te dzieci niewinne co morduje się każdego dnia podczas aborcji …

 11. Robert pisze:

  W intencji ks. Adama: +++.

 12. babula pisze:

  Dla mnie TO NIE JEST ZWYCZAJNA STRONA!
  Co jakiś czas proszę o modlitewne wstawiennictwo. Albo zdrowie mi nie dopisuje albo diabeł tak szaleje, że wiem na pewno, że to on. I obojętne czy pod moim wpisem ktoś potwierdzi, ze się modli czy nikt nic nie napisze ja po jakimś niedługim czasie zdrowieję (nie całkiem ale wystarczająco by normalnie funkcjonować). A rogaty jeśli szalał – też odpuszcza.

  Bardzo „podejrzewam” ks. Adama 🙂 On się za nas cały czas modli i to Działa!
  Jeśli więc mówi, ze będzie się modlił za PIS to wspomóżmy Go z wiarą!

  Panie Boże daj temu naszemu Księdzu łaskę spełnienia Twojej Woli!

  Dziękuję Księdzu, Tobie Ewo, Kazimierzowi – niech Wam Pan Bóg błogosławi ❤

 13. kropka pisze:

  Brawo dla papieża
  Kościół przekaże wymiarowi sprawiedliwości sprawców pedofilii. Papież: „Nie będziemy ukrywać ani bagatelizować żadnego przypadku”

  https://wpolityce.pl/kosciol/426681-papiez-nie-bedziemy-ukrywac-zadnego-przypadku-pedofilii

 14. KM pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, zły szaleje w jego życiu przed świętami.Bog zapłać

  • eryk pisze:

   Pis nie różni się niczym od PO. Pokazali swoją prawdziwą twarz wydając wewnętrzne polecenie nie głosowania i niewypowiadania się w sprawie aborcji. Obłożyli polaków stosem podatków.

   • wobroniewiary pisze:

    Bądź patriotą i nie pisz proszę słowa Polak z małej litery

    • eryk pisze:

     taka mała literówka 🙂 Patriotą hmmm gdyby ludzie byli KATOLICKIMI PATRIOTAMI to w Polsce panował by Jezus, a szkodniki dawno już siedziały by w wiadomych miejscach ale nie będę pisał dalej o polityce szkoda zdrowia i tak Pan Jezus wszystko na ziemi naprawi.

 15. anonimowy pisze:

  +++
  To prawda, przed świętami Bożego Narodzenia zło szaleje na całego .
  Proszę wszystkich o modlitwę za Adminkę i jej dzieci.
  Nie chcę pisać gdzie co i jak, ale na pewnej stronie są wprost życzenia śmierci i chorób dla niej i bliskich.

  • Grażyna K. pisze:

   +++

  • babula pisze:

   Zanurzam Was Ewo z Dziećmi w Najdrogocenniejszej Krwi Jezusa, w męce Maryi, która patrzy na konającego Syna. Jezu Ty się tym zajmij!

  • wobroniewiary pisze:

   Jestem zawierzona NMP, moja rodzina, bliscy i czytelnicy również.
   Codziennie zanurzam się w Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa.
   Mam szkaplerz NMP i szkaplerz św. Michała Archanioła. Trwam w łasce uświęcającej.
   Tak więc czarny może pokąsać ale nie zagryzie – niech więc się martwi ten, kto mi złorzeczy i przeklina oraz snuje „marzenia-bajdurzenia” o spadających na mnie i moich bliskich nieszczęściach.
   Ja takich błogosławię (pisząc też zrobiłam znak krzyża), a odpłaty dokona sam Bóg Wszechmogący. Bo przekleństwa i złorzeczenia wracają jak bumerang do tych, którzy je wypuszczają a odpłata należy tylko do Boga.

    • Ewelina pisze:

     Bardzo dziękuję za modlitwę za małego Maksymiliana. Chcialam powiedzieć ŻE rodzice byli już na usg głowy u neurochirurga w Bydgoszczy i lekarz powiedział ze komory mózgowe nawet się pomniejszyly.Chwala Panu.

   • Lena pisze:

    Droga Adminko. Rozmawialam z ks. Adamem osobiscie. Mieszkamy blisko siebie. Powiem szczerze ze nie bylam swiadoma tego co ma nadejsc. Dlaczego kosciol tego nie oglasza? Czy my zyjemy juz w tym ok 7letnim czasie przesladowan? Modle sie jestem teraz w okresie 33 dni przygotowan…a mimo to boje sie tego co nastapi od zlego. Mam dwoje dzieci bardzo trudne macierzynstwo. Skad wziac sile jak czlowiek umie tylko patrzec tak po ludzku. Nie chce zawracac juz glowy ks. Wiem ze to nagle spotkanie z nim to dar Bozy. Ale z kim porozmawiac o obawach strachu.

    • wobroniewiary pisze:

     Zaufać Bogu i każdego dnia powtarzać „Jezu ufam Tobie”

     Nie znam innego lekarstwa. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak mam teraz trudno ale właśnie dlatego, że jest tyle złorzeczeń, klątw na mnie (m.in. za tę stronę) na zewnątrz nic nie pokazuję, nie piszę… oddaję to wszystko Bogu.

    • Quis ut Deus pisze:

     Lena, czytam właśnie książkę „Szatan istnieje naprawdę”. Jeśli dobrze kojarzę (nie mam jej przed sobą) jest z lat 90. Wczoraj natrafiłem na fragment, w którym autor pisze, że Maryja czeka jeszcze na zawierzenie/poświęcenie się Jej Niepokalanemu Sercu. Proszę zwrócić uwagę, że jest to jeden (oprócz Nabożeństwa 1 sobót) z dwóch istotnych elementów Nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi, które jest ratunkiem dla świata.
     Nie da się nie zauważyć, jakie rzesze oddają się w Polsce w niewolę Maryi.
     Nie da się nie zauważyć, jak wygląda mapa miejsc, gdzie odprawiane są Nabożeństwa 1 sobót (jest ich więcej niż na tej stronie, wg. info z Sekretariatu Fatimskiego):
     http://soboty.pl/#mapa
     Na ostatnim, dorocznym spotkaniu Iskry widać było, ilu nas jest, a zatem… jakkolwiek by rozumieć Iskrę, która ma wyjść z Polski – to się właśnie dzieje.

     To, że coś jest blisko i wisi nad światem – wiemy i czujemy.
     Wiemy, bo w tylu miejscach Niebo nam o tym mówi, że trudno zignorować (np. Quito, Akita, Pan Jezus do księdza Don Ottavio Michelini, Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej, Medjugorie).
     Wiemy, bo pisał o Paruzji o. Badeni a silne polecenie (sam był zdziwiony) otrzymał rok przed śmiercią (2010). Sam jednak przestrzegał przed zgadywaniem dat.
     I wreszcie objawienia prorockie Tomasza – wg. tego co zrozumiałem z przekazu, tych długich 7 lat ma się dopiero zacząć (lub zaczęło w 2018) przez niewielu zauważonym jesiennym zamieszaniem w sferze bankowej. Tu również ks. Adam pisał o konieczności całkowitego zaufania Bogu.
     A czemu Kościół nie ogłasza? Wśród pewnie 1000 innych powodów – bo jest w ciężkim oblężeniu przez moce piekielne.
     Dlatego idąc za słowami siostry Łucji, jedynym ratunkiem jest Różaniec i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
     Życzę Ci Leno wytrwania w przygotowaniach do oddania w niewolę.

     Marana Tha!
     <> Ap 22,20

  • Katarzyna pisze:

   +++

  • AnnaSawa pisze:

   Matko Boża okryj ją wraz z rodziną swoim płaszczem ochrony. Amen.

 16. Marzena pisze:

  Ewo, +++

 17. Anna pisze:

  Ja wczoraj czytałam ten tekst to ponaglenie i dziś chciałam polecić znajomym ale widzę że nie ma tak obszernego całego tekstu jak wczoraj dlaczego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s