Trevignano Romano – orędzie z 28 września 2019: Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby

Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystko już gotowe, aby zarazić powietrze nieznanymi bakteriami (…)
Za: kliknij

Kochani,
Różańce w dłoń, a jutro do kościołów. 11 lutego w Kościele jest obchodzony Światowy Dzień Chorego i kapłani dokonują obrzędu namaszczenia chorych. I to jest na te zarazy najlepsze lekarstwo. 

W Piśmie św. (List św. Jakuba) jest napisane:
„Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone”

Całość orędzia:
„Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystko już gotowe, aby zarazić powietrze nieznanymi bakteriami. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, która już jest w wielkim upadku. Módlcie się za Kościół, ponieważ nadchodzą wojownicy, a atak będzie katastrofalny, nie pozwólcie aby was zwiodły wilki przebrane za owce (wilki w owczych skórach), wszystko wkrótce będzie miało wielki zwrot. Patrzcie na niebo, a zobaczycie znaki końca czasów. Będę z wami aż do końca modlitwy. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Trevignano Romano – orędzie z 28 września 2019: Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Orędzie z 8 lutego
  (tłumaczenie translatorem, z moimi poprawkami, więc ma swoje mankamenty):

  Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, znam wasze cierpienia spowodowane atakami diabła, ale powierzcie się Boskiej Sprawiedliwości, a my przemienimy wasze cierpienia w radość i łaskę.
  Umiłowane dzieci, módlcie się za Kościół, który znajduje się na rozdrożu, a to wszystko by nie nadeszło, gdybyście posłuchali tego, o co prosiłam was w Fatimie.
  Dzieci, im bardziej zbliża się Czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca, tym bardziej szatan będzie toczył walkę przeciwko wam, ale nie lękajcie się, zawsze będę z wami razem z Jezusem. Dzieci, teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
  PS: Matka Boża płakała dziś wieczorem i trzymała w rękach krwawiące Serce Jezusa.

 3. Helena pisze:

  Mam pytanie co do częstotliwości przyjmowania sakramentu chorych. Czy w okresie krótszym niż pół roku można ponownie przyjąć ten sakrament, czy lepiej poczekać do następnego roku?

 4. Sss pisze:

  Trudny czas sie zaczął dla ludzi i całego świata.Bóg dał czas nam ludziom abysmy pootwierali swoje serca i przyjeli Jego miłość,niestety wielu nadal jest zatwardziałych.Sece Jezusa zmiłuj się nad nami

  • Kropeczka pisze:

   To znaczy ,że wszyscy ,którzy będą na mszy jutro mogą przyjąć sakrament chorych?…bo u mnie ojciec Kapucyn powiedział ,że otrzymują go tylko chorzy ,którym grozi widmo śmierci? To w takim razie czy mój mąż który ma problemy z biodrem może przyjąć ten sakrament i dzieci które właśnie zakończyły tygodniową chorobę wirusową.? No i czy ja również mogę choć fizycznie jestem zdrowa?

   • wobroniewiary pisze:

    To nie jest ostatnie namaszczenie tylko namaszczenie a choruje chyba każdy jak nie na ciele to na duszy

    • Kropeczka pisze:

     Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości. 😊

    • Monika pisze:

     U nas ksiądz też zachęcał chorych, by skorzystali z tego Sakramentu i tłumaczył, żeby nie mylić z wiatykiem, który się przyjmuje w momencie bezpośredniego zagrożenia utraty życia. Namaszczenie Chorych to Sakrament Święty, który jak każdy Sakrament ma moc uzdrawiania i można go przyjmować wiele razy w życiu.

 5. duszyczka pisze:

  Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jako środek ochronny przeciw różnym chorobom i dolegliwościom będzie przydatny głóg pospolity. Wszystkie jego gatunki zostały przez Matkę Bożą pobłogosławione. Podobno jeśli nawet głóg będzie kilkakrotnie gotowany w wodzie, to zachowa swoje właściwości lecznicze.

  Myślę, że warto również swoją pobożność skierować w tych czasach na medalik św. Benedykta, który nie należy oczywiście traktować jako amulet, ale jako symbol pewnej modlitwy modlitwy.
  Zastosowanie medalika św. Benedykta

  /…Medalik św. Benedykta jest skuteczny w następujących przypadkach: niweczy zabobony i wpływy złego ducha, broni człowieka przed diabłem, nawraca grzeszników, chroni przed pokusami nieczystymi, niweczy siłę trucizny, oddala zarazę, przywraca zdrowie, a matkom zapewnia szczęśliwy poród, chroni przed piorunami i nawałnicami.

  Używany jest zazwyczaj w formie małego medalika, przeznaczonego głównie do noszenia na szyi, ale czasami też spotyka się większe medale i medaliony, umieszczane na ścianach, bądź w różnych miejscach, jako przedmiot kultu religijnego lub zawieszane na ścianach czy drzwiach w razie epidemii i zaraźliwych chorób. Przy budowie domów, kościołów itp. jest zwyczaj wmurowywania medalika w fundamenty. Dla zabezpieczenia przeciw robactwu na polach, w ogrodach, sadach, medalik zakopuje się w ziemi. W domostwach, gdzie jest studnia, umieszcza się poświęcony medalik w studni. Taka woda używana z wiarą pomaga ludziom i zwierzętom zachować zdrowie.
  Wiernym pragnącym otrzymać szczególną pomoc zaleca się odmawianie modlitwy „Zdrowaś Maryjo” i „Chwała Ojcu” oraz słowa modlitwy umieszczone na medaliku: „Niech święty Krzyż będzie moim światłem, a smok niech nie będzie mym panem. Odejdź szatanie i nie skłaniaj mnie nigdy do marności. Napój, który wlewasz jest zatruty, wypij sam swoją truciznę”. Łaski duchowe i doczesne, otrzymane za pośrednictwem poświęconego medalika św. Benedykta, są niezliczone. Oczywiście nie ma tu mowy o jego roli jako talizmanu i nie można traktować medalika zabobonnie. Jest to zawsze działanie Bożego miłosierdzia, którego wzywamy z ufnością poprzez zasługi św. Benedykta…/
  https://www.niedziela.pl/artykul/131862/nd/Z-medalikiem-sw-Benedykta-w-zycie

 6. Daria pisze:

  Chrome przeglądarka ma wbudowany translator na smartfonie tez sprawnie działa ja włączyłam te stronę z przekazami i bardzo ładnie tłumaczy samo na język polski

 7. Witek pisze:

  „…Matka Boża płakała dziś wieczorem i trzymała w rękach krwawiące Serce Jezusa”.
  Te słowa poruszają tylko prawdziwie kochające dzieci Boga.
  Ja już nic więcej nie mam. Wszystko oddałem, a trudu i cierpienia też mi nie brakuje.
  Ale słowa Maryi…, mam nadzieję, że wytrwam do końca…., czego i sobie i Wam wszystkim życzę. Amen

 8. Ania pisze:

  W 2016 roku w sprawie księdza Kuszaja pojawili się nowi świadkowie. Koledzy ministranta, który go oskarżył, przyznali, że już po zapadnięciu wyroku powiedział im, że oskarżenie było nieprawdziwe. Ministrant oskarżył go bowiem chciał się zemścić za to, że ksiądz przestał wspierać finansowo jego rodzinę

 9. Maria pisze:

  Właśnie dzwoniłam do mojego Ks proboszcza czy będzie jutro namaszczenie chorych, powiedział ze nie! Nie organizują czegoś takiego bo dużo ludzi zdrowych przychodziło , oni tylko jeżdżą do chorych na pierwsze piątki ! No jestem w szoku

  • Monika pisze:

   Jak widać zależy to od parafii. W tej, w której teraz mieszkam jest co roku, w innych, gdzie wcześniej mieszkałam, nie było. Nie jest więc bardzo popularny ten Sakrament a szkoda, bo tyle ludzi choruje. Zastanawiałam się nawet kiedyś czy będzie mi dane przystąpić do Niego, czy będzie w ogóle kiedyś taka możliwość. Teraz mam możliwość co roku.
   W takim razie, jeśli wierząca osoba chce i potrzebuje przyjąć ten Sakrament, może odnaleźć parafię gdzie Go udzielają. Ksiądz podkreślał, że trzeba być oczywiście w stanie Łaski Uświęcającej, więc i Spowiedź Święta też w tym dniu będzie. I oczywiście trzeba też wierzyć w uzdrowienie, wierzyć Bogu, że jeśli chce to może nas uzdrowić. Nie moja ale Twoja Wola niech się stanie, Boże.

 10. Robert pisze:

  Takie „cuda i tajemnice” ze świata wielkiego…:

  1. Ten aktor z amerykańskich horrorów (!) zrobił furorę na czerwonym dywanie podczas zeszłorocznej gali Oscarów. Jego mąż (!) – Adam, był zachwycony:

  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/NINTCHDBPICT000471634288.jpg?strip=all&w=783

  W tym roku był jednak skromniejszy, acz „królewski”, jak sam orzekł:

  https://static01.nyt.com/images/2020/02/09/fashion/carpet-2020-3118-billy-porter/carpet-2020-3118-billy-porter-superJumbo.jpg?quality=90&auto=webp

  2. Fotki z Tygodnia Mody MĘSKIEJ w Mediolanie – kolekcja Gucci jesień-zima 2020/21, czyli coś dla chorowitych (płciowo):

  https://runwaynew.com/2020/01/gucci-fall-winter-2020-2021-milan-men/

  3. Na koniec doniesienie z podobno bezstronnej gazety izraelskiej, która z kolei powołuje się na media arabskie (prosty angielski – można użyć GT):

  https://www.jpost.com/Middle-East/Arab-media-accuse-US-Israel-of-coronavirus-conspiracy-against-China-617021

  A mogłoby być tak miło na tym naszym globie… : I

 11. Krzysztof pisze:

  Dziś otrzymaliśmy Sakrament Namaszczenia chorych 🙂 Niech Was Pan Bóg strzeże

 12. Eva pisze:

  U nas w kościele nie ma nigdy w Światowy Dzień Chorego namaszczenia chorych, szkoda, bo dużo jest ludzi starszych i chorych. Smutne, ale proboszcz nie widzi takiej potrzeby…

 13. Pingback: NMP z Trevignano Romano: Znam wasze trudności związane z Eucharystią na rękę… i podaje rozwiązanie | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 14. Pingback: Ks. dr Grzegorz Bliźniak: Świadek Trevignano Romano – Konferencja II | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s