Trzęsienie ziemi w Chorwacji: najbardziej ucierpiał szpital, obok klasztoru franciszkanów, w którym jest o. Jozo Zovko. Orędzia z Trevignano Romano

Informacja od Ewy Jurasz z Echa Medziugorja:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani,to – co przesyłam plik z orędziami z Trevigano – po wiadomości o dzisiejszym trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu. Szpital jest sąsiadem klasztoru franciszkanów, w którym jest o. Jozo Zovko, który dwa dni temu przesłał swoje błogosławieństwo i życzenia.

Trevignano Romano 17.03.2020
….. Przygotujcie się dzieci, ciężkie czasy nadejdą z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wiatrów wojennych. Pomimo tego wszystkiego wielu z was poczuje wielki pokój w swoich sercach, wiedząc, że to łaska niebios, nie lękajcie się, będę z wami. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Wybrane orędzia z Trevignano Romano:

Trevignano Romano, 28.09.2019r.
„Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystko już gotowe, aby zarazić powietrze nieznanymi bakteriami. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, która już jest w wielkim upadku. Módlcie się za Kościół, ponieważ nadchodzą wojownicy, a atak będzie katastrofalny, nie pozwólcie aby was zwiodły wilki przebrane za owce (wilki w owczych skórach), wszystko wkrótce będzie miało wielki zwrot. Patrzcie na niebo, a zobaczycie znaki końca czasów. Będę z wami aż do końca modlitwy. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Trevignano Romano 25.01.2020
„Drogie dzieci, dziękuję że wysłuchaliście mego wezwania w swoim sercu. Umiłowane dzieci, ile katastrof na tej ziemi pełnej grzechów, Wiara jest czymś cudownym, jest przybliżeniem się coraz bardziej do Boga, nawracajcie się moje dzieci, Wiara nie jest ekologią, ale pójściem za Przykazaniami, Świętą Ewangelią, Sakramentami. To nie ziemię, macie adorować, ale Syna Bożego. Wszystko, to co dzieje się dzisiaj na Ziemi, nie zależy od Boga, ale od samego człowieka, który z powodu swojej ręki zrujnował raj, który Bóg pozostawił. Módlcie się za Włochy, które weszły w wir pogaństwa, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby światło Boże mogło wejść do zatwardziałych serc wielu kapłanów, a miłość, miłość i przebaczenie są podstawą chrześcijaństwa. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”.

Trevignano Romano 29.02.2020
Moje dzieci, dziękuję że wysłuchaliście mego wezwania w swoim sercu. Moje dzieci, dlaczego czekacie, aż okropne rzeczy zbliżą się do Boga, a kiedy wszystko będzie dobrze, czy nie znacie swojego Zbawiciela? Moje dzieci, nie będzie to ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale czekajcie na więcej, trzęsienia ziemi i plagi, świat jest ich pełen i wielu, pomimo wszystko, już oddało swoją duszę diabłu. Dzieci, to jest czas, nawróćcie się, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, obiecuję wam ochronę. Umiłowane dzieci, wielu z was prosi Mojego Syna, aby wkrótce powrócił i przyjdzie, ale tylko wtedy, gdy zobaczy obrzydliwość, grzech i bluźnierstwa rozprzestrzenią się jeszcze bardziej, a zło nie da wam już siły powrotu do Boga, jego przybycie będzie ostatnim aktem miłosierdzia. Moje umiłowane dzieci, módlcie się, módlcie się bardzo, Ja jako Matka was wszystkich, będę was chronił i będę przy waszym boku. Teraz zostawiam was z moim Świętym Błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen

Trevignano Romano 6.03.2020
Orędzie Maryi Matki Najświętszej Współodkupicielki dla zbawienia ludzkości:

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tutaj na modlitwie w tym kościele domowym, to jest moje pragnienie, aby wspólnie się modlić w pokoju z sercem zwróconym do Jezusa. Dzieci, bądźcie pokorne i proszę was, abyście wybrali najwęższą drogę do waszej świętości, a nie tę bez trudności, która prowadzi do zatracenia, pomyślcie o swojej duszy. Módlcie się za Niemcy. Nie osądzajcie kapłanów, bo wielu zostanie ciężko osądzonych przez Boga. Jestem tu z wami, aby was pocieszyć i błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.
Krótkie przesłanie Jezusa: Oto moja siostro, to jest chwila, w której oddzielę światło od ciemności.

Trevignano Romano 7.03.2020
Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tutaj na modlitwie, proszę was, abyście się wyspowiadali i oczyścili swoją duszę, postępujcie zgodnie z prawdą w tym czasie oczyszczenia. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Trevignano Romano 8.03.2020
Orędzie Jezusa

Drodzy bracia i moje dzieci, dziękuję że usłuchaliście mego wezwania w swoim sercu. Dziękuję za waszą miłość. Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby zabrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni mi robią! Moje serce płacze i serce Mojej Najświętszej Matki. Już wam powiedziałem, że wkrótce nie będę już więcej obecny w Moim domu, oto nadeszła chwila Mojego ukrzyżowania. Po raz kolejny jest to silniejsze niż za pierwszym razem. Nigdy nie było gorszego czasu dla mnie, a to wszystko przez decyzje ludzi – jak skrzywiona jest ta ludzkość! Zapomnieli, że za nich umarłem. Błogosławię was w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano 10.03.2020
Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tutaj na modlitwie. Wy drogie dzieci, nie bójcie się wirusów, ale raczej pozostania bez chleba życia wiecznego. Umiłowani moi, bądźcie zjednoczeni, abyście zawsze byli światłem świata, nigdy nie zgaście tego światła. Dzieci, każdy sposób wspólnej modlitwy jest korzystny. Dzieci módlcie się za Rzym, ponieważ wypije gorzki kielich. Módlcie się za Rosję. Oh! Umiłowane dzieci, gdyby mnie posłuchali! Teraz zostawiam was w pokoju i błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano 11.03.2020
Przesłanie Jezusa
Moja umiłowana, moje serce krwawi, widząc was tak bezradnych i widząc, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. To, czego nie możecie zobaczyć, jest przerażające! Dlaczego nie kochacie Mnie, który jestem blisko was! Moja Matka, która z wielkim bólem mówi wam, co powinniście robić, nie jest słuchana. Tylko modlitwa może was zbawić i nie upierajcie się aby zrozumieć, ponieważ dopóki nie uwierzycie, umysł nie może zostać oświecony, Tym, który doprowadzi was do zbawienia. Mała trzódko, możecie zrobić wiele, modląc się do Mego Ojca otwartym sercem. Powróćcie do odkrywania wiary, miłości do brata i odbudowania pokoju między wami. Moja umiłowana, jaki wielki ból – widząc was takmi bezradnymi i zranionymi. Módlcie się z moją Matką, a Ona będzie z wami na modlitwie, aby podnieść wasze wołanie do Mojego Ojca, który nawet jeśli was tak bardzo miłuje, nie może już patrzeć na swoje umiłowane dzieci, które się zatracają i nie mają odwagi nieść Najświętszej Eucharystii, nawet tym, którzy cierpią, to jest mocna próba. Chciałbym, aby każdy z was z miłością obejmował swój krzyż. Błogosławię was w imię Ojca i w Moje imię, i imię Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano 17.03.2020
Moje dzieci, dziękuję że jesteście tutaj na modlitwie. Dzieci, wiem, jak wiele cierpienia spadło na ludzkość, ale będę u waszego boku i proszę was w tych trudnych chwilach, zastanówcie się i pomyślcie, że tylko Bóg może być waszą pomocą i pociechą. Czas bitwy między dobrem a złem nadszedł, już działa. Zbliżcie się do modlitwy, tylko w ten sposób będziecie mogli pokonać zło, które was ogarnia. Przygotujcie się dzieci, ciężkie czasy nadejdą z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wiatrów wojennych. Pomimo tego wszystkiego wielu z was poczuje wielki pokój w swoich sercach, wiedząc, że to łaska niebios, nie lękajcie się, będę z wami. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Trevignano Romano 21.03.2020
Umiłowane drogie dzieci, dziękuję że jesteście tutaj na modlitwie. Moje umiłowane dzieci, jak bardzo jesteście przerażeni tym wszystkim co się dzieje, ja dotknęłam ziemi, aby was ostrzec i przygotować na to wszystko, co się ma wydarzyć, a wielu, pomimo moich nieustannych apeli, nie słucha. Umiłowane dzieci, dajcie mi swoje ręce, a ja was, z wielką ochroną, poprowadzę przez to wszystko, co będzie musiało się wydarzyć. Pozostańcie przy mnie i przy moim Jezusie, a nic wam się nie stanie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Na dniach ukaże się książka o Trevignano Romano
(Echo Medziugorja, wobroniewiary oraz Fronda udzieliły patronatu tej książce, a słowo wstępne napisał ks. dr. Grzegorz Bliźniak)

Jestem narzędziem w rękach Matki Bożej – mówi Gisella. Gdy pytamy, czy dar widzenia jest dla niej źródłem radości czy raczej balastem. Ale po chwili namysłu dopowiada:
– Przede wszystkim troszczę się o to, by tego daru nie zmarnować. Myślę o końcu swojego życia, o tym czy wypełnię wolę Bożą. Pod tym względem jest to ciężar – odpowiada

Gisella Carda podczas modlitwy na wzgórzu Tre Vigne

Co takiego przekazuje Giselli Maryja? Przede wszystkim nawołuje do pokuty. W jednym z objawień prosiła o modlitwę za Chiny, zwracając uwagę, że właśnie stamtąd pojawi się zagrożenie dla nas. Co więcej, w wielu orędziach Matka Boża apelowała o modlitwę w intencji Włoch. Ten kraj miał bowiem miał być narażony na wielkie tragedie. Nie brakuje osób, które właśnie w Trevignano Romano dostrzegają zapowiedź tego, co dzieje się obecnie.

W przeciwieństwie do objawień w Fatimie czy Medjugorje, w Trevignano Romano nie pojawiają się jednak żadne tajemnice.
– Objawienia w Trevignano Romano przypadają na czas, gdy wszystko, co Matka Boża zapowiadała wcześniej, już dzieje się na naszych oczach – podkreśla teolog, o. Flavio Ubodi, który z ramienia komisji diecezjalnej badał objawienia w Civitavecchia.

Książka będzie dostępna w sprzedaży od 27 marca 2020 – kliknij

Jako strona „wobroniewiary” obejmujemy patronatem książkę Ferdinando Carignaniego „W drodze z Maryją”. Książka ukaże się w marcu br.

Książka dotyczy objawień włoskiej mistyczki i stygmatyczki Gizeli Cardy. Objawienia Matki Bożej w Trevignano Romano uważane są za kontynuację dramatycznych orędzi Maryi z Tre Fontane, gdzie przestrzegała przed ateizmem, demoralizacją i zagrożeniem ze strony islamu. Wizjonerka zapisuje przesłania Maryi, która nieustannie nawołuje do nawrócenia oraz modlitwy, a także, tak jak i w Akicie,  płacze krwawymi łzami. 

Książka zawiera również poruszające świadectwa osób, które uczestniczyły we wspólnej modlitwie i doznały fizycznego uzdrowienia.

 

Fragment książki:

Wszystko się rozpoczęło, gdy Gianni i ja postanowiliśmy pojechać do Medjugorje, aby podziękować Matce Bożej za to, że pozwoliła nam się spotkać i doprowadziła nas do zawarcia sakramentu małżeństwa, gdyż wówczas Jezus rzeczywiście wszedł do naszej rodziny. Podróż tę organizowaliśmy w pośpiechu. Z perspektywy czasu wygląda to jednak tak, jakby Maryja miała już wtedy sprecyzowany plan i wzywała nas do czegoś wielkiego!

Więcej: wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Trzęsienie ziemi w Chorwacji: najbardziej ucierpiał szpital, obok klasztoru franciszkanów, w którym jest o. Jozo Zovko. Orędzia z Trevignano Romano

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

 3. wobroniewiary pisze:

  Chorwacja. Silne trzęsienie ziemi w Zagrzebiu, uszkodzony szpital i katedra
  W niedzielny poranek mieszkańcy Zagrzebia zostali obudzeni przez silne trzęsienie ziemi. – Ludzie w panice opuszczali swe domy i wybiegali na ulicę – relacjonuje Associated Press. Pod gruzami znaleziono 15-latka, trafił do szpitala w ciężkim stanie

  Uszkodzone: szpital i katedra. Zaiste wymowne….
  (w szpitalu leczą koronowirusa, w kościołach – dusze)

  • Witek pisze:

   Kościoły zamknięte…. i mamy efekty….
   Wczoraj było wspomnienie św. Benedykta z Nursji. Rok temu w wyniku trzęsienia ziemi została zniszczona Bazylika św. Brnedykta we Włoszech. A dzisiaj wszyscy wiemy co tam się dzieje…Bóg zezwala na to aby zbadać nasze serca…

 4. aga pisze:

  Fragmenty z dzisiejszej Ewangelii: ” Trzeba nam pełnić dzieła Tego, który Mnie posłał, dopóki jest dzień. Nadchodzi noc, kiedy nikt nie będzie mógł działać. Jak długo jestem na świecie, jestem światłością świata»”…«Przyszedłem na ten świat, aby przeprowadzić sąd, żeby ci, którzy nie widzą, przejrzeli, a ci, którzy widzą, stali się niewidomymi». Usłyszeli to niektórzy faryzeusze, którzy z Nim byli, i rzekli do Niego: «Czyż i my jesteśmy niewidomi?» Jezus powiedział do nich: «Gdybyście byli niewidomi, nie mielibyście grzechu, ale ponieważ mówicie: „Widzimy”, grzech wasz trwa nadal»”.

 5. wobroniewiary pisze:

  (…) Jeszcze 2 tygodnie temu ja i moi koledzy byliśmy ateistami – jesteśmy lekarzami, na naszych studiach całkowicie odrzucano obecność Boga. Zawsze śmiałem się z moich rodziców, którzy szli do kościoła. 9 dni temu przywieźli do mnie na oddział 75-letniego pastora protestanckiego. Miał bardzo duże problemy z oddychaniem. Wszyscy byliśmy zachwyceni jego postawą – miał przy sobie Biblię, nieustanne czytał ją umierającym, mimo że sam nie mógł oddychać.

  (…) Prosimy więc nieustannie Boga o zmiłowanie. Nie mniej przejmujące jest świadectwo kapelana ze szpitala w Mediolanie, który przemieszcza się po szpitalu ubrany w zabezpieczający przed zakażeniem kombinezon z napisem „ Prete” tzn, ksiądz. Na chwilę podchodzi do chorych i rozgrzesza ich, a oni płaczą ze szczęścia.
  Woła więc cała Italia do Boga, woła do świętych. W mediach społecznościowych pod zdjęciem św. Jana Pawła II ktoś napisał:”Karol, gdzie jesteś? Nie widzisz, że bardzo cię teraz potrzebujemy? Wiem, że nie zasługujemy… Ale przecież kochałeś nas takimi… Nie zostawiaj nas teraz samych.”
  Ks. Jarek

  https://padrejarek.pl/dwa-tygodnie-temu-bylismy-ateistami-22-03-2020

 6. Konwalia pisze:

  Objawienia w Trevignano Romano nie są i nie mogą być zatwierdzone prze Kościół, podobnie jak objawienia z Medjugorje, ponieważ się nie zakończyły. Zaznaczam też, że nie chcę niczego podważać, wierzę w objawienia prywatne i nie odrzucam ich, uważam, że są bardzo ważne. Piszę to, bo mam wątpliwości co do tych objawień. Oto dlaczego:

  1. Nie słyszałam o nich, zanim nie pojawił się koronawirus. Daty objawień są co prawda wcześniejsze, ale czytam dużo polskich stron religijnych i na żadnej wcześniej nie widziałam informacji o tych objawieniach.

  2. Początkowo w objawieniu pojawia się informacja o bakteriach, potem dopiero o wirusie. Budzi to mój niepokój. Bakterie to po włosku to i batteri, zarazki – i germi. Piszę to, bo albo to kwestia tłumaczenia (musiałabym zobaczyć oryginalny tekst) albo rzeczywiście jest mowa o bakteriach.

  3. W jednym z tych objawień była mowa o chusteczce do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Niezależnie od preferencji wiernych, Kościół dopuszcza taki sposób przyjmowania Ciała Pańskiego, stąd dziwiłoby mnie, gdyby Matka Boża w objawieniu nie pouczyła o tym. Oczywiście ja wolę przyjmować Komunię Świętą do ust i dotychczas nigdy na rękę nie przyjęłam i nie chciałabym, co nie zmienia faktu, że Kościół tę formę dopuszcza.

  Piszę to wszystko nie po to, by siać wątpliwości albo celowo pisać zastrzeżenia, tak naprawdę mnie samą obecna sytuacja martwi, ale właśnie dlatego chciałabym wiedzieć rzetelnie, gdzie jest prawda, a gdzie fałsz, bo może być coraz więcej zamieszania z różnymi objawieniami i proroctwami. Sami o tym wiecie. 🙂 I jeszcze jedno – byłoby pięknie, gdyby to były prawdziwe objawienia. Nie chcę ich z góry przekreślać. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

  • wobroniewiary pisze:

   Ad.1
   Ksiądz Grzegorz Bliźniak mówił o nich w swoich nagraniach już ok. 1,5 roku temu!
   Ad2 i Ad3. Najlepiej pisać do Wydawnictwa Esprit czy do Echa Medziugorja -tam tłumacza te orędzia (jak np. dziś do wpisu)

   • Konwalia pisze:

    Już sprawdziłam:
    https://www.lareginadelrosario.com/2019/09/messaggi-settembre-2019.html

    Przy 28 września 2019 jest:
    „Pregate per la Cina perché da lì arriveranno le nuove malattie, tutto già pronto per influenzare l’aria da batteri sconosciuti”.
    Czyli wszystko jak w polskim tłumaczeniu.

    Dlatego niepokoi mnie mowa o bakteriach. Oczywiście zawsze trzeba wziąć poprawkę na pamieć wizjonerów, a także na to, że to, że teraz jest wirus, nie wyklucza bakterii w przyszłości. To nie przepowiednia, tylko logiczne stwierdzenie, żeby mnie nikt źle nie zrozumiał.

    Wyd. Esprit znam, mają dobre książki. 🙂 Poszukam informacji o wypowiedziach ks. Bliźniaka, dziękuję za „trop”. 😉

    • Ewelina pisze:

     Zgadza się z Panem
     Czekam na wieści

    • wobroniewiary pisze:

     wieści są w najnowszym wpisie!

    • Renata pisze:

     Ja też zwróciłam uwagę zaraz po orędziu na słowo „bakterie” ale nic nie pisałam o tym tutaj. Stwierdziłam, że rozważę to w swoim sercu. Brałam pod uwage błąd tłumaczenia ale również drugą możliwość, że wypowiedziane bakterie dopiero nadejdą oraz przez myśl też mi przeszło zwiedzenie szatańskie. Czytając kolejne orędzia jednak czułam, że są prawdziwe 🙂
     P.S. Odbyłam spowiedź generalną. Dziękuję za modlitwę 😊 Nie obyło się bez płaczu ale chociaż jaki nos mam czysty😉 Dobrze, że mnie nie wyrzucili z kościoła za pociąganie nosem bo teraz patrzymy na każdego kto smarka i kicha podejrzanie a zapominamy, że wszystko pyli i nawet alergicy są zagrożeniem😉

  • Wojciech pisze:

   Mnie zastanawia jedno, pewnie wielu z was to zauważyło, mianowicie jak ochoczo w objawieniach z Trevignano poruszany jest temat wirusa natomiast w Medjugorje ani zdanka. Skoro mamy do czynienia z tą samą Osobą Matki Bożej Maryi skąd takie różnice?

   • Ava pisze:

    Wojciechu – może ze względu na to, że Włochy są dużo bardziej dotknięte wirusem niż Chorwacja? Niektóre objawienia Matki Bożej powołują się bardzo na kontekst lokalny. Już nie pamiętam gdzie, ale chyba w La Salette, Matka Boża mówiła lokalnie o gniciu plonów (ziemniaków), grzechach wozniców itp.

   • Grażyna K pisze:

    Ksiadz nam mowil ze jakby Matka Boża tak mowila w Medjugorie to by szybko moglo byc wszystko podwazone i nawet zamkniete tam Maryja nas uspokaja a tu mowi wprost kto chce niech wierzy ja osobiscie wierze w jedne i drugie objawienia

 7. Daria pisze:

  Jest nowe orędzie z trevignano Romano 21 marca 2020 r

  Umiłowane drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moje umiłowane dzieci, jak bardzo boicie się wszystkiego, co się dzieje, ale dotknąłem ziemi, aby was ostrzec i przygotować na wszystko, co by się wydarzyło, a wielu, pomimo moich nieustannych apeli, nie słucha. Umiłowane dzieci, dajcie mi swoje ręce, a poprowadzę was do wszystkiego, co będzie musiało się wydarzyć z wielką ochroną, pozostańcie obok mnie i mojego Jezusa i nic wam się nie stanie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

 8. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Dziś Tzw. Niedziela Radości a ja mam kontrast – czuję przygnębienie, smutek wszystko widzę czarno choć dane mi było być dziś na Mszy Św. i przyjąć Komunię Św. na klęcząco i do ust, kto może niech chociaż westchnie w mojej intencji.,,Przemień o Jezu smutny ten czas o Jezu pociesz nas”.

  • Maggie pisze:

   Uczniu: Posłuchaj niżej podanych przeze mnie rekolekcji .. naprawdę są refleksyjno-pokrzepiające. W linku z 18:40.
   💕🙏🏻❣️

  • AnnaSawa pisze:

   Dzisiaj odczuwałam dokładnie to samo, pomimo również przyjęciu Pana…..ale to ma na pewno jakiś sens.

 9. Maggie pisze:

  Dzisiejsza moja Msza Św była tylko okrojona programem i tylko po angielsku z TV (widziałam fragment migawki, jak o.Donawan podał, na wyciągnięte ręce ☹️,chyba „ministrantki i lektorki”, Chrystusa .. choć jest zakaz, że w ogóle nie można).

  Dostałam Polski „link”, się niżej dzielę: Rekolekcje… poruszające💕❣️. Wysłuchałam ❤️narazie pierwszą, budującą❣️ naukę i do pozostałych wrócę po odmówieniu mojej części NP.
  Nauka obejmuje również obecną sytuację wirusową… serdecznie polecam:

  https://krakow.karmelici.pl/rekolekcje-2020/

  • Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

   Maggie dziękuję Ci z całego serca trwam w 30 dniowym nabożeństwie do św. Józefa w bardzo ważnej sprawie rodzinnej i jeszcze przeczytałem że Triduum Paschalne ma być ograniczone do 50 osób bez poświęcenia ognia, święconki. Nie wyobrażam sobie nie uczesnictwa fizycznie. Boże ratuj nas bo toniemy. Dzisiaj koronka do BM za Kościół Święty i pasterzy, także o Tobie Maggie i o was wszystkich nie zapominam. Ale jak mówił ks. Dominik jeżeli wszystko się wali to bardzo dobrze bo modlitwa ma moc i jej się trzymajmy🙏

 10. Kasia pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za moją 3 letnią córeczkę. Spadła z łóżka kilka godzin temu na rączkę. I nie da dotknąć ni ruszyć, płacze, że boli. Nie spuchła, nie ma obrzęku ani zasinienia. Ale gdy dłon probuje do góry podniesc to płacz straszny. Teraz zasnęła ale jak rano nie będzie lepiej musimy jechać na SOR. Choć chciałam tego uniknąc za wszelką cenę. Posmarowałam rączkę wodą egzorcyzmowaną…może rano będzie lepiej. Bóg zapłać za każde westchnienie.

  • tylka pisze:

   Jezu ufam Tobie

  • Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

   🙏

  • Martyna pisze:

   Witaj, córcia będzie miała w tym roku już cztery latka i właśnie rok temu mieliśmy taką samą sytuację. Następnego dnia wciąż Ją bolała rączka i pojechaliśmy na SOR, bo to był akurat weekend, okazało się, że to nic złego, wystarczy Altacet dla dzieci… (Doktor nam wytłumaczy, że maluchy tak mają często, rączka wygnie się w literę L przy upadku, czy przy w wkładaniu ubrania nawet i boli…)… przeszło Jej po kilku dniach…
   Myślę, że zauważyliście, gdyby było coś mocno nie tak… prawda? Właśnie…
   Jak sama piszesz, ja też nie chciałabym teraz jechać nigdzie z Emi naszą…
   Myślę, że gdyby było to coś poważnego zauważylibyście już dziś… możecie też jutro zadzwonić na Sor i spytać, czy nie można konsultacji z lekarzem duzuruajcym… u nas jest taka możliwość (jeśli idzie właśnie o maluszki…) od dawna…
   Trzymajcie się. I na spokojnie.

   Z Panem Bogiem

   • Kasia pisze:

    Niestety, bylismy dzis na SOR. Za bardzo plakala i nie chciala ruszac rączką. Zadnych innych objawów. Okazalo sie ze cos wyskoczylo w łokciu i pani lekarz nastawic musiala. I juz po bolu i dziecko jak nowe. Wiadomo troche stresu na poczatku bo najpierw ten namiot przrx SOR. Lekarze pielegniarki w maskach rekawiczkach itp. No nic. Idąc zanurzyłam nas w Najdroższej Krwi Pana Jezusa i prosilam zeby Maryja okryla nas swoim płaszczem przed tym wirusem. Potem juz czekalysmy na chirurgii dzieciecej a ja mialam pokoj w sercu. Co jakis czas westchnienie w sercu do Matki Bozej i Pana Jezusa. Zero stresu. Choc tez musialam sama nosic placzaca coreczke na rekach na rtg i ciezko mi bylo…ona z placzem. Serce bolalo jak na nia patrzylam. Wszystko to oddawalam Bogu przez rece Maryi za świat. Mam pokoj w sercu. I taka mysl krazyla ze wola Boza jak mam zachorowac ze wszystko w Jego rekach. I ze jest wspanialy i ze Go kocham. Dziekuje za modlitwy. Chwala Panu, ze to tak łagodnie sie zakonczylo.

  • Karolina pisze:

   +++

  • Bernadeta pisze:

   +++

  • Aleksandra pisze:

   🙏🌹🙏🌹🙏

 11. Pingback: Ks. dr Grzegorz Bliźniak: Świadek Trevignano Romano – Konferencja II | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 12. Nadzieja pisze:

  Niech będzie Wola Boża! Gdy Bóg z nami kto przeciw.?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s