Rozmowa z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem: o Ostrzeżeniu, o 3 dniach ciemności, o Bożej sprawiedliwości…

Bardzo ważna rozmowa z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem
o Ostrzeżeniu, o 3 dniach ciemności, o objawieniach w Trevignano Romano,
o Bożej sprawiedliwości, o fałszywym i prawdziwym Miłosierdziu
(od 1:01:27)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Rozmowa z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem: o Ostrzeżeniu, o 3 dniach ciemności, o Bożej sprawiedliwości…

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Moni pisze:

  Mam ogromną prośbę o subskrypcje kanału mojej parafii na youtube , aby mogła ona prowadzić transmisje Mszy Św. na żywo.Musimy uzbierać 1000 subskrypcji. Kanał nazywa się Parafia Gdynia-Oksywie. Link : https://www.youtube.com/channel/UCDgRphfCpm5iyRhhPdtM5VA

  • Piotr pisze:

   Moja parafia ma 239 subskrypcji i nadają na żywo, więc brak tysiąca subskrypcji chyba nie jest problemem

 3. wobroniewiary pisze:

  Dalej będziecie wierzyć G z Leszna i Cyprianowi Polakowi? Oto początek jego najnowszego „orędzia”:
  „Zapisz – Dobrze dziecko, pozwalam Ci rzucić klątwę na premiera Morawieckiego. Klątwa będzie zdjęta dopiero gdy wycofa się z tego ograniczenia ludzkiej wolności…. A Ty, dziecko, mój proroku masz ode mnie tę władzę klątwy”

  PRAWDZIWY PAN JEZUS mówi: „błogosławcie, nie złorzeczcie”.
  Rozumiecie wreszcie, kto przez nich przemawia???

  • Szymon pisze:

   To jest coś przerażającego. Jak ktoś o zdrowych zmysłach może wierzyć w to, że Chrystus wypowiada tego rodzaju groźby. Kiedy pierwszy raz wszedłem na stronę tego Cypriana, oczy mnie dęba stanęli. Prymitywne i mało inteligentne, jakby jakiś pan Wiesiek każdorazowo po powrocie z budowy odpalał browara i wymyślał przy tym mistyczne doznania, okraszone swoją erotomanią. Ewidentnie koleś ma problem z głową. Można poczytać sobie dla beki (np. że koronawirus jest spuszczany na ziemię z samolotów). Niedługo przeczytamy tam o płaskiej ziemi którą utrzymuje na skorupie olbrzymi żółw. Teraz widzę że chwycił się pod pachę z Grześkiem i wzajemnie się uwiarygadniają. Szkoda chłopa, Grześka, w sensie. Grzesiek, co by nie mówić, to jednak tylko poczciwina-konfabulant. Być może sam nawet wierzył w to co mówił. Stał ze dwie półki wyżej od tego Cypriana. Niestety, widać że chłopaki z tej paki są podatni na różne różności. Jedyna nadzieja dla tych panów to to, że Bóg ma poczucie humoru. Bo grzech cudzy niewątpliwie zaciągnięty na grubo, rzesza ułomnych intelektualnie idzie za nowymi prorokami. Miecia Kordas powinna ułożyć wierszyk na tę okazję. Szczęść Boże wszystkim którzy widzą groteskę i grozę sytuacji. To mój pierwszy wpis na tym blogu, nie mogłem się powstrzymać 😂

 4. EwaT. pisze:

  Ten plaszcz ❤️Zawsze pod Nim okrywam rodzine. Ogarnal mnie pokoj, ktory byl mi bardzo potrzebny ostatnimi czasy.

 5. wobroniewiary pisze:

  Jestem 💕 Przyjmę Komunię św. za Was wszystkich 💕💕💕

 6. Daisy pisze:

  Bóg zapłać

 7. Katarzyna pisze:

  Bóg zapłać.

 8. Konwalia (Kasia) pisze:

  Czy autor tego kanału ma zgodę abpa łódzkiego na jego prowadzenie?

 9. wobroniewiary pisze:

  💞Dziękuję z całego serca Fundacji Ku Bogu: i wszystkim darczyńcom z ramienia tej fundacji – za komunikanty i wino mszalne dla oo. Franciszkanów z mego miasta

  Jak powiedziałam dziś o tym gwardianowi o. Berardowi (i podałam mu ilość) to głos mu uwiązł w gardle ze wzruszenia ❤ Bóg jest wielki ❤

  Moi ojcowie nie mają ani pracy w szkole, ani chrztów, ani pogrzebów, ani ślubów. Żyją tylko i wyłącznie z darów serca wiernych.
  Gdyby ktoś chciał ich wspomóc, to podam na priv numer konta do nich z ich adresem 🙂

 10. wobroniewiary pisze:

  A tymczasem ostrzeżenie takie:

  Dalej będziecie wierzyć Grzegorzowi z Leszna (kanał Wposłudze) i Cyprianowi Polakowi? Oto początek jego najnowszego „orędzia”: „Zapisz – Dobrze dziecko, pozwalam Ci rzucić klątwę na premiera Morawieckiego. Klątwa będzie zdjęta dopiero gdy wycofa się z tego ograniczenia ludzkiej wolności.”
  PRAWDZIWY PAN JEZUS mówi: „błogosławcie, nie złorzeczcie”. Rozumiecie wreszcie, kto przez nich przemawia???

  • Szymon pisze:

   Piszę tu pierwszy raz, gdyż nie mogę się powstrzymać. Kiedy zaszedłem na blog Cypriana Polaka po raz pierwszy, oczy mnie dęba stanęli. Takiego natężenia bzdur się nie spodziewałem, a widziałem już wiele. Koronawirus spuszczany z samolotów. Wszystko skrajnie idiotyczne i prymitywne, jakby jakiś pan Wiesiek po powrocie z budowy odpalał browara i wymyślał przekaz mistyczny. „Objawienia” okraszone są pewną dozą erotomanii, co czyni je zupełnie wyjątkowymi na tle wszystkich innych. Myślę, że ten kto to pisze, może mieć niezły ubaw. Ostatnio chwycił się pod pachę z Grzesiem z Leszna. Grześ mnie zawiódł. To jednak był gościu. Stał dwie półki wyżej i był jedynie niegroźnym konfabulantem, tymczasem począł uwiarygadniać Cypriana. No cóż, chłopaki z tej paki są podatni na różne różności. Każdy chce zabłysnąć i zostać prorokiem.
   Teraz taka sprawa: grzech cudzy. Panowie zaciągają wielką winę, bo ułomnych intelektualnie ludzi nie brakuje, a ci chętnie wierzą we wszystko co ma znamiona przekazu z zaświatów. Jedyna nadzieja w tym że Bóg ma poczucie humoru i śmieje się razem z Cyprianem. Choć szczerze mówiąc wątpię w to.
   Niech Dobry Bóg ma w opiece wszystkich którzy złapali się na lep fałszywych proroków. Pozdrawiam wszystkich którzy dostrzegają grozę i groteskę sytuacji. Zaprawdę, Miecia Kordas powinna ułożyć jakiś wierszyk na ten temat.
   Chciałem pozdrowić serdecznie wszystkich czytelników tego bloga. Czasem miło tu zajrzeć.

 11. wiech pisze:

  Byłem dziś na Mszy Świętej, miałem szczęście że załapałem się na przedsionek Świątyni, bo wewnątrz było „przepisowych” 5 osób . Ponoć przepisy nie dotyczą przedsionka , więc z kilkoma „szczęśliwcami” mogłem uczestniczyć we Mszy Świętej i przyjąć Pana Jezusa.
  Do czego to doszło żeby zgodzić się na 5 osób w Kościele , a w sklepach czy w komunikacji miejskiej na małej powierzchni jest o wiele wiele więcej osób. Szczęść Boże i życzę również takiego Szczęścia.

 12. Kasia pisze:

  Te objawienia mnie ogarniają strachem. Te wszystkie szczegóły, po wysłuchaniu wywiadu z ks Bliźniakiem nie spałam pół nocy.
  To ma prowadzić do nawrócenia?

 13. AG pisze:

  Czy coś wiadomo o następnej konferencji księdza Bliźniaka?

 14. MarekN pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Poszukuję możliwości kontaktu „w cztery oczy” z Księdzem Grzegorzem Bliźniakiem w bardzo ważnej sprawie dotyczącej głoszonych przez Księdza rekolekcji. Czy mógłbym otrzymać adres mailowy który umożliwi taki kontakt?
  Z Panem Bogiem

 15. Marzena pisze:

  Jak brzmi koronka do Miłosierdzia Bożego. Dla jego bolesnej męki. Czy Dla Jezusa bolesnej męki. Taką jak Dostała Siostra Faustyna

  • wobroniewiary pisze:

   Mniej Grzegorza z Leszna (niesamowitego pyszałka, który uważa się za „alfę i omegę” i tylko on i tylko jego różaniec o 20.00 i jego namaszczone do błogosławieństwa nas ręce (czyli kapłani w odstawkę) – niedobrze mi!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s