Zapraszamy do akcji „Kocham Kościół”

Każdy z nas ma swoją niepowtarzalną historię przyjaźni z Panem Bogiem❤️

Zapraszamy Cię do akcji #KochamKościół ⛪️
👉NAGRAJ filmik, w którym w kilku krótkich zdaniach opowiesz dlaczego kochasz Kościół
👉OPUBLIKUJ filmik na Facebooku lub Twitterze z hashtagiem #KochamKościół oraz #Czuwanie2020
👉Podziel się wiarą 🥰

Wierzymy, że świadectwo ma wielką moc, a nasza wiara jest czymś czego nie możemy zakopać i zatrzymać wyłącznie dla siebie.🤲

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Zapraszamy do akcji „Kocham Kościół”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Euzebia pisze:

  MARYJA — MATKA PIĘKNEJ MIŁOŚCI
  2

  „Mater pulchrae dilectionis… Tota pulchra et Maria”… Maryja jest stworzeniem świętym, przedziwnym, wyniesio­nym ponad wszelkie stworzenia dzięki Łasce Macierzyń­stwa Bożego. Równocześnie jednak jest ona mocą swej ludzkiej natury naszą siostrą, a tym samym według praw krwi i ciała należy do nas, do naszego rodu. Niebiosa upa­dają do Jej Stóp. Z podziwem wysławiają Ją ponad wszyst­kie Chóry Anielskie, a jednak jest Ona córą tej ziemi. Na Dworze Niebieskim my również, Jej bracia cieszymy się przywilejami, których nikt nie odważy się odmówić bra­ciom Niepokalanej Królowej, mimo że natura nasza jest niższa od natury Aniołów i została skażona grzechem pier­worodnym. Dlatego chętnie twierdzimy i przyjmujemy, że gdyby Maryja miała do wyboru oddać Jezusa Aniołowi czy Małej św.Teresie, to bez namysłu złożyłaby Go na ręku św. Teresy.

  Matko Pięknej Miłości! Królowo Umiłowana! Jesteś prze­dziwnym pomostem, zbudowanym Ręką samego Boga mię­dzy utraconym Rajem a tym, którego się spodziewamy. Niech przeczyste Twe Ręce, które dają nam Jezusa, zapro­wadzą nas do najgłębszych tajników Serca Jezusowego.

  Jezus jest niezrównanym wzorem Synowskiej Miłości dla Maryi. Serce Jezusa stanowi pierwszą i najwyższą rację, dla której mamy miłować Maryję całym naszym sercem. Jezus pała Miłością ku Ojcu Niebieskiemu, a potem ku Maryi. Umiłował Ją taką Miłością, jak tylko Bóg Miłować potrafi Najpiękniejsze Arcydzieło wśród swoich stworzeń. Uczynił Ją piękną ponad wszelka miarę i umiłował Ją wyjątkową Miłością… „Tota pulchra es Maria”…

  Bóg umiłował wyjątkową Miłością Tę, która Mu miała dać niezbędne środki, by mógł żyć, cierpieć i umrzeć jako Zbawiciel świata. Od chwili wcielenia Maryja stała się bezpośrednią Współpracowniczką i Współodkupicielką ro­dzaju ludzkiego. Dlatego słusznie możemy powiedzieć, że Jezus Miłował Maryję całą Swoją Boską Wdzięcznością, bowiem Ciało i Krew, które Mu Ona dała, pozwoliły Mu spełnić wszystko, co przepowiedzieli o Nim prorocy. Dzięki temu co otrzymał od Maryi, mógł zostać upokorzony, mógł cierpieć, być ukrzyżowany i mógł umrzeć, a przez swoją śmierć Zbawić świat. Tę zdolność zawdzięcza Jezus Maryi i za to okazuje Jej Nieskończoną Wdzięczność.

  Jezus Miłował Maryję Najserdeczniejszą Miłością, pełną Czułości i Zaufania. Któż potrafi odgadnąć Tajemnice, jakie wzajemnie powierzały sobie te Dwa Serca w czasie długich lat samotności, milczenia, pracy i modlitwy w Nazarecie? To wszystko dopiero w Niebie objawi nam na Chwałę Królowej Syn Boży.

  Maryja jest Matką Pięknej Miłości. Jest Dziełem Miłości Najwyższego, który znalazł w Niej upodobanie. Jaką Go­rącą Młością i Wdzięcznością darzył Jezus Maryję w Piątek, w dniu wspólnych cierpień i w dniu wspólnego zwycięstwa! Z jaką miłością konający Syn spoglądał na swą Matkę z krzyża! Jak czule na Nią patrzył, kiedy polecał Jej św. Jana, Kościół i dusze! Ile miłości żywił ku Niej w ostatnich chwilach życia na Kalwarii, kiedy ronił ostatnie łzy i wydawał ostatnie tchnienie.
  c.d.n.

  źródło:
  O. Mateo, „Jezus Król Miłości”

 3. Olga pisze:

  Czy ktoś słyszał o książce „Przygotujcie się na wielki ucisk i na Erę pokoju”, której autorem jest John Leary? Kiedyś kupiłam tą książkę i mam mały dyzonans czy do niej wracać, ponieważ ten pan miał rzekomo jakieś objawienia itp, a ja raczej stronię od takich samozwańczych proroków

  • wobroniewiary pisze:

   Fałszywy prorok i tyle!

   • Klaudia pisze:

    Dlaczego fałszywy prorok ??? Czytała Pani Książkę? Lub orędzia jakie otrzymał? Pytam ponieważ Ksiądz Murzinski powołuje się na tego człowieka. A Księdzu Murzinskiemu akurat można ufać. Jeśli go cytuje na pewno zbadał sprawę.

    • wobroniewiary pisze:

     A to, że namawiał ludzi do robienia wielkich zapasów, budowania spichlerzy, w których tysiące ton jedzenia się zmarnowało, gdy w tym czasie tyle ludzi ginie z głodu?

 4. aga pisze:

  Miłość Ojcowska Boga, przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi jest najlepszym przygotowaniem i schronieniem mimo wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=CAzs2setcFw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s