Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 7

 Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”

Modlitwa do Niebieskiej Królowej
na ka
żdy dzień miesiąca maja

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić w Twoje ramiona jako Twoja ukochana córka i aby prosić Cię z najgorętszym westchnieniem – w tym miesiącu poświęconym Tobie – o największą z łask: ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej. Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w Nim jako Twoja córka, ażeby Ono już więcej nie było bezludnym, ale zamieszkałym przez Twoje dzieci. Dlatego też Wszechwładna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej, a trzymając mnie mocno za rękę, pokierujesz całą moją istotę ku nieskończonemu życiu w Woli Bożej. Będziesz moją Mamą, i Tobie jako mojej Mamie, zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i tym sposobem będę mogła być pewna, że nie opuszczę Jej Królestwa. Dlatego też proszę Cię, oświeć mnie, abym mogła zrozumieć, co to znaczy Wola Boga.

Zdrowaś Maryjo…

Ofiara miesiąca: Rano, w południe i wieczorem (to znaczy trzy razy w ciągu dnia) przyjść na kolana naszej Niebieskiej Mamy i powiedzieć do Niej: „Moja Mamo, kocham Cię, i Ty kochaj mnie też i daj łyk Woli Bożej mojej duszy. Daj mi swoje błogosławieństwo, ażebym wykonywała wszystkie moje czynności pod Twoim matczynym spojrzeniem.”

Dzień siódmy
Królowa Nieba w Królestwie Woli Bożej
przejmuje berło dowodzenia, a Trójca Przenajświętsza
ustanawia Ją swoją sekretarką

Dusza do Bożej SekretarkiKrólowo Matko, oto jestem i upadam do Twoich stóp. Czuję, że jako twoja córka, nie potrafię żyć bez swojej Mamy, i nawet jeśli dzisiaj przychodzisz do mnie w blasku chwały berła dowodzenia i w koronie Królowej, to Ty zawsze jesteś moją Mamą. Jakkolwiek drżąca, rzucam się w Twoje ramiona, ażebyś mogła uleczyć moje rany, które moja zła wola uczyniła w mojej biednej duszy. Posłuchaj moja Wszechwładna Mamo, jeśli nie uczynisz cudu, jeśli nie weźmiesz berła dowodzenia, aby mnie prowadzić i panować nad każdym moim czynem, nie dopuszczając do życia mojej woli, ach, to nie przypadnie mi w udziale wspaniały los wejścia do Królestwa Woli Bożej

Lekcja Królowej Nieba:
Moja droga córko, pójdź w ramiona swojej Mamy i przysłuchuj się Mnie uważnie, a usłyszysz o niesłychanych cudach, jakich Boży Fiat dokonał w twojej Niebieskiej Mamie. Gdy znalazłam się w posiadaniu Królestwa Woli Bożej, zakończyły się Jej kroki we Mnie4, i rozpoczęła swoje całkowite, pełne i doskonałe Życie w mojej duszy. Och, na jakie boskie wyżyny zostałam wyniesiona przez Najwyższego. Niebiosa ani nie mogły Mnie dosięgnąć, ani ogarnąć. Światło słońca było małe w porównaniu z moim. Nic, co stworzone nie mogło Mnie dosięgnąć. Ja przekraczałam boskie morza, jak gdyby były moimi. Mój Niebieski Ojciec, Syn i Duch Święty gorąco pragnęli potrzymać Mnie w swoich ramionach, aby nacieszyć się swoją małą Córeczką. I och, zadowolenie, jakie odczuwali, słysząc, że gdy Ich kochałam, modliłam się do Nich i wielbiłam Ich Najwyższy Majestat, moja miłość, modlitwy i uwielbienie wychodziły z mojej duszy, z ośrodka Woli Bożej. Tak dalece odczuwali fale Miłości Bożej wypływające ze Mnie, najczystsze aromaty, niezwykłe radości docierające z Nieba, które ich własna Wola Boża ukształtowała w mojej maleńkości, że nie mogli przestać powtarzać: „Wszystka piękna, wszystka czysta, wszystka święta jest nasza mała Córeczka. Jej słowa są łańcuchami, które Nas krępują, jej spojrzenia są pociskami, które w Nas godzą, jej uderzenia serca są strzałami, które gdy Nas dosięgają, wprowadzają w najwyższe uniesienia miłości.” Odczuwali wychodzącą ze Mnie moc i siłę swojej Woli Bożej, która czyniła Nas nierozłącznymi, i wołali do Mnie: „nasza niezwyciężona Córka, która odniesie zwycięstwo nawet nad naszą Bożą Istotą”.

A teraz posłuchaj Mnie, córko moja. Boskość uniesiona nadmiarem Miłości do Mnie5, powiedzieli do Mnie: „Nasza najdroższa Córko, nasza Miłość nie może wytrzymać, czuje się wstrzymywana, jeśli my nie powierzymy Ci naszych tajemnic. Dlatego też ustanawiamy Cię naszą wierną Sekretarką. Tobie chcemy powierzyć nasze bóle i nasze dekrety. Za wszelką cenę chcemy ocalić człowieka. Spójrz, jak podąża ku przepaści. Jego buntownicza wola nieustannie go popycha ku złu. Bez życia, bez siły, bez wsparcia naszej Bożej Woli, zboczył on z drogi swojego Stworzyciela i porusza się po ziemi pełzając, słaby, chorowity i pełen wszelkich nałogów. Ale nie ma innych sposobów ani dróg ocalenia go, jeśli Słowo Przedwieczne nie zstąpi, aby przejąć jego nędzę, jego marność, jego grzechy na Siebie samego, nie zawrze z nim braterstwa i nie zwycięży go drogą miłości oraz niesłychanego bólu, nie wzbudzi w nim tak ogromnego zaufania, żeby przyprowadzić go z powrotem w nasze ojcowskie ramiona. Och, jak boli Nas los człowieka! Nasza boleść jest wielka, ale nie mogliśmy powierzyć jej nikomu, ponieważ nie posiadając w sobie Woli Bożej, która w nich panuje, nie mogliby nigdy zrozumieć ani naszego bólu, ani wielkiego zła człowieka, który popadł w grzech. Tobie, która jesteś w posiadaniu naszego Fiat, została dana możliwość zrozumienia tego. Tak więc jako naszej Sekretarce chcemy wyjawić Ci nasze tajemnice i złożyć w Twoje ręce berło dowodzenia, abyś panowała i rządziła nad wszystkimi, aby Twoje panowanie zwyciężyło Boga i człowieka i przyprowadziło ich wszystkich do Nas jako dzieci odrodzone w Twoim matczynym Sercu.” Któż mógłby opowiedzieć ci droga córko, co czuło moje Serce, gdy słyszało te boże słowa? Żyła ogromnego bólu otworzyła się we Mnie i postanowiłam, nawet za cenę własnego życia, zwyciężyć Boga i człowieka i wzajemnie ich połączyć.

A teraz, córko moja, posłuchaj swojej Mamy. Widziałam twoje zaskoczenie, gdy przysłuchiwałaś się mojej opowieści o tym, jak weszłam w posiadanie Woli Bożej. Wiedz zatem, że i tobie również dane jest takie przeznaczenie, jeśli zdecydujesz, że nigdy nie będziesz czyniła swojej woli. Wola Boża ukształtuje w twojej duszy swoje Niebo. Odczujesz nierozerwalność bożą, dane ci zostanie berło dowodzenia nad sobą i nad twoimi namiętnościami. Już dłużej nie będziesz niewolnikiem samej siebie, ponieważ to ludzka wola wpędza biedne stworzenie w niewolnictwo. Podcina mu skrzydła miłości ku Temu, który je stworzył. Odbiera mu siłę, wsparcie i ufność, ażeby mógł się rzucić w ramiona swojego Niebieskiego Ojca, i to do tego stopnia, że nie jest w stanie poznać ani Jego tajemnic, ani wielkiej miłości, z jaką On je kocha, tak więc żyje jak obce w domu swojego Bożego Ojca. Jaki dystans stwarza ludzka wola pomiędzy Stwórcą a stworzeniem! Dlatego też posłuchaj Mnie, spraw Mi radość i powiedz, że już więcej nie dasz życia swojej woli, a Ja napełnię cię całkowicie Wolą Bożą

Dusza: Święta Mamo, pomóż mi. Czy nie widzisz, jaka jestem słaba? Twoje wspaniałe lekcje wzruszają mnie do łez i płaczę nad swoim nieszczęsnym losem, gdy tyle razy wpadłam w labirynt czynienia własnej woli i odeszłam od Woli mojego Stwórcy. Och bądź dla mnie Matką i nie pozostawaj mnie sobie samej. Swoją mocą połącz Wolę Bożą z moją i zamknij mnie w swoim matczynym Sercu, gdzie będę pewną, że już nigdy nie uczynię swojej własnej woli.

Ofiara: Dzisiaj, aby Mi oddać cześć, pozostaniesz pod moim płaszczem, aby nauczyć się żyć pod moim spojrzeniem. I odmawiając trzy razy „Zdrowaś Maryjo”, będziesz się modliła do Mnie, abym każdemu dała poznać Wolę Bożą

Wezwanie: Święta Mamo, zamknij mnie w swoim Sercu, ażebym się od Ciebie nauczyła żyć Wolą Bożą

Pobierz pdf: Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej

 

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 7

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. kasiaJa pisze:

  Uważam, że to ważne – o wielkim zagrożeniu płynącym z Langusty na palmie (o. Szustaka). Oczywiście wiemy od dawna o szkodliwym i heretyckim nauczaniu w//w, ale doszły kolejne problemy… Tu wypowiada się pewien wierzący youtuber, to trzeba zobaczyć i wysłuchać do końca. Przestrzegajmy, nie ustawajmy…

  • xc pisze:

   wypalil sie biedak i pogubil – a wiadomo hajs z YT musi sie zgadzac. mimo wszystko wydaje mi sie ze jednak troche mlodych ludzi ojciec przyciagnal do KK.

 3. mzz pisze:

  Apeluję o modlitwę za działaczkę antyaborcyjną- Zuzanne Wiewiórkę. Uartowała ona dziecko przed śmiercią za co jest teraz bardzo mocno i obelżywie hejtowana na swoim porfilu na facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s