Ks. Piotr Glas: kończy się czas „zwyczajnego katolicyzmu”

Tylko Maryja sprawi, że zniknie twój lęk, a w sercu zapanuje pokój!

Od Administracji portalu:
Strona przywrócona – pierwszy wpis po zawieszeniu strony, gdy myślałam, że już „po WOWiT” i tyle lat pracy ewangelizacyjnej poleci „w kosmos”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas: kończy się czas „zwyczajnego katolicyzmu”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Kamil@W pisze:

   Serdeczne Bóg zapłać Ks.Piotrowi Glasowi za ostatnią książkę „Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata”. Tu jest wszystko wyłożone i podane na tacy: mamy modlitwy skuteczne w obecnej i nadchodzącej walce.Już wcześniej, na różnych konferencjach, które śledziłam w necie, ks.Piotr wspominał o sposobach ratunku w czasach ostatecznych. A teraz zebrał to wszystko w jeden „podręcznik”, żeby było łatwo korzystać. To naprawdę jest pakiet ratunkowy.

 2. kasiaJa pisze:

  Bogu niech będą dzięki! Widać ostatnio wzmożone ataki rogatego,niemal równolegle: tu wielki problem ze stroną a na dodatek jeszcze wiele ataków złego na różne osoby, ja też odczułam na własnej skórze.
  Dlatego: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. Ave Maria…

 3. AnnaSawa pisze:

  ….dlatego (od dawna już) w swoim codziennym Różańcu mam intencję za stronę WOWIT, prowadzących, wspierających i wszystkich czytelników. Dzięki Bogu i Matce Najświętszej.
  Przy okazji jeszcze raz poproszę o modlitwę za mnie.Bóg zapłać.

 4. AnnaSawa pisze:

  Bóg zapłać księdzu Piotrowi Glasowi.

 5. M. pisze:

  Wczoraj też miałam problem z wejściem na tę stronę; pisało coś po angielsku. Wystraszyłam się, że coś się stało.

 6. Dorota pisze:

  Bogu dzięki,że strona działa. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowo Świętemu…….
  Dziękuję również Tobie Ewo i pozdrawiam.
  Z Panem Bogiem

 7. m-gosia pisze:

  Witajcie Ewo,Kazimierzu i wszyscy czytelnicy.Miło być razem z Wami.Bogu niech będą dzięki.

 8. Tom pisze:

  Kochani, też pomyślałem, że awaria strony to skutek ataku złych sił. Nie zrażajmy się. Chrońmy się w Niepokalanym Sercu Maryi miążdzącej głowę węża. Z Nią nie przegramy. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 9. Plantago pisze:

  Oł nie, tyle Panie dla mnie zrobiła, dziękuję, niech Bóg pani błogosławi

 10. kasiaJa pisze:

  Słucham od wczoraj i spływa tyle łask…
  „Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci (całość)” – audio z Kanału Ku Bogu, coś wspaniałego.

 11. Renata Anna pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=rUiXur4An54 Koronka wyrzeczenia się zła i napełnienia Duchem Świętym słowami św. Małej Arabki – śpiewana

 12. Maggie pisze:

  Chyba się nie mylę, kiedy słuchając i przy tym przyglądając się oczom ks.Glasa .. widzę uduchowienie ale i … wielki smutek i zmęczenie.
  Maryjo, Matko Kapłańska wspomóż wysiłki ks.Piotra i kapłanów, zwłaszcza tych trwających przy Tobie i módl się za nami ❣️🙏🏻❣️

  • Anuszka pisze:

   To od dawna juz widac na tych filmikach z wyd espirit

  • Kamil@W pisze:

   Włączmy ks.Piotra w intencje naszej codziennej koronki za Kapłanów. Wesprzyjmy go. Od lat głosi nam sposoby ocalenia na czasy ostateczne. Namawia do oddania się Maryi. Myślę, że jest znużony tym wołaniem na pustyni, ale emanuje z niego spokój, może dlatego tak dobrze się go słucha 🙂

 13. eska pisze:


  Temat z nagłówka – gdzieś od trzynastej minuty.

 14. Bożena pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 15. Małgorzata K. pisze:

  Szczęść Boże!
  Mi też nie otwierala się wczoraj strona WOWIT. A zaglądam tu prawie codziennie, bo to strona naprawdę katolicka.
  Myślałam, że coś się wydarzyło… Wyświetlał się jakiś napis…
  Starałam się spokojnie poczekać do wieczora, ale wydawało mi się dziwne. Potem się ucieszyłam, bo otworzyło się normalnie.
  Rzeczywiście trzeba wiele modlitwy, gdyż bardzo dużo Dobra tu powstaje. Złemu się to niepodoba.

  Z Panem Bogiem! 🙂

 16. Mariola Kamecka pisze:

  Dlaczego nie ma konferencji księdza Grzegorz Bliźniaka?

  • babula pisze:

   Bo Ewa prosiła o cierpliwość, potem strona padła i miała co robić a teraz pewnie znów poprosi o cierpliwość 🙂
   Też czekam bardzo na to co powie ks. Bliźniak

 17. Grażyna pisze:

  Bogu dzięki ,że jesteście . Od 3 dni nie mogłam wejść na tę stronę i już byłam w strachu , że została zamknięta. Często tu zaglądam i korzystam z modlitw a także informacji. Życzę administratorom WOWiD, zdrowia i wytrwałości we wszystkich przeciwnościach.

 18. Regina Wojtan pisze:

  Amen.

  On Tue., Jun. 2, 2020, 2:45 p.m. W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej, wrote:

  > wobroniewiary posted: „Tylko Maryja sprawi, że zniknie twój lęk, a w sercu > zapanuje pokój! https://youtu.be/H1fK_pkthoI” >

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s