Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza na kolejne 33 dni przygotowania do zawierzenia Maryi

Zawierzenie Maryi
Droga 33 dni formacji i modlitwy do zawierzenia się Maryi w dniu 15 sierpnia
w Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Moi Drodzy chciałbym Was zaprosić do udziału w wielkim darze, jakim jest Zawierzenie Maryi. Wiemy, że ta droga zawierzenia była skarbem i szkołą świętości oraz motorem skutecznego apostolstwa w życiu św. Jana Pawła II, św O. Maksymiliana czy św. Ludwika de Montforta. Sama Matka Boża w Fatimie powiedziała, że poświęcenie się Jej Niepokalanemu Sercu jest skutecznym sposobem dla ocalenia świata. Mając świadectwo takich świadków Bożego Miłosierdzia pragnę Was zaprosić do tego dzieła poprzez 33 dni przygotowania, które rozpoczną się 13 lipca a zwieńczeniem będzie uroczyste Zawierzenie Maryi siebie samych, naszych rodzin oraz wszystkiego co jest nam drogie w dniu 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W ramach 33 dni przygotowania osoby, które się zgłoszą do tego wielkiego dzieła, każdego dnia poprzez grupę założoną na WhatsApp będą otrzymywały treści modlitw jak np. O Stworzycielu Duchu Przyjdź czy Magnificat, codzienną katechezę oraz treści ćwiczeń duchowych. Materiały przygotował ks. Krzysztof Sochacki , który aktualnie posługuje w Medjugorie oraz Dominika i Grażyna z Legionu Maryi z Kielc.

Osoby, które się zgłoszą do naszej grupy WhatsApp będę miały możliwość udziału w katechezach przygotowawczych do rekolekcji. Administracją naszych grup zawierzenia będą się zajmowały osoby, które już doświadczyły mocy zawierzenia. Zapraszamy też kapłanów i osoby konsekrowane, aby podejmowały się opieki duchowej nad tym dziełem. Wszystkim tym, którzy wstąpią do tej szkoły Maryi na drogę wielkiego zawierzenia z serca błogosławię.
Ks. Krzysztof Sochacki

Linki:
Kielce Dąbrowa
‎Otwórz ten link, aby dołączyć do grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/FYI9cwkUP1eHRZQl59PQKm

Kielce parafia Miłosierdzia
Otwórz ten link, aby dołączyć do grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/FAgA4Urqig4LgtCinuMu9b

Grupa ogólna:
Otwórz ten link, aby dołączyć do grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/JjidB13GLaS1iNT9sAmAnq

Kraków:
‎Otwórz ten link, aby dołączyć do grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/KW1yHV2ptB25JPqZj6LXOl

Warszawa:
‎Otwórz ten link, aby dołączyć do grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/CVddrYTZzfVAiclz1A0ALm 

Chmielnik
Otwórz ten link, aby dołączyć do mojej grupy WhatsApp:
https://chat.whatsapp.com/BRcSHZbeefEGJQuWACiMvb

Polonia:
Follow this link to join my WhatsApp group:
https://chat.whatsapp.com/CCaIed9x12KEWrOl1L6whT


Prośba do pozostałych czytelników i niewolników NMP: 
łączmy się codziennie w Koronce do Bożego Miłosierdzia, aby jak najwięcej ludzi zechciało oddać się w niewolę Najświętszej Maryi Pannie

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza na kolejne 33 dni przygotowania do zawierzenia Maryi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Jarek pisze:

  Proszę o modlitwę za żonę Justynę (wypadek samochodowy, podejrzenie urazu kręgów szyi)

 3. wobroniewiary pisze:

  Przyda mi się Wasza modlitwa – właśnie zaryłam samochodem w ścianę kamienicy.
  Jakbym miała mało innych problemów…. 😦

 4. Małgorzata pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 5. AnnaSawa pisze:

  W intencjach +++

 6. AnnaSawa pisze:

  „A co ja powiem jak będzie Paruzja , a co ja powiem Panu Bogu…przepraszam Cię Panie Boże, ale nie widziałem tego….?”
  Polecam cały wywiad.
  https://www.youtube.com/watch?v=NhWTVLduSgk&fbclid=IwAR07pPtCXJIFjNpinX6ZKg3v47R0pfUwDQBL1XrN6AYZnqPENVYQWjDY_Gs

 7. Robert pisze:

  Za obie panie z samochodów: +++.

 8. Małgosia pisze:

  We wszystkich intencjach – pod Twoją obronę uciekamy się ..

 9. Monika0603 pisze:

  Proszę o modlitwę za Pana Luigiego.On jest włochem i czeka to prawdopodobnie operacja usunięcia palców u nogi gdyż po usunięciu wrastającego paznokcia wdała mu się gangrena.Pan ten ma zaawansowaną cukrzycę i bardzo słabe serce i każdy zabieg jest dużym ryzykiem.Najgorsze jest to że on jak sam twierdzi nie jest ochrzczony. Miał ślub kościelny, prawdopodobnie bierzmowanie a nie ma chrztu.Nie wiem jak to jest możliwe ale on się upiera że tak jest.Bóg zapłać a każdą modlitwę.

 10. Czytelniczka pisze:

  Czy tu na naszej stronie też będą zamieszczane codziennie materiały do 33 dni przygotowań do zawierzenia się Maryi opracowane przez ks. Sochackiego?

 11. Wiktoria pisze:

  Szczęść Boże. Czy będzie jeszcze miejsce w grupie ogólnej czy trzeba dopisać się, do którejś z poszczególnych Parafii?

 12. Patrycja pisze:

  Nie mogę dołączyć do grupy , czy mogłby ktoś podać aktualny link proszę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s